close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
خپارس واصلاح قیمت طبیعی

خپارس واصلاح قیمت طبیعی

سلام روز بخیر


-خوب انلاین شد ردیف خریدار وفروشنده 5مظنه
-پنج مظنه معاملات را شفاف تر میکند
-دسبحا افت ناگهانی سهم را مدنظر داشته باشید حمایت 5500مقاومت 6500و7000ریال
-زگلدشت  افت سهم را مد نظر داشته باشید
-گروه خودرو مخصوص نوسان گیران کوتاه مدت.....

-نخستین مدیرعامل فرابورس درگفت و گو با بورس پرس اعلام کرد:

دلیل رشد شاخص بورس و پیش بینی آینده کوتاه مدت/ خبر خوش برای بازار

نخستین مدیرعامل فرابورس با اعلام دلیل رشد هفته های اخیر شاخص بورس،آینده کوتاه مدت بازارسهام را پیش بینی کرد و گفت:در اختیار داشتن دولت دوازدهم توسط روحانی،می تواند خبر خوشی برای بازار سرمایه باشد و این امر منجر به ثبات رویه ها خواهد بود.

مصطفی امید قائمی در گفت وگو با پایگاه خبری بورس پرس، درباره پیش بینی بازار سرمایه قبل از انتخابات اظهار داشت: اظهار نظر نامزدهای ریاست جمهوری می تواند تاثیر مستقیمی بر برخی از سهم ها و صنایع داشته باشد. همچنین با توجه به وعده هایی مبنی بر گشایش فضای کسب و کار می توان انتظار تاثیر مثبت بر فضای بازار سرمایه را داشت.

وی ادامه داد: در همین حال با ایجاد فضای خاص اقتصادی در پیش از انتخابات،نرخ های تامین مالی کاهش پیدا کرده و این امر باعث افزایش نقدینگی در برخی شرکت ها شده و در نهایت به روند مثبت بازار کمک کرده است.انتظار می رود این روند مثبت که از هفته های اخیر آغاز شده، ادامه دار باشد مگر اینکه اتفاقی غیر منتظره فعالان بازار سهام را غافلگیر کند. در غیر این صورت شاهد روند صعودی بازار خواهیم بود.

امیدقائمی درباره آینده بازار سهام در بعد از انتخابات ریاست جمهوری هم گفت:با توجه به اینکه در دولت فعلی اقدامات مناسبی در زمینه بازار سرمایه اتفاق افتاده، باید منتظر شد کابینه جدید دولت مشخص شود تا بتوان خط مشی اقتصادی را پیش بینی کرد. اما در اختیار داشتن دولت دوازدهم توسط روحانی، می تواند خبر خوشی برای بازار سرمایه باشد و این امر منجر به ثبات رویه ها خواهد بود.

وی در پاسخ به این سئوال که چه توصیه ایی به رئیس جمهور آینده دارد، به بورس پرس گفت: متاسفانه مدیران دولتی در دو دولت گذشته نتوانسته اند ارتباط خوبی با بخش خصوصی برقرار کنند و به این بخش اعتماد لازم را نداشته اند. از سویی دیگر،‌ حد تعادل برای برقراری ارتباط به بخش خصوصی را نگه نمی دارند؛ یا بخش های خصوصی را آنقدر به حال خود رها می کنند که اتفاق عجیبی در آن ها شاهد هستیم و یا آنقدر نظارت بر آن ها شدید است که نمی توانند عملکرد مطلوب و قابل انتظاری داشته باشند.

این کارشناس بازار سرمایه افزود: درحال حاضر شرایط اقتصادی کشور نسبت به 15 سال گذشته تغییرات زیادی را تجربه کرده است. برای مثال دولت حق ورود به بسیاری از بخش ها را ندارد و تماما" در اختیار بخش خصوصی است و این موضوع به مدیرانی احتیاج دارد که ارتباط خوبی را با بخش های خصوصی برقرار کنند.

امید قائمی افزود: وقتی بخش خصوصی فعالیت اقتصادی خود را شروع می کند همه مسئولیت ها و ریسک را تماما برعهده می گیرد. چرا که سود و زیان برای این بخش اهمیت زیادی دارد. پس نیاز به حمایت زیادی نیاز دارد.

نخستین مدیرعامل فرابورس ایران درخصوص تاثیر مناظره ها بر بازار سهام گفت: در مناظره ها حرف هایی گفته می شود که باعث شفافیت در زمینه های مختلف می شود. در همین حال، شفافیت یکی از مهمترین ملزومات بازار سرمایه است. پس ایجاد شفافیت در این مناظره ها در زمینه اقتصادی برای سرمایه گذاران مطلوب خواهد بود.

امید قائمی با بیان اینکه، بازار سهام روندی صعودی خواهد داشت افزود: با توجه به کاهش قیمت مواد اولیه، مشکلات بنگاه های اقتصادی، ‌هزینه های مالی سنگین و ساختار مالی بانک ها، رشد چندان زیادی را نمی توان برای بورس متصور بود، اما شاخص کم و بیش روند صعودی خود را حفظ خواهد کرد.

انتهای پیام


-

کارگران معترض ذوب آهن خواهان کناره گیری مدیرعامل شدند/ وعده صادقی

صبح دیروز چند صد تن از کارگران ذوب آهن با شعارهایی، خواهان کناره گیری مدیرعامل شدند. صادقی هم اعلام کرد در روزهای آینده خبری خوش خواهد داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، صبح دیروز چند صد تن از کارگران 4 کارگاه ذوب آهن، مقابل دفتر مدیر عامل کارخانه تجمع کرده و با شعارهایی، خواهان کناره گیری احمد صادقی مدیرعامل این شرکت شدند.

