close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
بورس بر مدار صعود
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامtalarbourseiran@از سمت چپ سایت با گوشی همراه کانال را جوین کنید-برجام کاملا به نفع ماست  به دور از نگاه سیاسی....... ودر بلند مدت به نفع کشور.....اگر مسولان بفهمند وبورس را تقویت کنند منتهی نه با اوراق مشارکت واوراق خزانه با حمایت همه جانبه مصوبات قانونی-به…

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامtalarbourseiran@از سمت چپ سایت با گوشی همراه کانال را جوین کنید
-برجام کاملا به نفع ماست  به دور از نگاه سیاسی....... ودر بلند مدت به نفع کشور.....اگر مسولان بفهمند وبورس را تقویت کنند منتهی نه با اوراق مشارکت واوراق خزانه با حمایت همه جانبه مصوبات قانونی
-به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، به نقل از روزنامه جام جم، بررسی‌های خبرنگار ما در نقاط مختلف شهر تهران نشان می‌دهد که بانک‌ها از ارائه تسهیلات خرد خودداری می‌کنند و برخی از آنها بخش تسهیلات خود را تعطیل کرده‌ا‌ند. از سوی دیگر، معدود بانک‌هایی که هنوز وام می‌دهند، فتیله پرداخت وام با نرخ 18 درصد را پایین کشیده‌اند. در حالی که طبق مصوبه شورای پول و اعتبار، بانک‌ها نباید سود تسهیلات خود را بیش از 18درصد تعیین کنند، این بانک‌ها وام را با نرخ 25 درصد به مردم پرداخت می‌کنند.
-افزایش حجم معاملات در نماد همراه قیمت الان34899ریال
-فملی -مداران برای تعدیل متوقف شدند یحتمل هر دو تعدیل مثبت
-رشد بیش از 100 ریالی دارویی کوثر قبلا اشاره کرده بودیم
-غدیس-حسیر هر دو بسمت 3000ریال
-دوماه گذشته بازار ضعیف شد حال به هر علتی از همین لحظه درست دوماه زمان خواهد برد تا بازار تقویت شود
-شاخص کل الان 217واحد نمره قبولی تا این لحظه اما این حرکت بیشتر توسط نمادهای رند انجام شده است هنوز بازی به نمادهای کناره سرایت نکرده است
-

نتایج مثبت جلسه مسئولان بورس با حقوقی ها: تزریق منابع جدید و اخبار خوش

جلسه دیروز مسئولان سازمان و شرکت بورس با حقوقی های بزرگ بازار با اعلام تزریق منابع جدید، اعلام اخبار خوش در آینده نزدیک، راه اندازی صندوق های بازارگردانی و... همراه شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شاپور محمدی و مدیران ارشد سازمان بورس بعد از برگزاری جلسه دو هفته پیش با حدود 40 فعال بازار و جلسه هفته گذشته با کارگزاران بورس ، دیروز هم جلسه ایی با مدیران شرکت های بزرگ فعال بازارسرمایه مانند شستا ، هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس، سرمایه گذاری های ملی ایران ، غدیر ، امید، خوارزمی، صنعت و معدن ، توسعه ملی ، آتیه دماوند ، گروه مالی پاسارگاد و... برگزار کردند تا زمینه رفع مشکلات بازار و بهبود شرایط را بررسی و عملی کنند.

براساس این گزارش، درباره این جلسه که با محوریت هماهنگی ورود نقدینگی جدید صندوق ها به بورس و اعلام تزریق منابع جدید توسط برخی حقوقی ها برگزار شد، سنا اعلام کرد در مورد موضوعاتی همچون اهمیت سبدگردانی، معافیت مالیاتی، دامنه نوسان، تعدیل کارمزدها، نقدینگی، ایجاد شفافیت و اطلاع رسانی، رتبه بندی، کاهش سود بانکی و همچنین فرصت های جدید سرمایه گذاری بحث و گفت و گو شد.

