close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
بورس بسوی انتخابات

بورس بسوی انتخابات

سلام روز بخیر


-فنوال صف سنگین خرید تا این لحظه
-مردم منتظرند سهمی صف خرید بشود بعد بخرند وبعد در سقف می خرند
-دامین 160تومان بود هیچکس توجه نمیکرد ما روند را می گفتیم الان 1948ریال
--حالا در محدوده 3500ریال غپینو را اشاره کردیم جماعت در 4000ریال تازه از خواب بلند میشوند ومی پرسند چه خبره

-دسبحا 5300ریال بود اصلا کسی توجه نمیکرد الان در محدوده 5700ریال
-دلر 5100ریال بود ما اشاره میکردیم کسی توجه نمیکرد امروز 6000ریال هم قیمت خورد
-نمیدانم ولی کساپا بعید میدانم نزول کند به 1500ریال فعلا رویای 2000ریال در سر دارد
-زیاد دور وبر شپلی نچرخید سهم در فاز استراحت قرار دارد
-بزرگترین پیروزی سال 1395....اول کسب سود ..... دوم مهار ضرر....هر تلاشی نتیجه میدهد.....ببینید کانال ها وسایت ها با التماس شانتاژ سهم خرید فروش میکنند ولی ما در کناره های بورس به تنهایی  با قلاب ماهی میگیریم
-شاخص کل تا این لحظه 225واحد رشد ...بازار می خواهد درجا نزند وامکان رشد 1000واحدی مشهود است اگر اتفاق خاصی نیفتد
-تاکتیکی پشت بازار بورس دیده میشود بعد انتخابات کاهش سود سپرده بانکی خواهیم داشت وبعد ان گرایش به بازار سهام بیشتر خواهد شد
-حجم عرضه در ولغدر کم شده
-زگلدشت پله اول وارد شده ایم برا تست ولی هرچی منتظریم افت کند پله های اصلی را بخریم سهم با تقاضا روبروست
-شگامرن را در محدوده 34000ریال اینجا اشاره کردیم سال قبل الان در محدوده 60000ریال
-ومشان این سهم نیز  با صف خرید روبروست وبا رشد همراه است
-رتاپ رشد از محدوده 3500ریال تا 4229ریال  الان نزول واصلاح قیمت.....
-توسط یک کارگزاری اعلام شد:

پیش بینی سهام خودرو، حمل و نقل، سرمایه گذاری، پالایشگاهی و... در هفته جاری

وضعیت سهام گروه های خودرو، حمل و نقل، سرمایه گذاری، پالایشگاهی، فلزی و معدنی و چند گروه دیگر در هفته جاری، توسط یک کارگزاری پیش بینی شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شاخص بورس درحالی با ادامه سیر صعودی روزهای پیشتر، آخر هفته قبل در عدد 79 هزار 596 واحدی جاخوش کرد که کارگزاری آبان وضعیت سهام گروه های خودرو، حمل و نقل، سرمایه گذاری، پالایشگاهی، فلزی و معدنی و چند گروه دیگر را پیش بینی و اعلام کرد طی داد و ستدهای هفته گذشته با معاملات منفی گروه خودرویی مواجه بودیم که با توجه به نحوه معاملات روز چهارشنبه احتمالا در شروع هفته متفاوت دنبال شوند و با ایجاد تقاضای جدید، معاملات مثبت گروه تاثیر گذار خودروی را رقم زند. در این بین برخی نمادهای گروه نظیر "خکاوه، خچرخش، ختراک و خموتور، خریخت، ختوقا، خدیزل و خگستر" از تقاضای بالاتر و معاملات مثبت تری برخوردار خواهند بود.

احتمالا "حتوکا، حاریا، حپارسا، حسینا و حتاید، ولصنم، وایران و ولملت" نمادهای مثبت هفته پیش رو گروه های حمل و نقل و لیزینگی خواهند بود .

گروه سرمایه گذاری نیز به نظر می رسد با معاملاتی اکثرا مثبت دنبال گردند که نمادهای "وتوسم، وبیمه، سدبیر، ونیکی، وسبحان، وگستر، ملت، واتی و وصنعت" با رشد قیمتی مطلوبی مواجه خواهند شد.

