close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
شروع انتخابات امریکا

شروع انتخابات امریکا

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامtalarbourseiran@از سمت چپ سایت با گوشی همراه کانال را جوین کنید 
-میگه نوش دارو پس از رشد 50 درصدی پدرخش شرکت شفاف سازی کرده هیچ گونه افزایش سودی وجود ندارد پیش بینی های قبلی به قوت خود باقسیت
-اخابر حمایت 2200ریال الان 2275ریال

-نگاه کن فیلم موصل را وقتی مردم سربازان عراقی را می بینند شروع به گریه خوشحالی میکنند

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13950817001339


-امنیت عراق یک سرش به بورس وصل است موصل باید ازاد شود
-فخوز 300 تومانی رفت افزایش سرمایه 50 درصد افت کرد دوباره 50 درصد رشد کرد فولاد درجا میزند یک علت دارد فخوز به بندر نزدیک است واز قدرت صادرات برخوردار است
-فملی امروز تا این لحظه بالاترین قیمت 1980ریال......
-بهترین  روش جواب مثبت پس داده همان است پله اول صد هزار تومان یا دویست هزار تومان از یک سهم بخرید مدتی رفتار سهم را زیر نظر داشته باشید وبعد پله های بعدی را بخرید
-فنوال عرضه کمتر وکمتر میشود البته اگر حقوقی عرضه نکند
-
توقف نمادهاي معاملاتي و اتي،چفيبر95/8/18 10:20
به اطلاع مي رساند، در پايان معاملات امروز نماد معاملاتي شركتهاي گروه سرمايه گذاري ا تيه دماوند،توليد فيبر ايران جهت برگزاري جلسه هيات مديره به منظور تصميم گيري در خصوص افزايش سرمايه،متوقف خواهند شد.مديريت عمليات بازار

-خوب واتی فقط 1000سهم ... جهت تست فنی یک افزایش سرمایه ورود بعد از افزایش سرمایه احتمالی در کف معتبر
-شفاف سازی هم نتوانست صف خرید پدرخش را متلاشی کند فعلا صف خرید است تا این لحظه
-از صبح دارم از فخوز می نویسم صف خرید
-یعنی شش ماه است از فخوز می نویسم
--واتی حوصله داری مقدار محدودی با نگاه یک ساله......یک ساله
-تلاش باید بشود انواع واقسام ریسکهای بازار کاهش پیدا کند توقف های طولانی به بازار اسیب می زند
-اشتباه اشتباه است همین دوسه روز قبل تا 1371 ریال امد پایین تا این لحظه 1468ریال هم معامله شده 97  ریال رشد از این بهتر چه می خواهی ومعادن.... حمایت 1300ریال مقاومت 1500-1700-1900ریال البته در بلند مدت ولی با کم حوصلگی شما جور در نمی ایدبرو همان خودرویی ها مثل مامان من نوسان بگیر
-فولاد دوباره زیر 1300ریال میاد صبور باشید
-شاخص کل دوباره از مقاومت 80000واحد عبور خواهد کرد
-اذان به افق مشهد مقدس الان

-علت توقف نمادها

http://www.seo.ir/Page/lDLooqs7S17iBJ-jxFQ8Ww==/%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AA%D9%88%D9%82%D9%81-%D9%88-%D8%AF%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%AA%D9%88%D9%82%D9%81


-
-
مدیر عامل شرکت بورس تهران خبر داد:
40 شرکت در نوبت ورود به بورس
امسال با عرضه های انجام شده در بورس تهران، چهار صنعت جدید به صنایع حاضر در بازار سرمایه اضافه شد که به این ترتیب صنایع این بازار از 37 گروه به 41 گروه افزایش یافت.
 

در حال حاضر 40 پرونده پذیرش در بورس تهران بررسی می شود که 10 پرونده پذیرش شده است.

 

حسن قالیباف اصل، مدیر عامل شرکت بورس تهران در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) با اشاره به بررسی 40 پرونده پذیرش در شرکت بورس گفت: 10 شرکت در بورس پذیرش شده اند که عمدتا شرکت های بزرگ بوده و در حال طی فرآیند پذیرش و تکیمل مدارک برای عرضه سهام هستند.

