close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
tsetmcونفت

tsetmcونفت

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامtalarbourseiran@از سمت چپ سایت با گوشی همراه کانال را جوین کنید
-در جلسه کمیسیون بازار پول و سرمایه مطرح شد
-ماکسیمم اپ 20 درصد رشد برای خوش شانس ها ها ده درصد برای اماتورها
-شگامرن سهم نامرئی سهم فضایی چراغ خاموش عرضه شد چراغ خاموش 20 درصد رشد کرد انگار یک کهکشان ناشناخته است
-غدیس یحتمل فردا از مرز 3000ریال عبور خواهد کرد ونماد حسیر بدنبال او تا مرز 3000ریال رشد خواهد کرد
-گروه خودرو امروز قرمزتا این لحظه
-شاخص کل تا چهارشنبه ظهر استراحت موقت وماه بعد با مثبت های محدود
-دامین دومیلیون حقیقی به حقیقی معامله شده وقتی حجم معاملات افزایشی است ومثبت روند ثبات پیدا میکند انگار ترسی از ازاد شدن سهام جایزه هم ندارند
-گویا فولاد در حال تثبیت است دیگر به محدوده 1350ریال برنگردد......این انقلاب را فخوز قدرتمند راه انداخت فخوز اگر 1000ریال هم نزول کند ترسی نباید به دل راه داد چون دوباره 1500ریال رشد میکند
-
دبیرکل کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار عنوان کرد:
ثبت سفارش عرضه اولیه، نماد شفافیت بازار

-گروه لیزینگ مثبت ولساپا صف خرید حمایت 1400مقاومت 1700ریال ممکن است در اینده اصلاح قیمت کند
-ولغدر من جایزه دارم ولی افت به محدوده زیر 1100ریال.... جذاب است الان صف خریددر 1134ریال
-ولیز باید منتظر بمانی اصلاح قیمت کند به زیر 1200ریال افت کندالان1315ریال
-دکیمی چراغ خاموش مثل شگامرن در حال رشد الان8184ریال
-ولملت بعلت توقف طولانی یک افت سریع مقطعی دارد ولی بتدریج رشد خواهد کرد زمان بازگشایی سهم را رصد کنید
-تمام تلاش من این بوده اطلاعات درست به شما بدهیم
--بسیاری از نمادهای دارویی اشاره های بموقع ودقیق ما بودند دلر دکیمی دشیمی دکوثر دعبید مهم چه کسانی چه موقع خریده باشند مهم است
-سلام این دکیمی ادم دق میده
پاسخ : سلام کل دارویی ها کارشان دق دادن است چون کلا سهام بلند مدتی هستند

-وتوکا باز میشود ممکن است با افت مقطعی روبرو شود ولی بعد....
حق ولغدر 100ریال قیمت خورد ولی صحبت بیش از 60 میلیون حق یک ماهه هست فینال ماجرا قیمت سهم را در اینده مشخص میکند

-

اخطار به اهالی بازارسرمایه: جزء 45 درصد ایرانی کم تحرک نباشید

با توجه به اینکه ۱۲ درصد مرگ و میرها ناشی از زندگی کم تحرک و پشت میز نشینی بوده و 45 درصد ایرانیان دچار فقر حرکتی هستند، اهالی بازارسرمایه، این موضوع را اخطاری جدی در نظر بگیرند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، احتمالا به دلیل نوع و فضای کار بازار سرمایه، افرادی که در این حوزه فعالیت می کنند از تحرک بدنی کمی برخوردار بوده و بیشتر مجبور به انجام فعالیت های ذهنی باشند، اما عدم تحرک یا به عبارتی فعالیت جسمانی رابطه مستقیمی با به خطر افتادن سلامتی و ابتلا به برخی بیماری های مزمن دارد.

مهمترین آفت سلامتی مدیران و کارمندان

12 درصد مرگ و میرها به شیوه زندگی کم تحرک و پشت میز نشینی نسبت داده می شود. در یک بررسی مشخص شده 45 درصد ایرانیان دچار فقر حرکتی هستند. در این میان، مدیران و کارمندان به علت یکنواختی کار در معرض انواع بیماری‌های گوناگون قرار دارند.

مهم‌ترین و شناخته شده‌ترین آفت سلامتی برخی از مدیران و کارمندان، ورزش نکردن، تغذیه نامناسب و نداشتن استراحت کافی است. کارشناسان معتقدند علاوه بر نقش محوری ورزش و استراحت کافی در سلامت مدیران و کارمندان، داشتن یک رژیم غذایی مناسب و تغذیه صحیح نیز برای این افراد بسیار مهم است و نباید نادیده گرفته شود.

عوارض جسمانی و اقتصادی کم تحرکی/ چاق ها 2 برابر بیشتر در معرض خطر مرگ

از عوارض شایع کم تحرکی اضافه وزن، چاقی و پرفشاری است. افراد کم تحرک، کالری مصرفی خود را نمی سوزانند و فعالیتی برای سوختن انرژی ندارند. چاقی از عوامل ایجاد دیابت بویژه دیابت نوع دو است، رسوب چربی در جدار سرخ رگ‌های قلبی و چاقی از پیامد های دیگر بی تحرکی محسوب می شود.

کارشناسان معتقدند فعالیت بدنی روی سایر راهکارهای مقابله با بیماری‌های مزمن اثر مثبت دارد، به کاهش خشونت کمک و توانایی انجام کار را افزایش می‌دهد، همچنین در بیماری‌های اسکلتی، عضلانی مانند کاهش کمردرد، پوکی استخوان و همچنین چاقی، افسردگی، اضطراب، استرس، کاهش علایم افسردگی نقش موثری دارد و در بهبود روابط اجتماعی افراد جامعه موثر است.

فعالیت های بدنی کوتاه مدت اثرات کمتری دارند و ممکن است بر شکنندگی استخوان تأثیری نداشته باشند. فعالیت جسمانی دارای فواید اقتصادی به ویژه در مواردی مانند کاهش هزینه مراقبت بهداشتی، افزایش بهره‌وری و محیط اجتماعی سالم‌تر است.

نتایج یک مطالعه نشان می دهد کم تحرکی، خطر ابتلا به مرگ زودرس در افراد چاق را دو برابر می کند. اما لزوما چاقی مطرح نیست و در افراد با وزن مناسب نیزاین مسئله صدق می کند.

مرگ و میر مرتبط با چاقی، در افرادی که فعالیت ندارند ۲ برابر بیشتر از افراد دیگر است، بنابراین مقدار کمی فعالیت بدنی به طور روزانه می تواند فواید سلامتی قابل توجهی برای افرادی که بی تحرک هستند داشته باشد و بزرگترین اثر تحرک در سلامتی، بین گروه های غیر فعال و نسبتا غیر فعال مشاهده می شود.

تحرک و تمرینات ورزشی به خصوص تمرینات استقامتی یکی از مؤثرترین راههای کاهش ابتلا به فشار خون بدون مصرف دارو است.

انجام فعالیتی که فقط ۹۰ تا۱۱۰ کالری در روز بسوزاند (معادل ۲۰ دقیقه پیاده روی تند روزانه ) برای انتقال یک فرد از گروه غیر فعال به گروه نسبتا غیر فعال و کاهش خطر ابتلا به مرگ زودرس کافی است.

در حالی که اثر این کار در میان افراد با وزن طبیعی بیشتر است، کسانی که دارای اضافه وزن و چاق هستند را نیز بهره مند می کند.

تأثیر پیاده روی اصولی بر سلامت

بنابراین پیشنهاد می شود اهالی بازار سرمایه و به طور کلی افرادی که تحرک کمی دارند بیش از ۲۰ دقیقه در روز فعالیت داشته باشند.

