close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
بورس درون انتخابات

بورس درون انتخابات

سلام روز بخیر


-میگه فاذر 340 تومنی تو مشت مان بود الکی الکی پرواز کرد

-صدر برترین تقاضاها رتاپ سهم مورد اشاره ماتا این لحظه 

بعد پکویر صف خرید 

پترول نیز صف خرید سنگین-ولغدر 1214ریالی سود سالیانه داده الان 1270ریال خرید وفروش میشود
-در بازار صعودی اخابر تا این لحظه نزولی ولی همین اخابر در بازار نزولی میشود صعودی
-خساپا دوباره وارد مقاومت 1400ریال شد  اما عرضه هم بالاست
-ومعادن الان 1292 ریال حمایت 1230ریال
-شیران را قبلا چند بار اشاره کرده ایم الان 3744ریال حمایت 3300و3200ریال سری قبل در محدوده 3000ریال اشاره کرده بودیم
-خپارس صف خرید در 1149ریال حمایت اول 1050ریال
-فراموش نکنید بازاری که اکثر سهامش رشد میکنند در میان مدت اکثر سهامش نیز افت خواهند کرد ضررها زمانی بوجود می اید که جماعت در سقف می خرند
-ولغدر دوباره صف خرید
-اما نقدینگی هوشمندانه میخرد مواظب باشید هیجانی نخرید
-وتوصا 1080 ریال در 1200ریال هم عرضه محدودحمایت همان 1080ریال مقاومت 1250و1300ریال
-فاراک حمایت 2000ریال مقاومت اول 2250ومقاومت دوم2400ومقاومت سوم 2550ریال
-وتوصا اشاره ای که کرده بودیم سود بوقوع پیوست الان1230ریال هم قیمت خورد
-فاذر در فصل گذشته انقدر اذیت کن شده بود کسی باور نمیکرد رشد کند الان هدف اول 4500ریال است
-یک نصیحت یک توصیه با تقلید سهم خرید فروش نکنید
-در گفتگو با یک کارشناس بازار سرمایه مطرح شد:
-

گزارش سیف از نقدینگی و نشانه های امیدوارکننده به آینده اقتصاد ایران

رئیس‌کل بانک مرکزی از کاهش ۷ درصدی رشد نقدینگی سال گذشته خبر داد و با اعلام نشانه های امیدوارکننده به آینده اقتصاد ایران، انتقادات این روزها را مغرضانه و غیرکارشناسی دانست.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، ولی‌الله سیف در کانال تلگرامی، رشد نقدینگی سال گذشته را 23.2 درصد اعلام کرد که با کاهش 7 درصدی نسبت به رشد 30 درصدی سال 94 همراه شده است

پایین‌تر بودن رشد نقدینگی سال گذشته نسبت به روند بلندمدت رشد نقدینگی است. این دو دستاورد یعنی کاهش نسبت به سال گذشته به و پایین‌تر بودن نسبت به روند بلندمدت، اطمینان بیشتری را در کنترل نرخ تورم حاصل می‌کند. همچنین مجموعه متغیرهای اقتصادی کشور در سال گذشته،نشانه خروج غیرتورمی اقتصاد ایران از رکود است.

نشانه‌هایی از روند امیدوارکننده اقتصاد ایران در سال‌های آتی وجود دارد که شامل ثبات بازار ارز، تداوم روند کاهشی نرخ تورم، دستیابی به نرخ تورم تک‌رقمی،حصول همزمان رشد اقتصادی دو رقمی در 9 ماهه سال گذشته هستند. مجموعه این نشانه‌ها سبب افزایش جذابیت اقتصاد ایران برای سرمایه‌گذاران خارجی است. چراکه این عوامل ثبات آفرین، چشم‌انداز روشن‌تری را از اقتصاد ایران در مجامع بین‌المللی به نمایش می‌گذارد.

