close
تبلیغات در اینترنت
خساپا باز شد
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامtalarbourseiran@از سمت چپ سایت با گوشی همراه کانال را جوین کنید-خساپا مثبت تعدادی از سهم ها مثبت ولی محدوده مثبت زیر 5 درصد وزیر 3 درصد است همین کار اجازه خرید فروش در حجم بالا را نمیدهد مخصوصا در نمادهای رند-سودسالیانه نماد غشان به ترتیب در حال واریز است-فخوز امروز از مقاومت 3500ریال عبور کرد افت ناگهانی به محدوده 3200ریال میتواند زمان ورود باشد البته تستی 100 هزار تومان-ومعادن در وضعیت زرد ونظارت تا اطلاع ثانوی-تحمیل روش سهام داری از مدیریت بورس به سهام داران خرد…

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامtalarbourseiran@از سمت چپ سایت با گوشی همراه کانال را جوین کنید
-خساپا مثبت تعدادی از سهم ها مثبت ولی محدوده مثبت زیر 5 درصد وزیر 3 درصد است همین کار اجازه خرید فروش در حجم بالا را نمیدهد مخصوصا در نمادهای رند
-سودسالیانه نماد غشان به ترتیب در حال واریز است
-فخوز امروز از مقاومت 3500ریال عبور کرد افت ناگهانی به محدوده 3200ریال میتواند زمان ورود باشد البته تستی 100 هزار تومان
-ومعادن در وضعیت زرد ونظارت تا اطلاع ثانوی
-تحمیل روش سهام داری از مدیریت بورس به سهام داران خرد باعث قهر کردن سهام دار میشود واشتی دادن سهام د ار با بازار سرمایه شاید سه ماه زمان ببرد
-لطفا" تعداد نماد های بسته و منفی وخلاصه ای از روند بورس را نمایش دهید 
پاسخ : سلام بورس تا این لحظه 48 نماد متوقف فرا بورس 13 نماد متوقف

-اما تا این لحظه تعداد نمادهای مثبت108 وتعداد نمادهای منفی 110 نماد فقط بورس فرا بورس47نماد مثبت 55 نماد منفی برداشت کلی وضع بازار امروز بهتر است
-33درصد وضع موجو د کانالهای تلگرامی سفته باز هستند که الان فعالیت نمی کنند 
-عرضه اولیه غدیس احتمالا امروز
-من سیگنال شمار نیستم ولی دکیمی را زمانی گفتم زیر 6000ریال بود الان بالای 8000ریال
-دشیمی را گفتم محدوده5000ریال بود الان 7000ریال
-شاید در طول سال صد سیگنال درست میدهم وخودم موفق به حضور در 60 سیگنال میشوم ولی فراگیر وهمه جانبه وکلی اشاره میکنم روی یک سهم خاص زوم نمیکنم

-فخوز بعد افزایش در 1880ریال باز شد من در 2000ریال سیگنال دادم الان به محدوده 3600ریال نزدیک میشود حالا انهایی که جایزه دارند ونمیتوانند بفروشند جایزه ها را با صدرصد سود خواهند فروخت بهش میگن ماندگاری اجباری حمید اعرابی اگر برداشت مرا از بانک صادرات می خواند هیچ وقت با مشکل مواجه نمیشد من خودم نیستم من فکرهای مثبت ومنفی را جمع بندی میکنم بعد نظر میدهم
-ان موقع خودرو تابستان 3700ریال بود تست کردم  طبق سوابق معاملاتی گفتم خودرو حمایت 2500 ریال طرف امد به فحش بست اما به دل همان نشسته بود درست بود
سرور قطع بود راس ساعت 12 وصل شد
-هیچی عرضه اولیه ثبت نام کردیم صرفا روش جدید را اشنا شویم
-ولغدر داره باز میشه اما پشتش محکم است تا این لحظه
-چشم وابروی بازار زمان میبرد درست بشود بازار بورس را نباید با تبر زخمی کرد بهش می گویند تالار شیشه ای تمام مشکلات کشور را نباید از طریق بورس حل کرد بورس هم ظرفیت خود را دارد
-
توقف نماد معاملاتي فخوز95/10/19 12:05
به اطلاع مي رساند، نماد معاملاتي شركت فولاد خوزستان با توجه به تعديل پيش بيني درآمد هر سهم،متوقف شد.مديريت عمليات بازار شركت بورس اوراق بهادار تهران

-


زیرمجموعه بانک ملت شرایط فروش برج ۳۵ طبقه ایی را اعلام کرد

یکی از زیرمجموعه های بانک ملت ، زمان و شرایط مزایده برج ۳۵ طبقه ایی و ۶۲ هزار متری واقع در خیابان شریعتی را تهران را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت توسعه بازاریابی و فروش ماد که از شرکت های زیرمجموعه بهساز مشارکت های ملت است، در نظر دارد به نمایندگی از شرکت پی ریز بنیان مرصوص بهساز برج تجاری اداری جام شریعتی را از طریق مزایده عمومی به صورت یکجا (عرصه و اعیان) به بالاترین قیمت پیشنهادی به فروش برساند.

مساحت زمین این برج 35 طبقه ایی4551 مترمربع و با زیربنای کل 62035 مترمربع بوده که به مبلغ پایه 610 میلیارد تومان به مزایده گذاشته شده است.

آخرین مهلت تحویل اسناد مزایده تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه 29 دی ماه 95 اعلام شده و جلسه بازگشایی پاکات و اعلام برندگان مزایده نیز ساعت 10 صبح روز شنبه 2 بهمن ماه جاری در محل شرکت خواهد بود.