در این نشست شاپور محمدی با بیان اینکه از همه فعالین بازار سرمایه شامل حقیقی ها، حقوقی ها و کارگزاران حمایت خواهد کرد و با تاکید بر اینکه صیانت از بازار سرمایه یک وظیفه همگانی است، گفت: باید به فکر بزرگ کردن بازار و حمایت از همه فعالین بازار سرمایه از جمله حقوقی ها باشیم .در این خصوص اقداماتی در جریان است که انشالله به زودی به نتیجه خواهد رسید و اعلام عمومی خواهد شد.

وی افزود: اعتقاد دارم دولت به تناسب منابعی که از طریق بازار بدهی جذب می کند باید به نقدینگی بازار سهام کمک کند.

سخنگوی سازمان بورس با تاکید بر اینکه حقوقی ها نباید منفعل باشند و عملکرد انفعالی آنها به بازار لطمه می زند، خطاب به حقوقی ها گفت: از رشد بازار غفلت نکنید. بازار را بزرگ کنید و بدانید فعالیت حقوقی ها موجب دلگرمی اشخاص حقیقی است. حقوقی ها باید چه در بازار خوب و چه در بازار بد حضور داشته باشند.

محمدی به فعالین حقوقی بازار سرمایه توصیه کرد هرچه زودتر صندوق های بازارگردانی راه بیاندازند.

حسن قالیباف اصل مدیر عامل شرکت بورس تهران نیز از تشکیل کارگروهی برای پیگیری مسایل شرکت های بورسی و همچنین توسعه ابزارهای جدید با هدف عمق بخشیدن و انتظام به بازار سرمایه خبر داد.

انتهای پیام


-
توقف نمادهاي معاملاتي و اتيح،بالبر،وساخت،كهرام،رتاپ،وصندوق 95/10/26 10:08
به اطلاع مي رساند، در پايان معاملات امروز نماد معاملاتي حق تقدم شركت گروه سرمايه گذاري ا تيه دماوند (و اتيح) با توجه به پايان مهلت پذيره نويسي،شركتهاي كابل البرز(بالبر)،سرمايه گذاري ساختمان ايران (وساخت) جهت برگزاري مجمع عمومي عادي ساليانه به منظور تصويب صورتهاي مالي،شركت توليدي گرانيت بهسرام (كهرام) جهت برگزاري مجامع عمومي عادي به طور فوق العاده به منظور انتخاب اعضاي هيات مديره – عمومي فوق العاده،شركت تجارت الكترونيك پارسيان (رتاپ) جهت برگزاري مجمع عمومي فوق العاده به منظور تصميم گيري در خصوص افزايش سرمايه،شركت سرمايه گذاري صندوق بازنشستگي كشوري (وصندوق) جهت برگزاري مجامع عمومي عادي ساليانه به منظور تصويب صورتهاي مالي – عمومي فوق العاده به منظور تصميم گيري در خصوص اصلاح اساسنامه متوقف خواهند شد.مديريت عمليات بازارشركت بورس اوراق بهادار تهران

-حقوقی دامین میخرد ..... چرا؟ هنوز جایزه ها ازاد نشده قبل از ازاد شدن جایزه ها می خرد
-صفهای خرید حفظ شده تا این لحظه اپ -غاذر-خگستر-کسرا-فلوله -تکشا-غپاک
-شگامرن بی سروصدا در 30000ریال 6دی باز گشایی شد الان 34280ریال تعداد سهام 60 میلیون شناور زیر 1 درصد الان صف خرید محدود
شگامرن-فعاليت توليدي ، بازرگاني و سرمايه گذاري در کليه رشته هاي پتروشيمي و شيميايي و صنايع واسته به آن. تهيه و توليد انواع مواد و فرآورده هاي پتروشيمي و شيميايي و فرآورده هاي فرعي که از نفت و مشتقات نفتي و گازهاي طبيعي و و هيدرو کربورها و ساير مواد خام اعم از آلي و معدني بدست مي آيد.
-شگامرن از زیر ذره بین بازار تا این لحظه مخفی مانده است
-بانک گردشگری در حال جمع کردن شگامرن است 
-سلام چرا حقوقی دامین خرید داره؟ 
فکر کنم میخره یکم قیمت بره بالا وقتی جایزه آزاد شد سهم زیاد افت نکنه یا زیر 170 نیاد 
نظرتون چیه؟ 
من دیروز 170 اضافه کردم
پاسخ : سلام حدس شما درست است ولی طبق حدس شما حقوقی منصفی است از خود مایه می گذارد