با توجه به نحوه معاملات اواخر بازار چهارشنبه که با جهش قیمتی گروه های پالایشگاهی و روانکارها و در نتیجه دادوستدهای مثبت آنها همراه شد، به نظر گروه های مذکور و از جمله نمادهای "شتران، شبریز و شاوان" این هفته نیز معاملات پرتقاضا و مثبتی را تجربه کنند.

پیش بینی می شود درگروه فلزی و معدنی، شرکت های رویی از اقبال بیشتری برخوردار باشند که در این میان نمادهای "فسرب، کیمیا، فرآور، کاما، کروی، کبافق و فاسمین" پرتقاضاتر ظاهر خواهند شد.

احتمالا گروه بنیادی محور آی تی در کنار گروه های کوچک لاستیک سازی، کانی های غیر فلزی، دارویی، غذایی و محصولات کاغذی همچنان پرتقاضا و مثبت دنبال گردند که در این بین گروه آی تی با افزایش عرضه ها و تعادلی بیشتر همراه باشد و گروه کوچک قندی به اصلاح و استراحت کوتاه مدتی خود در شروع این هفته ادامه دهد.

انتهای پیام


-عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی اعلام کرد:

مهم‌ترین علت عدم تمایل سرمایه‌ گذاران خارجی برای حضور در ایران

عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی ، مهم‌ترین علت عدم تمایل سرمایه‌ گذاران خارجی برای حضور در ایران را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، سیدرضی حاجی آقا میری به ایلنا گفت: در خصوص موانع جذب سرمایه گذاری خارجی در کشور، دو نرخی بودن ارز مهم‌ترین علت عدم تمایل سرمایه‌ گذاران خارجی برای حضور در کشور است.

وی بیان کرد: جلوگیری از افزایش نرخ ارز به سبب وجود تفکرهای مختلف در دولت است. برخی معتقدند که ما باید از پایین آمدن ارزش پول ملی کشور جلوگیری کنیم در حالی که تمام ارکان نظام ما به شفافیت در اقتصاد اذعان دارند. این در حالی است که کشوری مانند چین از افزایش پول ملی خود جلوگیری می کند زیرا برای آنها بازار صادرات اهمیت زیادی دارد.

آقا میری با انتقاد از بالا بودن نرخ بهره در کشور گفت: نکته دیگر بالا بودن سود بانکی در کشور است که سبب شده سرمایه‌گذاری در کشور دیگر توجیه اقتصادی نداشته باشد. تمام این عوامل سبب شده که سرمایه گذار بومی تمایلی به آوردن سرمایه خود در تولید نداشته باشد حالا ما چگونه انتظار داریم که یک خارجی در صنعت ما سرمایه گذاری کند.

 عضو کمیسیون صادرات اتاق بازرگانی تهران در پایان تصریح کرد: این در حالی است که  هدفگذاری صادرات ما فقط در چند کشور همسایه خلاصه شده است و هر وقت در آن کشورها بحرانی به وجود آید صادرات غیر نفتی ما تحت تاثیر قرار می‌گیرد. اگر ما سطح دید خود و صادرات خود را گسترش ندهیم در آینده به مشکل خواهیم خورد.

انتهای پیام


-فرا بورس شامل شش بازار میشود1-بازار اول2-بازار دوم3-بازارسوم4-بازار پایه الف5-بازار پایه ب 6-بازار پایه ج........دیر یا زود تعدادی از سهام در بازار پایه ب ماندگار ویا به بازار بالاتر ارتقا خواهند یافت وممکن است بعضی از نمادها به بازار ج تنزل پیدا کنند
-غپینو عرضه کننده محدود
-
بازگشايي نماد معاملاتي دفاراح96/2/9 11:17
به اطلاع مي رساند، نماد معاملاتي حق تقدم شركت داروسازي فارابي(دفاراح)جهت عرضه687ر69 عدد حق تقدم استفاده نشده 

-دفارا منظم ترین پرداخت سود سالیانه 1200-1200-1300-1400-1340-1670-1740ریال در سالهای گذشته
-دسبحانیز منظم ترین پرداخت سود سالیانه 730-520-720-1200-1280-1100ریال در سالهای گذشته
-تا فردا خدا نگه  دار الان ساعت 12/20دقیقه
-
-
-
--کانال ما درتلگرام

telegram.me/talarbourseiran

[ شنبه 09 ارديبهشت 1396 ] [ 7:27 ] [ حامد ]