close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
بورس وجدل کره شمالی وامریکا

بورس وجدل کره شمالی وامریکا

سلام روز بخیر 


-فرض هر نتیجه ای در انتخابات گروه خودرو ده درصد اصلاح قیمت در ذهن مجسم کنید وبرعکس ان صعود را هم مجسم کنید
-بورس نیوز گزارش می دهد؛
-یک کارگزاری برای هفته جاری پیش بینی کرد:

احتمال کاهش قیمت سهام ۵ گروه بزرگ و رشد ۵ گروه کوچک

یک کارگزاری پیش بینی کرد احتمالا" طی هفته جاری سهام ۵ گروه بزرگ بازار با معاملات پرحجم و احتمالا منفی و ۵ گروه کوچک با افزایش تقاضا و قیمت روبرو شوند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در حالی دو تلاش هفته گذشته شاخص بورس برای تثبیت کانال 80 هزار واحدی نا موفق مانده که کارگزاری آبان برای وضعیت هفته جاری بازار سهام پیش بینی کرد با توجه به کاهش قیمت جهانی نفت و فلزات پایه در بازارهای بین المللی به نظر می رسد گروه های مرتبط با بازارهای جهانی منجمله گروه های فلزی، معدنی، شیمیایی، پالایشگاهی و روانکارها با افزایش عرضه مواجه بوده و معاملاتی پرحجم و احتمالا منفی را تجربه کنند.

در این بین برخی نمادها از جمله نمادهای "شتران، شبریز و شاوان، فنوال، فسرب، کیمیا، فرآور، کاما، کروی، کبافق و فاسمین" احتمالاً همچمنان از معاملات بهتری برخوردار خواهند بود.

همچنین با توجه به نحوه معاملات روز چهارشنبه انتظار می رود در هفته پیش رو و بخصوص در اوایل هفته به جز نمادهای "خمحرکه، خاذین، خریخت، خمهر، خفنر و خفناور" که احتمالا مثبت خواهند بود، سایر نمادهای گروه خودرویی همچنان متعادل و منفی دنبال شوند.

در گروه های بانکی، بیمه ای، سرمایه گذاری و لیزینگی احتمالا داد و ستدهای متعادلی را نظاره گر باشیم و نمادهای "دانا، ولصنم، اتکام، البرز، وانصار، وملت، واتی، سدبیر، وصنا، پردیس، وبیمه و وبوعلی" از اقبال بیشتری برخوردار خواهند بود.

پیش بینی می شود گروه های ساختمانی و سیمانی با توجه به مصوبه جدید مبنی بر افزایش قدرت خریداران مسکن همچنان در کانون توجه فعالین بازار قرار داشته باشند. در این میان نمادهای "ثپردیس، ثالوند، ثرود، ثنوسا، وساخت، کرمان، سخاش، سدر و سفانو" معاملات مناسبتری را تجربه خواهند کرد.

به نظر می رسد در هفته پیش رو گروه های کوچک همانند کانی های غیر فلزی، قندی، لاستیک سازی و محصولات کاغذی و آی تی همچنان روند صعودی و پرتقاضایی را طی کنند.

انتهای پیام-پکویر هدف 5000ریال قبلا هشدارهای رشد را داده بودیم
-واتی صف سنگین خرید این نماد شبیه ثفارس قدرت جذب نقدشوندگی بالایی دارد
-فنوال از حمایت 1400ریال عبور کرده است هدف 1500ریال حمایت اول 1200ریال
-سهم درجا میزند ولی عرضه فعلا نیست غپینو
-به زور که نمیشه ولغدر را افت دادبورس خرید فروش دل بخواهی نخواهی است
-به زور که نمیشه زگلدشت را منفی نگه داشت
-کساپا را همیشه سعی میکردند موجودات نامریی پایین نگه دارند اما از 1500تا بالای 1900ریال رشد کرد
-دسبحا 5300ریالی ادمهایی فضایی همیشه تو سر سهم میزدند تا زیر 5300ریال بماند اما من میگفتم مقاومت اول 6000ریال حرفی کی به کرسی نشست من
-کساپا 2000ریال به عقل جن هم نمیرسید ولی ما با حوصله رصد وامیدواری میدادیم.....ادمهای ضعیف مدام با ممبرهای تلگرام موفق میشوند ولی ما با نگاه کارشناسی وانجام معاملات عادلانه
-فاذر صعودی شد تا 4320ریال رشد کرد اما بعلت ازدحام اماتورها وکم حوصله گی سهام داران درصدی در حال اصلاح قیمت حمایت همان 3200ریال سال قبل که ما گفتیم
-مشهدی میگه به حرفوم گوش نکردی اکبر زگلدشت 420تمنی رفتگ شد   453تمنو 6 قرون حالا بخور
- شاعر میگه ای پردیس رفتم کدال دیدم کوزه پر اب .... من تو را اسان نیاوردم بدست
-ای جماعت ناقلا بی سروصدا  در حال خرید پردیس روزهای قبل
-وتوصا را وقتی گفتیم رشد میکند کسی باور نمیکرد ولی رشد کرد.... افت ناگهانی پردیس را جدی بگیرید
-من هم مثل تو ایستادم غپینو را نگاه کردم بشود 3500قرون ولی نشد که نشد
- یک بنده خدایی گفت اقا تورو خدا برو مجوز بگیر مشاوره بده... بهش گفتم  مخ من نمیکشه صد نفر را مشاوره بدهم واقعا مشاوره خسته کننده است
-بهزاد تصور نمیکرد زگلدشت از محدوده 4200ریال تا بالای 4500ریال رشد کند
-در عمق 1400متری معدن زغال سنگ که نرفتیم پشت میز در حال کسب در امدبورسی هستیم پس در گفتارمان صداقت داشته باشیم
-منظور از پردیس سرمایه گذاری پردیس است
-
مدیر پذیرش شرکت بورس اوراق بهادار تهران، سال 96 را سالی متفاوت در حوزه عرضه های اولیه و پذیرش شرکت های جدید دانست و گفت: در صورتی که بازار کشش لازم را داشته باشد، با توجه به تعداد عرضه ها و حجم شرکت ها امسال سالی متفاوت خواهد بود.


