close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
tsetmcبورس اسفند

tsetmcبورس اسفند

سلام روز بخیر


-دیروز در کانال تلگرام اطلاع رسانی کردیم امروز در سایت بازار را بررسی خواهیم کرد
-خپارس با رشدی مناسب الان در محدوده 925ریال معامله میشود وبراحتی از حمایت 800ریال فاصله گرفته است
-خساپا نیز نیم نگاهی به 1300ریال داردنتیجه یک عقب گرد 100ریالی میتواند کف موقت ورود باشد
-فقط بورس تا این لحظه 16 نماد متوقف شد اکثرا جهت تعدیل وحدود 7 نماد هم در فرا بورس متوقف گردید جهت تعدیل
-مشهد هوایی سرد وبرفی است

-دو موضوع در هر خرید را مدنظر داشته باشید

1- پیش بینی سال 1396

2- اخرین پوشش سال 1395

بعد اقدام به خرید کنید

در هر بررسی مالی حتما افزایش سرمایه را لحاظ کنید اگر افزایشی داشته باشد


-اگر صبور باشید واسفند را تحمل کنید بهار وتابستان بورس روزهای مثبتی پیش رو خواهد داشت

1-اول با نمادهای کناره

2-دوم با نمادهای رند بنیادی محکم

سهم بخرید


-توقف ها همچنان ادامه دارد
-
توقف نمادهاي معاملاتي شفارا،شخارك،شفن،شاراك،شسپا،شلعاب،شكربن،لابسا95/12/1 09:36
به اطلاع مي رساند، نماد معاملاتي شركتهاي پتروشيمي فارابي(شفارا)، پتروشيمي خارگ (شخارك)، پتروشيمي فن آوران (شفن)، پتروشيمي شازند(شاراك)، نفت سپاهان(شسپا)، لعابيران (شلعاب)، كربن‌ ايران‌ (شكربن)،آبسال(لابسا) با توجه به اعلام پيش بيني درآمد هر سهم سال مالي 96،متوقف شدند. مديريت عمليات بازارشركت بورس اوراق بهادار تهران

-توضیح سبز رنگ را فراموش نکنید
-آپ یکی از گزینه های نوسان گیری است البته اگر بتوانید در کف وارد شوید
-رکیش 3600ریال حمایت ولی بعید است به این محدوده افت کند
-اصلاح قیمت غمینو را کنترل کنید
-وهمچنین اصلاح قیمت غشان را
-ایا غبشهر به حمایت 2300ریال نزول میکند یا خیر
-ما شما را وادار میکنیم خودتان بسمت انتخاب سهم پیش بروید ولی مسیر ها ومعبر ها را به شما نشان میدهیم ما مخالف خرید تقلیدی هستیم
-دلر دیروز در کانال تلگرم وقبلا دهها بار اشاره کردیم البته در اینده ثبت محضری دارد ولی بعد امکان رشد بیشتر
-دیروز با اعلام اولین سود ۹۶ رخ داد:

خروج موقت و دسته جمعی ۲۰ شرکت بورسی/ موج جدید در راه

اعلام اولین سود ۹۶ و تعدیل شرکت ها منجر به توقف نماد ۲۰ نماد بورسی شد و با توجه به ادامه تعدیل ها ، باید منتظر موج دیگری از توقف نمادها در امروز و روزهای آینده بود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی نزدیک شدن به پایان سال مالی اسفند جاری و الزام شرکت ها به اعلام اولین درآمد سال مالی آینده ، موجی از  تعدیل مثبت و منفی عادی و معنادار و گاه پیش بینی نشده ایجاد شده و تا دیروز سیمان صوفیان با تعدیل مثبت 12 هزار 667 درصدی سود ، شگفتی ساز این جریان شده است.

برهمین اساس و طبق آیین نامه معاملات، نماد شرکت های اعمال کننده تعدیل مثبت و منفی بیش از 20 درصدی و همچنین شرکت هایی مانند ایران خودرو که با تغییر با اهمیت غیرعملیاتی و متفرقه روبرو شده اند ، بسته می شود.