حجم تسهیلات پرداختی شبکه بانکی کشور در سال 95 به رقم 5483 هزار میلیارد ریال رسیده که نسبت به رقم مشابه سال 94 (4173.2 هزار میلیارد ریال) به میزان 31.4 درصد افزایش نشان می‌دهد. وجود تنگنای مالی و مشکلات ساختاری در شبکه بانکی، موانعی بودند که بانک‌ها با آن دست و پنجه نرم می‌کردند اما با این وجود رقم تسهیلات افزایش قابل‌توجهی یافت.

این میزان تسهیلات پرداختی نشان از عزم و سهم بالای شبکه بانکی در تامین مالی فعالیت‌های مختلف اقتصادی دارد. این مساله یکی از شاخص‌های عملکرد نظام بانکی کشور است. البته در این مسیر حمایت‌های دولت، مجلس و بدنه اجرایی بانک‌ها هم مهم است.

مجموعه تحولات صورت گرفته درخصوص متغیرهای واقعی و اسمی اقتصاد در سال 95 ، تداعی‌کننده یک پیام امیدوارکننده است و آن خروج اقتصاد ایران از رکود. خروجی که غیرتورمی بوده و این به معنی آغاز پویایی و سلامت در روند رشد اقتصادی کشور است.

اهمیت این موفقیت دوچندان است. توفیقات حاصله در شرایطی به‌دست آمده که بسیاری از کشورها از جمله کشورهای منطقه با شرایط نامناسب اقتصادی روبه‌رو بوده و به تبع آن دستیابی به چنین موفقیت‌هایی در کشور از اهمیت بیشتری نسبت به شرایط عادی برخوردار است.

با توجه به عملکرد مناسب اقتصادی دولت یازدهم،انتقادات این روزها مغرضانه و غیرکارشناسی است که بیشتر با هدف تخریب دولت در آستانه انتخابات مطرح می‌شود.خاستگاه بیشتر این انتقادات سیاسی بوده و چندان بحث کارشناسی در آن مطرح نیست.

بانک مرکزی از انتقادات کارشناسی و دلسوزانه استقبال می کند اما رویکردهای انتقادی مبتنی‌بر تخریب، نه‌تنها آثار مثبتی را به همراه ندارد، بلکه با انتشار و گسترش جو بدبینی، نتیجه‌ای جز ایجاد ناامیدی در آحاد مختلف جامعه به همراه نخواهد داشت.

از جناح‌های سیاسی انتظار می رود با خروج از فضای تخریب، پتانسیل‌های اجتماعی و سیاسی جامعه را در جهت بهره‌برداری هرچه بهتر از فرصت‌ها و موفقیت‌های پیش‌آمده بسیج کنند. این کار، آغاز‌کننده مسیری است که زمینه لازم را برای حل و فصل مشکلات دیرینه و ساختاری اقتصاد کشور فراهم می‌کند.

انتهای پیام


-گروه قند مثبت بعلت کوچک بودن نمادها بعلت روند صعودی بازار
-قثابت 11میلیون صف خرید دارد ولی احتمال عرضه وجود دارد
-گروه خودرو صف خرید ولی خریدارانی که در محدوده های پر ریسک وارد میشوند.....با استرس سهم خریدن فایده ای ندارد
-ارزش بازار از 320 هزار میلیارد تومان وارد محدوده 330هزار میلیارد تومان شد.....
-ولغدر اذیت کن مدتی است قصد جبران دارد صف خرید تا این لحظه 2/8میلیون 
-باید زرنگ بود هیجان را کشت وهوشمندانه خرید وفروش کرد
-حجم سنگین معامله در اخابر وحق تقدمش
-هدف شاخص 80000واحد است اما شما هیجانی به بازار نگاه نکن.....
-ساعت 12/23 دقیقه تا فردا خدا نگه دار
-باز هم تاکید میکنم به روش سفته بازی کانال تلگرامی هیجانی تقلیدی سهم نخرید اگر خطا کنید برای جبران ضرر باید شش ماه شاید هم یکسال صبر کنید
-
-
-
-
-
-
-کانال ما درتلگرام

telegram.me/talarbourseiran

[ شنبه 02 ارديبهشت 1396 ] [ 7:14 ] [ حامد ]