close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
بورس اخر شهریور

بورس اخر شهریور

سلام روز بخیر


کانال ما در تلگرامtalarbourseiran@از سمت چپ سایت با گوشی همراه کانال را جوین کنید


-خزامیا بازه روز فشرده است الان 13 ریال اختلاف کمترین وبیشترین است این بازه مطلوب ورود نیست معمولا در سهم 1000ریالی بازه 50 ریالی مد نظراست حمایت 950مقاومت فعلا 1050ریال

-توریل ازمحدوده 2200ریال تا محدوده 2500ریال رشد کرده الان در حال اصلاح قیمت است سری قبل ما چند بار هشدار صعود دادیم منتهی امار نمیدهیم فلان سهم ما رفت بالا
-کساپا مدام در عرضه خشک میشود وکسی عرضه نمیکند

-کانال های تلگرامی سفته باز قبلا خودشان سهمی را می خرند وبعد بصورت وسیع خط میدهند انقدر هیجان ایجاد میکنند که همان موقع زمان خروج خودشان در سهم است

-جریان شارژ 9000میلیارد تومان از شنبه مشخص میشود عمده بخر های سهام  از شنبه باید دست بکار بشوند اگر این شارژ تدریجی 9000 میلیارد تومان جنبه واقعیت بخود بگیرد اما کاهش عرضه در نمادها کف بودن بازار را ثابت میکند

-بشهاب بازی در محدوده 5000 الی 5600ریال ولی افت قیمت سخت ودشوار

-

نرخ سود قابل مقایسه ۱۷ اوراق قابل معامله در بورس

بورس تهران نرخ سود قابل مقایسه ۱۷ اوراق قابل معامله با سود ۲۲.۷ تا ۱۸ درصدی را برای مقایسه اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بورس تهران در اقدامی جالب، نرخ سود قابل مقایسه 17 اوراق قابل معامله را برای مقایسه اعلام کرد.

در این رابطه مدیریت ابزارهای نوین مالی بورس تهران اعلام کرد به منظور شفاف سازی و قابل مقایسه بودن این اوراق با سایر اوراق بهادار با درآمد ثابت، نسبت به انتشار بازده تا سرسید این اوراق (YTM) اقدام کرده است.

براین اساس، جدول نرخ سود قابل مقایسه 17 اوراق قابل معامله را برای مقایسه به شرح زیر منتشر شده است:

انتهای پیام


-به جدول پرداخت سود نگاه کنید انگاه متوجه خواهید شد در هیچ جای این کره خاکی چنین سودی را نمیدهند.....
-ذوب دوباره وارد مقاومت 2600ریال شد
-با سلام بنظر شما خرید قثابت در 116 مناسبه یا احتمال افت بیشتر رو داره با تشکر از شما
پاسخ : سلام فکر نمیکنم به 1100ریال نزول کند زمان ورود مناسبی است

-خریداران امروز سهم منتظرند شنبه بخرند تا سود روز شمارشان امروز اخر وقت دست بالا محاسبه شود اما از شنبه گرایش به خرید بیشتر میشود

-یک رشد جذاب در خساپا

یک رشد جذاب در ومعادن تا اخر ماه دیده میشود


-غاذر حمایت 2800ریال به حمایت توجه کنید  امروز تا این لحظه کمترین 3055ریال
-وهور حمایت 2200ریال
-ذوب وقتی رشد کند موج رشدی پشت بازار نمایان میشود
-شلعاب در حال نزدیک شدن به حمایت 2100ریال
-مدیر عامل شرکت کارگزاری بانک سامان عنوان کرد:
حرکت نقدینگی موجود در بازار سرمایه از سرمایه گذاری در سهام به سمت اوراق با درآمد ثابت باعث شده تا حجم کل معاملات و نقدینگی موجود در بازار سرمایه با کاهش همراه نشود اما از طرفی شاخص کل بورس با روندی نزولی همراه شده است.

در حال حاضر بسیاری از سرمایه گذاران منابعی که در اختیار دارند را از بازار سهام به صندوق های با درآمد ثابت، اوراق مشارکت، صکوک و اسناد خزانه آورده و این باعث شده تا نقدینگی در بازار سهام با کاهش روبرو گردد.

مدیرعامل شرکت کارگزاری بانک سامان ضمن بیان این مطلب در گفتگو با خبرنگار بورس نیوزاظهار داشت: حرکت نقدینگی موجود در بازار سرمایه از سرمایه گذاری در سهام به سمت اوراق با درآمد ثابت باعث شده تا حجم کل معاملات و نقدینگی موجود در بازار سرمایه با کاهش همراه نشود اما از طرفی شاخص کل بورس با روندی نزولی همراه شده است.

