close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
حسیر

حسیر

سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامtalarbourseiran@از سمت چپ سایت با گوشی همراه کانال را جوین کنید
-تا این لحظه هشت سهم در بورس بجز فرا بورس صف خرید میلیونی تشکیل داده اند اندک اندک حجم معاملات افزایشی است اگر ادامه دار باشد میتواند به یک موج صعودی تبدیل شود
-این روش عرضه اولیه تقریبا عدالت نسبی را برقرار واگر ادامه داشته باشد بعنوان روش منصفانه باید پذیرفته شود
-غشهداب 5میلیون معامله شده ولی4/9میلیون هم صف خرید دارد
-اپ صف خرید است حجم صف 6میلیون
-غاذر هم صف خرید 10 میلیونی خود را حفظ ورشد ادامه دارد
-صف خرید خگستر هم مستحکم مشاهده میشود الان 3725ریال
-شاراک از محدوده 2650ریال با حمایت روبرو شده است
-خپارس تا پایان مهلت حق تقدم پایین می ماند با اندک نوسانات کوتاه مدت ولی بعد از بسته شده مهلت حق در ماه اینده براحتی رشد خواهد کرد در قیمتهای پایین مقداری  محدوداز سهم خپارس را در سبد داشته باشید
-روزهای قبل به شاراک اشاره کرده بودیم امروز صبح هم اشاره کردیم در قیمت پایین براحتی امکان خرید بود الان صف خرید
-از دوجلسه پیش هشدار صعود بازار را میدادیم مطالب ما را مرور کنید
-ارزش واقعی معاملات امروز براحتی از مرز 100میلیارد تومان عبور خواهد کرد ولی این به معنای موج صعودی سنگین بازار نیست تا شب عید موجهای نزولی وصعودی کوتاه خواهیم داشت..... اما بعد عید یک موج صعودی بزرگ در راه است
-ذوب متوقف ولی مجوز امده موقع بازگشایی هم به وفور عرضه خواهد شد اگر افزایش سرمایه کاملا انجام شود
-از محل تجدید ارزیابی دارایی ها:

سازمان بورس مجوز افزایش سرمایه ۳۲۲ درصدی ذوب آهن را صادر کرد

سازمان بورس دقایقی پیش مجوز افزایش سرمایه ۳۲۲ درصدی ذوب آهن از محل تجدید ارزیابی دارایی ها را صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، درحالی نماد شرکت ذوب آهن از قبل شروع معاملات امروز بسته شد که سازمان بورس با افزایش سرمایه 322 درصدی این شرکت از محل تجدید ارزیابی دارایی های موافقت و دقایقی پیش مجوز مربوطه را صادر کرد.

به این ترتیب ، "ذوب" می تواند با برگزاری مجمع فوق العاده ایی ، سرمایه اسمی را از 786 میلیارد تومان کنونی به بیش از 3.318 هزار میلیارد تومان برساند.

ذوب آهن از تابستان سال گذشته پیگیر افزایش سرمایه 382 و سپس 633 درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی ها ماشین آلات و زمین بود و حتی 22 بهمن سال گذشته برنامه افزایش سرمایه 633 درصدی را رسما" اعلام کرد (از 786 به بیش از 5 هزار و 764 هزار میلیارد تومان) اما سازمان حسابرسی با این درخواست موافقت نکرد.

در ادامه هم موضوع افزایش سرمایه 130 درصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها بی نتیجه ماند و عملی نشد تا مجمع فوق العاده 24 اسفند تکلیف کند افزایش سرمایه باید در نیمه اول سال جاری نهایی شود.

انتهای پیام


-

خبرخوش یک شرکت منجر به صف خرید شد/ رشد قیمت ۵۳ درصدی در ۱۳ روز

معادن بافق بعد از افزایش ۹۲ درصدی سود، از تعدیل ۱۷ درصد دیگر خبر داد و امروز هم به صف خرید و روند رشد سهام مواجه شد تا بازدهی سهام آن در ۱۳ روز کاری به بیش از ۵۳ درصد برسد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، معادن بافق درحالی بعد از توقف نماد در 29 آبان در مورد پیش بینی سود هر سهم سال مالی جاری و عملکرد 9 ماهه شفاف سازی کرد که سود سال مالی اسفند جاری را با 92 درصد افزایش از 564 به 1084 رساند اما در آخرین عملکرد ، 37 ریال زیان شناسایی کرد.

براساس این گزارش، "کبافق" درحالی از 5 دی تا امروز با رشد 53 درصدی قیمت سهام ( از 981 تا 1054 تومان ) یکی از شرکت های مقبول هفته های اخیر بورس شده که امروز هم مدیرعامل آن از تعدیل سود 17 درصد دیگر خبر داد تا سهام این شرکت 20.2 میلیارد تومانی با صف خرید و تداوم روند صعودی قیمت روبرو شود.

