close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
بورس بسمت معاملات روان

بورس بسمت معاملات روان

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامtalarbourseiran@از سمت چپ سایت با گوشی همراه کانال را جوین کنید
-شرانل در ردیف تحقیقات جهت ورود در یک زمان خاص قرار می گیرد این اولین ذهنیت ورود به یک سهام تلقی میشود این توضیح به معنای خرید نیست ولی حساسیت در کنترل سهم است
-فولای دوباره اصلاح قیمت خواهد کرد
-گروه مسکن مثبت است وساخت صف خرید
-آس پ در محدوده 1050ریال اشاره ای داشتیم الان 1170ریال
-گروه مسکن کلا با تحرکاتی روبروست هرچند محکم نیست ولی منفی شدن گروه میتواند سیگنال ورود باشد
-نگاه یکی از کاربران به چکاوه درست است حمایت 4300مقاومت 4800وبعد 5000ریال
-کاذر حمایت 2200ریال است.... فراموش نکنید کانالهای تلگرام موج ساز سراغ سهم های کوچک می روند وقبل از مطرح کردن هر سهمی خودشان یحتمل مقداری خرید دارند..... سعی کنید فریب نخورید
-شرکت کارگزاری نهایت نگر گزارش می دهد:
-ومعادن اخرین روزهای منفی خود را سپری میکند ان هم بخاطر حق تقدم
-دولت محکم پشت سر بانکها ایستاده وسود سپرده در درصد بالا به قوت خود باقی است ومعادله تغییر نکرده است با دو الی سه درصد کاهش دردی دوا نمیشود وپرداخت این مدلی سود سپرده خود افت ومنجر به افزایش نقدینگی است
-دقیقا یادم است گفتم فخاس بعد افزایش سرمایه از محدوده 2700ریال تا 4400ریال رشد کرد
-گروه فلزات اساسی سبز است گروه خودرو در حال اصلاح قیمت هر دوگروه را چک کنید
-نوزده سهم صف خرید داریم بجز فرا بورس اکثرا نماد نیمه رند وکناره هستند وناگهانی صف خرید شده اند
-شکلر هم ممکن است تا 3000ریال رشد کند البته ممکن است
-گروه قند اکثرا صف خرید است مثلا یک خبر دیروز بعد از ظهر پخش میشود براحتی این گروه صف خرید میشود وهیچ گروهی شبیه گروه قند با سرعت صعودی نمیشودسرعت صعود گروه قند بالاست
-صف خرید قثابت تا این لحظه شد 40 میلیون 25 میلیون حقوقی عرضه کرده است
-با پلاک ۵۰۰ :

"آپ" هم به بورس آمد/ زمان احتمالی عرضه اولیه ۱۰ درصد سهام

با درج نماد دیروز "آپ" برای شرکت آسان پرداخت با پلاک ۵۰۰ ، این شرکت ۷۵ میلیارد تومانی آماده عرضه اولیه سهام در روزهای آینده شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت آسان پرداخت که 21 اردیبشهت سال جاری توسط هیات پذیرش بورس پذیرفته شده بود ، دیروز با نماد "آپ" درج و آماده عرضه اولیه  10 درصد سهام در روزهای آینده شد.

قرار بود سهام این شرکت نیمه شهریور در بورس عرضه اولیه شود اما به لزوم طی مراحل قانونی و ارایه آخرین اطلاعات برای درج نماد، میسر نشد ولی از قرار معلوم با نهادیی درج نماد، هفته آینده یا حداکثر نیمه اول مهر این عرضه بعد از برگزاری جلسه معارفه (که سهامداران عمده برنامه ویژه ایی دارند) انجام خواهد شد.

به این ترتیب شرکت آسان پرداخت پرشین از دیروز به‌ عنوان پانصدمین شرکت پذیرفته‌شده در بخش «کامپیوتر و فعالیت‌های مربوط به آن»، گروه و طبقه «مشاوره مربوط به نرمافزار و عرضه نرم‌افزار» با کد صنعت «722006» و نماد «آپ، Ap» در فهرست نرخ‌های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج نماد شد.

