close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
دلقما .افزایش سرمایه

دلقما .افزایش سرمایه

سلام روز بخیر


-فملی در 1900الی 2100ریال فعلا کم ریسک در رفت وبرگشت است
-کروی در 2700الی 3000ریال در رفت وبرگشت است
-دسبحا الان 5787ریال از ماه قبل تذکر رشد در بلند مدت به بالای 6000ریال را داده بودیم از محدوده 5200ریال شروع به رشد کرده لذا افت به حمایت 5200ریال میتواند مدنظر باشد
-در پیگیری های بورس نیوز مشخص شد:
-تجربه ما ثروت را خواهد ساخت برکت امروز تا این لحظه کمترین 2200ریال ما با جرات گفتیم نمی خریم
-خلاصه هر عرضه اولیه را نباید خرید همیشه با زمین خورده های بازار مشورت کنید الحمدالله سایت پولی هم که نداریم همان دعای خیر ما را بس
-بدون پرداخت مالیات و عوارض گمرکی:

ایران خودرو مجوز صادات 6 محصول به کشورهای مشترک المنافع گرفت

ایران خودرو مجوز صادرات 6 محصول به کشورهای مشترک المنافع بدون پرداخت مالیات و عوارض گمرکی را گرفت.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ایران خودرو اعلام کرد 6 نوع از تولیدات این مجموعه صنعتی، گواهینامه ایی.اِی.سی (EAC) دریافت کردند که بر اساس این گواهی می توانند تولیدات خود را به بازارهای عضو اتحادیه کشورهای مشترک المنافع (CIS) صادر و از معافیت گمرکی این کشورها برخوردار شوند. این گواهینامه برای تولیدات سورن ایی.ال.ایکس (LX)، سمند ال.ایکس (LX)، سورن توربو، رانا، دنا و 206 اس.دی (SD) دریافت شده است.

براساس این گزارش، اخذ گواهینامه ایی.اِی.سی (EAC) در یک فرایند طولانی فنی و مهندسی دشوار صورت گرفته و دریافت این گواهینامه برای ورود به بازار روسیه و کسب سهم بازار مناسب و پایدار از اهمیت بالایی برخوردار است.

بر اساس این گزارش، 80 درصد تقاضای فروش خودرو در این منطقه به بازار روسیه تعلق دارد و سابقه حضور ایران خودرو در بازار روسیه حدود 12هزار دستگاه را نشان می دهد که در میان سایر بازارها آمار قابل توجهی است.روسیه بزرگ ترین کشور اتحادیه کشورهای مشترک المنافع است و قزاقستان مرز بین کشورهای اتحادیه گمرکی برای صدور محصولات به این کشورها به شمار می رود.

پیش بینی می شود با دریافت این گواهینامه، عرضه تولیدات ایران خودرو در بازارهای کشورهای مشترک المنافع بیشتر شود.

انتهای پیام


-منبع بورس پرس

با توجه به قیمت های 18 بهمن ماه، ارزش خالص دارایی های پترول 117 تومان به ازای هر سهم برآورد می شود که با توجه به قیمت 105 تومانی سهم، پترول با 90 درصد  NAV معامله می شود.

لازم به توضیح است که در محاسبات از حقوق صاحبان سهام آخرین صورتهای مالی ارائه شده شرکت که منتهی به آبان ماه 95 می باشد استفاده شده است.


-یک نوسان کوتاه مدت از بانکی ها شاید شدنی باشد ولی تفکر بلند مدت فلزات اساسی-دارویی-غذایی-تعدادی از پتروشیمی ها وپالایشگاهی ها
-ثفارس سهمی که در شش ساله گذشته در مواقع لزوم همیشه با حمایت حقوقی همراه بوده کلا مدیریت شرکت روی سهم همیشه برنامه دارد ومنافع سهام دار خرد در صورت در کف وارد شدن تضمین میشود خوب در سقف نباید وارد هیچی سهمی باید شد
-
عضو کانون سراسری انبوه‌سازان در گفتگو با سنا:
رونق مسکن با لیزینگ 21 درصدی دشوار است
امید به خروج مسکن از رکود در سال آینده
کمک به تامین مالی مسکن که بسیاری از صنایع دیگر را هم به حرکت درمی آورد، مثبت است؛ اما باید توجه داشت بهره بانکی بیش از 20 درصد که مطمئنا در کنار هزینه های جنبی همچون ثبت و محضر، بیشتر هم خواهد شد، کمک چندانی به رونق بازار مسکن نمی کند؛
 

 عضو کانون سراسری انبوه‌سازان، پیش بینی وضعیت بازار مسکن و صنعت ساخت و ساز در روزهای آینده را دشوار دانست و گفت:  تاکنون اتفاق خاصی رخ نداده اما می توان انتظار داشت که بازار در سال آینده اندکی از رکود خارج شود.  

 ایرج رهبر در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، با بیان اینکه هم اکنون بسیاری از مردم قدرت خرید بالایی ندارند، گفت: اگر هزینه های تامین مالی را کاهش دهیم می توان به خروج این صنعت از رکود در سال آینده امیدوار بود.

وی با اشاره به موافقت شورای پول و اعتبار با ورود لیزینگ‌ها به تأمین مالی مسکن افزود: کمک به تامین مالی مسکن که موتور محرکه بسیاری از صنایع دیگر است، کاملاً امری مثبت است؛ اما باید توجه داشت بهره بانکی بیش از 20 درصد که مطمئنا در کنار هزینه های جنبی همچون ثبت و محضر، بیشتر هم خواهد شد، کمک چندانی به رونق بازار  مسکن نمی کند؛ چرا که بازگشت این پول با این بهره سنگین دشوار خواهد بود.

رهبر با بیان اینکه دو عامل باعث رکود در بخش مسکن شده است، گفت: از این عوامل یکی معطوف به قدرت پایین خرید مردم و دیگری هزینه های بالای خرید مسکن است که باید این دو عامل به طریقی پوشانده شود در غیر این صورت نیاز انباشته فعلی مسکن، جهش قیمتی در آینده ایجاد خواهد کرد.

عضو کانون سراسری انبوه‌سازان افزود: پیش از این  هر چهار - پنج سال شاهد یک رکود در بخش مسکن بوده ایم که این رکود یک تا حداکثر دو سال تداوم داشته است؛ اما در دوره اخیر ، زمان رکود مسکن طولانی شده است.

 رهبر با بیان اینکه طولانی شدن رکود، انباشت تقاضا را به وجود می آورد، گفت: در این حالت بدون اینکه معامله ای انجام شود، تقاضا کنتور خود را انداخته است. برای مثال  ما سالانه  750 هزار تقاضای جدید مسکن را به علت ازدواج های جدید داریم؛ یا مثلا طبق طرح جامع، سالانه یک تا یک و نیم میلیون مسکن جدید باید ایجاد شود. البته عقیده وزیر مسکن وشهرسازی این نیست و طبق گفته ایشان، نه تنها کمبود مسکن نداریم بلکه واحد مازاد هم داریم که البته این آمارها هر کدام نیاز به بررسی دارد و نمی توان بر اساس این آمار شرایط بازار را تحلیل کرد.

وی سپس با اشاره به اینکه در طرح‌های اخیر، آمایش سرزمینی مورد توجه جدی نبوده خاطر نشان کرد: باید دید اگر مازاد عرضه داریم آیا این در بخش مرفه و لوکس نشین است یا در بخش کم درآمد و اقشار ضعیف؛ یا اینکه طبق آمایش سرزمینی این واحدهای اضافه، مربوط به تهران است یا  کل کشور را در برمی گیرد.

رهبر تصریح کرد: به نظر من در این سال های رکود که تولید چندانی در بخش ساخت و ساز جز همان طرح مسکن مهر نداشته ایم، اتفاق خاصی در این بخش رخ نداده است؛ ضمن اینکه وام های صندوق یکم هم آن طور که باید و شاید تاثیری بر خروج مسکن از رکود نداشته  است.   

به گفته رهبر، اگر سالانه بین 200 تا 400 هزار واحد پروانه ساخت داده شود و همگی به سرانجام برسد و این تعداد به آمار قبلی اضافه شود، باز آمار طرح جامع را پوشش نمی دهد. بنابراین همواره نسبت به پیش‌بینی‌های صورت گرفته عقب ماندگی وجود دارد.

 رهبر در پایان گفتگو با سنا اظهار داشت: الان در مقطعی هستیم که انتخابات ریاست جمهوری نیز در پیش است؛ لذا  مهم است که متولیان و برنامه ریزان آتی مسکن چه کسانی باشند.

گفتنی است به تازگی با موافقت شورای پول و اعتبار و پــس از بـازنـگـری دستورالعمل مربوط به فعالیت لیزینگ‌ها، مجوز ورود لیزینگ‌ها به تأمین مالی مسکن صادر شد.

بر این ‌اساس، لیزینگ‌ها می‌توانند تا سقف ٧٠درصد از قیمت کارشناسی‌شده مسکن را تسهیلات با سود ٢١درصد و دوره بازپرداخت 5‌ساله ارائه دهند.

 

-خرید های بی برنامه را باید حذف کرد ولی فروش اشتباه است بازار مستعد صعود
-ساعت 11/50 تعداد نمادهای مثبت بورس99وتعداد نمادهای منفی174
-برداشت اول از تعداد نمادهای مثبت ومنفی فضا برای خرید باز است وفرا بورس 57نماد مثبت و83 نماد منفی است یعنی عرضه بر تقاضا در بورس وفرا بورس برتری دارد
-افت ناگهانی دسبحا می تواند در خرید مدنظر باشد
-افت ناگهانی فخوز می تواند در خرید مدنظر باشد
-خاور تداوم روزهای سخت نزول
-دامین امروز با خریدهای ناگهانی روبرو شده است
-فریب کاری در پای معاملات انلاین مصداق سفته بازی وگناه بزرگی است.... فقط زمانی که خریدار وفروشنده واقعی هستید  در سیستم ثبت سفارش کنید
-تا فردا خدا نگه دار
-
-

-
-

-

-

-
-
-

-
-
--

-کانال ما در تلگرامtalarbourseiran@از سمت چپ سایت با گوشی همراه کانال را جوین کنید
[ شنبه 23 بهمن 1395 ] [ 0:5 ] [ حامد ]