close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
tsetmcفخوز قوی تر از دیروز

tsetmcفخوز قوی تر از دیروز

سلام روز بخیر


-سلام جناب  لطفا حمایت رتاپ رو اعلام بفرمایید . متشکرم
پاسخ : سلام حمایت 3000ریال مقاومت اول 3500ریال بعد از عید ممکن است در بلند مدت تا 3800ریال هم ص

-شکربن حمایت 2700و2600ریال مقاومت قبل عید 3100مقاومت بعد عید 3300و3500ریال
-سمگا تا پایان مهلت حق تقدم فقط نظارت
-گروه ساختمان  در حال اصلاح قیمت
-باز هم سمگا ممکن است سهم قبل عید تا 1700وحتی کمتر هم افت بکند با خود سهم پله ای خرید فروش کنید بهتر نتیجه می گیرید حق شش ماه دارایی شما را بلوکه میکند
-عرض کردم افت فملی را جدی بگیرید دیروز 2028امروز تا این لحظه 2120ریال
-فاسمین حمایت 3600مقاومت 4200 ریال افت ناگهانی فاسمین را جدی بگیرید
- راهنمایی های من واضح وسود ده است منتهی ترس نزول این روزها در بازار حاکم است
-قثابت در تست نموداری وسابقه معاملاتی 
حمایت 1000مقاومت 1200ریال الان وسط دعوا است 1100ریال پس افت ناگهانی سهم را جدی تلقی کنید ورشد سهم را نظاره گر باشید
در 1000 ریال نعمتی است ودر 1200ریال اصلاح قیمتی

-استقلال نوشتاری من از اینجا اغاز میشود در اتاق کارم هیچکس نیست وابسته به هیچ کارگزاری هم نیستم ویک شخصیت مستقل بورسی دارم چون اعتبارم را معامله نمیکنم . واعتماددوستان به من را تخریب نمیکنم.....
-سلام  بازم یک نگاهی بیندازید تعداد خریدار وفروشنده --خریدار حقوقی --تغییر اعضای اصلی نظرتان بفرمایید
پاسخ : سلام تلاش میشود مقاومت 10000ریال را رد کند خریدار باید بداند حمایت ها8000و7000ریال هستند ریسک سهم ده درصد ایا تحمل ده درصد ضرر را داری بدنبال کسب سود ده درصدی در این نماد باشیدتغییر اعضای اصلی در بلند مدت ملاک خواهد بود نه در کوتاه مدت در هر سهمی

-
-بورس نیوز گزارش می دهد:
به نظر می رسد در شرایط کنونی اغلب بازارهای فعال در اقتصاد کشورمان همچون بازارهای سرمایه و پول در وضعیت نامناسبی به سر می برند و می توان گفت در حالی که بسیاری از مدیران سرمایه گذاری و صندوق ها در اندیشه سپرده کردن نقدینگی در اختیار خود در بانک ها و موسسات مالی هستند این نهادها نیز روند فرساشی را از لحاظ عملیاتی و سودآوری سپری می کنند.

سازمان بورس در حالی به صندوق های با درآمد ثابت مأموریت تزریق نقدینگی به بازار سرمایه را داده که مدیران این صندوق ها همچنان سپرده گذاری در بانک ها را به سرمایه گذاری در بورس ترجیح می دهند و مدعی هستند که بازدهی بازار پول بر خلاف بازار سرمایه مطلوب همراه با ریسک پایین است. این در حالی است که بررسی چند متغیر اقتصادی حاکی از آن است که بانک ها به تدریج به ورطه زیان دهی و ورشکستگی سوق می یابند و از این رو می بایست به مدیران صندوق ها این هشدار را داد که سود سپرده های بانکی برخلاف تصور آنها تضمین شده و بدون ریسک نیست.

بر اساس گزارش بورس نیوز، به نظر می رسد در شرایط کنونی اغلب بازارهای فعال در اقتصاد کشورمان همچون بازارهای سرمایه و پول در وضعیت نامناسبی به سر می برند و می توان گفت در حالی که بسیاری از مدیران سرمایه گذاری و صندوق ها در اندیشه سپرده کردن نقدینگی در اختیار خود در بانک ها و موسسات مالی هستند این نهادها نیز روند فرساشی را از لحاظ عملیاتی و سودآوری سپری می کنند. بطوریکه بررسی و مقایسه روند رو به رشد درآمدهای نفتی، نقدینگی جامعه و GDP با میزان سود پرداختی بانک ها به سپرده گذاران طی سال های اخیر خود گواه این موضوع است و هشداری است برای مدیران صندوق های با درآمد ثابت که از جنس بازار سرمایه هستند و مجوز فعالیت خود را از این بازار می گیرند اما اعتقادی بر پتانسیل های درونی آن برای رشد و شکوفایی ندارند.

