close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
tsetmcفاذر در مسیر اصلاح وصعود
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-اسفند ماه هم خواهد گذشت وموسم رشد طبیعی بورس شروع خواهد شد قطعا اسفند زمان جابجایی سهام است وصبور بودن یعنی برنده بودن-خکار حمایت 1100مقاومت 1400ریال-خکار حقوقی میخرد-بورس نیوز بررسی کرد: تعدیل های دلچسب گروه غذایی گروه غذایی و قند و شکر از جمله گروه هایی هستند که برآوردهای…

سلام روز بخیر


-اسفند ماه هم خواهد گذشت وموسم رشد طبیعی بورس شروع خواهد شد قطعا اسفند زمان جابجایی سهام است وصبور بودن یعنی برنده بودن
-خکار حمایت 1100مقاومت 1400ریال
-خکار حقوقی میخرد
-بورس نیوز بررسی کرد:
گروه غذایی و قند و شکر از جمله گروه هایی هستند که برآوردهای مناسب و قابل قبولی از لحاظ سودآوری برای سال آینده داشته اند. بطوریکه اغلب شرکت های فعال در این گروه بودجه درآمدی سال آینده خود را همراه با اعلام تعدیل مثبت سود برآوردی ارائه کرده اند.

سامانه کدال اینروزها میزبان بودجه سال آینده بسیاری از شرکت ها است و همزمان با نزدیک شدن بهپایان سال مالی اغلب شرکت های بورسی خیل عظیمی از گزارشات این مجموعه ها شاملبرنامه های آنها برای سال مالی آینده روانه کدال شده است. گزارشاتی که اغلب نویدرشد سودآوری و بهبود وضعیت عملیاتی شرکت های فعال در بازار سرمایه را به سهامدارانمی دهند.

بر اساس گزارشبورس نیوز، گروه غذایی و قند و شکر از جمله گروه هایی هستند که برآوردهای مناسب وقابل قبولی از لحاظ سودآوری برای سال آینده داشته اند. بطوریکه اغلب شرکت های فعالدر این گروه بودجه درآمدی سال آینده خود را همراه با اعلام تعدیل مثبت سود برآوردیارائه کرده اند.

بر اساس اطلاعاتموجود، تا دوم اسفند ماه جاری 19 شرکت فعال در گروه غذایی و دو شرکت قندی بودجهسال مالی منتهی به 29 اسفند ماه 96 را ارائه نموده اند که از میان آنها شرکت هاییهمچون شهد ایران در نماد "غشهد" و پاک تعدیل مثبت با اهمیت بیش از 100درصد اعلام نمودند. بطوریکه شرکت شهد ایران در حالی پیش بینی درآمد هر سهم سالمالی 96 خود را با برآورد سود 149 ریالی ارائه نموده که طی دوره مشابه سال 95 زیان135 ریالی را پیش بینی کرده بود. بدین ترتیب "غشهد" بودجه سال مالیآینده خود را همراه با تبدیل زیان به سود و بهبود وضعیت سودآوری ارائه نموده است.

علاوه بر این،بودجه سال آینده شرکت لبنیات پاک با اعلام تعدیل مثبت 107 درصدی سود برآوردی روانهکدال شده، به نحوی که این مجموعه سود برآوردی 39 ریالی سال 95 را به سود 81 ریالیبرای سال 96 ارتقاء داده است.

شرکت قاسم ایراندیگر مجموعه ای است که برنامه های برآوردی آن برای سال آینده همراه با رشد سودآوریبوده است. به گونه ای که "قاسم" سود سال 96 را 97 ریال اعلام کرده کهاین رقم نسبت به دوره مشابه سال 95، 46 درصد افزایش داشته است. همچنین شرکت پارسمینو پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی آینده را با اعلام رشد 40 درصدی سود برآوردیارائه نمود.

بر اساس اینگزارش، مابقی شرکت ها یعنی 15 شرکت بودجه سال 96 را همراه با تعدیل مثبت کمتر از40 درصدی تدوین کردند که از جمله آن ها می توان به مجموعه هایی همچون"غگرجی"، "غدیس"، "غفارس"، "غشصفها"،"غسالم"، "غنوش"، "غمینو"، "وبشهر"،"غگلپا"، "غشاذر"، "غگلستا"، "غمهرا"،"قاسم"،"غدام"، "غپاک"، "غشان"، "غپینو" و"غشهداب" اشاره کرد.

همانطور که ازجدول بالا مشخص است شرکت سالمین اولین پیش بینی درآمد هر سهم سال 96 را با کاهشهفت درصدی سود برآوردی تدوین کرده و بدین ترتیب "غسالم" سود 277 ریالیرا به 258 ریال برای سال آینده کاهش داده است.

علاوه بر این،شرکت هایی همچون توسعه صنایع بهشهر و نیز مهرام بودجه سال آینده را بدون تغییرنسبت به سال جاری ارائه نمودند.

