close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
ملاقات چهل فعال بورس با جناب شاپور دارابی

ملاقات چهل فعال بورس با جناب شاپور دارابی

سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامtalarbourseiran@از سمت چپ سایت با گوشی همراه کانال را جوین کنید

-خبر 15 دی است

 با اقدام سازمان بورس

طی معاملات امروز بازار سهام بیش از چهار میلیون اوراق مشارکت مشهد به ارزشی بیش از 400 میلیارد تومان مورد معامله قرار گرفت که امروز انجام این معامله در شرایط نامساعد بورس سر و صدای زیادی به پا کرد.

طی معاملات امروز بازار سهام بیش از چهار میلیون اوراق مشارکت مشهد به ارزشی بیش از 400 میلیارد تومان مورد معامله قرار گرفت که امروز انجام این معامله در شرایط نامساعد بورس سر و صدای زیادی به پا کرد.

به گزارش بورس نیوز، این معامله در حالی انجام شده که گویا اين معامله مغاير با دستورالعمل هاي معاملاتي موجود در بورس بوده و از نظر قانوني تخلف است.

بطوریکه این معامله در حالی انجام شده که پیگیری های بورس نیوز از صدور دستور ابطال این معاملات از سوی سازمان بورس حکایت می کند. چرا که به نظر می رسد انجام چنین معاملاتی طبق دستورالعمل معاملات چرخشی بگونه ای تخلف محسوب شده و لازم بود ابطال شود.

البته نکته حائز اهمیت اینجاست که در شرایطی شاهد ابطال معاملات مذکور هستیم که شایسته به نظر می رسد سازمان بورس برخوردهاي قانوني لازم را صورت دهد تا جلوي تخلفات بعدي گرفته شود. چرا که به طور قطع وقوع چنین تخلفاتی به اعتماد سرمایه گذاران و سهامداران ضربه می زند و تبعات منفی جبران ناپذیری دارد. حال آنکه برخوردهاي قانوني می تواند در مراحل بعدی از وقوع احتمالی این قبیل معاملات در آينده جلوگیری به عمل آورد و مانع از آسیب وارد آمدن به اطمینان و اعتماد سرمایه گذاران شود.


-الان صف برترین عرضه وبرترین تقاضا را چک کردم کلا بورس به حاشیه رانده شده ودور دور اوراق مشارکت است
-کسرا کاربری سوال کرده بود سهم در وضعیت زرد ونظارت قرار میگیرد
-ورنا یکی از سهم هایی است که در موج صعودی بزرگ بلند مدت بعد از ثبت محضری وبعد از ازاد سازی سهام امکان رشد خواهد داشت متاسفانه اماتورها از زمانهای دقیق ثبت محضری ومتعاقب ان ازاد سازی سهام اطلاع دقیقی ندارند وزمانی وارد میشوند که نمی دانند
-ادامه مطلب نویسی از ساعت ده صبح خوب باید بازار شکل وارایش واقعی خود را پیدا کند تا ما قادر به برداشت های تحلیلی باشیم
خوب الان ساعت 9/41 دقیقه بازار بورس در وضعیتی مشابه هفته های قبل.... دیر یا زود وزیر اقتصاد وسازمان بورس باید به این وضع خاتمه بدهند ادامه این وضع در بورس به نفع اقتصاد کشور نیست.....اوراق باید از اسب بورس پیاده وسهام سوار بر اسب بورس بشود

-بورس ظرافت وظرفیت خاص خودش را دارد همیشه نمیتوان قوانین دیکته شده را پیاده کرد
-شتران 2600ریال حمایت 3000ریال مقاومت الان 2885 ریال در وضعیت سبز اگر با افت ناگهانی مواجه شود به حمایت باید توجه شود ضمنا روند بازار کلا نظارتی است نه خرید
-بورس محکوم به رشد است همیشه نمی توان بازار را راکد نگه داشت
-حق تقدم دسبحا معامله شد شما فقط نگاه کنید
-فولاد افت ناگهانی به منزله خرید است حمایت 1300مقاومت1500 الان 1401 ریال
-با مقایسه نحوه توقف و بازگشایی نماد ها در بورس های مطرح دنیا:
-حجم سنگین معامله در حق تقدم خپارس تقاضا در منفی کامل بالاست حق در وضعیت زرد قرار میگیردیعنی نظارت
-بترانس 5میلیون حقوقی میفروشد 5میلیون حقوقی میخرد نه نه اصلا بهش نمی گویند جابجایی
-

پیامک حذف یارانه برای ۳‌ میلیون نفر دیگر ارسال شد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ارسال پیامک به سه گروه برای حذف یارانه 3 ‌میلیون نفر دیگر از پردرآمدها خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل ازتسنیم، علی ربیعی در برنامه تلویزیونی دست‌خط ، از حذف یارانه چهار ‌میلیون نفر تاکنون خبر داد و گفت: حدود هفت ‌میلیون نفر در کشور درآمد خیلی بالا و رفتار کنترل‌نشدنی اقتصادی دارند.


-در پایان معاملات امروز رخ می دهد:

خروج موقت۳ نماد برای افزایش سرمایه۲۰۰درصدی و مجمع +روز آخر یک حق تقدم

در پایان معاملات امروز علاوه بر آخرین روز داد و ستد یک حق تقدم ، نماد سه شرکت بورسی برای افزایش سرمایه ۲۰۰ درصدی در دو مرحله و مجمع سالانه بسته می شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، امروز در حالی آخرین روز داد و ستد سهام حق تقدم ناشی از افزایش سرمایه 51 درصدی لاستیک بارز و مربوط به 18 مهر است که در پایان معاملات، نماد شرکت های بورسی داروسازی‌ سینا، قندهکمتان‌ و پارس سرام برای برگزاری مجمع فوق العاده و سالانه بسته می شود.

