close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
اصلاح قیمت موقت گروه خودرو

اصلاح قیمت موقت گروه خودرو

سلام روز بخیر


-بکهنوج قیمت دست بالا عرضه شد وسریع فروریخت
-زگلدشت هم دیروز متعادل شد الان هم نرمال در حال معامله است
-فعلا خودرویی ها دست به دست میشوند تمایل به سبز شدن در بعضی از انها دیده میشود ولی پر تقاضا نیست نتیجه اخر وقت مشخص میشود
-در این محدوده گروه خودرو پر ریسک ونیاز است نظارت صورت گیرد هیجانی نباید خرید کرد
-در وضعیت معلق هیچ وقت در بازار بورس خرید نکنید.....برویم صبحانه ساعت ده بازار را رصد خواهیم کرد
-خزامیا قصد تثبیت قیمت داردوممکن است 200ریال رشد کند ما یک پله داریم ولی دعامیکردیم به محدوده 1050ریال افت کند اما نشد
-اگر سهمی را خریدی ودوست داشتی ان سهم افت کند پله دوم بخری انجا برنده بازی هستی
-دولت اقای روحانی اگر انتخاب شود بعد انتخابات دست به ترکیب سود سپرده بانکی خواهد برد
-وصنا تحت نظرممکن است بیشتر اصلاح قیمت کند
-وتوصا 1100ریال تحت نظر
-وخارزم حمایت 1040مقاومت 1100ریال همین مقدار بازی برای بازی گرانش خیر وبرکت دارد
-تعدیل مثبت 173 درصدی در این نماد پالایشی
تعدیل مثبت 173 درصدی در این نماد پالایشی

-
ایستانوز:یک مقام مسوول از تکلیف ۱۶ هزار و ۵۵۰ میلیارد تومانی بودجه امسال برای واگذاری‌ها خبر داد و گفت: حجم عمده‌ای از درآمد خصوصی‌سازی از محل تسویه اقساط سال‌های قبل خواهد بود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی (ایستانیوز)،معاون سازمان خصوصی‌سازی در این باره اظهار کرد: امسال در بودجه دولت برای واگذاری شرکت‌های اصل چهل‌و‌چهاری به بخش خصوصی تا مبلغ 16 هزار و 550 میلیارد تومان به سازمان خصوصی‌سازی تکلیف شده است.داوود خانی افزود: این رقم برآورد بودجه‌ای شامل درآمد‌های واریزی به خزانه دولت و وصول اقساط پرداختی از محل شرکت‌های واگذار شده در سال‌های قبل و همچنین سود حاصل از شرکت‌های حاضر در سبد سهام عدالت است.وی با بیان اینکه واگذاری شرکت‌های اصل چهل و چهاری از طریق بورس به انتها رسیده، عنوان کرد: اغلب واگذاری‌های سازمان خصوصی‌سازی در فهرست باقی‌مانده از این پس به‌صورت مزایده‌ای خواهد بود.این در حالی است که اگر چه سهم 20 درصدی دولت در شرکت‌های واگذار شده در بورس از جمله ایران‌خودرو، سایپا، کشتیرانی، بانک‌های صادرات، تجارت، ملت و ... همچنان در گروه دوم فهرست واگذاری‌ها قرار دارد، اما دولت تا‌کنون مجوزی برای واگذاری این دارایی‌ها نداده است.
خانی با اشاره به بازفروش برخی دارایی‌ها از سوی سازمان خصوصی‌سازی گفت: همان‌گونه که در مورد سهام مدیریتی شرکت‌های ایران‌ایرتور و ایران‌ترانسفو دوباره دارایی‌های واگذار شده به خریداران جدید بازفروش شد، طی یک یا دو روز آینده نیز با توجه به عدم وصول معوقات؛ بلوک واگذار شده در شرکت تولید تجهیزات سنگین هپکو به مالک حقیقی به یک خریدار از کشور سوئیس بازفروش خواهد شد.
 عضو هیات‌عامل سازمان خصوصی‌سازی در مورد آگهی مجدد سهام ذوب‌آهن از پرتفوی شستا گفت: پس از درخواست سازمان خصوصی‌سازی برای باز‌فروش سهام ذوب‌آهن، شستا به مصوبه 88 دولت اکتفا کرد که بر اساس آن مطالبات و جرایم دیرکرد به قیمت روز را به نرخ قبل محاسبه می‌کرد. این رقم اختلافی بالغ بر 10 هزار میلیارد تومان می‌شد که سازمان خصوصی‌سازی برای رفع این اختلاف فرجه‌ای را در نظر گرفته است.
به گزارش فارس،وی درباره احتمال ادغام همراه اول در شرکت مخابرات ایران توضیح داد: آنچه که قرار است در شرکت مخابرات ایران ادغام شود، شامل 31 شرکت‌ استانی مخابرات است و ارتباطی به همراه اول ندارد.خانی افزود: در ادبیات مالی ایران و قانون تجارت موضوعی به نام ادغام وجود ندارد و نمی‌توان در عملیات ثبتی و حقوقی دو شرکت ثبت شده را در یکدیگر ادغام کرد. بر این اساس دارایی‌ها و نیروی انسانی شرکت استانی پس از انتقال به دفاتر شرکت مادر در نهایت با انحلال مواجه می‌شود.

-پخش زیر نظر
-کی بی سی هم زیر نظر
-فولای را گفته بودیم زیر 2300ریال دیروز 2294 ریال الان 2420ریال دقیق وسط هدف..... ولی ما سیگنال هیچ سهمی را نمیدهیم ولی هدف زنی ما دقیق است
-تا شنبه خدا نگه دار
-
-
-


--
-

[ چهارشنبه 14 مهر 1395 ] [ 7:6 ] [ حامد ]