close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
اصلاح قیمت موقت گروه خودرو
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-بکهنوج قیمت دست بالا عرضه شد وسریع فروریخت-زگلدشت هم دیروز متعادل شد الان هم نرمال در حال معامله است-فعلا خودرویی ها دست به دست میشوند تمایل به سبز شدن در بعضی از انها دیده میشود ولی پر تقاضا نیست نتیجه اخر وقت مشخص میشود-در این محدوده گروه خودرو پر ریسک ونیاز است…

سلام روز بخیر


-بکهنوج قیمت دست بالا عرضه شد وسریع فروریخت
-زگلدشت هم دیروز متعادل شد الان هم نرمال در حال معامله است
-فعلا خودرویی ها دست به دست میشوند تمایل به سبز شدن در بعضی از انها دیده میشود ولی پر تقاضا نیست نتیجه اخر وقت مشخص میشود
-در این محدوده گروه خودرو پر ریسک ونیاز است نظارت صورت گیرد هیجانی نباید خرید کرد
-در وضعیت معلق هیچ وقت در بازار بورس خرید نکنید.....برویم صبحانه ساعت ده بازار را رصد خواهیم کرد
-خزامیا قصد تثبیت قیمت داردوممکن است 200ریال رشد کند ما یک پله داریم ولی دعامیکردیم به محدوده 1050ریال افت کند اما نشد
-اگر سهمی را خریدی ودوست داشتی ان سهم افت کند پله دوم بخری انجا برنده بازی هستی
-دولت اقای روحانی اگر انتخاب شود بعد انتخابات دست به ترکیب سود سپرده بانکی خواهد برد
-وصنا تحت نظرممکن است بیشتر اصلاح قیمت کند
-وتوصا 1100ریال تحت نظر
-وخارزم حمایت 1040مقاومت 1100ریال همین مقدار بازی برای بازی گرانش خیر وبرکت دارد
-تعدیل مثبت 173 درصدی در این نماد پالایشی
تعدیل مثبت 173 درصدی در این نماد پالایشی

-
ایستانوز:یک مقام مسوول از تکلیف ۱۶ هزار و ۵۵۰ میلیارد تومانی بودجه امسال برای واگذاری‌ها خبر داد و گفت: حجم عمده‌ای از درآمد خصوصی‌سازی از محل تسویه اقساط سال‌های قبل خواهد بود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی (ایستانیوز)،معاون سازمان خصوصی‌سازی در این باره اظهار کرد: امسال در بودجه دولت برای واگذاری شرکت‌های اصل چهل‌و‌چهاری به بخش خصوصی تا مبلغ 16 هزار و 550 میلیارد تومان به سازمان خصوصی‌سازی تکلیف شده است.داوود خانی افزود: این رقم برآورد بودجه‌ای شامل درآمد‌های واریزی به خزانه دولت و وصول اقساط پرداختی از محل شرکت‌های واگذار شده در سال‌های قبل و همچنین سود حاصل از شرکت‌های حاضر در سبد سهام عدالت است.وی با بیان اینکه واگذاری شرکت‌های اصل چهل و چهاری از طریق بورس به انتها رسیده، عنوان کرد: اغلب واگذاری‌های سازمان خصوصی‌سازی در فهرست باقی‌مانده از این پس به‌صورت مزایده‌ای خواهد بود.این در حالی است که اگر چه سهم 20 درصدی دولت در شرکت‌های واگذار شده در بورس از جمله ایران‌خودرو، سایپا، کشتیرانی، بانک‌های صادرات، تجارت، ملت و ... همچنان در گروه دوم فهرست واگذاری‌ها قرار دارد، اما دولت تا‌کنون مجوزی برای واگذاری این دارایی‌ها نداده است.
خانی با اشاره به بازفروش برخی دارایی‌ها از سوی سازمان خصوصی‌سازی گفت: همان‌گونه که در مورد سهام مدیریتی شرکت‌های ایران‌ایرتور و ایران‌ترانسفو دوباره دارایی‌های واگذار شده به خریداران جدید بازفروش شد، طی یک یا دو روز آینده نیز با توجه به عدم وصول معوقات؛ بلوک واگذار شده در شرکت تولید تجهیزات سنگین هپکو به مالک حقیقی به یک خریدار از کشور سوئیس بازفروش خواهد شد.
 عضو هیات‌عامل سازمان خصوصی‌سازی در مورد آگهی مجدد سهام ذوب‌آهن از پرتفوی شستا گفت: پس از درخواست سازمان خصوصی‌سازی برای باز‌فروش سهام ذوب‌آهن، شستا به مصوبه 88 دولت اکتفا کرد که بر اساس آن مطالبات و جرایم دیرکرد به قیمت روز را به نرخ قبل محاسبه می‌کرد. این رقم اختلافی بالغ بر 10 هزار میلیارد تومان می‌شد که سازمان خصوصی‌سازی برای رفع این اختلاف فرجه‌ای را در نظر گرفته است.
به گزارش فارس،وی درباره احتمال ادغام همراه اول در شرکت مخابرات ایران توضیح داد: آنچه که قرار است در شرکت مخابرات ایران ادغام شود، شامل 31 شرکت‌ استانی مخابرات است و ارتباطی به همراه اول ندارد.خانی افزود: در ادبیات مالی ایران و قانون تجارت موضوعی به نام ادغام وجود ندارد و نمی‌توان در عملیات ثبتی و حقوقی دو شرکت ثبت شده را در یکدیگر ادغام کرد. بر این اساس دارایی‌ها و نیروی انسانی شرکت استانی پس از انتقال به دفاتر شرکت مادر در نهایت با انحلال مواجه می‌شود.