دراین باره محمود علیمحمدی مدیرعامل این شرکت بورسی توضیحاتی به شرح زیر ارایه کرد:

انتهای پیام


-باز گشایی انبوه در راس انها خزامیا میتواند ارزش معاملات امروز را بالاتر ببرد
-یک کارگزاری برای هفته جاری اعلام کرد:

پیش بینی نوسانات مثبت برای خودروسازان و ۶ صنعت دیگر+ معرفی سهام مقبول

کارگزاری آبان برای هفته جاری نوسانات مثبتی برای شرکت های خودرویی و ۶ صنعت دیگر پیش بینی و برخی سهام مقبول را معرفی کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، درحالی پایان هفته گذشته شاخص بورس با عدد 78,622 واحدی بسته شده که کارگزاری آبان برای وضعیت بازار سهام در هفته جاری ، پیش بینی کرد با افزایش قدرت خریداران، نوسانات مثبت برخی گروه ها همانند گروه خودرویی را نظاره گر باشیم.

اصلاح مناسب قیمت اکثر نمادهای گروه های خودرویی و قطعه ساز و قرار داشتن در سطوح حمایتی می تواند مهمترین دلیل این موضوع باشد. با این حال احتمالا تا بهبود نقدینگی بازار و بازگشایی نمادهای متوقف،  همچنان بازاری کم رمق را نظاره گر باشیم.

به نظر می رسد شاهد صف خرید پرحجم نماد تازه وارد "حسیر"، در کنارصف های خرید نمادهای "حتوکا و حتاید" باشیم. به این ترتیب معاملات پرتقاضا و مثبت گروه حمل و نقل را درپی خواهد داشت.

احتمالا در گروه شیمیایی نمادهای "شسینا، شلعاب، شتوکا، شپمچا و شکلر، شپترو، وپترو، شپدیس، شخارک و زاگرس" همچنان داد و ستدهای پرتقاضا و مثبتی را در هفته پیش رو تجربه کنند. اما گروه های پالایشگاهی و روانکارها همچنان با فشار عرضه ها و در نتیجه افت قیمتی و معاملاتی منفی مواجه باشند.

ادامه رشد فلزات پایه بخصوص فلز روی در بازارهای بین المللی، افزایش تقاضای مجدد در گروه های فلزی، معدنی و بخصوص گروه روی را درپی خواهد داشت و به نظر می رسد نمادهای "فسرب، کروی، کیمیا، فرآور، فاسمین، کبافق، کاما" همچنان در کانون توجه فعالین بازار قرار داسته باشند و معاملات مثبت و پرتقاضایی را تجربه کنند.

در گروه غذایی احتمالا با ادامه صف خرید پرحجم و عرضه های قطره چکانی نماد تازه وارد "غدیس" و معاملات مثبت و صف خرید نمادهای "غگلستا، غمهرا، غاذر، غشهداب، زگلدشت و غشاذر" مواجه باشیم.

همچنین به نظر می رسد در اوایل هفته، گروه آی تی اکثرا مثبت دنبال شوند و نمادهای پرحاشیه "مرقام، مداران و اپرداز" صف خرید را تجربه کنند.

انتهای پیام


-حدود 17 نماد صف خرید میلیونی تشکیل دادند البته بجز فرا بورس فردا هم بورس روز مثبتی را تجربه خواهد کرد
-افزایش سرمایه ذوب نماد خودرو را هم به صف خرید تبدیل کرد زمزمه های افزایش سرمایه نه چندان موثق نماد خودرو این سهم را کانون توجه سهامداران ساخته است
-حق تقدم خپارس یک افزایش قیمت ده درصدی را امروز تجربه کرد
-سمگا امروز باز خواهد شد وبعد برای افزایش سرمایه احتمالی  متوقف خواهد شد
-امروز اتش تهیه واقعی جهت موج صعودی بازار راه افتاده است تا بورس از وضعیت رکود خارج شود
-
اصلاحيه-بازگشايي و توقف نماد معاملاتي سمگا195/10/25 11:38
کارگزاران محترم عضو فرابورس، به اطلاع مي رساند؛ نماد معاملاتي شركت گروه سرمايه گذاري ميراث فرهنگي و گردشگري ايران (سمگا1) پس از ارائه اطلاعات پيش بيني با محدوديت دامنه نوسان قيمت تا سقف 10 درصد، امروز شنبه مورخ 25/10/1395 آماده انجام معامله مي باشد. همچنين لازم به ذکر است با توجه به برگزاري مجمع عمومي فوق العاده صاحبان سهام شرکت گروه سرمايه گذاري ميراث فرهنگي و گردشگري ايران در روز دوشنبه مورخ 27/10/1395، نماد معاملاتي مذکور در پايان معاملات امروز شنبه مورخ 25/10/1395 متوقف مي گردد. مدير عمليات بازار و اعضا فرابورس ايران

-سرانجام انتقاد متعارف جمعی از راههای دیپلماتیک در دیدار با سران مدیریت بورس نتیجه داد وبازار مثبت شد....همیشه هر کاری از مجرای قانونی جواب میدهد
--باز کردن سمگا وبستن سمگا یعنی افزایش حجم معاملات
-حق تقدم خپارس صف خرید تا این لحظه 31 میلیون سهم..... روزی که این حق بسته شود زمان پرواز اصلی سهم است
-صف خرید حق خپارس شد 39 میلیون تا این لحظه
-تا فردا خدا نگه دار
-سمگا باز شد بسته شد بیش از 8 درصد افت کرد
-
--
[ شنبه 25 دي 1395 ] [ 8:34 ] [ حامد ]