همچنین در گروهغذایی تاکنون شرکت های کالبر، دشت مرغاب و بهنوش پیش بینی درآمد هر سهم سال آیندهرا روی سامانه کدال منتشر نکرده اند و در مقابل سال مالی مجموعه های ماگارین،صنعتی بهشهر، کشت و صنعت چین چین و بهپاک متفاوت بوده و در زمان مقرر بودجه خود راارائه خواهند داد.

تعدیل های دلچسب گروه غذایی
تعدیل های دلچسب گروه غذایی

بر اساس اینگزارش در گروه قند و شکر نیز تاکنون بودجه شرکت های قند اصفهان و نیز قند چهارمحال و بختیاری منتشر شده و در حالی که پیش بینی درآمد "قصفها" همراه باافت 45 درصدی سود برآوردی بوده، "قچار" رشد 75 درصدی سود را برای سالآینده برآورد کرده است. از این رو باید دید که سایر شرکت های فعال در این گروه چهبرنامه هایی برای سال آینده خواهند داشت و آیا رشد سودآوری را به سهامداران واهالی بازار سرمایه نوید می دهند یا خیر؟!

تعدیل های دلچسب گروه غذایی


-وبانک 1750ریال حمایت مقاومت بعد عید 2000ریال
-در بررسی پیش بینی سودآوری خودرویی ها مشخص شد:
-سلام وقت به خیر 
 سال آینده سال پترو -پالایش -مواد غذایی-برقی- پیمانکاریه!!! 
تلیسه و مگسال و گلدشت سهمهای ارزنده و بنیادی که شیر و گوشت تولید میکنن و ارزبری ندارند بلکه صادراتی هم هستند!! از عرضه های حقوقی در این سهمها نباید ترسید پول بیاد پشت اینا مثل ساینا میشن و سهامدار عمده هم مضمحل میشه!!! 
ساینا سهامدار عمده بیچاره شد!!
پاسخ : سلام درسته

-
بازگشايي نمادهاي چكاوه،سخزر،فباهنر،كپشير،وملي،ساربيل،دسيناح،چكاوهح 95/12/4 11:10
به اطلاع مي رساند، نماد معاملاتي شركت هاي صنايع كاغذ سازي كاوه(چكاوه)، سيمان خزر(سخزر)،صنايع مس شهيد باهنر(فباهنر)،پشم شيشه ايران (كپشير)، سرمايه گذاري گروه صنعتي ملي (وملي) با توجه به اعلام پيش بيني درامد هر سهم سال مالي منتهي به 1396/12/29، سيمان آرتا اردبيل (ساربيل ) پس از برگزاري مجمع عمومي عادي ساليانه مبني بر تقسيم سود نقدي و حق تقدم شركت هاي لابراتوارهاي سينا دارو(دسيناح) و صنايع كاغذ سازي كاوه (چكاوهح)بدون محدوديت نوسان قيمت با استفاده از مكانيزم حراج تك قيمتي آماده انجام معامله مي باشند. مديريت عمليات بازار شركت بورس اوراق بهادار تهران

-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
--
-
-کانال ما در تلگرامtalarbourseiran@از سمت چپ سایت با گوشی همراه کانال را جوین کنید


درباره
حامد بازدید : 96چهارشنبه 04 اسفند 1395 زمان : 7:12 نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط حميد در تاریخ 1395/12/5 و 10:23 دقیقه ارسال شده است

آقا سلام آگهي فروش بلوك خكاوه توسط خساپا واينكه خريدار بايد تمام مطالبات را بپردازد (ان شاءالله كه خريدار باشند)شما اوضاع خكاوه را چگونه ميبينيد چند باز ميشه بفروشيم يا نگهداري ؟؟؟؟؟
ببخشيد زياد شد سوالاتم

این نظر توسط بزرگمهر در تاریخ 1395/12/4 و 12:05 دقیقه ارسال شده است

با درود و سلام
اقا حامد بالاخره خامه طنز خود را از قبر بیرون آورد و سکه های عیدی را روی سایت ریخت دم شما همه جوره گرم، فقط این طبع شوخ سیدی را قلکی نکن. انرژی های مثبت را قبل از تاریخ صرف انفاق کن تا دست کم ده برابر شود ایول
در بحث بورس در سال 96 خوب دست مریزاد ار چشم انداز مثبت دادن و امید انگیختن ولی واقعیت این است که بودجه 96 هنوز تصویب نشده ولی بدن تصویب هم می توان دریافت که با این بودجه بورس چندان نصیبی نمی برد . دولت باید تراز پزداخت خود با بانک ها را صفر کند که توان مالی لازم را ندارد و وقتی بانک ها مشکل دار باشند در عمل هدایت نقدینگی بسمت بورس خیلی راحت نخواهد بود. اگر بهای نفت در کانال فعلی بماند در این صورت انتظار رشد شارپی برای بورس نمی توان داشت و در پیش بینی اغلب حرفه ای های بازار ، سال آتی آگر رویداد خاصی پیش نیاید شاخص اگر شانس بیاورد و وارد کانال 80 هزار شود شاید یکی دو هزار واحد دیگر بطور میانگین رشد کند. مادامیکه بانک ها به ویژه بانک های خصوصی مانند پارسیان و پاسارگاد از زیان خارج نشده اند بعید است که بورس رشدی فراتر از تورم اعلام شده داشته باشد . فعلاشماری از نماد های بانکی هنوز بازگشایی نشده اند تا میزان سنگینی منفی آنها بر شاخص مشخص شود خدا قوت
پاسخ : سلام ودرود برشما