-مدیر عامل تأمین سرمایه آرمان عنوان کرد:
در حال حاضر نزدیک به 1200 میلیارد تومان از منابع در اختیار صندوق با درآمد ثابت آرمان در بازار سهام سرمایه گذاری شده است و کماکان نیز به صورت روزانه نقدینگی به بازار سهام تزریق می کند، چرا که کف مشخص شده در این الزام 5 درصد می باشد و می توان مبالغی بیش از این را نیز به بازار سهام وارد کرد.

سرمایه گذاری که صندوق با درآمد ثابت آرمان در بازار سهام انجام داده در حال حاضر به میزان 5 درصد ارزش دارایی هایش می باشد و این امر پیش از تعیین الزام حداقل 5 درصد تا حداکثر 10 درصدی سرمایه گذاری صندوق های با درآمد ثابت در سهام، انجام شده است و از این پس نیز برنامه تزریق نقدینگی های بیشتر از این نیز برای این صندوق در دستور کار می باشد.

مدیرعامل تأمین سرمایه آرمان ضمن بیان این مطلب در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز اظهار داشت: برنامه این صندوق با درآمد ثابت این است که همزمان با بزرگ شدن صندوق و افزایش منابع در اختیارش، بیش از 5 درصد موجود را در بازار سهام سرمایه گذاری کند.

محمود رضا خواجه نصیری در ادامه افزود: در حال حاضر نزدیک به 1200 میلیارد تومان از منابع در اختیار صندوق با درآمد ثابت آرمان در بازار سهام سرمایه گذاری شده است و کماکان نیز به صورت روزانه نقدینگی به بازار سهام تزریق می کند، چرا که کف مشخص شده در این الزام 5 درصد می باشد و می توان مبالغی بیش از این را نیز به بازار سهام وارد کرد.

وی تأکید کرد: ضمن رعایت الزام مشخص شده همچون روال گذشته و حتی بیشتر در این بازار سرمایه گذاری خواهیم کرد.

خواجه نصیری در خصوص تأثیری که تزریق این نقدینگی بر بازار سهام دارد، توضیح داد: صندوق های با درآمد ثابت تضمین پرداخت سود نداشته و تنها بازدهی را پیش بینی کرده اند و از طرفی 5 درصد در مقابل حجم بالای سرمایه ها و منابعی که در اختیار صندوق ها قرار دارد رقم قابل توجهی نیست که بتواند به همان میزان تأثیراتی شگرف بر درآمد آنها داشته باشد. این صندوق ها می توانند ریسک سرمایه گذاری در سهام را با اوراق بدهی و سپرده های بانکی تا حدود بسیاری مدیریت کنند.

وی در خصوص نظر برخی تحلیلگران و کارشناسان بازار سرمایه که معتقدند که متولیان با تزریق نقدینگی به بازار سهام در صدد مثبت کردن بازار هستند، گفت: من با این نظر مخالفم چرا که کسی در حال حاضر به دنبال مثبت کردن بازار با تزریق این نقدینگی به بازار سهام نیست و صندوق های سرمایه گذاری باید به واسطه متنوع سازی در سبد سرمایه گذاریشان برخی از منابع خود را در بازار سهام تزیق کنند، باید در نظر گرفت که اگر در شرایطی که اوراق بدهی خریدار نداشته باشد یا سپرده های بانکی قابلیت نقد شوندگی نداشته باشند وجود همین اوراق سهام می تواند نقدینگی مورد نیازشان را درکوتاه مدت تأمین کند. بنابر این، این که تلقی می شود که طرح مذکور تنها به جهت کمک به بازار سهام است کاملاً اشتباه می باشد.

