close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
بورس 330هزار میلیارد تومانی

بورس 330هزار میلیارد تومانی

سلام روز بخیر


-قبل عید پنج مرحله دلار کانادا در قیمتهای مختلف زیر 3000تومان فروختم به صرافی ها جالب بود دلار در حال افت را انها پله پله می خریدند جمع بندی من این بود انها در خریدهای نزولی در ایستگاه کف خرید سنگین میکنند وهمه دلار ها را یک جا میفروشند وسود خوبی میبرند در سهام  داری نیز باید جهت غلبه بر ضرر در پله های مختلف خریدوسود کرد

-پکویر صف خریدی که مداوم است


-کساپا حمایت 1500و1550ریال مقاومت 1700و1800و1900ریال
-دلر حمایت 5000ریال قبلا هم گفته بودیم حمایت 6000ریال
-افزایش سرمایه همراه اول یک افزایش سرمایه کنترل شده است  باید روزهای اینده حرکات سهم را رصد کرد ولی ما ورود بعد افزایش را بهتر میدانیم.... اگر قبل افزایش افت محسوس داشت باز هم قابل بررسی است....ویک خطر همراه اول را تهدید میکند تماس صوتی تلگرام است که میتواند بر درامد همراه اول تاثیر گذار باشد
-کساپا 1720ریال تا اینجا نظریه ما دقیق بود زیر 1600ریال اشاره به رشد سهم داشتیم
-هدف مدیریت همراه اول جذب 8میلیارد  وجه 1000ریالی است قطعا در فرایند افزایش سرمایه نزول ها وصعود هایی خواهد بود اما نکته فنی ناظر بازار است که دقیقا بر این فرایند نظارت میکند
-شپلی چرا نزولی است سه علت 1-سهم رند میلیاردی است2-شناور بالا3-ای پی اس منفی.....
-بانکها حتی بانکهای خصوصی دیگر توان پرداخت سود بالا را ندارند نقدینگی مجبور به حضور در بازار سرمایه است اینده بورس وسود سازی در افکار وصبر ما است
-وتوصا 1080ریالی امروز 1280ریال هم قیمت خورد کشف روند تشخیص کارشناشی ما در زمان خودش بود
-صبح توی همین صفحه از شپلی نوشتیم ملاحضات پیش وپا افتاده ای که کسی رعایت نمیکند الان صف فروش دارد
-تا بوده همین بوده در نوسانها عده ای میترسند می فروشند ولی روز بعد سهم رشد میکند
-کساپا سودای 2000ریال درسر دارد افت ناگهانی سهم تا 1600ریال یک فرصت خواهد بود
-
-بورس پرس خبر می دهد:

گیر کوچک در بازگشت بانک صادرات/ احتمال تاخیر در بازگشایی نماد تنبل

با انتشار گزارش حسابرسی اولین درآمد ۹۶ بانک صادرات،بزرگترین بانک بازارسهام ایران بعد از ۹ ماه آماده بازگشت شد اما مسئله ایی کوچک مانع شده و بسته به زمان پاسخ مدیران بانک، نماد باز خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی انتشار دیروز گزارش حسابرسی اولین درآمد ۹۶ بانک صادرات، زمینه برای بازگشایی نماد این بانک که از اواخر تیر سال گذشته بسته مانده ، فراهم شد و حتی یک مقام مسئول در بانک صادرات به بورس پرس اعلام کرد: گزارش حسابرس نسبت به گذشته بانک و در مقایسه با سایر بانک ها ، بسیار شفاف بوده و به جز موارد عمومی و از قدیم مانده ایی مانند اکچوئری ، مورد مبهم دیگری وجود ندارد.

با این اوصاف درحالی مسئولان اداره نظارت بر ناشران بورسی هم در صدد بازگشایی نماد "وبصادر" در هفته جاری بوده و هستند که آخرین پیگیری ها حکایت از آن دارد که سازمان بورس خواهان ارایه توضیح مدیران در مورد مطالبات شده اند تا بعد از دریافت این توضیح و اعلام مواضع و نکات مهم، زمینه بازگشایی بزرگترین بانک بورس را بعد از 9 ماه فراهم کنند.

بنابراین اگر مدیران بانک صادرات در ارایه توضیح درخواستی سازمان بورس مانند گذشته تعلل نکرده و امروز و فردا حاضر به روشن کردن این موضوع شوند، نماد بانک صادرات بعد از اعلام مواضع سازمان و به احتمال زیاد چهارشنبه جاری باز می شود اما اگر توضیح مدیران بانک با تاخیر همراه شود ، باید در هفته آتی و شاید هم در هفته های بعدی منتظر بازگشت به بورس این بانک حاشیه دار و تنبل در ارایه توضیحات بود.

"وبصادر" درحالی درآمد هر سهم سال مالی اسفند جاری را 255 ریال زیان پیش بینی کرده بود که در گزارش حسابرس ، این متغیر با 4 درصد کاهش زیان ، 245 ریال اعلام شده است.

انتهای پیام


-مدیرفناوری اطلاعات سازمان بورس اعلام کرد:

حذف داده های نمودار تحلیل تکنیکال در مهمترین سایت بازار/ قول به سهامداران

مدیرفناوری اطلاعات سازمان بورس با اعلام حذف نمودارهای مربوط به داده های تحلیل تکنیکال در مهمترین سایت بازار یعنی tsetmc.com اطمینان داد تمام شرکتهای دارای مجوز، این دیتا را رایگان در اختیار بگذارند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، روح الله دهقان با اعلام انجام و اعمال تغییراتی در مهمترین سایت بازار سهام ایران یعنی tsetmc.com که همه فعالان بازار از آن برای اطلاع از آخرین عرضه و تقاضاها و قیمت ها و روند شاخص و... استفاده می کنند، به سنا گفت: از امروز در این سایت نمودارهای مربوط به داده های تحلیل تکنیکال در صفحه نماد حذف خواهد شد.

وی علت این تصمیم را سیاست های کلی سازمان بورس مبنی بر ارایه اطلاعات حرفه ای از سوی مسوولین مربوط و ایجاد بازارهای جدید برای ارایه خدمات حرفه ای تر به بازار اعلام کرد و اطمینان داد تمام شرکت های کارگزاری ، پردازش اطلاعات مالی ، مشاوره های سرمایه گذاری و حتی تعدادی از استارتاپ ها دارای مجوز سازمان بورس، این دیتا را به رایگان در اختیار می گذارند.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه هیچ گونه دیتایی از سایت شرکت مدیریت فناوری بورس تهران حذف نشده، ادامه داد: درج نمودارها جزو وظایف نهاد ناظر نبوده و این سرویس ها با هدف رشد و گسترش آن و تقویت بخش خصوصی در اختیار ذی نفعان مربوط قرار گرفته است.

دهقان افزود: همان گونه که در نمایشگاه فاینکس 2017 هم اعلام شد، نظر سازمان این است که بازار را برای این مدل از کسب و کارها نیز آماده کند تا شرکت های خصوصی بتوانند در این زمینه رشد کنند و دیتاهای حرفه ای تری را در اختیار مردم قرار دهند.


-دلر رشد کرد امروز
-تا فردا خدا نگه دار
--

--
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-کانال ما درتلگرام

telegram.me/talarbourseiran

[ یکشنبه 03 ارديبهشت 1396 ] [ 7:20 ] [ حامد ]