close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
tsetmcفملی زیر نظر

tsetmcفملی زیر نظر

سلام روز بخیر


-خوب بازار تا 22 بهمن بازار امیدوار کننده ای است با رشدهای ناگهانی وتدریجی
-حق وتوکا قبل روز بازگشایی هنوز 20 درصد رشد نکرده بوداینجا به صراحت اشاره شد
-
شرکت کارگزاری نهایت نگر گزارش می دهد:

-ومعادن الان 1435ریال بعلت قابل معامله شدن سهام در روزهای اینده
--کیسون تعداد سهام 3/84میلیارد شناور زیر 1 درصد از محدوده بالای 2000ریال تا محدوده 1500ریال افت نموده وبا حمایت روبرو ودوباره تا محدوده بالای 2100ریال رشد نموده است  با حمایت حقوقی روبروست بنظر میرسد بسمت افزایش سرمایه ای پیش برود....
-بازارپایه در شأن کیسون نیست!پتانسیل های کیسون را با توجه به نوع و ساختار شرکت بسیار بالاست.در تلاش هستیم تا اقدامات لازم برای ارتقا شرکت در بورس را عملیاتی کنیم و از حضور سرمایه گذاران خارجی در شرکت استفاده کنیم. اقدماتی هم در این راستا صورت گرفته است و مذاکراتی انجام شده است که با توجه به شرایط موجود فعلا مذاکرات از سوی کیسون متوقف شده...سهام یاب

-رشد نقدینگی

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13951104000699


-

ارزیابی کارگزار بورس از ریسک اصلی و قیمت مناسب عرضه اولیه امروز

کارگزاری آبان با اعلام دلیل رشد ۴۴ درصدی سود سال ۹۵ پگاه گلپایگان و ریسک اصلی آن،قیمت مناسب هر سهم سومین شرکت که امروز به روش ثبت سفارش عرضه اولیه می شود را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، طبق اعلام قبلی ، امروز سه شنبه ، 10 درصد سهام شرکت پگاه گلپایگان در بازار دوم معاملات فرابورس عرضه اولیه می شود که بعد از دو شرکت فرابورسی پاکدیس و ریل سیر کوثر، سومین شرکتی باشد که به روش ثبت سفارش ، کشف قیمت شود.

در این عرضه 12 میلیون سهم "غگلپا" با دامنه قیمت 900 تا 990 تومانی هر سهم در بازار دوم فرابورس واگذار می شود و حداکثر سهمیه هر سهامدار حقیقی و حقوقی نیز تنها 300 سهم خواهد بود. زمان ثبت سفارش نیز با پیغام ناظر ( احتمالا" بین ساعت 10 تا 12 ) تعیین خواهد شد.

 

در این رابطه در حالی سهامدار عمده این شرکت یعنی صنایع شیر ایران و مدیران، دیروز اقدام به اعلام آخرین وضعیت کردند که کارگزاری آبان نیز ضمن ارایه تحلیلی، قیمت مناسب هر سهم را برآورد و اعلام کرد صنعت لبنیات یکی از صنایع با اهمیت در بخش غذای کشور به شمار می آید و در سال 94 گردشی 24،000 میلیارد تومانی را رقم زده که حاکی از اهمیت بالای بخش لبنیات در صنعت کشور است.

ظرفیت اسمی صنعت لبنیات در سال 94 برابر با 11.2 میلیون تن بوده و به علت پایین تر بودن سرانه مصرف داخلی نسبت به ظرفیت، تولید داخل در حدود 5 تا 6 میلیون تن در سال بوده است. سرانه مصرف شیر در کشور حدودا 67 کیلوگرم در سال است. در حالی که مصرف استاندارد شیر بیش از 160 کیلوگرم در سال است و ازین رو امید به افزایش فروش محصولات در طی سال های آتی در گروه لبنیات می رود.

شرکت در پیش بینی سال مالی 95 ، به ازای هر سهم 134 تومان سود پیش بینی کرده که نسبت به سال 94 حدود 44 درصد رشد داشته و در دوره 9 ماهه 84 درصد از سود خالص را پوشش داده است.

پوشش مناسب سود شرکت و همچنین روند فروش آن در ماه های اخیر حاکی از عدم وجود مشکل در پوشش سود پیش بینی است و همچنین پایین تر بودن نرخ خرید شیر نسبت به پیش بینی به عنوان یک نقطه قوت برای پوشش کامل سود به شمار می آید. 

حاشیه سود ناخالص محصولات در سال 95 برابر با 21 درصد است درحالی که این نرخ در سال 94 برابر با 17 درصد بود. این امر موجب رشد 44 درصدی سود خالص در پیش بینی سال 95 نسبت به 94 شده است.

از جمله ریسک های مهم شرکت می توان به دستوری بودن نرخ های فروش محصولات و نرخ خرید شیر اشاره کرد که ریسک قابل توجهی به شرکت وارد می کند.

