close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
tsetmcحق تفدم دعبید
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام پست چهارشنبه-سلام جدول سایت انگاری دادههایش حذف شده؟یا درحال منظم سازیست ؟پاسخ : سلام زحمت بی اجر ومزد می کشیم تشکر هم نمی خواهیم می گوییم تستی 100 هزار تومان بخرید جدول مجازی است نوشته های من برای خانواده ام ممکن است نظر من اشتباه باشد با مشورت کارگزاران خبره بخرید....…

سلام پست چهارشنبه


-سلام 
جدول سایت انگاری دادههایش حذف شده؟یا درحال منظم سازیست ؟
پاسخ : سلام زحمت بی اجر ومزد می کشیم تشکر هم نمی خواهیم می گوییم تستی 100 هزار تومان بخرید جدول مجازی است نوشته های من برای خانواده ام ممکن است نظر من اشتباه باشد با مشورت کارگزاران خبره بخرید.... در کمال خونسردی می ایند ما را دزد خطاب میکنند..... نه شیر شتر نه دیدار عرب همان باز فله ای مطلب می نویسیم تقبل الله خدا قبول میکند

-
اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی نسبت به گزارش توجیهی هیئت مدیره در خصوص افزایش سرمایه شرکت ايران ترانسفو - نماد: بترانس

موضوع:  اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی نسبت به گزارش توجیهی هیئت مدیره 
با عنایت به جزء "ب" ماده 13 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان (مصوب 1386/05/03 هیئت مدیرة سازمان بورس و اوراق بهادار) بهپیوست اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی (مؤسسه حسابرسی موسسه حسابرسي وانيا نيک تدبير ) نسبت به گزارش توجیهی افزایش سرمایة مورخ 1395/07/25 هیئت مدیرة شرکت مبنی بر لزوم افزایش سرمایه از مبلغ 1,500,000,000,000 ریال به مبلغ 3,750,000,000,000 ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی ,سود انباشته به منظور اصلاح ساختار مالي و جلوگيري از خروج نقدينگي ارائه می گردد. 

-دسبحا وحق تقدمش را کنترل کنید
-خپارس را بسپارید به گذر زمان بعضی از سهم ها را بگذارید در سبد بماند چون بازار همیشه نزولی نیست
-امروز هم بازار مثل روزهای قبل خواهد بود فعلا تحرک بزرگی در بازار مشاهده نمیشود
-فاصله خریدار وفروشنده حق تقدم حتوکا الان تا این لحظه بسیار زیاد است خریدار1001ریال فروشنده 1600ریال
-اما برادرمن وخارزم از 760ریال با حمایت روبرو شده است الان 797ریال
-صف برترین عرضه وبرترین تقاضا درtsetmcروزی محل ارایش سهام بود الان نام اوراقی درج است که اصلا سهام دار رغبت نمیکند به این اوراق فکر کند
-کدما کل سهام 30 میلیون صف خرید
-غشان دیروز دست بالا باز شدالان منفی
-نزول غبشهر را زیر نظر داشته باشید ولی فعلا نظارت کنید
-غشاذر را زیر نظر داشته باشید ولی فعلا نظارت کنید
-چند روز است می خواهند حق تقدم دسبحا را به قیمت مفت بخرند ولی این حق که حق خپارس نیست
-بورس پرس منتشر می کند:

نامه رئیس هیات مدیره کنتورسازی به سهامداران: ۶ نکته در مورد قرارداد+۳ تقاضا

رئیس هیات مدیره کنتورسازی در نامه ایی به سهامداران ضمن طرح ۶ نکته در مورد قرارداد صندوقهای فروشگاهی و ناراحتی عمیق و ۳ تقاضا، اعلام کرد آن قرارداد به قوت خود باقی بوده و ادعاهای مطرح شده در خصوص لغو قرارداد درست نیست.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در حالی نماد کنتورسازی از 13 شهریور به دلیل ابهام در ارائه اطلاعات و طرح مسائلی، بسته شده و موضوع حضور در پروژه صندوق های فروشگاهی جهت بهره‌برداری اصناف با حواشی همراه شده و سازمان بورس پیگیر این مسئله است که سید احمد علی عاملی رئیس هیات مدیره این شرکت در نامه ایی به سهامداران ، مواردی را اعلام کرد.

وی در این نامه که به بورس پرس ارسال شده ، ضمن طرح 6 نکته در مورد قرارداد فروش صندوق های فروشگاهی و ناراحتی عمیق بابت وقایع پیش امده و دفاع از حقوق و مصالح سهامداران ، عنوان داشته قرارداد شرکت کنتورسازی با شرکت باران هم چنان به قوت خود باقی است و ادعاهای مطرح شده در خصوص لغو قرارداد، درست نیست.

همچنین از سهامداران "آکنتور" سه تقاضا شامل رعایت اخلاق و انصاف اظهارنظرها و قضاوت ها ، تمرکز و صرف انرژی بر اجرا و عمل به قرارداد و مقابله با مانع تراشانی که جو منفی و نامناسب ای ایجاد می کنند ، است.

متن نامه این مقام مسئول به سهامداران به شرح زیر است:

سهامداران محترم شرکت کنتورسازی ایران

با سلام و احترام

چنان که مستحضرید انعقاد قرارداد فروش صندوق های فروشگاهی جهت بهره برداری اصناف کشور توسط شرکت کنتورسازی در تاریخ 10 دی 1394 و اتفاقات بعدی آن به واسطه تاثیر بر معاملات سهام شرکت موجب بروز نگرانی و دلمشغولی برای سهامداران عزیز شد.

لذا مدیران شرکت با احترام به دغدغه های ایشان و روشن ترشدن شرایط کنونی، توجه سهامداران گرامی را به موارد ذیل جلب می نماید:

‎1. اعضای هیات مدیره و مدیران شرکت ضمن تشکر از صبر و حوصله سهامداران، ناراحتی عمیق خود را بابت وقایع پیش امده ابراز و خود را همراه و همدل با سهامداران عزیز می دانند و تمام تلاش خود را برای بازگشت این قطار به ریل و ایجاد آرامش خاطر برای سهامداران به کار بسته اند و خود را متعهد و موظف می دانند که در هر شرایطی از حقوق و مصالح سهامداران شرکت حفاظت و حمایت کنند.

‎2. اعضای هیات مدیره و مدیران شرکت برای پیگیری موضوع، جلسات متعددی با مراجع قضایی، مدیران محترم سازمان بورس و اوراق بهادارو سایر نهادهای ذیصلاح برگزار کرده اند و اجماع کلی بر احقاق حقوق سهامداران شرکت کنتورسازی قرار گرفته و از کلیه ظرفیت های قانونی برای تحقق این امر استفاده شده است.

‎3. سازمان بورس و اوراق بهادار به طور جدی بر پیشرفت فرایند طراحی شده نظارت دارد و کلیه اقدامات و مذاکرات با هماهنگی و اطلاع مراجع ذیصلاح و با هدف حفظ حقوق و ایجاد مطلوبیت برای سهامداران عزیز انجام شده است که پیشرفت های قابل توجهی حاصل شده است و در زمان مقتضی اعلام خواهد شد.

‎4. قرارداد شرکت کنتورسازی با شرکت باران هم چنان به قوت خود باقی است و ادعاهای مطرح شده در خصوص لغو قرارداد مقرون به صحت نمی باشد زیرا هیچ مرجع قضایی یا نهاد نظارتی حکم یا دستوری مبنی بر لغو یا ابطال قرارداد صادر نکرده است و بدیهی است که فسخ یا ابطال قرارداد صرفاً فیمابین اطراف آن و با رعایت تشریفات قانونی امکان پذیر می باشد.

‎5. وزارت صنایع رویکرد بسیار مثبتی در خصوص این موضوع دارد و در نتیجه جلسات مکرر با مسئولان محترم این وزارتخانه و تعامل و تدبیر ایشان،  آیین نامه اجرایی قانون مرتبط با موضوع این قرارداد در کمیسیون اقتصادی هیات دولت تصویب و طبق اطلاعات واصله به زودی در هیات دولت مورد بررسی نهایی قرار خواهد گرفت که تصویب آن هرگونه بهانه و دستاویز برای ممانعت از اجرای قانون و عملیاتی شدن قرارداد را سلب خواهد کرد.

‎6. هم چنین استعلام ها و مکاتبات رسمی مربوط به شناسایی تولید کنندگان این تجهیزات در کشورکه دارای پروانه و مجوز هستند انجام شده است و به طور مشخص شرکت کنتورسازی بالاترین و بیشترین ظرفیت تولید در کشور را دارد که امتیاز بسیارمهمی در اجرای این پروژه محسوب می شود.

لذا در پایان از سهامداران عزیز تقاضا دارد :

اولاً؛ در تمامی اظهارنظرها و قضاوت های خود به ویژه در فضای مجازی رعایت اخلاق و انصاف را بنمایند و از پیش داوری و متهم کردن اشخاصی که تحت هر عنوان مسئولیت هایی در سازمان بورس و اوراق بهادار، اتاق اصناف ایران و سایر مراجع دارند خودداری فرمایند تا خدای ناکرده مسئولیت های قانونی متوجه ایشان نگردد.

ثانیاً؛ تمرکز و انرژی خود را بر اجرا و عمل به قرارداد قرار دهند و از هرگونه اقدامی که باعث تاخیر یا ایجاد مانع در این مسیر شود خودداری کنند و اجازه مانع تراشی و ایجاد اخلال  را در مسیری که سازمان بورس و سایر مراجع برای حفاظت از حقوق سهامداران محترم طراحی کرده اند از حاشیه سازان سلب نمایند.

ثالثاً؛ تحت هیچ عنوان اجازه ندهند که مانع تراشان و اشخاصی که به واسطه این قرارداد و حضور شرکت کنتورسازی منافعشان به خطر افتاده  یا اغراض شخصی دارند ، به نام سهامداران عزیز و به کام دیگران اقداماتی انجام دهند که جو منفی و نامناسب ایجاد شود سرعت فرایندهای طراحی شده را با کندی و مانع روبرو کند.

در پایان با اتکال به خداوند متعال و حمایت سهامداران محترم و استفاده از رهنمودهای مقام ناظر بازار سرمایه و هم چنین برخورد بسیار مثبت و مناسب مرجع قضایی که همگی در صدد احقاق حقوق حقه سهامداران عزیز بوده و هستند امیدواریم که در اسرع وقت خبرهای خوش در خصوص شرکت کنتورسازی ایران منتشر شود و البته همان طور که  هیات مدیره شرکت تمام توان خود را برای حل این مساله مصروف کرده است، دیگر ارکان موثر در قرارداد موضوع بحث و اجرای پروژه ملی تجهیز اصناف به صندوق های فروشگاهی با نگاه مثبت و فراشخصی، همکاری و همراهی در تغییر شرایط ایجاد شده داشته باشند و با سعه صدر و مسئولیت پذیری اجازه ندهند که در شرایط حساس کشور عده ای با استفاده از این اتفاقات آب به آسیاب دشمن بریزند.-جناب شاپور محمدی حتما به وزیر اقتصاد یاد اوری کنید الزام به فروش این همه اوراق مشارکت نتیجه اش افت بیش از سی درصد ی سهام را به دنبال داشته است
-به بهانه بازگشایی نماد بانک ها در بازار سرمایه و طرح نجات مالی نظام بانکی
-مهران مدیری در کنار همسر و فرزندانش
-تحلیل رفتار قیمت سهام "حفاری"
-شاخص کل  نیاز به حمایت دارد وحمایت نیاز به تصمیم مدیریت بورس که فعلا اوراق را به کناری بزنند واجازه بدهند دو الی سه هزار واحدی شاخص رشد کند انشالله
-سلام مجدد اگه ممکنه برای سیگنالها ازدویاسه رنگ استفاده شود مثلا خرید بارنگ سبز وفروش بارنگ قرمز
پاسخ : سلام کاملا درسته از شنبه اعمال میشودسبز خرید البته با توضیحات قرمز فروش با توضیحات زرد نظارت با توضیحات.رنگ سیاه یعنی ما هیچ نظری روی سهم نداریم

-این روند بلاتکلیفی نیمتواند تا عید ادامه پیدا کند باید قبل عید یک یا دو موج صعودی اتفاق بیفتد چون کارگزارها متضرر میشوند بعلت کاهش معاملات
-ورنا در وضعیت زرد ممکن است نوساناتی مثبت ومنفی داشته باشد ولی بعلت ثبت محضری وازاد سازی سهام در وضعیت زردنظارت قرار میگیرد
-سهم های خشک را لیست کنید سهم هایی که عرضه در انها زیر 20000ویا 50000سهم است
-ومعادن ممکن است 100 ریال نوسان داشته باشد ولی تا ازاد سازی سهام در وضعیت زرد قرار میگیرد
-ساعت 11 یک اوراق فروختند 200 میلیارد تومان ارزش معامله بورس را بالا بردند....اگر کنار 200میلیارد تومان معامله 200میلیارد تومان هم سهام معامله میشد جهان گلستان بود ولی چنین نیست-سلام 
استاد جواب سوالمو در مورد شبندر نگفتین
پاسخ : سلام الان پیش بینی را نگاه کردم 245ریال قیمت سهم نباید تا این حد بالا باید باشدpeگروه 10 است شبندرpe بالای 18لذا بصورت اتومات تعدیل خنثی میشود

-کشور عجیب وغریبی داریم ما میلیونها سهام دار خرد باید فدای اوراق مشارکت بشوند تولید به حاشیه برودان منشور شهروندی را فقط باید در دیوارها روی قاب دید تو بانک صادرات هم منشور نصب می کنند
-کار به جایی رسیده بجای اینکه مردم حق تقدم دسبحا بخرند اوراق مشارکت برا پاساژ سازی میخرند
-تا این لحظه بورس تعداد81  نماد مثبت179نماد منفی..... ولی اوراق مشارکت هر روز سبز
-محاسبه دقیق ترین بازدهی ۵ مرحله نشان داد:

بازدهی ۲۵ درصدی "اخزا" /خط و نشان رقیبی کوچک اما قدرتمند برای بازار سهام

محاسبه دقیق ترین بازدهی تا سررسید 5 مرحله اوراق خزانه اسلامی توسط یک کارگزاری، نشان از بازدهی بیش از ۲۵ درصدی و قدرتمند شدن این اوراق کوچک و تازه نفس و رقیب اصلی سهام دارد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، درحالی بازار سهام همچنان به روند نزولی دو سه سال اخیر خود ادامه می دهد و در ماه های اخیر با چالش های تازه ایی روبرو شده که در برابر عدم سود اکثر سرمایه گذاران و زیان گروهی دیگر ، وضعیت بازار بدهی از نظر بازدهی و کسب درآمد بسیار پر رونق تر از سرمایه گذاری در بازار پر ریسک سهام شده است.

به طوریکه هر چند در گذشته ، سرمایه گذاران فعال بورس با قبول ریسک های متعدد، قادر به کسب درآمد بالاتر از نرخ تورم و سود بانکی بودند، اما طی دو سال اخیر کمتر سرمایه گذاری حقیقی و حقوقی از وضعیت بازار رضایت داشته است. در این میان ظهور ابرازهای جدید ، منجر به افزایش تنوع سرمایه گذاری شده اما در عوض رقبای تازه ایی وارد عرصه شده اند که می توانند موجب جذب سرمایه ها شوند.

یکی از این ابزارها که طی یک سال اخیر به رقیبی قدرتمند برای سهام و دیگر اوراق تبدیل شده ، اسناد خزانه اسلامی موسوم به "اخزا" است که طبق قانون بودجه سال 94 کل کشور و با هدف تسویه بخشی از بدهی‌های دولت به پیمانکاران بخش خصوصی، از 8 مهر سال گذشته برای اولین بار در فرابورس عرضه شده و در برابر کشف قیمت با نرخ سود موثر کمتر از 20 درصدی در کمتر از یک سال ، بازدهی تا 26 درصدی هم نصیب سرمایه گذاران کرده است.

در این میان درحالی از مهر سال گذشته تاکنون 10 مرحله "اخزا" در فرابورس منتشر شده ( 5 مرحله سر رسیده شده است) که بررسی ها نشان می دهند این اوراق با بازدهی بیش از 25 درصدی ، بازدهی جالبی را آن هم در شرایط نامساعد بازار و نرخ سود بانکی 18 درصدی و بازدهی منفی شاخص بورس، به جا گذاشته اند.