براساس این گزارش، در مجمع فوق العاده "دسینا" که ساعت 10 صبح دوشنبه جاری برگزار می شود، سرمایه 20 میلیارد تومانی آن از آورده نقدی و مطالبات سهامداران و در دو مرحله 100 درصدی به 60 میلیارد تومان خواهد رسید.

مجمع سالانه "قهکمت" و کسرام" نیز ساعت 15 همان روز دوشنبه جاری در دفتر مرکزی این دو شرکت برگزار خواهد شد.


-

موافقت مثبت بانک مرکزی با بازنگری تکالیف بانک ها/ زمان احتمالی بازگشایی نمادها

یک مقام مسئول از موافقت مثبت بانک مرکزی در بازنگری تکالیف بانک ها و ارسال نامه جدید خبر داد و گفت:در صورت ارایه گزارش های لازم، نماد بانک ها احتمالا" اواخر ماه جاری یا اوایل ماه آینده باز خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، درحالی با تصمیم بانک مرکزی در مورد صورت های مالی سال گذشته بانک های چون صادرات، ملت ، تجارت و پست بانک، نماد این گروه از اواخر تیر تا کنون بسته مانده که آخرین پیگیری ها، حکایت از در پیش بودن رویدادهای مثبت دارد.

در این رابطه یک مقام مسئول با اشاره به برگزاری آخرین جلسه با نمایندگان بانک مرکزی و وزارت اقتصاد به بورس پرس گفت: بعد از بررسی های همه جانبه مسئولان و اعلام وضعیت نامساعد از سوی مدیران بانک ها، بانک مرکزی پذیرفته در مورد تکالیف اعلامی به بانک ها تجدید نظر کند.

وی ادامه داد: بر همین اساس ، مقرر شده بانک مرکزی نامه مثبتی را به بانک های مشمول تکالیف مرتبط با ذخایر، ارسال کند تا امکان تهیه صورت های مالی با وضعیت بسیار بهتر از قبل وجود داشته باشد.

وی افزود: قرار بود این نامه هفته پیش به بانک ها ارسال شود اما به گفته مسئولان بانک مرکزی پنچ شنبه گذشته ارسال شده است. هر چند تا به این ساعت، بانک ها دریافت این نامه را تایید نکرده اند اما انتظار می رود این موضوع امروز نهایی شود.

این مقام مسئول با تاکیدبر اینکه نامه جدید بانک مرکزی می تواند باعث بهبود عملکرد بانک ها و ترسیم فضایی بهتر باشد، در پاسخ به این سئوال که در صورت دریافت نامه مرکزی توسط بانک ها ، چه زمانی گزارش ها به سازمان بورس و نماد این گروه باز خواهد شد به بورس پرس گفت: اگر این نامه امروز نهایی شود، انتظار می رود مدیران بانک ها طی 10 روز آینده اقدام به انتشار گزارش های مربوط به عملکرد سال مالی قبل و صورت های مالی 6 ماهه حسابرسی کنند.

وی با اعلام بعید بودن بازگشایی نماد بانک ها در هفته جاری ، افزود: در صورت انتشار اطلاعات لازم ، نماد بانک ها در اولین فرصت باز خواهد شد. شاید این رویداد تا پایان ماه جاری یا اوایل ماه بعد رخ دهد.

وی در برابر دیگر سئوال که با توجه به انتشار گزارش حسابرسی نشده بانک صادرات و اعلام زیان سنگین حدود ۲.۷ هزار میلیارد تومانی ( ۴۷ تومان برای هر سهم ) در نیمه اول سال جاری، تکلیف این بانک چه می شود؟ توضیح داد: این موضوع مقداری پیچیده بوده و باید منتظر مفاد نامه بانک مرکزی و اعلامی به بانک ها بود.

به گفته ، نماد بانک های صادرات، ملت ، تجارت و پست بانک بدون محدویت دامنه نوسان و با فاصله باز خواهد شد.

انتهای پیام


-
پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه شرکت گروه سرمايه گذاري سايپا - نماد: وساپا

موضوع:  پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه 
با عنایت به جزء "ب" ماده 13 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان (مصوب 1386/05/03 هیئت مدیرة سازمان بورس و اوراق بهادار) به پیوست گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهادافزایش سرمایه از مبلغ 10,675,000,000,000 ریال به مبلغ 13,343,750,000,000 ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی به منظور سرمايه گذاري در بورس اوراق بهادار که در تاریخ 1395/05/18 به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، ارائه می گردد.اظهارنظر بازرس قانونی نسبت به گزارش مذکور متعاقبا اطلاع رسانی می گردد. 
بدیهی است انجام افزایش سرمایة یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده می باشد.

-فخوز الان 3412 ریال افت ناگهانی به محدوده 3200ریال میتواند پله اول خرید تستی 100 هزار تومان باشد
--خساپا باز شد ولی خوب باز نشد
-سلام  خساپا بخریم
پاسخ : سلام 100ریال حد ضرر دارد 100ریال حد سود بلند مدت افق رشد تا 1400ریال خوب فکر کنید بعد بخرید

-تا فردا خدا نگه دار
-
--
-
-
-
-
[ شنبه 18 دي 1395 ] [ 0:12 ] [ حامد ]