وی تصریح کرد: صندوق های سرمایه گذاری با درآمد ثابت باید بخش اندکی از منابع خود را برای شرایط خاص و روز مبادا در بازار سهام که قابلیت نقدینگی بیشتری دارند، سرمایه گذاری کنند.

این مقام مسئول در ادامه گفت: با فرض اینکه ارز روندی صعودی داشته باشد، سرمایه گذاری در سپرده های بانکی و اوراق بدهی با توجه به افزایش نرخ ارز یا ایجاد تورم در کشور عمدتاً باعث زیان سرمایه گذاران می شود اما سهام و دارایی های مالی بازار سرمایه که مرتبط با ارز هستند می توانند با رشد خود زیان سرمایه گذاران را جبران کنند و بنابراین تفاوت یک صندوق سرمایه گذاری در بازار سهام با یک حساب بانکی این است که چنین تمهیداتی در آن اندیشیده شود.

مدیرعامل تأمین سرمایه آرمان اظهار داشت: ریسک سپرده گذاری یا سرمایه گذاری در اوراق که با ریسک نکول همراه است، کمتر از ریسک سرمایه گذاری در بازار سهام نیست. به این ترتیب سرمایه گذاران می توانند با تزریق 5 درصد از منابعشان در سهام خود را در منافع این بازار شریک کنند، ضمن این که این 5 درصد در میان مدت اثر شگرفی بر NAV صندوق ها ندارد.

وی در خاتمه خاطرنشان کرد: این امر به صورت عینی صندوق سرمایه گذاری با درآمد ثابت آرمان تجربه کرده و با هیچ مشکلی هم مواجه نشده است و از این پس نیز متناسب با فرصت های سرمایه گذاری در بازار سهام ایجاد می شود قصد دارد تا نقدینگی جدید به بازار تزریق کند.


--ونفت صف خرید از حمایتی که در محدوده 1700ریال گفته بودیم الان 1886ریال
-حق  ولغدر در مهلت یک ماههجهت عرضه 291ر534ر61عدد حق تقدم استفاده نشده  .... انقدر سهم بوکس تو کدال خورد الان حق خرید صلواتی
-حق استفاده نشده ولغدر داره باز میشه 
5 تومان اگه بدن بنظر خوب باشه 

پاسخ : سلام جوک میگویم یک ریال
پاسخ : دیدید جوک نبود خریدار نشسته 2 ریال

-ده نماد رند به راحتی شاخص را بالا کشیدند ملاقات ان 40 نفربا رییس سازمان وروزهای بعد ملاقات با جناب قالیباف فعلا منجر به حمایت از بازار شده یعنی گزینه گفتگو نتیجه داده گفتگو جهت رفع نزول از راههای دیپلماتیک


-به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،  شاخص کل بورس تا ساعت 11:50 با 255 واحد افزایش به 79 هزار و 131 واحد رسیده است.
ارزش بازار سهام به قیمت جاری هم حدود 333 هزار میلیارد تومان است.
سهامداران امروز تاکنون حدود 558 میلیون برگه سهم و حق تقدم را در بازار دست به دست کردند که ارزش این مبادلات 106 میلیارد تومان بوده است.
-تا فردا خدا نگه دار
-
-


درباره
نظرات () تاریخ : یکشنبه 26 دي 1395 زمان : 7:34 بازدید : 132 نویسنده : حامد
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط محمدجواد در تاریخ 1395/10/26 و 12:21 دقیقه ارسال شده است

دو ریال که خریدنیهشکلک
پاسخ : خوب باید 100 تومان را بریزید

این نظر توسط علی در تاریخ 1395/10/26 و 11:57 دقیقه ارسال شده است

سلام
استاد گروه غذایی و زگلدشت صف خرید شد!!باید رفت سراغ سهام بنیادی بدون حاشیه!!
پاسخ : سلام درسته

این نظر توسط محمدجواد در تاریخ 1395/10/26 و 11:31 دقیقه ارسال شده است

حق استفاده نشده ولغدر داره باز میشه
5 تومان اگه بدن بنظر خوب باشه

پاسخ : سلام جوک میگویم یک ریال
پاسخ : دیدید جوک نبود خریدار نشسته 2 ریال

این نظر توسط سید محمود حسینی در تاریخ 1395/10/26 و 11:17 دقیقه ارسال شده است

سلام جناب اقای حسینی خسته نباشید در باره سهم پکرمان چه نظری داری البته هنوز حق تقدم مرحله دوم مانده ولی به نطر بلند مدت خوب است جهت اطلاع رسانی
پاسخ : سلام درصورت افت ناگهانی خوبه

این نظر توسط وتوسم در تاریخ 1395/10/26 و 10:55 دقیقه ارسال شده است

وتوسم چطوری می بینید ؟کسی نمی فروشه کسی نمی خرد.

شکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلک

این نظر توسط محمدجواد در تاریخ 1395/10/26 و 10:25 دقیقه ارسال شده است

جدن استاد چرا حقوقی دامین خرید داره؟
فکر کنم میخره یکم قیمت بره بالا وقتی جایزه آزاد شد سهم زیاد افت نکنه یا زیر 170 نیاد
نظرتون چیه؟
من دیروز 170 اضافه کردم
پاسخ : سلام حدس شما درست است ولی طبق حدس شما حقوقی منصفی است از خود مایه می گذارد

این نظر توسط اردلان در تاریخ 1395/10/26 و 10:01 دقیقه ارسال شده است

سلام اقا ما غدیر را بیش از یکسال است خریدیم حالا یعنی یک سهم بنیادی قوی و بلند مدت خریدیم العان با احتساب افزایش سرمایه هر سهم 90 تو ضررم ؟ یکی از بهترین سهام های بازار تبدیل به بدترین سهم های بازار شده / حقوقی ها منتظر کوچکترین فرصت برای فروش تعداد بالا هستند و برعکس حمایت به سختی و 100 هزار تا هم نمیکنند ؟؟ در روزهای مثبت منفی است و درمنفی هم پیشتاز؟؟ من نمیدانم این سهم صاحب و مدیر و کس و کار ندارد که به این حال و روز افتاده تازه میخواهد وارد بورس لندن هم بشود از مدیرش میخواهیم بجای وارد شدن به بورس لندن از سهم حمایت کند تا بلکه کمی از ضرر سهامداران کم شود>. واقعا وارد سهم های سنگین شدن محض اشتباه است بخصوص سهمی که مدیرش هم ضعیف باشد و فقط شعار بدهد >؟؟/
پاسخ : سلام بازار بورس سنتی است متاسفانه بهترین سهم ها تابع بازار منفی هستند وهمین موضوع سرمایه گذاری را مختل کرده است

این نظر توسط علیرضا در تاریخ 1395/10/26 و 9:30 دقیقه ارسال شده است

سلام
استاد خزامیا ارزش خرید دارد ؟
پاسخ : سلام صبر کنید اصلاح قیمت بعدی در سقف نخرید

این نظر توسط محمدرضا در تاریخ 1395/10/26 و 9:23 دقیقه ارسال شده است

درودتان
سمگا را چه میشود آقا معلم؟؟؟
پاسخ : سلام اگر افزایش انجام شود دست پایین باز میشود باید نظارت کرد تا کف معتبر مشخص شود


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
 • 1397
 • صفحات جداگانه
 • لینکهای مهم بورس
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 710
 • کل نظرات : 4190
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 1
 • آی پی امروز : 3
 • آی پی دیروز : 377
 • بازدید امروز : 84
 • باردید دیروز : 1,516
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 125
 • بازدید هفته : 84
 • بازدید ماه : 25,066
 • بازدید سال : 70,778
 • بازدید کلی : 1,328,427
 • کدهای اختصاصی
  کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد ضمنا چون ما مجوز مشاوره نداریم برای همیشه در بخش نظرات به احترام رعایت قانون جواب نظر را نمیدهیم صرفا نظرات وگفتگوهای شما درج میشود. بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.