بانک ملت با مالکیت 99.9 درصدی، سهامدار عمده شرکت بهساز مشارکت های ملت محسوب می شود که زیرمجموعه این شرکت یعنی شرکت پی ریز بنیان مرصوص بهساز درصدد فروش برج تجاری اداری جام شریعتی از طریق مزایده برآمده است.


-
معاون نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس خبر داد:

تصمیمی مثبت برای بازار: صندوق ها ۵ تا ۲۰ درصد در سهام تزریق می کنند

معاون نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس از الزام صندوق های سرمایه گذاری در اوراق بهادار با درآمد ثابت مبنی بر سرمایه گذاری ۵ تا ۲۰ درصدی در سهام خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در ادامه تحولات اخیر بازار سرمایه و بعد از جلسه مثبت هفته گذشته برخی فعالان بازار با رئیس و اعضاء هیات مدیره سازمان بورس ، علی سعیدی هم از رویدادی خوش خبر داد و به سنا گفت:با اصلاح نمونۀ اساسنامه و امیدنامۀ صندوق‌های سرمایه گذاری "در اوراق بهادار با درآمد ثابت"، از این پس این صندوق‌ها ملزم به سرمایه‌گذاری حداقل 5 و حداکثر 20درصدی از ارزش کل دارایی‌های صندوق در "سهام، حق تقدم سهام و قرارداد اختیار معامله سهام پذیرفته شده در بورس تهران یا بازار اول و دوم فرابورس ایران و گواهی سپرده کالایی پذیرفته شده در بورس" شدند.

وی افزود: ادامه فعالیت صندوق‌های سرمایه‌گذاری با ساختار "تنها در اوراق بهادار با درآمد ثابت" پس از اتمام مدت فعالیت فعلی آن‌ها منوط به تغییر نوع صندوق مذکور به صندوق‌ سرمایه‌گذاری"در اوراق بهادار با درآمد ثابت" یا صندوق‌های "مختلط" یا "سهام" خواهد بود.

وی ادامه داد: بر همین اساس از تاریخ این مصوبه مجوز تاسیس، تمدید یا افزایش سقف برای صندوق با ساختار "تنها در اوراق بهادار با درآمد ثابت" صادر نخواهد شد و تبدیل صندوق‌های سرمایه‌گذاری موجود به ساختار "تنها در اوراق بهادار با درآمد ثابت" امکان‌پذیر نیست. در این راستا هیأت مدیره سازمان بورس به منظور ایجاد نقدشوندگی بیشتر و رونق در بازار سهام این موارد  را به تصویب رسانده است. ضمناً بررسی درخواست تمدید و افزایش سقف صندوق های سرمایه گذاری، اکیداً در صورت رعایت نصاب های سرمایه گذاری مصوب سازمان خواهد بود.

به گفته سعیدی، همچنین به آن دسته از صندوق‌های سرمایه‌گذاری "تنها در اوراق بهادار با درآمد ثابت" که اقدام به تغییر نوع صندوق به ساختار "در اوراق بهادار با درآمد ثابت" کرده اند، فرصت سه ماهه‌ای جهت اصلاح ترکیب دارایی‌ها مطابق امیدنامه اعطا خواهد شد.

وی با بیان اینکه، تلاش سازمان بورس و اوراق بهادار امکان بهره برداری بیشتر بازار سرمایه از منابع جمع آوری شده نزد مدیران سرمایه گذاری در صندوق های سرمایه گذاری است، افزود: مدیران سرمایه گذاری باید در زمان تدوین راهبرد تخصیص دارایی، امکان سرمایه گذاری در بازار سهام و همینطور بازار اوراق با درآمد ثابت را داشته باشند.

این معاون سازمان بورس اظهار داشت: در بسیاری از مواقع، وجود بازار بدهی تعدیل کننده ریسک برای مدیران دارایی است نه هدف اصلی. ضمناً صندوق های سرمایه گذاری برای سپرده گذاری در بانک ها ایجاد نشده اند، چرا که مراجعین به این صندوق ها، خود می توانند سپرده گذاری کنند و حضور مدیر سرمایه گذاری در صورت سپرده گذاری درصد بالا در نظام بانکی، در این بین ارزش افزوده ای ایجاد نمی کند.

سعیدی افزود: در طول دوره اخیر حداکثر میزان سپرده صندوق ها به 60 درصد کاهش یافت و در آینده نزدیک نیز این نصاب به 50 درصد تقلیل پیدا خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: مدیریت دارایی زمانی معنا پیدا می کند که تحلیل مدیر برای سرمایه گذاران ارزش افزوده ایجاد کند. بدیهی است حضور پررنگ تر مدیران دارایی و صندوق های سرمایه گذاری در بازار سهام به معنای اجرای فعالیت اصلی این صندوق ها است و امید می رود این مهم هر چه زودتر محقق شود.

انتهای پیام


-
-
-
-
-
-
-
-
-
-


درباره
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط ح در تاریخ 1395/10/19 و 9:33 دقیقه ارسال شده است

سلام استاد حامد .درود خدا برشما

لطفا" تعداد نماد های بسته و منفی وخلاصه ای از روند بورس را نمایش دهید مگر شما به داد برسید . قربان شما معلم
پاسخ : سلام بورس تا این لحظه 48 نماد متوقف فرا بورس 13 نماد متوقف
پاسخ : اما تا این لحظه تعداد نمادهای مثبت108 وتعداد نمادهای منفی 110 نماد فقط بورس فرا بورس47نماد مثبت 55 نماد منفی برداشت کلی وضع بازار امروز بهتر است

این نظر توسط هومن کلوانی در تاریخ 1395/10/19 و 9:09 دقیقه ارسال شده است

درود بر ایوب خان
در این اشفته بازار چراغی روشن کن......به نامردان فرصت نده که سهامدار حقیقی را به گمراهی رهنمون شوند..............
پاسخ : سلام چشم


88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی