close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
tsetmcحق تفدم دعبید

tsetmcحق تفدم دعبید

سلام پست چهارشنبه


-سلام 
جدول سایت انگاری دادههایش حذف شده؟یا درحال منظم سازیست ؟
پاسخ : سلام زحمت بی اجر ومزد می کشیم تشکر هم نمی خواهیم می گوییم تستی 100 هزار تومان بخرید جدول مجازی است نوشته های من برای خانواده ام ممکن است نظر من اشتباه باشد با مشورت کارگزاران خبره بخرید.... در کمال خونسردی می ایند ما را دزد خطاب میکنند..... نه شیر شتر نه دیدار عرب همان باز فله ای مطلب می نویسیم تقبل الله خدا قبول میکند

-
اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی نسبت به گزارش توجیهی هیئت مدیره در خصوص افزایش سرمایه شرکت ايران ترانسفو - نماد: بترانس

موضوع:  اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی نسبت به گزارش توجیهی هیئت مدیره 
با عنایت به جزء "ب" ماده 13 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان (مصوب 1386/05/03 هیئت مدیرة سازمان بورس و اوراق بهادار) بهپیوست اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی (مؤسسه حسابرسی موسسه حسابرسي وانيا نيک تدبير ) نسبت به گزارش توجیهی افزایش سرمایة مورخ 1395/07/25 هیئت مدیرة شرکت مبنی بر لزوم افزایش سرمایه از مبلغ 1,500,000,000,000 ریال به مبلغ 3,750,000,000,000 ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی ,سود انباشته به منظور اصلاح ساختار مالي و جلوگيري از خروج نقدينگي ارائه می گردد. 

-دسبحا وحق تقدمش را کنترل کنید
-خپارس را بسپارید به گذر زمان بعضی از سهم ها را بگذارید در سبد بماند چون بازار همیشه نزولی نیست
-امروز هم بازار مثل روزهای قبل خواهد بود فعلا تحرک بزرگی در بازار مشاهده نمیشود
-فاصله خریدار وفروشنده حق تقدم حتوکا الان تا این لحظه بسیار زیاد است خریدار1001ریال فروشنده 1600ریال
-اما برادرمن وخارزم از 760ریال با حمایت روبرو شده است الان 797ریال
-صف برترین عرضه وبرترین تقاضا درtsetmcروزی محل ارایش سهام بود الان نام اوراقی درج است که اصلا سهام دار رغبت نمیکند به این اوراق فکر کند
-کدما کل سهام 30 میلیون صف خرید
-غشان دیروز دست بالا باز شدالان منفی
-نزول غبشهر را زیر نظر داشته باشید ولی فعلا نظارت کنید
-غشاذر را زیر نظر داشته باشید ولی فعلا نظارت کنید
-چند روز است می خواهند حق تقدم دسبحا را به قیمت مفت بخرند ولی این حق که حق خپارس نیست
-بورس پرس منتشر می کند:

نامه رئیس هیات مدیره کنتورسازی به سهامداران: ۶ نکته در مورد قرارداد+۳ تقاضا

رئیس هیات مدیره کنتورسازی در نامه ایی به سهامداران ضمن طرح ۶ نکته در مورد قرارداد صندوقهای فروشگاهی و ناراحتی عمیق و ۳ تقاضا، اعلام کرد آن قرارداد به قوت خود باقی بوده و ادعاهای مطرح شده در خصوص لغو قرارداد درست نیست.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در حالی نماد کنتورسازی از 13 شهریور به دلیل ابهام در ارائه اطلاعات و طرح مسائلی، بسته شده و موضوع حضور در پروژه صندوق های فروشگاهی جهت بهره‌برداری اصناف با حواشی همراه شده و سازمان بورس پیگیر این مسئله است که سید احمد علی عاملی رئیس هیات مدیره این شرکت در نامه ایی به سهامداران ، مواردی را اعلام کرد.

وی در این نامه که به بورس پرس ارسال شده ، ضمن طرح 6 نکته در مورد قرارداد فروش صندوق های فروشگاهی و ناراحتی عمیق بابت وقایع پیش امده و دفاع از حقوق و مصالح سهامداران ، عنوان داشته قرارداد شرکت کنتورسازی با شرکت باران هم چنان به قوت خود باقی است و ادعاهای مطرح شده در خصوص لغو قرارداد، درست نیست.

همچنین از سهامداران "آکنتور" سه تقاضا شامل رعایت اخلاق و انصاف اظهارنظرها و قضاوت ها ، تمرکز و صرف انرژی بر اجرا و عمل به قرارداد و مقابله با مانع تراشانی که جو منفی و نامناسب ای ایجاد می کنند ، است.