در حال حاضر P/E گروه لبنیات 26.7 مرتبه و نسبت ارزش بازار به فروش گروه برابر با 2.18 است و با توجه به مقایسات صورت گرفته و ارزشگذاری شرکت به نظر می رسد خرید سهام شرکت در محدوده 990 تومانی هر سهم از جذابیت مناسب برخوردار است.

انتهای پیام


-با انتشار گزارش عملکرد 9 ماهه رخ می دهد؛
مدیران بانک ملت در تلاش برای ارایه اطلاعات 9 ماهه سال مالی 95 به منظور بازگشایی نماد طی روزهای آینده هستند.

به گزارش ملت بازار، در بین بانک های مشمول اصل 44 ملت ، صادرات ، تجارت، و پست بانک که ناخواسته از اواخر تیر دور از تابلو معاملات هستند، بانک ملت آماده بازگشایی نماد شده است.

«وبملت» با سرمایه 5 هزار میلیارد تومانی که بر خلاف دو بانک صادرات و تجارت، برای هر سهم سال مالی اسفند جاری 102 ریال سود پیش بینی کرده، گزارش حسابرسی شده عملکرد 6 ماهه را هم منتشر کرده و در صورت انتشار گزارش عملکرد 9 ماهه، آماده به بورس خواهد شد.

در این رابطه مدیران بانک در تلاش برای ارایه گزارش در اولین فرصت هستند که احتمال دارد طی یکی دو روز آینده ، این گزارش در کدال منتشر شود. بنابراین این احتمال تقریبا 50 درصدی وجود دارد که نماد «وبملت» چهارشنبه جاری باز شود. در غیر این صورت، بازگشایی نماد به احتمال زیاد در هفته آینده رخ می دهد.

بنابراین گزارش، آخرین تحولات از بازگشت شرکت های بزرگ بورسی که با توقف طولانی مدت نماد روبرو شده اند نشان می دهد شرکت 1000 هزار میلیارد تومانی مپنا هر چند گزارش 9 ماهه را با افزایش 3 درصدی سود ارایه کرده ( از 501 به 523 ریال) اما باید گزارش عملکرد 6 ماهه حسابرسی شده را منتشر می کرد که این اطلاعات هم عصر شنبه انجام شد.

با این اوصاف پیگیری ها حکایت از آن دارد که «رمپنا» باید در مورد مجمع که با حاشیه مربوط به ترکیب هیات مدیره همراه بود، توضیحاتی دهد و شفاف سازی کند تا بعد از حدود 7 ماه ، به بورس باز گردد. در این رابطه سازمان بورس، پیگیر دریافت این نامه بوده و شرکت هم اعلام کرده در اولین فرصت اقدام خواهد کرد.

بنابراین یکی دو روز بعد از انتشار این شفاف سازی در کدال، سهام مپنا که از اواخر تیر تاکنون معامله نشده ، مورد داد و ستد قرار خواهد گرفت که به نظر می رسد در هفته آینده یا دو هفته آینده این رویداد رخ دهد.

انتهای مطلب
-
پیغام های ناظر بازار
بازگشايي نماد معاملاتي وبملت 95/11/5 11:43
به اطلاع مي رساند، نماد معاملاتي شركت بانك ملت پس از برگزاري مجامع عمومي عادي ساليانه بدون تقسيم سود نقدي-مجمع عمومي فوق العاده مبني بر تصويب افزايش سرمايه و ارائه اطلاعيه شفاف سازي در خصوص آخرين وضعيت شركت،بدون محدوديت نوسان قيمت با استفاده از مكانيزم حراج تك قيمتي آماده انجام معامله مي باشد. مديريت عمليات بازار شركت بورس اوراق بهادار تهران

-....... ببینند اصلاح قیمت وبملت را
........وبملت مثل دیواره های برف قطب شمال وجنوب در حال ریختن

-فقط یک دهم پولهای راکد وارد تولید صنعتی شرکتهای بورسی بشود بورس کولاک میکند اما سرمایه داران مرفه با حمایت...... فعلا به ثروت اندوزی مشغولند
-خپارس کم کم عرضه زیر 900ریال کم میشود
-وبملت باز شد با 37درصد افت تا این لحظه......
--اول سال معترض یک تحلیل گر بودم مدام سیگنال وبصادر 200 تومانی صادر میکرد اصلا مشخص بود با پرداخت سودهای سپرده نجومی چنین اتفاقی نخواهد افتاد

-بانک ملت باز شد شاخص هم افت چندانی نکردفقط 987 واحدتا این لحظه وبصادر هم باز شود هیچ اتفاقی نمی افتد....فوقش 1000واحد افت میکند وقصه تمام

-تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
--
-
-

-
--
--

-
-
-
-
-
-کانال ما در تلگرامtalarbourseiran@از سمت چپ سایت با گوشی همراه کانال را جوین کنید
[ سه شنبه 05 بهمن 1395 ] [ 7:19 ] [ حامد ]