 

این مقام مسول درباره عملکرد سال جاری شرکت بورس گفت: امسال با عرضه های انجام شده در بورس تهران، چهار صنعت جدید به صنایع حاضر در بازار سرمایه اضافه شد که به این ترتیب صنایع این بازار از 37 گروه به 41 گروه افزایش یافت.

 

وی افزود: صنعت تامین سرمایه، صنعت هتل داری، صنعت بورس با ورود شرکت بورس و صنعت نیروگاهی، چهار صنعت جدید حاضر در بورس تهران هستند.

 

قالیباف به عملکرد بورس در بخش بازار بدهی اشاره کرد و اظهار داشت: امسال بورس در بازار بدهی فعالیت قابل قبولی داشته و ارزش بازار بدهی بورس به 8هزار و 400 میلیارد تومان رسیده و 40 درصد بازار بدهی در بورس اوراق بهادار است.

 

وی تاکید کرد: بخش عمده ای از بازار بدهی بورس متعلق به اوراق شهرداری ها و شرکت های خصوصی و تامین مالی بخش خصوصی است و سهم قابل توجهی در اوراق دولتی ندارد که تمام تلاش بورس توسعه بیشتر بازار بدهی است.

 

مدیر عامل شرکت بورس در پاسخ به سوال خبرنگار ما درباره شرایط پذیرش و ورود شرکت های جدید به بورس گفت: دستورالعمل پذیرش شرکت ها در بورس شرایطی را مشخص کرده است که شرکت ها برای ورود به بازار باید کلیه آن شرایط را احراز کنند و با توجه به شرایط سخت گیرانه در این بازار ، معمولا شرکت های بزرگ پذیرش می شوند و تمام تلاش ما در این بخش این است که کیفیت ورود شرکت ها به گونه ای باشد که به طور کامل شرایط پذیرش را احراز کرده باشند.

 

سخنگوی شرکت بورس در ادامه افزود: بحث ابزار بدهی پتانسیل جدیدی در بازار سرمایه است که سرمایه گذاران بورسی می توانند از این فرصت بهترین استفاده را داشته باشند.

 

وی همچنین ورود شرکت های بزرگ و عرضه های اولیه را نیز فرصت خوبی برای سرمایه گذاری دانست و گفت: من به سهامداران همیشه توصیه کرده ام که با اطلاعات کافی وارد بازار سهام شوند.

به گفته قالیباف هرچه به ماه های پایانی سال نزدیک تر می شویم گزارش های دوره ای بیشتری از شرکت ها منتشر و باعث افزایش شفافیت این بازار می شود.

 

این مقام مسول به گزارش های 6 ماهه منتشر شده در بازار اشاره کرد و گفت: سرمایه گذاران برای خرید و فروش های خود باید به این گزارش ها توجه و آنها را کاملا مطالعه و تحلیل کنند.

 

وی معتقد است سرمایه گذارانی که بر اساس تحلیل و گزارش کارشناسی اقدام به خرید سهام کنند حتی اگر احساس کنند در کوتاه مدت بازدهی کسب نکرده اند به طور قطع در میان مدت و بلند مدت بازدهی معقولی خواهند داشت ، مشروط بر اینکه با تحلیل و آگاهانه سهام خریداری کنند.


-
-
-
-
--
-
-
-
-
-
-
-

غارنشینی که سرشماری شد

عزیز جنگلی مردی که ۴۵ سال است که غارنشین است سرشماری شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از میزان، مهدی خیاطی معاون فنی و آموزش سرشماری نفوس و مسکن فومن امروز گفت: یکی از ماموران آمارگیر فومن امروز اطلاعات عزیز نوروزی پرور که به عزیز جنگل معرف است را در این سرشماری ثبت کرد. عزیز جنگل حدود 45 سال است که به تنهایی در غاری در منطقه کوهستانی و جنگلی جیرده آلیان فومن زندگی می کند و 75 ساله است.

به گفته محسن قربانی رئیس اداره ثبت احوال فومن برای عزیز جنگل 16 مهر سال 90 شناسنامه صادر شد

[ سه شنبه 18 آبان 1395 ] [ 7:28 ] [ حامد ]