-پخش زیر نظر
-کی بی سی هم زیر نظر
-فولای را گفته بودیم زیر 2300ریال دیروز 2294 ریال الان 2420ریال دقیق وسط هدف..... ولی ما سیگنال هیچ سهمی را نمیدهیم ولی هدف زنی ما دقیق است
-تا شنبه خدا نگه دار
-
-
-


--
-حامد بازدید : 87چهارشنبه 14 مهر 1395 زمان : 7:6 نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط محمدي در تاریخ 1395/7/14 و 12:10 دقیقه ارسال شده است

سلام وقت بخير
مقاومت و حمايت خزاميا را مي فرمائيد. آيا سهم در حال برگشت است؟
ممنون
پاسخ : حمایت 1050 ریال مقاومت 1250ریال
سهم هر روز در حال رفت وبرگشت است ولی فعلا رفت وبرگشت 50ریال است

این نظر توسط فتحیان در تاریخ 1395/7/14 و 11:25 دقیقه ارسال شده است

با سلام خدمت استاد در مورد مطلبی که در مورد سود بانکی از طرف اقای روحانی نوشته بودید باید عرض کنم اقای روحانی خیلی کارها میتوانست انجام بدهد از جمله تخفیف در خوراک پتروشیمی ها و نفتی ها و سود بانکی را هم باید بعد از دو سال از دولتش تک رقمی میکرد انوقت هم اقتصاد و هم بورس از رکود خارج میشدند ممکن بود بانک ها یکم به مشکل برمیخوردند ولی با فروش دارایی های مازاد یکم از سود سالهای گذشته را پس میدادند . در نهایت دولت روحانی کارهای مثبت زیادی انجام داده اما متاسفانه در کل بسیار ترسو و سنگین بخصوص در اقتصاد و خارج شدن از رکود عمل کرد و هنوز که هنوز است از رکود خارج نشده ایم و اشتباه بزرگ دیگرش اصرار بر کنترل تورم که در انجام هدفمندی این کار اشتباه بود چون خود هفمندی هزینه ها را بالا برده و در کنار سود بانکی بالا و تحریم و ... باعث عمیق شدن رکود شد.
پاسخ : سلام من نظر بی طرفانه دادم سالهای قبل 1390 مدافع یا مخالف فرض دولتی بودم ولی بخاطر رعایت بی طرفی کلا همیشه سعی میکنم سایت طرف دار هیچ جناحی نباشد اما زمان سپرده را گفتم تا زمان انتخابات همین روال جاری خواهد بود

این نظر توسط جوادی در تاریخ 1395/7/14 و 10:59 دقیقه ارسال شده است

سلام وقت به خیر
6 درصد بازار سهم خودروییاست و 99 درصد پول پشت آن اعتباریه که ریسک بالایی را قبول کردن وقتی سهام خودروییا میریزه زویمن و زمانو فحش میدن که چرا بورس ریخت !!عزیز من اعتباری نخر کارگزار رحم نمیکنه پایان ماه باید تسویه کنی !! از یه سراخ چند بار گزیده نشید.

این نظر توسط مریم در تاریخ 1395/7/14 و 10:55 دقیقه ارسال شده است

سلام
حمایت و مقاومت شلیا را میشه بگید؟ به نظر شما بیشتر رشد میکنه؟

این نظر توسط محمدي در تاریخ 1395/7/14 و 10:43 دقیقه ارسال شده است

سلام وقت بخير
مقاومت و حمايت زنگان را مي فرمائيد. آيا سهم در حال برگشت است؟
ممنون

این نظر توسط محمدي در تاریخ 1395/7/14 و 10:37 دقیقه ارسال شده است

استاد سلام
خريد خزاميا با قيمت 116 كم ريسك است ؟
باسپاس
پاسخ : سلام شانس بیاورید افت بکند بهتر است چرا دیر به فکر خرید افتادید

این نظر توسط محمدیان در تاریخ 1395/7/14 و 10:10 دقیقه ارسال شده است

بررسی ورود خروج ها تو خمحور .
پاسخ : سلام از محدوده 3500ریال تا 4500ریال رشد کرده است فکر میکنم نیاز به اصلاح قیمت دارد

این نظر توسط محمدیان در تاریخ 1395/7/14 و 9:44 دقیقه ارسال شده است

سلام
کسرام را به شکل عجیبی صف خرید روز قبلش را محو می کنند!!!!!!!!
سهم قابل بررسی.


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام ودوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیریدبا تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنیدبهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشدضمنا چون ما مجوز مشاوره نداریم برای همیشه در بخش نظرات به احترام رعایت قانون جواب نظر را نمیدهیم صرفا نظرات وگفتگوهای شما درج میشود.بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  صفحات جداگانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 661
 • کل نظرات : 4158
 • افراد آنلاین : 15
 • تعداد اعضا : 1
 • آی پی امروز : 0
 • آی پی دیروز : 431
 • بازدید امروز : 1,627
 • باردید دیروز : 0
 • گوگل امروز : 69
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 1,627
 • بازدید ماه : 1,627
 • بازدید سال : 1,627
 • بازدید کلی : 1,259,276
 • کدهای اختصاصی