این جریان موجب شده تا برخی از کارشناسان انتقاداتی به رئیس سازمان بورس به دلیل تاکید وی بر تقویت بازار بدهی و اعلام بازدهی کمتر از 21 درصدی "اخزا" کنند و که باید دید شاپور محمدی چه واکنشی به این انتقادات نشان خواهد داد. 

به هر حال در این میان محمد خبری زاد از کارگزاری بانک توسعه صادرات اقدام به محاسبه دقیق ترین بازدهی تا سررسید اوراق خزانه اسلامی و تحلیل حساسیت بازدهی نسبت به تغییر قیمت امروز 15 دی برای 5 مرحله اخزا کرده است.

انتهای پیام


-

برنامه افزایش سرمایه ۱۵۰ درصدی شرکت فرابورسی

شرکت فرابورسی مهندسی ساختمان تاسیسات راه آهن معروف به بالاست، برنامه افزایش سرمایه ۱۵۰ درصدی را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت مهندسی ساختمان تاسیسات راه آهن (بالاست) که 7 دی 89 با کشف قیمت 433 تومانی هر سهم وارد فرابورس شده ، بعد از افزایش سرمایه 166ر درصدی سال 92  ( از 3 به 8 میلیارد تومان) در صدد افزایش سرمایه دیگری برآمده است.

براساس این گزارش، "بالاس" طبق مصوبه 30 آذر هیات مدیره، در نظر دارد سرمایه اسمی فعلی را با 150 درصد افزایش و از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی به 20 میلیارد تومان برساند و صرف جبران مخارج انجام شده و اصلاح ساختار مالی کند.

انتهای پیام
 


-تا شنبه خدا نگه دار
--
-

-کانال ما در تلگرامtalarbourseiran@از سمت چپ سایت با گوشی همراه کانال را جوین کنید


درباره
نظرات () تاریخ : سه شنبه 14 دي 1395 زمان : 13:17 بازدید : 228 نویسنده : حامد
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط نرم افزار بازديد ساز واقعي پرشيا آي پي در تاریخ 1395/10/17 و 2:47 دقیقه ارسال شده است

سلام شکلک

نرم افزار پرشیا آی پی (Persiaip) کاملا فارسی با راهنمای جامع و تصویری که دارای روزانه ده هزار آی پی واقعی می باشد که شما می توانید به کمک ابزارها و تنظیماتی که در اختیار شما قرار می گیرد این ده هزار آی پی را بین ۱ تا ۱۰ سایت یا وبلاگ متفاوت تقسیم نموده و باعث بهبود رتبه الکسا و گوگل (alexa & goole) شما می شود.

دانلود نرم افزار بازدید ساز واقعی پرشیا آی پی در سایت ما

منتظرتون هستيم!

شکلک شکلک

این نظر توسط كرمي در تاریخ 1395/10/16 و 9:10 دقیقه ارسال شده است

سلام . به نظر شما كسي كه وپترو رو در 185 خريد كرده الان بفروشه بهتر نيست تا بيشتر از اين پائين نيومده؟
پاسخ : سلام پله اول که افت کرده صبر کند در پایان نزول پله دوم را بگیرد این نظر شخصی من است من بودم این کار را انجام میدادم

این نظر توسط علیfireman در تاریخ 1395/10/15 و 12:05 دقیقه ارسال شده است

با سلام واحترام
دروز :قیمت 212 تومان
دروزح: قیمت 78 تومان
نکته ای در معلم بورس وجود دارد که با توجه به آن حقوقی در حال خریدن دروزح است
پاسخ : سلام کنترل وجواب شنبه انشالله