متن نامه این مقام مسئول به سهامداران به شرح زیر است:

سهامداران محترم شرکت کنتورسازی ایران

با سلام و احترام

چنان که مستحضرید انعقاد قرارداد فروش صندوق های فروشگاهی جهت بهره برداری اصناف کشور توسط شرکت کنتورسازی در تاریخ 10 دی 1394 و اتفاقات بعدی آن به واسطه تاثیر بر معاملات سهام شرکت موجب بروز نگرانی و دلمشغولی برای سهامداران عزیز شد.

لذا مدیران شرکت با احترام به دغدغه های ایشان و روشن ترشدن شرایط کنونی، توجه سهامداران گرامی را به موارد ذیل جلب می نماید:

‎1. اعضای هیات مدیره و مدیران شرکت ضمن تشکر از صبر و حوصله سهامداران، ناراحتی عمیق خود را بابت وقایع پیش امده ابراز و خود را همراه و همدل با سهامداران عزیز می دانند و تمام تلاش خود را برای بازگشت این قطار به ریل و ایجاد آرامش خاطر برای سهامداران به کار بسته اند و خود را متعهد و موظف می دانند که در هر شرایطی از حقوق و مصالح سهامداران شرکت حفاظت و حمایت کنند.

‎2. اعضای هیات مدیره و مدیران شرکت برای پیگیری موضوع، جلسات متعددی با مراجع قضایی، مدیران محترم سازمان بورس و اوراق بهادارو سایر نهادهای ذیصلاح برگزار کرده اند و اجماع کلی بر احقاق حقوق سهامداران شرکت کنتورسازی قرار گرفته و از کلیه ظرفیت های قانونی برای تحقق این امر استفاده شده است.

‎3. سازمان بورس و اوراق بهادار به طور جدی بر پیشرفت فرایند طراحی شده نظارت دارد و کلیه اقدامات و مذاکرات با هماهنگی و اطلاع مراجع ذیصلاح و با هدف حفظ حقوق و ایجاد مطلوبیت برای سهامداران عزیز انجام شده است که پیشرفت های قابل توجهی حاصل شده است و در زمان مقتضی اعلام خواهد شد.

‎4. قرارداد شرکت کنتورسازی با شرکت باران هم چنان به قوت خود باقی است و ادعاهای مطرح شده در خصوص لغو قرارداد مقرون به صحت نمی باشد زیرا هیچ مرجع قضایی یا نهاد نظارتی حکم یا دستوری مبنی بر لغو یا ابطال قرارداد صادر نکرده است و بدیهی است که فسخ یا ابطال قرارداد صرفاً فیمابین اطراف آن و با رعایت تشریفات قانونی امکان پذیر می باشد.

‎5. وزارت صنایع رویکرد بسیار مثبتی در خصوص این موضوع دارد و در نتیجه جلسات مکرر با مسئولان محترم این وزارتخانه و تعامل و تدبیر ایشان،  آیین نامه اجرایی قانون مرتبط با موضوع این قرارداد در کمیسیون اقتصادی هیات دولت تصویب و طبق اطلاعات واصله به زودی در هیات دولت مورد بررسی نهایی قرار خواهد گرفت که تصویب آن هرگونه بهانه و دستاویز برای ممانعت از اجرای قانون و عملیاتی شدن قرارداد را سلب خواهد کرد.

‎6. هم چنین استعلام ها و مکاتبات رسمی مربوط به شناسایی تولید کنندگان این تجهیزات در کشورکه دارای پروانه و مجوز هستند انجام شده است و به طور مشخص شرکت کنتورسازی بالاترین و بیشترین ظرفیت تولید در کشور را دارد که امتیاز بسیارمهمی در اجرای این پروژه محسوب می شود.

لذا در پایان از سهامداران عزیز تقاضا دارد :

اولاً؛ در تمامی اظهارنظرها و قضاوت های خود به ویژه در فضای مجازی رعایت اخلاق و انصاف را بنمایند و از پیش داوری و متهم کردن اشخاصی که تحت هر عنوان مسئولیت هایی در سازمان بورس و اوراق بهادار، اتاق اصناف ایران و سایر مراجع دارند خودداری فرمایند تا خدای ناکرده مسئولیت های قانونی متوجه ایشان نگردد.

ثانیاً؛ تمرکز و انرژی خود را بر اجرا و عمل به قرارداد قرار دهند و از هرگونه اقدامی که باعث تاخیر یا ایجاد مانع در این مسیر شود خودداری کنند و اجازه مانع تراشی و ایجاد اخلال  را در مسیری که سازمان بورس و سایر مراجع برای حفاظت از حقوق سهامداران محترم طراحی کرده اند از حاشیه سازان سلب نمایند.

