close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
شاوان

شاوان

سلام روز بخیر


-خوب رکیش قصد ورود به مقاومت 4500ریال را دارد وهدف 5000ریال در سرمی پروراند البته سهام د ارانش در جدول ادامه مطلب درج شد
-رتاب الان 5089ریال حمایت 4700ریال مقاومت اول 5500ودوم 6000ریال در جدول قرار گرفت
-کانال ما در تلگرامtalarbourseiran@از سمت چپ سایت با گوشی همراه کانال را جوین کنید
-کرازی در جدول قرار گرفت سوال مظنه قیمتی یک کاربر بود
-با سلام 
مقاومت وحمایت کروی ودوایر ریسک با تشکر
پاسخ : سلام 
وسط دایره ریسک 1800ریال 
دایره اول 2200ریال 
دایره دوم 2600ریال 
دایره سوم 3200ریال
پاسخ : حمایت اول 2200ریال مقاومت اول 2700ریال 
محدوده بازی 500ریال

-معلم بورس هیچ شعبه ای دیگر ندارد شخص حقیر هم روش کارم صلواتی نوشتن ورایگان است در هیچ کار گزاری ویا کانالی وغیره....  فعالیت  مالی ندارم.... نویسنده افتخاری مطالب بورسی هستم 
-سلام تقریبا چه ماهی حق ومعادن تبیدیل به سهم میشود
پاسخ : سلام از تاریخ تصویب افزایش سرمایه 6 ماه ممکن است نا خواسته در سهمی به 7ماه طول بکشد ولی میانگین 6ماه در نظر بگیرید

-تا 10/10دقیقه رفتیم صبحانه
-ان ایران از جمله پژو و سیتروئن فرانسه و نیز امضا تفاهم نامه همکاری بین سازمان گسترش و نوسازي صنایع ایران با شرکت رنو از مهمترین رویدادهایی است که در این فضا حاصل شده است تا در سال جاري سرنوشت جدیدی برای این صنعت اشتغال زا در ایران رقم بخورد.

صنعت خودرو این روزها در فضای پسا برجام وارد مسیر جدیدی شده و این روزها مذاکرات و امضای توافق نامه با شرکای خارجی به بحث داغ ميان سرمایه گذاران و سهامداران این گروه تبدیل شده است.

به گزارش بورس نیوز، بازگشت شرکای سابق خودروسازان ایران از جمله پژو و سیتروئن فرانسه و نیز امضا تفاهم نامه همکاری بین سازمان گسترش و نوسازي صنایع ایران با شرکت رنو از مهمترین رویدادهایی است که در این فضا حاصل شده است تا در سال جاري سرنوشت جدیدی برای این صنعت اشتغال زا در ایران رقم بخورد.

در همین راستا و با محوریت قراردادهای جدید منعقد شده به گفتگو با قاسمی معاون مالی و اقتصادی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران پرداختیم که شرح این گفتگوی اختصاصی در ادامه آمده است.

فلسفه اصلی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ايران راه اندازی و توسعه صنایع، و نه بنگاه داری طولانی مدت است. با توجه به قدمت راه اندازی صنعت خودرو در ایران در دو مجموعه سایپا و ایران خودرو، چرا سهام این دو شرکت خودروساز توسط اين سازمان به فروش نمي رسد؟

قاسمی؛ طبق قوانین و مقررات اجرایی اصل 44 قانون اساسی در صنایع گروه 2 مثل صنعت خودرو برای اعمال حاکمیت دولتی می توانیم تا 20 درصد از كل حجم بازار آن صنعت را به عنوان سهامدار در اختیار داشته باشیم. سازمان گسترش نيز برای انجام تکالیف قانونی خود باید با رعایت نصاب مذکور در صنعت خودرو حضور داشته باشد.

نحوه همکاری ایدرو با شرکت خودروسازی رنو طبق قرارداد اخیر منعقد شده به چه صورت می باشد؟

این تفاهم نامه یک سرمایه گذاری مشترک است که به صورت 60 درصد رنو و 40 در صد سازمان گسترش دیده شده است و طبق تعهدات تعریف شده برای شریک فرانسوی، در فاز اول باید 40 درصد از خودروهای تولیدي ساخت ایران باشد و در بازه زمانی مشخصی این رقم به 60 و سپس به 80 درصد افزایش یابد. همچنین مقرر شده 30 درصد از تولید سالانه خودرو طبق این تفاهم نامه با در نظر گرفتن بازار هدف در منطقه به صادرات اختصاص یابد. محصولات رنو از طریق این جوینت ونچر از سال 2018 وارد بازار خواهد شد. در این رابطه رنو مکلف است که سرمایه جدید بیاورد، اما ایدرو از سرمایه گذاری های موجود در صنعت کشور استفاده می کند و در صورت لزوم آورده نقدی خواهد داشت.

