close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
tsetmcفخوز امد

tsetmcفخوز امد

سلام روز بخیر


-
توقف نماد معاملاتي غاذر95/11/3 09:01
به اطلاع مي رساند، نماد معاملاتي شركت كشت و صنعت پياذر (غاذر) به دليل ابهام در ارائه اطلاعات،متوقف شد. مديريت عمليات بازارشركت بورس اوراق بهادار تهران

-مدیرعامل شرکت کارگزاری بانک آینده عنوان کرد:
--یک مدیر صندوق از ابلاغیه جدید سازمان بورس می گوید:
-در بلند مدت نزول شلعاب را جدی تلقی کنید
-کم  رونقی بورس یک عامل اصلی دارد وزارت اقتصاد دستور انتشار اوراق مشارمشارکت واوراق خزانه را میدهد وسهام داری در حاشیه قرار میگیرد....لذا ملاقات با مدیران بورس هم در جمع بندی بی فایده بوده است....الان تمرکز بر اوراق است
-امروز درشبکه خبر اعلام شد به مغازه داران پلاسکو 300میلیون تومان وام داده میشود .... یارو تو مغازه اش 40 میلیون تومان هم جنس نداشته
-خپارس وقتی به محدوده 800ریال نزدیک میشود حمایت میشود
-رشد پارسال بورس بعلت توافق هسته ای بود ابتکار ظریف اما انچه در چهار سال دولت اقای روحانی دیده میشود بورس تشکیلاتی به حاشیه رانده شده است..... یعنی وقت تلف کردن....متاسفانه ماهییت سرمایه گذاری اسیب می بیند نمونه اش توقف طولانی مدت گروه بانک
-نماد بنیرو را دیروز اشاره کردیم صعودی بودن سهم را
-بازی خطرناک حق تقدم خپارس الان 58ریال
-خوب ممکن است پایان معاملات امروز شاخص مثبت بسته شود
-کبافق در حال اصلاح قیمت از محدوده بالای 17000ریال الان14300ریال در ذهن 10000ریال یک قیمت با ثبات دیده میشود  البته حمایت اول 13000وحمایت دوم 11000وحمایت سوم 9000ریال است
-کچاد در 1700ریال کم ریسک الان 1870ریال
-بازی حق وتوکا را زیر نظر داشته باشید
-تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
--
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-کانال ما در تلگرامtalarbourseiran@از سمت چپ سایت با گوشی همراه کانال را جوین کنید
-

غنی سازی صد هزار سو نمونه ای از بازگشت هسته ای

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: آمادگی صنعت هسته ای برای ظرفیت غنی سازی صد هزار سو در یکسال و نیم فقط نمونه ای از بازگشت هسته ای به دوره پیش از برجام در صورت نقض این توافق نامه از جانب آمریکاست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، علی اکبر صالحی در پاسخ به خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما،  در پاسخ به مواضع ضد برجام مقامات دولت ترامپ افزود: اکنون نمی خواهم قضاوت پیشاپیشی در این خصوص کنم باید صبرکنیم ببینیم دولت جدید امریکا به طور عملیاتی چه تصمیماتی اتخاذ خواهد کرد.
وی گفت: تاکنون صرفاً با حرف و حدیث مواجه بوده ایم ما مبنای واکنش خودمان را بر این گونه اظهارت نمی گذاریم بلکه مبنای واکنش ما ، اقدامات و تصمیمات واقعی است ؛ امیدوارم چنین روزی پیش نیاید.
صالحی افزود: همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند ما آغاز کننده نقض برجام نخواهیم بود این مطلب مهمی است؛ موضوع دیگری که ایشان فرمودند این است که اگر آنان برجام را نقض کنند این آمادگی در صنعت هسته ای وجود داردکه در یک سال نیم بتوانیم به ظرفیت غنی سازی 100 هزار سو برسیم.
معاون رئیس جمهور گفت : البته این فقط نمونه ای از امکان بازگشت به شرایط قبل از برجام است در حالی که توان ما خیلی بالاتر از پیش از توافق هسته ای است.
وی افزود : قبل از برجام ظرفیت غنی سازی ما 20 هزار سو بود که 10 هزار سوی آن فقط نصب شده بود و کار نمی کرد بنابراین ما پل های پشت سرمان برقرار است.
صالحی تاکید کرد: اگر روزی نظام اراده کند که به شرایط قبل از برجام بازگردیم همانطور که آقای ظریف اعلام کرد آنان شگفت زده خواهند شد البته امیدواریم چنین موضوعی پیش نیاید.
رئیس سازمان نیروی انرژی اتمی گفت: ما می خواهیم که برجام باقی بماند زیرا آنرا  متضمن منافع ملی ، منطقه ای و جامعه جهانی می دانیم و نمی خواهیم شاهد اتفاقی باشیم که وادار به عکس العمل شویم.
 

[ یکشنبه 03 بهمن 1395 ] [ 7:10 ] [ حامد ]