براساس این گزارش، این شرکت با سرمایه 75 میلیارد تومانی با شراکت بانک کشاورزی و چند شخص حقیقی در زمینه ارائه خدمات پرداخت الکترونیک از طریق بسترهای دستگاه کارت‌خوان (POS)، درگاه پرداخت اینترنتی (IPG) و درگاه پرداخت موبایلی (USSD) با پذیرش کلیه کارت‌های بانکی نقدی و اعتباری فعالیت دارد.

40 درصد سهام شرکت آسان پرداخت در اختیار زیرمجموعه های بانک کشاورزی قرار دارد و دو فرد حقیقی کارآفرین نیز هر کدام مالک 30 درصد این  شرکت هستند.


-

پیش بینی۷مدیر و کارشناس از آینده بورس در ۶ ماه دوم/نوسان ۵ هزار واحدی شاخص


-

رنو فرانسه خواهان اکثریت سهام"بن‌رو" از سایپا شد/ مذاکرات در جریان

یک مقام مسئول با بیان اینکه رنو خواستار سهام اکثریت در شرکت "بن رو" سایپا است،گفت: توافقات اولیه با سایپا انجام شده اما دو طرف هنوز به توافق نهایی دست نیافته اند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از تسنیم، بعد از توافقات هسته‌ای صنعت خودرو شاهد حضور جدی شرکای قدیمی و البته بدقول فرانسوی به بازار کشور بوده است. براساس قراردادهای جدید فرانسوی‌ها فاز جدید همکاری خود را با دو شرکت بزرگ ایرانی آغاز کرده‌اند.

خودروسازان ایرانی معتقدند در این همکاری‌ها ضوابط مشخصی تعریف شده و طرف فرانسوی ملزم به اجرای تعهدات است اما تجربه همکاری با فرانسه نشان می‌دهد آنها قابل اعتماد نبوده و در این شراکت به‌دنبال بیشترین سود برای خود هستند.

علاوه بر پژو و سیتروئن، رنو سومین شرکت فرانسوی هم خواستار حضور مجدد در بازار ایران شده است اما هنوز خبری از امضای قرارداد این شرکت با خودروسازان ایرانی نیست.

البته شرط و شروط متفاوت رنو برای همکاری مشترک باعث شده تا امضای قرارداد نهایی این شرکت با ایرانی‌ها به تأخیر بیفتد. به نظر می‌رسد در صورت تنظیم این قرارداد بازار ایران دودستی در اختیار فرانسوی‌ها قرار خواهد گرفت و آنها نیز در غیاب رقبای جدی اقدام به فروش محصولات خود در این بازار بکر بکنند.

یک مقام مسئول در صنعت خودرو در رابطه با وضعیت همکاری رنو با خودروسازان ایرانی می‌گوید: هم‌اکنون رنو مشغول مذاکره با سایپا برای خرید سهام "بن رو" است اما هنوز به توافق نهایی دست پیدا نکرده‌اند.

وی با بیان اینکه رنو خواستار سهام اکثریت در شرکت بن روی سایپا است، افزود: توافقات اولیه با سایپا انجام شده اما هنوز رنو با این شرکت به قرارداد نهایی نرسیده است.

این مقام مسؤل اضافه کرد: به نظر می‌رسد حضور رنو در بازار ایران موفق‌تر از پژو باشد چراکه این شرکت با ضوابط خاص و رعایت بسیاری از نکات اقدام به همکاری می‌کند که همین امر حضور موفق آنها را در بازار ایران بیشتر می‌کند.

شرکت بنیان توسعه صنعت خودرو (بن رو) با تولید تولید خودرو سایپا 151 و آریو یکی از شرکت های تجاری سایپا است.


--ساعت 12/20 دقیقه تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
-
-

-
-
[ سه شنبه 06 مهر 1395 ] [ 8:2 ] [ حامد ]