واگذاری سایت شرکت بن رو توسط سايپا به سازمان هم در این راستا می باشد؟ لطفاً در خصوص جزئیات این موضوع بیشتر توضیح بفرمایید.

طبق توافقات به عمل آمده، ایدرو شرکت بن رو را در ازای مطالبات خود از شرکت سایپا تملک می کند که این تهاتر به قیمت کارشناسی رسمی صورت می گیرد به عنوان سرمایه در شرکت مشترک با رنو در نظر گرفته شود، اما حتي پس از اين واگذاري تولیدات فعلی سایپا همچنان در سایت بن رو ادامه خواهد داشت.

چرا از بين خودروسازان خارجي مختلف سازمان با شرکت رنوي فرانسه که دو مجموعه سایپا و ایران خودرو نیز به صورت جداگانه با آن مذاکرات و همکاری های جديدي دارند، قرارداد امضا کرده است؟

سازمان در راستای اهداف و مأموریت های خود در حرکت است و مأموریت اصلی در صنعت خودرو راه اندازی و افزایش کیفیت توليدات، توسعه و رشد صنعت قطعه سازی، ورود در حیطه R&D و همچنين صادرات است و در همین راستا با توجه به شرایط زمانی، مکانی و محدودیت های موجود بررسی هایی به عمل آمد و در نهايت این نتیجه حاصل شد که بین گزینه های مختلف، شرکت رنو می تواند به عنوان طرف قرارداد ما باشد. بنابراین چارچوب و اصول اصلی چنین تعیین شد که در قالب یک جوینت ونچر این همکاری به مرحله اجرا در آید و با همکاری 60 به 40، رنو در ایران یکR&D center نيز تأسیس کند و در حوزه طراحی محصولات جدید، سیستم فروش و خدمات پس از فروش مبتنی بر استانداردهای جهانی را برای ایران راه بياندازد. ضمن اینکه طبق فرمايشات مقام معظم رهبري بحث اقتصاد مقاومتی نيز در كشور در حال اجرا می باشد که در چارچوب آن ما ضرورت داریم تا ضمن دستیابی به تکنولوژی روز ،‌ در حوزه صادرات نیز فعالیت جدی داشته باشیم. بر همین اساس مستقل از قراردادهایی که بین دو شرکت خودروسازی سایپا و ایران خودرو با رنو می تواند به مرحله اجرا درآید، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران نيز به اين نتيجه رسيد كه با اين مجموعه فرانسوي وارد مذاكره و همكاري شود.

در خصوص پرداخت غرامت از سوی پژو به شركت ایران خودرو و از سوی بنز به شركت ایران خودرو دیزل چه پیگیری هایی صورت گرفته و چه نتایجی به دست آمده است؟ چرا هنوز نمود این عامل در صورت های مالی دو شرکت خودروساز ایرانی مشخص نیست؟

دو مجموعه ایران خودرو و ایران خودرو دیزل دو شرکت بورسی هستند و مکلف می باشند طبق استانداردهای سازمان بورس گزارش داده و اطلاعات خود را شفاف سازی کنند. اما این موضوعات بایستی توسط مدیران دو مجموعه پاسخ داده شود؛ در حال حاضر اين قضيه تکلیف هیأت مدیره شرکت های فوق است که پیگیری هایی لازم را صورت دهد و ایدرو از آنها درخواست کرده که مذاكرات ادامه پيدا كرده و موضوع تا حصول نتیجه قطعی پیگیری شود. اما به هر ترتيب اين پیگیری ها تا به نتیجه قطعي نرسد نمی توان گزارش دقيقي ارایه کرد.

به عنوان آخرین سوال آینده صنعت خودرو را با توجه به مذاکرات به عمل آمده و قراردادهای منعقده با خودروسازان خارجی چگونه ارزیابی می کنید؟

طی سال های گذشته در صنعت خودرو در ایران سرمایه گذاری هاي هنگفتي صورت گرفته، ولی نتیجه این سرمایه گذاری ها تاكنون در ذائقه مردم آن طور که باید دلچسب نبوده که اين امر دلایل متعددی دارد. اما امروز وظیفه ما این است که در زمينه طراحی، تولید و فروش و خدمات پس از فروش خودرو موقعیت مناسبی برای ایران در این صنعت جهانی ایجاد کنیم و در همین راستا اقدامات طرح را گام به گام جلو خواهیم برد. در اين راستا هم در طراحی و هم تولید و فروش و قطعه سازی و خدمات پس از فروش وارد خواهیم شد تا زنجیره اين صنعت در کشور کامل شود. مشارکت با رنو هم مشارکتی است برای دسترسی به موقعیتی كه قبلاً هم مدنظر بوده، اما به دلایل مختلف محقق نشده و امروز دوباره می خواهیم تلاش کنیم به آن اهداف دست یابیم.


