close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
داروییها وفصل مجامع این گروه

داروییها وفصل مجامع این گروه

سلام روزبخیر


-مدیرفناوری اطلاعات سازمان بورس اعلام کرد:

حذف داده های نمودار تحلیل تکنیکال در مهمترین سایت بازار/ قول به سهامداران

مدیرفناوری اطلاعات سازمان بورس با اعلام حذف نمودارهای مربوط به داده های تحلیل تکنیکال در مهمترین سایت بازار یعنی tsetmc.com اطمینان داد تمام شرکتهای دارای مجوز، این دیتا را رایگان در اختیار بگذارند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، روح الله دهقان با اعلام انجام و اعمال تغییراتی در مهمترین سایت بازار سهام ایران یعنی tsetmc.com که همه فعالان بازار از آن برای اطلاع از آخرین عرضه و تقاضاها و قیمت ها و روند شاخص و... استفاده می کنند، به سنا گفت: از امروز در این سایت نمودارهای مربوط به داده های تحلیل تکنیکال در صفحه نماد حذف خواهد شد.

وی علت این تصمیم را سیاست های کلی سازمان بورس مبنی بر ارایه اطلاعات حرفه ای از سوی مسوولین مربوط و ایجاد بازارهای جدید برای ارایه خدمات حرفه ای تر به بازار اعلام کرد و اطمینان داد تمام شرکت های کارگزاری ، پردازش اطلاعات مالی ، مشاوره های سرمایه گذاری و حتی تعدادی از استارتاپ ها دارای مجوز سازمان بورس، این دیتا را به رایگان در اختیار می گذارند.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه هیچ گونه دیتایی از سایت شرکت مدیریت فناوری بورس تهران حذف نشده، ادامه داد: درج نمودارها جزو وظایف نهاد ناظر نبوده و این سرویس ها با هدف رشد و گسترش آن و تقویت بخش خصوصی در اختیار ذی نفعان مربوط قرار گرفته است.

دهقان افزود: همان گونه که در نمایشگاه فاینکس 2017 هم اعلام شد، نظر سازمان این است که بازار را برای این مدل از کسب و کارها نیز آماده کند تا شرکت های خصوصی بتوانند در این زمینه رشد کنند و دیتاهای حرفه ای تری را در اختیار مردم قرار دهند.


-وآتوس را اگر در انلاین می خواهید وارد بشوید باآی با کلاه باید تایپ کنید تعداد سهام 60 میلیون درصد شناور صفر یعنی زیر یک درصد برای افزایش سرمایه مجبور است حقوقی قیمت سهم را تا بالای 1000ریال ترمیم نماید.....حمایت 500ریال مقاومت 1000ریال فعلا عضو بازار ب پایه فرابورس
-دلر 5100ریال حمایت الان بالای 5400ریال مقاومت اول 6000ریال
-پیش بینی ما مقاومت 120تومانی خپارس بود امروز ثبت شد
-لکما سهم رند میلیاردی است واین صف فروش طبیعت سهم های میلیاردی است وقتی سهمی را میخرید به تعداد سهام همه شرکتها توجه کنید
-کشف روند دلر صعودی ....کافیست دقت کنید حکایت همان خرید تستی 100 هزار تومان بر هر سهمی میتوان مسلط شد
-وآتوس را من نگاه فنی وکارشناسی کردم سهم برای بقا در بورس باید افزایش سرمایه بدهد وچاره ای ندارد قیمت به 1000ریال برسدیا برسانند حمایت 500مقاومت 1000ریال
-همین الان ولغدر را تا زیر1260ریال نزول دادند والان1328ریال این کار زشت است ترساندن سهام دار خرد.....اگر به نقطه ای برسیم مردانه معامله کنیم سفته بازی را یعنی کار حرام را نهی کنیم پول سود میشود حلال ولی غش در معامله میشود حرام بانک وبورس وملک فرقی نمیکند
-اخابر 2200ریالی را من چند روز قبل اشاره کردم الان 2880ریال.......رشدی منصفانه وبا رعایت اصول اخلاقی ......
-دلر  اصلا کسی به این نماد در هفته های گذشته فکر نمیکرد لذت ماندگاری در بورس کشف همین ناشناخته هاست
-اخابر تاپیکو فولاد فارس شاخص مثبت کن هستند امروز کمی بازار ضعیف بود این چهار نماد  یک تلگنرمثبتی زدند
-نوشته های من را بازاربورس شکل میدهد ومن واقعیت محض را می نویسم 
-لکما صف سنگین فروش
-یک ماه بود گوشه کناره می گفتیم دلر البته علت فنی داشت ولی کسی حتی یک نفر توجه نمیکرد صف خرید
-نماد دارو هدف 6500ریال
- 

کارخانجات تولیدی شیشه دارویی رازی 500 میلیارد ریالی، در خصوص احتمال افزایش سود منتهی به اسفند 1395 اطلاعات بااهمیتی را افشا کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، مدیرعامل کارخانجات تولیدی شیشه دارویی رازی با ارسال نامه ای به اداره نظارت بر ناشران بورسی خبر از احتمال افزایش سود هر سهم تا 200 ریال در سال مالی 1395 داد.

یادآوری می شود، شرکت کارخانجات تولیدی شیشه دارویی رازی سود هر سهم سال مالی منتهی به 30 اسفند ماه 95  را مبلغ 443 ریال برآورد و اعلام کرد طی دوره 9 ماهه این سال مالی با اختصاص 226 ریال سود به ازای هر سهم معادل 51 درصد از پیش بینی هایش را پوشش داده است.

"کرازی" سود خالص در دوره 9 ماهه منتهی به 30 آذر ماه 95 را مبلغ 112 میلیارد و 889 میلیون ریال اعلام کرد.

-عجب بازاری است بازار پایه هر سهم زمین خورده ای را بلند میکند این بار سفارود ولی رشدش پیش خور شده
-


--
-
-
-
-کانال ما درتلگرام

telegram.me/talarbourseiran

[ دوشنبه 04 ارديبهشت 1396 ] [ 7:28 ] [ حامد ]