حمیدرضا مهرآور در ادامه افزود: این اتفاق به دلیل جذابیت میزان بازدهی اوراق با درآمد ثابت نسبت به بازدهی سهام رخ داده البته گفتنی است که این امر در دراز مدت به نفع اقتصاد و بازار سرمایه می باشد، چرا که با انتشار اوراق بدهی بخش زیادی از بدهی دولت به پیمانکاران پرداخت خواهد شد و این امر باعث افزایش سرمایه در گردش پیمانکاران می شود و با اجرای طرح های توسعه ای و پروژه های جدید سود هر سهم شرکت ها افزایش و به دنبال آن نسبت پی بر ای آنها نیز رشد می یابد و در پی آن رونق به بازار سرمایه باز می گردد.

وی تأکید کرد: در صورت ادامه شرایط فعلی در بلند مدت بورس با رونق همراه خواهد شد ولی در کوتاه مدت به دلیل عدم برخورداری از بازدهی مناسب در بازار سهام عرضه ها و فشار فروش با افزایش همراه می شود.

این کارشناس بازار سرمایه ضمن ابراز خوش بینی نسبت به نیمه دوم سال جاری عنوان کرد: اگر مسائلی همچون برجام، سوئیفت بانکی، مبادلات خارجی به صورت واقعی و کامل اجرا گردد و از طرفی شرکت هایی که قراردادهای بلاتکلیف دارند وضعیت مشارکت های خارجی خود را روشن کنند و این همکاری ها عملی و منابع ارزی جدید وارد بازار شود، می توان به آینده بورس خوش بین بود و انتظار بهبود رکود فعلی را در این بازار داشت که البته با توجه به نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری کشورمان احتمال ایجاد تحولاتی در اقتصاد کشور طی این چند ماه پایانی دولت آقای روحانی وجود دارد که می تواند رونق نسبی در بازار ایجاد کند.


-پیغام های ناظر بازار
بازگشايي نمادهاي معاملاتي خوساز،وتوكا،ولساپا95/6/31 11:56
به اطلاع می رساند، نماد معاملاتی شركت های محورسازان ایران خودرو پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه بدون تقسیم سود نقدی،سرمایه گذاری توكا فولاد پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه مبنی بر تقسیم سود نقدی و لیزینگ رایان سایپا پس از برگزاری مجمع عمومی فوق العاده مبنی بر تصویب افزایش سرمایه،بدون محدودیت نوسان قیمت با استفاده از مكانیزم حراج تك قیمتی آماده انجام معامله می باشند. مدیریت عملیات بازار

-عضو هیات مدیره انجمن قطعه‌سازان اعلام کرد:

نبود رکود و پیش بینی مثبت از آینده صنعت خودرو

عضو هیات مدیره انجمن قطعه‌سازان با اعلام نبود رکودی در تولید خودرو پیش بینی کرد روند رو به رشد تولیدات این صنعت در سال جاری ادامه دار باشد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،محمدرضا نجفی‌منش درباره چشم‌انداز صنعت خودرو در نیمه دوم سال به خبر انلاین اظهار داشت: ابتدای سال در حوزه خودرو وضعیت امیدوارکننده نبود، اما در فصل تابستان وضعیت بهبود پیدا کرد.

وی افزود: تابستان امسال رشد تولید را نسبت به پارسال داشتیم و پیش‌بینی می‌کنیم این رشد تا پایان سال ادامه‌دار باشد و حتی شاید بتوانیم به آن برنامه‌ای که پیش‌بینی کرده بودیم، برسیم.

عضو هیات مدیره انجمن قطعه‌سازان با اشاره به فروش خودروسازان در سال‌جاری، تصریح کرد: امسال خوشبختانه فروش خودروسازان وضعیت بهتری داشته است، چون هر چه کارخانه‌ها تولید کرده‌اند، همه بلافاصله فروش رفته و کارخانه‌ها خودرویی در انبارهای خود ندارند.

نجفی‌منش در پاسخ به این پرسش که خروج از رکود در صنعت خودرو اتفاق افتاده است؟ عنوان کرد: در حال حاضر رکودی در تولید خودرو نداریم. اگر رکودی هم وجود داشته باشد به بازارهای خودروهای دست‌دوم و نمایشگاه‌های خودرو مربوط می‌شود.

وی گفت: هم‌اکنون مطابق برنامه جلو می‌رویم و رشد خوبی را نیز انشاءاله امسال تجربه خواهیم کرد.

عضو هیات مدیره انجمن قطعه‌سازان درباره قرارداد با خودروسازان خارجی و خبر رییس سازمان گسترش درباره احتمال انعقاد چند قرارداد تا پایان امسال با چند شرکت خارجی، گفت: در رابطه با کاری که می‌خواهد انجام شود، تا نهایی نشده، بهتر است صحبت نشود.

نجفی‌منش با بیان این‌که در صورت قطعی شدن کار، قراردادها اعلام خواهد شد، افزود: ورود خودروسازان خارجی به بازار ایران باعث می‌شود مدل‌های جدید خودروها وارد ایران شود و صنعت خودرو کشور دگرگون شود.


-ولساپا زیر 2000ریال البته اگر باز گشایی بشود قیمت دیروز 1962ریال
-ومعادن صف خرید شد پستهای قبلی مرا بخوانید
-تا شنبه خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
[ چهارشنبه 31 شهريور 1395 ] [ 8:56 ] [ حامد ]