ثالثاً؛ تحت هیچ عنوان اجازه ندهند که مانع تراشان و اشخاصی که به واسطه این قرارداد و حضور شرکت کنتورسازی منافعشان به خطر افتاده  یا اغراض شخصی دارند ، به نام سهامداران عزیز و به کام دیگران اقداماتی انجام دهند که جو منفی و نامناسب ایجاد شود سرعت فرایندهای طراحی شده را با کندی و مانع روبرو کند.

در پایان با اتکال به خداوند متعال و حمایت سهامداران محترم و استفاده از رهنمودهای مقام ناظر بازار سرمایه و هم چنین برخورد بسیار مثبت و مناسب مرجع قضایی که همگی در صدد احقاق حقوق حقه سهامداران عزیز بوده و هستند امیدواریم که در اسرع وقت خبرهای خوش در خصوص شرکت کنتورسازی ایران منتشر شود و البته همان طور که  هیات مدیره شرکت تمام توان خود را برای حل این مساله مصروف کرده است، دیگر ارکان موثر در قرارداد موضوع بحث و اجرای پروژه ملی تجهیز اصناف به صندوق های فروشگاهی با نگاه مثبت و فراشخصی، همکاری و همراهی در تغییر شرایط ایجاد شده داشته باشند و با سعه صدر و مسئولیت پذیری اجازه ندهند که در شرایط حساس کشور عده ای با استفاده از این اتفاقات آب به آسیاب دشمن بریزند.-جناب شاپور محمدی حتما به وزیر اقتصاد یاد اوری کنید الزام به فروش این همه اوراق مشارکت نتیجه اش افت بیش از سی درصد ی سهام را به دنبال داشته است
-به بهانه بازگشایی نماد بانک ها در بازار سرمایه و طرح نجات مالی نظام بانکی
-مهران مدیری در کنار همسر و فرزندانش
-تحلیل رفتار قیمت سهام "حفاری"
-شاخص کل  نیاز به حمایت دارد وحمایت نیاز به تصمیم مدیریت بورس که فعلا اوراق را به کناری بزنند واجازه بدهند دو الی سه هزار واحدی شاخص رشد کند انشالله
-سلام مجدد اگه ممکنه برای سیگنالها ازدویاسه رنگ استفاده شود مثلا خرید بارنگ سبز وفروش بارنگ قرمز
پاسخ : سلام کاملا درسته از شنبه اعمال میشودسبز خرید البته با توضیحات قرمز فروش با توضیحات زرد نظارت با توضیحات.رنگ سیاه یعنی ما هیچ نظری روی سهم نداریم

-این روند بلاتکلیفی نیمتواند تا عید ادامه پیدا کند باید قبل عید یک یا دو موج صعودی اتفاق بیفتد چون کارگزارها متضرر میشوند بعلت کاهش معاملات
-ورنا در وضعیت زرد ممکن است نوساناتی مثبت ومنفی داشته باشد ولی بعلت ثبت محضری وازاد سازی سهام در وضعیت زردنظارت قرار میگیرد
-سهم های خشک را لیست کنید سهم هایی که عرضه در انها زیر 20000ویا 50000سهم است
-ومعادن ممکن است 100 ریال نوسان داشته باشد ولی تا ازاد سازی سهام در وضعیت زرد قرار میگیرد
-ساعت 11 یک اوراق فروختند 200 میلیارد تومان ارزش معامله بورس را بالا بردند....اگر کنار 200میلیارد تومان معامله 200میلیارد تومان هم سهام معامله میشد جهان گلستان بود ولی چنین نیست-سلام 
استاد جواب سوالمو در مورد شبندر نگفتین
پاسخ : سلام الان پیش بینی را نگاه کردم 245ریال قیمت سهم نباید تا این حد بالا باید باشدpeگروه 10 است شبندرpe بالای 18لذا بصورت اتومات تعدیل خنثی میشود

-کشور عجیب وغریبی داریم ما میلیونها سهام دار خرد باید فدای اوراق مشارکت بشوند تولید به حاشیه برودان منشور شهروندی را فقط باید در دیوارها روی قاب دید تو بانک صادرات هم منشور نصب می کنند
-کار به جایی رسیده بجای اینکه مردم حق تقدم دسبحا بخرند اوراق مشارکت برا پاساژ سازی میخرند
-تا این لحظه بورس تعداد81  نماد مثبت179نماد منفی..... ولی اوراق مشارکت هر روز سبز
-محاسبه دقیق ترین بازدهی ۵ مرحله نشان داد:

بازدهی ۲۵ درصدی "اخزا" /خط و نشان رقیبی کوچک اما قدرتمند برای بازار سهام

محاسبه دقیق ترین بازدهی تا سررسید 5 مرحله اوراق خزانه اسلامی توسط یک کارگزاری، نشان از بازدهی بیش از ۲۵ درصدی و قدرتمند شدن این اوراق کوچک و تازه نفس و رقیب اصلی سهام دارد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، درحالی بازار سهام همچنان به روند نزولی دو سه سال اخیر خود ادامه می دهد و در ماه های اخیر با چالش های تازه ایی روبرو شده که در برابر عدم سود اکثر سرمایه گذاران و زیان گروهی دیگر ، وضعیت بازار بدهی از نظر بازدهی و کسب درآمد بسیار پر رونق تر از سرمایه گذاری در بازار پر ریسک سهام شده است.

به طوریکه هر چند در گذشته ، سرمایه گذاران فعال بورس با قبول ریسک های متعدد، قادر به کسب درآمد بالاتر از نرخ تورم و سود بانکی بودند، اما طی دو سال اخیر کمتر سرمایه گذاری حقیقی و حقوقی از وضعیت بازار رضایت داشته است. در این میان ظهور ابرازهای جدید ، منجر به افزایش تنوع سرمایه گذاری شده اما در عوض رقبای تازه ایی وارد عرصه شده اند که می توانند موجب جذب سرمایه ها شوند.

یکی از این ابزارها که طی یک سال اخیر به رقیبی قدرتمند برای سهام و دیگر اوراق تبدیل شده ، اسناد خزانه اسلامی موسوم به "اخزا" است که طبق قانون بودجه سال 94 کل کشور و با هدف تسویه بخشی از بدهی‌های دولت به پیمانکاران بخش خصوصی، از 8 مهر سال گذشته برای اولین بار در فرابورس عرضه شده و در برابر کشف قیمت با نرخ سود موثر کمتر از 20 درصدی در کمتر از یک سال ، بازدهی تا 26 درصدی هم نصیب سرمایه گذاران کرده است.

در این میان درحالی از مهر سال گذشته تاکنون 10 مرحله "اخزا" در فرابورس منتشر شده ( 5 مرحله سر رسیده شده است) که بررسی ها نشان می دهند این اوراق با بازدهی بیش از 25 درصدی ، بازدهی جالبی را آن هم در شرایط نامساعد بازار و نرخ سود بانکی 18 درصدی و بازدهی منفی شاخص بورس، به جا گذاشته اند.

این جریان موجب شده تا برخی از کارشناسان انتقاداتی به رئیس سازمان بورس به دلیل تاکید وی بر تقویت بازار بدهی و اعلام بازدهی کمتر از 21 درصدی "اخزا" کنند و که باید دید شاپور محمدی چه واکنشی به این انتقادات نشان خواهد داد. 

به هر حال در این میان محمد خبری زاد از کارگزاری بانک توسعه صادرات اقدام به محاسبه دقیق ترین بازدهی تا سررسید اوراق خزانه اسلامی و تحلیل حساسیت بازدهی نسبت به تغییر قیمت امروز 15 دی برای 5 مرحله اخزا کرده است.

انتهای پیام


-

برنامه افزایش سرمایه ۱۵۰ درصدی شرکت فرابورسی

شرکت فرابورسی مهندسی ساختمان تاسیسات راه آهن معروف به بالاست، برنامه افزایش سرمایه ۱۵۰ درصدی را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت مهندسی ساختمان تاسیسات راه آهن (بالاست) که 7 دی 89 با کشف قیمت 433 تومانی هر سهم وارد فرابورس شده ، بعد از افزایش سرمایه 166ر درصدی سال 92  ( از 3 به 8 میلیارد تومان) در صدد افزایش سرمایه دیگری برآمده است.

براساس این گزارش، "بالاس" طبق مصوبه 30 آذر هیات مدیره، در نظر دارد سرمایه اسمی فعلی را با 150 درصد افزایش و از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی به 20 میلیارد تومان برساند و صرف جبران مخارج انجام شده و اصلاح ساختار مالی کند.

انتهای پیام
 


-تا شنبه خدا نگه دار
--
-

-کانال ما در تلگرامtalarbourseiran@از سمت چپ سایت با گوشی همراه کانال را جوین کنید
[ سه شنبه 14 دي 1395 ] [ 13:17 ] [ حامد ]