در این میان دیروز 20 شرکت بورسی با توقف نماد روبرو شده اند و انتظار می رود با ادامه انتشار اولین درآمد سال مالی ، این توقف نمادها در روزهای اخیر افزایش هم یابد.

20 شرکتی که دیروز موقتا" از تابلوی معاملات خارج و بعد از ارایه توضیحات به بازار باز خواهند گشت، شامل فولاد مبارکه، ایران خودرو، بانک سینا، گروه صنعتی ملی، قند قزوین، شهد ایران، جام دارو، داروسازی سینا، ریخته گری ایران، سیمان غرب، سیمان بجنورد، معادن بافق، سایپا دیزل، کاغذ سازی کاوه ، سیمان سفید نیریز، لوله و ماشین سازی، سیمان شاهرود،  دارو سازی امین، و سیمان صوفیان هستند.


-نائب رئیس هیات مدیره کانون کارگزاران در گفت وگو با بورس پرس:

سازمان بورس شبکه های اجتماعی صلاحیت دار را معرفی کند

نائب رئیس هیات مدیره کانون کارگزاران با بیان اینکه مسئولیت استفاده از اطلاعات، اول از همه به عهده شخص استفاده کننده است، اعلام کرد سازمان بورس بهتر است برای اطمینان فعالان بازار، اقدام به معرفی شبکه های اجتماعی صلاحیت دار کند.

فردین آقا بزرگی در گفت‌وگو با پایگاه خبری بورس پرس، در مورد جایگاه فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی در بازار سرمایه و متحد شدن برخی سهامداران حقیقی برای حمایت یا تخریب یک سهم اظهار داشت: ‌هر ابزاری کاربرد‌های متفاوت، متنوع و متضادی دارد اما در همه کشور‌ها و بازار‌های سرمایه، شرکت‌ها باید اطلاعات خود را از طریق مجاری تعیین شده و رسانه‌ها که نظام‌های نظارتی اعلام می‌کنند، منتشر کنند.

وی ادامه داد:‌ اگر اشخاصی از ابزار ناهنجاری برای کسب اطلاعات استفاده کنند وظیفه نهاد ناظر است که برخود لازم با این عملکرد داشته باشد و در مقابل نیز کسانی که صلاحیت انتشار اخبار و اطلاعات دارند را معرفی کند تا مردم با اتکا به آن و با اطمینان کامل از اخبار مورد نیاز استفاده کنند.

مدیرعامل کارگزاری بانک آینده با تأکید بر اینکه نهاد‌های ناظر باید افراد ذی‌صلاح در اطلاع رسانی را اعلام کند، گفت: درست است که سازمان بورس نهاد ناظر است ولی مسئولیت استفاده از اطلاعات، اول از همه به عهده شخص استفاده کننده است زیرا باید بداند از کجا و از چه طریقی اسلاعات را کسب می‌کند.

آقابزرگی با بیان اینکه تنها نهاد ناظر مسئول درست یا نادرستی اطلاعات منتشر شده از رسانه‌ها و شبکه‌های غیر مجاز نیست، خاظر نشان کرد: در کنار معایبی که این شبکه‌های اجتماعی در شایعه پراکنی دارند، قطعا مزایایی چون سرعت انتشار اطلاعات است زیرا به نوعی بازار تبادل اطلاعات است.

وی درباره جایگاه پلیس فتا و وزارت فرهنگ و ارشاد در راستای مبازره با شبکه‌های اجتماعی که اقدام به شایعه پراکنی می‌کنند، تصریح کرد:‌ در مواردی که لازم به برخورد قانونی است این دو نهاد اقدام می‌کنند ولی همان طور که اعلام شد، مسئول اول خود شخص استفاده کننده است.

انتهای پیام


-بازگشايي نمادهاي معاملاتي رتكو،سرود،دسينا،شپاكسا،سكرما
-
-
-
-
-
-
[ یکشنبه 01 اسفند 1395 ] [ 7:56 ] [ حامد ]