بر اساس اطلاعات موجود، کل درآمدهای نفتی کشور طی سال 83 حدود 36 هزار میلیارد تومان محاسبه می شود و نقدینگی کل کشور 68 هزار میلیارد تومان؛ به عبارت بهتر در سال مذکور نقدینگی سرگردان جامعه حدود 1.9 برابر کل درآمدهای نفتی بوده است. این در حالی است که طی سال جاری کل درآمد نفتی کشور به حدوداً 110 تا 120 هزار میلیارد تومان و نقدینگی جامعه به 1200 هزار میلیارد تومان رسیده و بدین ترتیب تا پایان امسال نقدینگی کشورمان 10 برابر کل درآمدهای نفتی می شود.

هشدار به مدیران صندوق های با درآمد ثابت/ سود سپرده های بانک ها معادل کل درآمدهای دولت در سال 96

حال اگر به 1200 هزار میلیارد تومان نقدینگی سرگردان جامعه سود سپرده های بانکی 16 تا 17 درصدی تعلق بگیرد می بایست حدوداً 200 هزار میلیارد تومان سود از سوی بانک ها پرداخت شود که این رقم معادل 1.8 برابر درآمدهای نفتی کشور تا پایان سال 95 می باشد.

در این شرایط اگر بخواهیم تولید ناخالص داخلی را با میزان سود سپرده های بانکی طی سال 83 و 95 مقایسه و بررسی کنیم باید گفت که در سال 83 حدود 10 میلیارد دلار سود سپرده بانکی پرداخت شده که این رقم حدود شش درصد کل تولید ناخالص داخلی کشور در سال مذکور محاسبه می شود.

در مقابل اما، طی سال جاری GDP حدود 392 میلیارد دلار و سود پرداختی بانک ها 62 میلیارد دلار اعلام شده است.

به عبارت دیگر امسال معادل 17 تا 18 درصد از GDP کشور سود به سپرده گذاران بانکی پرداخت شده که به نظر می رسد در صورتیکه روند افزایشی نرخ سود بانکی و رقابت بانک ها برای اعلام نرخ سود بیشتر به همین منوال پیش برود در سال های بعدی دولت می بایست معادل کل تولید ناخالص داخلی سود سپرده بانکی پرداخت کند.

هشدار به مدیران صندوق های با درآمد ثابت/ سود سپرده های بانک ها معادل کل درآمدهای دولت در سال 96

در عین حال دولت در بودجه سال 96 کل درآمدهای خود شامل درآمدهای نفتی و مالیاتی را حدود 220 هزار میلیارد تومان برآورد کرده، این در حالی است که با توجه به شرایط اقتصادی کشور احتمال عدم دستیابی به این رقم وجود دارد و ممکن است دولت در نیل به این هدف ناکام بماند. در مقابل اما کل درآمد برآوردی دولت برای سال آینده کمی بیش از کل سود پرداختی حدود 200 هزار میلیارد تومانی بانک ها به سپرده گذاران در سال جاری محاسبه می شود. به عبارت بهتر می توان گفت دولت در شرایطی درآمد 220 هزار میلیارد تومانی را پیش بینی کرده که رقمی بیش از آن حدود 240 هزار میلیارد تومان را باید طی سال آینده به سرمایه گذاران در شبکه بانکی پرداخت کند. درآمدی که همانطور که عنوان شد تحقق آن با توجه به وضعیت اقتصادی کشور چندان محتمل نیست و حال آنکه می بایست رقمی بیش از آن را به سپرده گذاران بانکی پرداخت کند.

به طور قطع تحقق این امر برای بانک ها در سال آینده میسر نخواهد بود و وضعیت بانک ها نیز به مخاطره خواهد افتاد. هر چند که در شرایط فعلی نیز زمزمه ها و اخبار گوناگونی از وضعیت نامناسب بانک ها به گوش می رسد و کارشناسان ارشد اقتصادی به دفعات نسبت به پرداخت سودهای بالای بانک ها به سپرده گذاران علیرغم شرایط نامناسب سودآوری آنها به دولتمردان هشدار داده اند. بر این اساس به نظر می رسد بار دیگر می بایست به مدیران صندوق های با درآمد ثابت نیز گوشزد کرد که بازار پول دیگر همچون گذشته محل امنی برای سرمایه گذاری نیست و این بازار نیز به ورطه سقوط و زیان دهی پیش می رود و می بایست به فکر راه چاره ای برای نجات سرمایه ها کرد. شاید بهتر باشد مدیران صندوق ها به دستور رییس سازمان بورس برای اختصاص بخشی از سرمایه گذاری ها در بازار سهام بدون تعصب نسبت به بازار پول نگاه کنند و این واقعیت را قبول کنند که سود بانک ها آنچنان ک


-تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
-
-

-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-کانال ما در تلگرامtalarbourseiran@از سمت چپ سایت با گوشی همراه کانال را جوین کنید
[ دوشنبه 25 بهمن 1395 ] [ 7:9 ] [ حامد ]