پروفسور ایکلوند اشاره می کند ۲۰ دقیقه پیاده روی تند به طور روزانه، می تواند اثر خود را بر سلامتی نشان دهد، اما بهتر است این کار بیشتر انجام شود، برای فعالیت فیزیکی خواص درمانی بسیاری اثبات شده و این مسئله باید بخش مهمی از زندگی روزانه باشد.

طبق یک دیدگاه ورزش هایی مانند یوگا با وجود نداشتن تحرک زیاد، مانند داشتن یک فعالیت فیزیکی عمل می کند. یوگا در کاهش خطرات ناشی از بیماری های قلبی عروقی مانند پیاده روی و دوچرخه سواری عمل می کند.


-حقوقی وتوکا بعد از توقف طولانی موقع باز گشایی از وتوکا حمایت کرد به این میگویند رفتار درست حقوقی ولی فشار فروش منجر به صف فروش شده
تا فردا خدا نگه دار

-
-
--
-
-
-
--

البرادعی: اکنون ایران همه چیز دراختیار دارد

رئیس پیشین آژانس بین المللی انرژی هسته ای گفت اکنون ایران همه چیز دراختیار دارد و درباره هر چیزی علم و آگاهی دارد و به هر چیزی که می خواست، رسیده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، رئیس پیشین آژانس بین المللی انرژی هسته ای در گفتگو با شبکه تلویزیونی «العربی» گفت: اکنون ایران همه چیز در اختیار دارد و درباره هر چیزی علم و آگاهی دارد و به هر چیزی که می خواست، رسیده است. از این رو، وضع کنونی ایران سبب شده است که جایگاهی بسیار محترم داشته باشد و از هر گونه نیاز خود بهره برداری کرده است.

البرادعی با انتقاد از کشورهای عربی گفت: کشورهای عربی عادت دارند تا مشکلات خود را بر گردن دیگری بیندازند. وی افزود: از کشورهای عربی می خواستم که بخشی از مذاکره با ایران باشند تا آن‌ها از تحولات منطقه ای به دور نمانند اما آن‌ها به این درخواست پاسخ ندادند.

رئیس پیشین آژانس بین المللی انرژی هسته ای با اذعان به اینکه هدف غرب و هم پیمانان عربش از راه اندازی جنگ تحمیلی علیه جمهوری اسلامی ایران، نابودی انقلاب اسلامی بود درباره مذاکرات هسته ای و برجام گفت: اگر غرب حماقت نمی کرد، 10 سال پیش امکان رسیدن به توافق بهتری داشت.

وی درباره برنامه هسته ای ایران گفت: شاید نقطه آغازین اندیشه ایران درباره برنامه هسته ای به زمان جنگ ایران و عراق باز می گردد؛ جنگی که با حمایت عربی و غربی و با هدف نابود کردن انقلاب ایران صورت گرفت


--

معاون اول رئیس جمهورگفت: با توافق هسته‌ای امروز شاهدیم صادرات و واردات ایرانی از نظر وزنی به ۱۰۰ میلیون تن رسیده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از خبرگزاری صداوسیما، اسحاق جهانگیری در بیست و دومین جشنواره علوم پزشکی رازی افزود: در سال های گذشته به بهانه فعالیت های هسته ای فشارهای زیادی بر ملت ما تحمیل شد.
او گفت: ما یک میلیون بشکه نفت صادر می کردیم که اگر قرار بود تحریم ها پیش برود مدام کاهش میافت تا در نهایت به نفت در مقابل غذا برسد.
جهانگیری افزود: تحریم های کشتیرانی برداشته شده است و صادرات و واردات روان تری داریم، بدعهدی پیش آمده از جانب آمریکایی هاست و ما از موضع اقتدار می گوئیم اگر برجام را پاره کنند آن را آتش می زنیم.
معاون اول رئیس جمهور گفت: این یک توافق بین المللی است و هیچ کشوری نمی تواند یک طرفه آن را نقض کند.


[ دوشنبه 27 دي 1395 ] [ 7:25 ] [ حامد ]