-دسانکو 10 درصد نوسان بازی میانگین دارد 4000ریال حمایت 4500ریال مقاومت
-بشهاب الان5600ریال حمایت اول5500حمایت دوم 5000ریال مقاومت اول 6000ریال مقاومت دوم 6500ریال در جدول قرار می گیرد
-گروه خودرو پیشتاز در اصلاح قیمت بازار
-این بازاربورس قفل کرده رو 320هزار میلیارد تومان حفظ در این محدوده دشوار است
-می گویند ممکن است قبوض تلفن ثابت گران شود خوب به نفع اخابر
-نقد بودن چه عالمی دارد وقتی ببینی میتوانی روزهای اینده کمتر بخری......
-پیغام های ناظر بازار
اطلاعيه عرضه اوليه سهام شركت آسان پرداخت پرشين - آپ95/7/25 11:07
به اطلاع كلیه فعالان محترم بازار سرمایه می رساند، روز دوشنبه مورخ 1395/07/26 تعداد 100 میلیون سهم (40 میلیون سهم جهت عرضه به كاركنان شركت آسان پرداخت پرشین) معادل 10درصد از سهام شركت فوق متعلق به اشخاص حقیقی و شركت گسترش فناوری های نوین و صندوق رفاه و تامین آتیه كاركنان بانك كشاورزی، به عنوان 500 مین شركت پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در بخش "رایانه و فعالیتهای مربوط به آن" گروه و طبقه "مشاوره مربوط به نرم افزار و عرضه نرم افزار" در فهرست نرخ های بازار دوم و در نماد "آپ" جهت كشف قیمت عرضه خواهد شد. مدیریت عملیات بازار

-انچنان با شتاب از هوا دریا وزمین وزیر زمین اوراق مشارکت می فروشند پرداخت سودهای اوراق مشارکت خودش نقدینگی را سالیانه بشدت افزایش میدهد.....روزی سر به سنگ خواهد خورد
-تولید مساوی است با ایجاد شغل
-اوراق مشارکت اگر به تولید اختصاص یابد خوب است ولی به خرید ملک واملاک وای ددم وای
-تا فردا خدا نگه دارساعت 12/20دقیقه
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

-سبد ویژه تاریخ افتتاح نیمه مهر


- سیگنالهای این جدول فقط خرید تستی 100 هزار تومان می باشد

نام نمادقیمت خریدپله اولپله دومپله سوم
ومعادن1250ریال


دشیمی5900ریال


خزامیا1050ریالو1000ریال


فخوز2500و2400ریال


ولغدر1200و1150ریال


وسبحان1250ریال


دکوثر1500ریال


ولصنم 1500و1400ریال


شتران3000ریال...البته باید بالاتر خرید کرد


غبشهر 2150ریال


غشاذر1400ریال


غالبر1700و1600ریال 
امروز 19مهرثترانامروز24مهرالان 1300ریال
حمایت 1200ریالشاوانشاوان محدوده بازی 10000حمایت 13000و15000ریال مقاومت امروز 24مهراگر بالاتر می خرید حد ضرر را فراموش نکنیدکفراکفرا الان 3520ریال الان حمایت اول ودوم 3300و3100ریال در جدول در ادامه مطلب مورخه 24 مهر درج شد


رکیشالان 25 مهر 4361 ریال حمایت 4000ریال مقاومت 4500و5000ریال


رتاپ الان25 مهر الان 5089ریال حمایت 4700ریال مقاومت اول 5500ودوم 6000ریال 


کرازیالان 25مهراما کرازی حمایت اول 5500ریال مقاومت اول 6500ریال به همین سادگی الان 6100ریال


بشهابدرج25 مهربشهاب الان5600ریال حمایت اول5500حمایت دوم 5000ریال مقاومت اول 6000ریال مقاومت دوم 6500ریال در جدول قرار می گیرد

-[ یکشنبه 25 مهر 1395 ] [ 7:17 ] [ حامد ]