این نظر توسط علی مهری در تاریخ 1395/12/4 و 11:37 دقیقه ارسال شده است

سلام آقا فاذر که ریخت پایین ولی شما سیگنال صعود دادین...
پاسخ : سلام ما هیچ سیگنالی در سایت نمیدهیم حمایت دیروز فاذر امروز 3594ریال هم معامله شدبه رشد سهم توجه کنیدبه حمایت دبروز گفتیم 3200و3000ریال پست قبلی را دقت کنید

این نظر توسط محمدرضا در تاریخ 1395/12/4 و 11:07 دقیقه ارسال شده است

دورد بر معلمان بورس
میترسم
قصیه بعد عید بورس
مثال :
اون قبری باشه که ما بالا سرش نشستیم و مرده ی درش نیست،،،،،،........،،،،،،،،
پاسخ : سلام نگران نباش بعضی مواقع مرده ها را با گنج خاک میکردند ودر کاوش های باستانی سکه هم در می امد

این نظر توسط وتوسم در تاریخ 1395/12/4 و 10:55 دقیقه ارسال شده است

وتوسم اعلام کرد سود فروش سرمایه گذاری را .کف سهم مقاومت اول 180 و مقاومت بعدی 200 بتواند اینطور که شایعه شده بالاتر ار 40 تومن سود شناسایی کرده .بالا 200 خودش بعد عید تثبت می کند

این نظر توسط علی رضا در تاریخ 1395/12/4 و 10:40 دقیقه ارسال شده است

سلام
دوستان اگر خودروسازهای ما با این همه زمینی که دارن میومدن گاو و گوسفند و پرورش شتر مرغ راه اندازی و صادرات میکردن با سودی که از این را حاصل میشد هر سهمشون چند هزار تومنی بود.
چندرغاز سود اعلام میکنن میگن چندصد درصد تعدیل مثبت !!! بازار هیجانی و بی تحلیل همینه!!!
پاسخ : سلام در اقتصاد جهانی گاو شخیصتی جهانی دارد وپرورش ان بسیار سخت واصلا قابل مقایسه با تولید پراید نیست

این نظر توسط محمدي در تاریخ 1395/12/4 و 10:29 دقیقه ارسال شده است

استاد سلام راهنمايي لطفا ؛ روند خزاميا ؟ نگهداري يا جابجايي ؟
پاسخ : سلام در بلند مدت ممکن است رشد کند ولی سهام با پتانسیل سود اور در بورس فراوان است

این نظر توسط رضا در تاریخ 1395/12/4 و 10:20 دقیقه ارسال شده است

سلام وقت به خیر
استاد سال آینده سال پترو -پالایش -مواد غذایی-برقی- پیمانکاریه!!!
تلیسه و مگسال و گلدشت سهمهای ارزنده و بنیادی که شیر و گوشت تولید میکنن و ارزبری ندارند بلکه صادراتی هم هستند!! از عرضه های حقوقی در این سهمها نباید ترسید پول بیاد پشت اینا مثل ساینا میشن و سهامدار عمده هم مضمحل میشه!!!
ساینا سهامدار عمده بیچاره شد!!
پاسخ : سلام درسته

این نظر توسط محمدي در تاریخ 1395/12/4 و 7:53 دقیقه ارسال شده است

استاد سلام صبح بخير
روند خزاميا را چطور ارزيابي مي نمائيد. الان مدتهاست در ضررم . همچنان نگه دارم يا اينكه با سهامي مثل فاذر جابجا كنم؟
باسپاس


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام ودوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیریدبا تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنیدبهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشدضمنا چون ما مجوز مشاوره نداریم برای همیشه در بخش نظرات به احترام رعایت قانون جواب نظر را نمیدهیم صرفا نظرات وگفتگوهای شما درج میشود.بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  صفحات جداگانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 672
 • کل نظرات : 4190
 • افراد آنلاین : 38
 • تعداد اعضا : 1
 • آی پی امروز : 233
 • آی پی دیروز : 337
 • بازدید امروز : 975
 • باردید دیروز : 1,677
 • گوگل امروز : 41
 • گوگل دیروز : 69
 • بازدید هفته : 975
 • بازدید ماه : 4,403
 • بازدید سال : 4,403
 • بازدید کلی : 1,262,052
 • کدهای اختصاصی