اسماعیل درگاهی، مدیر پذیرش شرکت بورس اوراق بهادار تهران در خصوص مهمترین برنامه های شرکت بورس در سال جاری گفت: اولین برنامه امسال به سرانجام رساندن پرونده های باز سال گذشته است.

مدیر پذیرش شرکت بورس اوراق بهادار تهران در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، با اشاره به اینکه از پرونده های سال گذشته حدود 10 شرکت از صنایع مختلف و در اندازه های مختلف آماده عرضه اولیه هستند، اظهار داشت: برخی پرونده ها نیز در حال بررسی است و در برخی پرونده های سال گذشته نیز به نتیجه نهایی رسیده ایم.

درگاهی در ادامه به شرکت های فولاد کاوه جنوب کیش، تامین سرمایه امید و به پرداخت ملت اشاره کرد که آماده عرضه هستند و گفت: هفت شرکت دیگر نیز علاوه بر سه شرکت فوق آمادگی کامل برای عرضه اولیه دارند، اطلاعات این شرکت ها بر روی سایت کدال قرار گرفته است و قابلیت عرضه در بازار را دارند.

این مقام مسول به برنامه سال جدید برای شرکت های جدید الورود اشاره کرد و گفت: در سال جاری به طور تقریبی 20 شرکت علاوه بر شرکت هایی که از سال گذشته در فهرست پذیرش هستند، برای عرضه اولیه در برنامه ها قرار دارد.

وی با ابراز امیدواری برای افزایش تعداد شرکت های در فهرست پذیرش گفت: برنامه هایی هم برای حوزه ابزارهای مالی در شرکت بورس طراحی شده است که توسعه بازار بدهی و توسعه ابزارهای نوین مالی در این برنامه قرار دارد.

مدیر پذیرش شرکت بورس با تاکید بر اینکه برای ورود به بورس باید استانداردهای این بازار را اخذ کرد، اظهار داشت: البته از سال گذشته پروسه پذیرش شرکت ها در بورس تسریع و تسهیل شد و سعی کردیم شرکت ها را برای ورود به این بازار ترغیب کنیم .

وی با اشاره به اینکه برنامه ریزی برای تسریع فرآیند پذیرش در بورس سال گذشته با افزایش تعداد درخواست های پذیرش نمود پیدا کرد، گفت: سال گذشته حدود 45 پرونده باز پذیرش در بورس تهران حاضر بود که در اشل اقتصادی بورس رقم قابل توجهی است.

درگاهی ادامه داد: اما به طور قطع امسال نتایج این تصمیم در عرضه های اولیه بیشتر خودش را نشان می دهد.

وی با اشاره به اینکه در سال 96 روی برنامه های آموزشی و کنفرانس های بین المللی تمرکز بیشتری خواهیم داشت، اظهار داشت: در 19 اردیبهشت یک کنفرانس تامین مالی با مشارکت یک موسسه حقوقی که در حال طی مراجل پدیرش در بورس لندن است ، برگزار خواهد شد.

درگاهی به برگزاری کنفرانس تامین مالی با مشارکت یک شرکت Capital Market بر اساس همین رویکرد اشاره کرد و گفت: آن شرکت یک نهاد مالی انگلیسی است که در بازار لندن فعالیت می کند و برگزاری این کنفرانس با حضور شرکت فوق در راستای برنامه های توسعه ابزارهای مالی بود.

مدیر پذیرش شرکت بورس اوراق بهادار تهران، سال 96 را سالی متفاوت در حوزه عرضه های اولیه و پذیرش شرکت های جدید دانست و گفت: در صورتی که بازار کشش لازم را داشته باشد، با توجه به تعداد عرضه ها و حجم شرکت ها امسال سالی متفاوت خواهد بود.


-گروه خودرونمیتواند لیدر بازار باشد برنده بازار کسانی خواهند بود که تخصص در روند شناسی سهم ها دارند

-از بانک زنگ زدند می گویند اخر ماه گردش مالی ات را بالا ببر خندیدم بهش گفتم ما سال قبل همین کار را میکردیم ولی  امدند گفتند حسابهای پرکارشناسایی وفلان وفلان احوال میشود ما هم ترجیح میدهیم پول تو حساب کارگزاری بماندجابجایی تکراری باعث توهم مسولان میشود و.....

بانکها نفس های اخر پرداخت سود سپرده را می کشند اما بورس می خواهد دوباره متولد بشود


-در هر سهمی  چند نفر اهریمن قیمت نزول بده انسان دو پا هستند اینها عادت دارند نزول بدهند دست پایین بخرند دست بالا بفروشند وارد هر سهمی که میشوید اول این ادمهای اهریمن صفت را شناسایی کنید
-دسبحا قصد حمله به مقاومت 6000ریال را دارد
-ایا پردیس در فتح مقاومت 1200ریال موفق میشود ..... بورس همیشه تا بع فرضیات است مگر در موارد استثنایی
-روز گاران برشما خوش باد اندکی صبر سحر نزدیک است انتخابات را نمی گویم شناسایی سود بورسی را می گویم
-تا فردا واظهار اندیشه هایی دیگر خدا نگه دار
-
--
-
-کانال ما درتلگرام

telegram.me/talarbourseiran

[ شنبه 16 ارديبهشت 1396 ] [ 7:17 ] [ حامد ]