این نظر توسط رضا در تاریخ 1395/10/15 و 12:05 دقیقه ارسال شده است

سلام
استاد غشان در جدول قرار نمی گیرد!!!
پاسخ : سلام شنبه حتما تست خواهیم کرد

این نظر توسط سید محسن در تاریخ 1395/10/15 و 11:45 دقیقه ارسال شده است

آخه استاد اون روزی که شما فرمودین وملت حمایت 80 تومان، داشت روی 90 تومان معامله میشد. واسه همین من وقتی اومد روی 80 خرید کردم که روی حمایت باشه و دوباره منتظر صعود باشم اما به قول شما این اوراق لعنتی ، بورس رو به مرداب تبدیل کرده
پاسخ : من الان نمودار را چک کردم از 800به 837ریال صعود کرده وقتی بالا نرفته هر سهام داری باید با حد ضرر فرض 10 ریال تعیین باید خارج شو د ویا صبر کند پله های بعدی را بخرد

این نظر توسط jafar sabri در تاریخ 1395/10/15 و 11:33 دقیقه ارسال شده است

سلام
استاد جواب سوالمو در مورد شبندر نگفتین
پاسخ : سلام الان پیش بینی را نگاه کردم 245ریال قیمت سهم نباید تا این حد بالا باید باشدpeگروه 10 است شبندرpe بالای 18لذا بصورت اتومات تعدیل خنثی میشود

این نظر توسط سید محسن در تاریخ 1395/10/15 و 11:09 دقیقه ارسال شده است

سلام استاد خوب هستین ؟
استاد تقریبا دو ماه پیش در مورد وملت گفته بودین حمایت 80 تومان. اما الان 70 تومان هم معامله شده. حالا سوال من اینه که ما الان باید سهم رو نگه داریم یا اینکه باید میفروختیم ؟ اشتباه ما کجاست در این بازار سراسر نزول ؟
پاسخ : سلام خوب تا 837ریال رشد کرد باید می فروختید ویا یر به یر خارج خارج میشدید......مشکل بازار کلی است حجم بالای معاملات را اوراق تصرف کرده ممکن است وملت نزول کند وشاید هم صعود الان امروز امیدی به صعود نیست

این نظر توسط علیرضا در تاریخ 1395/10/15 و 10:35 دقیقه ارسال شده است

استاد سلام
یک تحلیل از وتوسم بنویسید .ار یک طرف 40 میایارد اوراق فروخته مسبز 9711 متعلق شهرداری سبزوار .از انطرف یر مجموعه های را اگهی فروش زده .شنیدم اقای شعبان پور تازه وارد می خواهد یک کارهای اساس انجام بدهد .یکی تحول بنیادی و افزابش سرمایه و نقوینگی بالای شرکت ار بلقوه به بافعل برساند
پاسخ : سلام بله صبح این مطالب را دیدم روند بلند مدت سهم صعودی با شیب ملایم است از افت های ناگهانی میشود بهترین بهره را برد

این نظر توسط بزرگمهر در تاریخ 1395/10/15 و 10:32 دقیقه ارسال شده است

با سلام و درود
آقا حامد دلاور کار عاقلانه ای کردی سری که درد نمی کند دستمال چرا . متاسفانه اغلب مردم ما اهل تفکر نیستند و هیچ علاقه و انگیزه ای هم به افزایش مهارت های تحلیلی خود ندارند فقط دنبال یک سفره آماده هستند که یکی زحمت تحلیل بکشد و دیگران هم بهره اش را ببرند
پاسخ : سلام ودرود برشما

این نظر توسط خوشنویس در تاریخ 1395/10/15 و 10:27 دقیقه ارسال شده است

سلام مجدداستاد اگه ممکنه برای سیگنالها ازدویاسه رنگ استفاده شود مثلا خرید بارنگ سبز وفروش بارنگ قرمز
پاسخ : سلام کاملا درسته از شنبه اعمال میشود


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
 • 1397
 • صفحات جداگانه
 • لینکهای مهم بورس
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 710
 • کل نظرات : 4190
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 1
 • آی پی امروز : 3
 • آی پی دیروز : 377
 • بازدید امروز : 64
 • باردید دیروز : 1,516
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 125
 • بازدید هفته : 64
 • بازدید ماه : 25,046
 • بازدید سال : 70,758
 • بازدید کلی : 1,328,407
 • کدهای اختصاصی
  کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد ضمنا چون ما مجوز مشاوره نداریم برای همیشه در بخش نظرات به احترام رعایت قانون جواب نظر را نمیدهیم صرفا نظرات وگفتگوهای شما درج میشود. بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.