صادقی هم در میان معترضین حاضر شد و ضمن دعوت کارگران به صبوری و مقاومت و ایثار بیشتر، اعلام کرد در روزهای آینده خبری خوش خواهد داد.

بنابر اعلام برخی منابع ، وی در جشن ولادت حضرت علی (ع) گفته بود بخش اعظمی از بدهی های شرکت صفر شده کرده و نوید بازگشت ذوب آهن به وضعیت سابق خود را داده بود و از واژه امپراطوری ذوب آهن استفاده کرده بود.

ذوب آهن بعد از افزایش سرمایه 322 درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی ها ( از 786 به بیش از 3.318 هزار میلیارد تومان) اولین درآمد هر سهم مالی جاری را با 35 ریال زیان همراه کرده است.

انتهای پیام


-نگرانی برخی سرمایه گذاران از حذف داده های تکنیکال سایت بورس
این امر موجب ایجاد نگرانی برای دسته ای از سرمایه گذاران و سهامدارانی که از این داده ها برای بروز رسانی نمودارهای قیمتی سهام مورد نظرشان استفاده میکردند، گشته است.
طی هفته گذشته مدیر فناوری اطلاعات سازمان بورس از حذف داده های مربوط به تحلیل تکنیکال را از مهمترین سایت بورسی بازار سرمایه را داد که این امر موجب ایجاد نگرانی برای دسته ای از سرمایه گذاران و سهامدارانی که از این داده ها برای بروز رسانی نمودارهای قیمتی سهام مورد نظرشان استفاده میکردند، گشته است.
به گزارش بورس نیوز، طبق آخرین اخبار منتشر شده، اطلاعات مربوط به تحلیل تکنیکال در حالی از روی صفحه نمادهای بورسی حذف خواهد شد که از مهمترین و اصلی ترین ابزار تحلیل تکنیکال عده ای از سرمایه گذاران بازار سرمایه می باشد.
مسئولین سازمان علت این حذف اطلاعات را سیاستهای سازمان برای ارائه اطلاعات حرفه ای و ایجاد بازارهای جدید برای ارائه خدمات حرفه ای تر به فعالان بازار اعلام کرده اند و طبق گفته آنها قرار بر این است که تمام شرکتهای کارگزاری، پردازش اطلاعات مالی، مشاوره سرمایه گذاری ها و حتی تعدادی از استارتاپهای دارای مجوز از سازمان بورس این اطلاعات را به صورت رایگان در اختیار استفاده کنندگان آن قرار دهند.
این در حالی است که به اعتقاد برخی از کارشناسان و فعالان بازار سرمایه داده های مربوط به تحلیل تکنیکال سرمایه گذاران که راهنمایی برای آنها در خصوص تصمیم به خرید یا فروش می باشد، از دقت بالایی برخودار نیستند با این حال حذف و عدم دسترسی به آن برای فعالان بازار سرمایه مشکل ساز خواهد بود.
بر اساس این گزارش، استفاده از نرم افزار های تحلیل تکنیکال اغلب نیازمند داده های مذکور هستند که در تمامی بورسهای دنیا به صورت رایگان در اختیار فعالان بازار سرمایه قرار می گیرد اما با این تصمیم سازمان بورس، هنوز مشخص نیست که بعد از حذف، این اطلاعات به چه صورت در اختیار سرمایه گذاران قرار خواهد گرفت. 
هرچند که در نگاه نخست این اطلاعات و ابزارها ممکن است چندان هم مورد استفاده افراد حرفه ای بازار بورس قرار نگیرد، اما قطعاً راه گشای تصمیم گیری برخی از فعالان بورس است که در حال حاضر همانطور که عنوان شد موجب نگرانی این دسته از سهامداران گشته است. 
در همین راستا از مسئولین سازمان بورس به عنوان نهاد ناظر خواستاریم در وحله نخست به جای تمرکز بر این موارد کیفیت اطلاعات خروجی اصلی ترین سایت بازار سرمایه را ارتقا دهند و از آن مهمتر مشکل هسته معاملاتی که با افزایش اندکی در حجم معاملات مختل می شود را مرتفع نمایند و در صورت حذف این اطلاعات از روی سایت بورس موجبات آن را فراهم نمایند تا داده ها به صورت رایگان و دقیقتر از گذشته در اختیار استفاده کنندگانش قرار گیرند.

-صف فروش خپارس موقتا جمع شد تا این لحظه
-گروه خودرو موقتا مثبت شد
-فنوال حمایت 1050مقاومت 1300ریال....بازی سهم یک محدوده میانگین 250ریال
-فاسمین حمایت 3100مقاومت 3600ریال
-در گروه خودرو فقط یک سهم را رصد وسود بگیرید سعی کنید از هر گروهی یک سهم را همیشه تست قیمت کنید
-مشاهده پنج مظنه شفافیت معامله را بالا برده است
-دامین حمایت 1700مقاومت 2000و2200ریال
-غپینو حمایت 3500مقاومت 4000 ریال هر سهمی هر روز وضعیت خاص خود را دارد
-خپارس هنوز متعادل نشده روزهای اینده ممکن است از فروشنده های بیشتری تخلیه شود
-فنوال دوباره صف خرید شد
-کساپا ...... هیچکس نگاه ما را به این سهم در محدوده 1500ریال باور نمیکرد الان 1853ریال
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-----
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
[ سه شنبه 12 ارديبهشت 1396 ] [ 7:23 ] [ حامد ]