close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
رمپنا امد

رمپنا امد

سلام روز بخیر


-بانکها

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13951214001685


-دوشنبه بازار مثبت اما فعلا کم معامله
-اخابر زیر 2200ریال خرید 2300ریال فروش الان 2215ریال
-فولاژ حمایت 1800ریال
-وتوکا حمایت 1150ریال الان 1223ریال
--فسرب الان 2894ریال ولی حمایت اول 2500ریال
-وضعیت سبز خرید تستی 100 هزار تومان در حمایتهای یاد شده. وضعیت قرمز عدم خرید وضعیت زرد نظارت
-رمپنا با حمایت 7000ریال اندکی فاصله دارد ولی حمایت اول 6500ریال است
-تمایل ومعادن به تشکیل حمایت 1200ریال قبل از عید است الان قیمت 1300ریال
-وساپا در وضعیت زرد نظارت حمایت اول800ریال الان 866ریال
-ولملت معاملات پر حجم اگر افت کرد 1070ریال خرید تستی 100 هزار تومان

کد خبر: 82407496 (5806391) | تاریخ خبر: 11/11/1395 | ساعت: 8:47|

مقام ارشد سازمان بورس در گفت و گو با ایرنا:

تکذیب اخذ مالیات جدید از سهامداران/ شفافیت اقتصادی به سود بازار سرمایه است

تهران- ایرنا- مدیر نظارت بر بورس های سازمان بورس و اوراق بهادارگفت: مالیات خرید و فروش سهام در قانون مشخص است به گونه ای که به صراحت تاکید شده به جز مالیات نیم درصدی معاملات، هیچ مالیات دیگری از سهامداران اخذ نخواهد شد.


محسن خدابخش در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی ایرنا با بیان این که ارایه گزارش سهامداران به سازمان امورمالیاتی جای نگرانی برای فعالان بازارسرمایه ندارد،افزود: صدور این بخشنامه به نفع بازار سرمایه است، مالیات مربوط به معاملات سهام از همان ابتدا اخذ می شود، بنابراین جای نگرانی وجود ندارد.
مدیر نظارت بر بورس های سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان این که سایر بازارهای مورد اشاره در این بخشنامه که پرداخت مالیات در آنها به صورت شفاف صورت نمی گیرد باید دغدغه و نگرانی داشته باشند، به اخذ مالیات نیم درصدی معاملات سهام توسط شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) اشاره کرد و گفت: درباره عملکرد مالیاتی بازار سرمایه، ابهامی وجود ندارد.
مدیر نظارت بر بورس های سازمان بورس و اوراق بهادار درباره سابقه ارایه اطلاعات مربوط به معامله گران سهام به سازمان امور مالیاتی، بیان داشت: ارجاع این اطلاعات، موضوع جدیدی نیست و براساس قانون، هر زمانی که سازمان امور مالیاتی استعلام کند باید به استعلامات مربوطه پاسخ داده شود.
خدابخش افزود: برخلاف بورس که دارای عملکرد مالیاتی شفافی است امکان دارد در سایر بازارها شفافیت وجود نداشته باشد، بنابراین ارایه اطلاعات و گزارش های مربوط به آنها سبب شفاف سازی اقتصادی می شود.
مدیر نظارت بر بورس های سازمان بورس و اوراق بهادار درباره ادعای فرار فعالان بازار سرمایه از بورس در پی گزارش اطلاعات مربوط به سهامداران به سازمان امور مالیاتی، گفت: دلیلی برای نگرانی و خروج سهامداران وجود ندارد، بلکه افرادی که در سایر بخش های اقتصادی مشغول فعالیت بوده و عملکرد مبهم مالیاتی دارند، باید نگرانی داشته باشند.
خدابخش با بیان این که براساس این بخشنامه، اطلاعات همه بازارهای موازی باید به سازمان امور مالیاتی ارسال شود، گفت: بر این اساس، نمی توان پذیرفت که این بخشنامه موجب خروج سرمایه گذاران از بازار سرمایه می شود، بلکه به دلیل شفافیت مالیاتی بازار سرمایه باید انتظار ورود نقدینگی داشته باشیم.


-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

-
-
-
[ دوشنبه 16 اسفند 1395 ] [ 7:32 ] [ حامد ]