close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
بورس اخر شهریور
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیرکانال ما در تلگرامtalarbourseiran@از سمت چپ سایت با گوشی همراه کانال را جوین کنید-خزامیا بازه روز فشرده است الان 13 ریال اختلاف کمترین وبیشترین است این بازه مطلوب ورود نیست معمولا در سهم 1000ریالی بازه 50 ریالی مد نظراست حمایت 950مقاومت فعلا 1050ریال-توریل ازمحدوده 2200ریال تا محدوده…

سلام روز بخیر


کانال ما در تلگرامtalarbourseiran@از سمت چپ سایت با گوشی همراه کانال را جوین کنید


-خزامیا بازه روز فشرده است الان 13 ریال اختلاف کمترین وبیشترین است این بازه مطلوب ورود نیست معمولا در سهم 1000ریالی بازه 50 ریالی مد نظراست حمایت 950مقاومت فعلا 1050ریال

-توریل ازمحدوده 2200ریال تا محدوده 2500ریال رشد کرده الان در حال اصلاح قیمت است سری قبل ما چند بار هشدار صعود دادیم منتهی امار نمیدهیم فلان سهم ما رفت بالا
-کساپا مدام در عرضه خشک میشود وکسی عرضه نمیکند

-کانال های تلگرامی سفته باز قبلا خودشان سهمی را می خرند وبعد بصورت وسیع خط میدهند انقدر هیجان ایجاد میکنند که همان موقع زمان خروج خودشان در سهم است

-جریان شارژ 9000میلیارد تومان از شنبه مشخص میشود عمده بخر های سهام  از شنبه باید دست بکار بشوند اگر این شارژ تدریجی 9000 میلیارد تومان جنبه واقعیت بخود بگیرد اما کاهش عرضه در نمادها کف بودن بازار را ثابت میکند

-بشهاب بازی در محدوده 5000 الی 5600ریال ولی افت قیمت سخت ودشوار

-

نرخ سود قابل مقایسه ۱۷ اوراق قابل معامله در بورس

بورس تهران نرخ سود قابل مقایسه ۱۷ اوراق قابل معامله با سود ۲۲.۷ تا ۱۸ درصدی را برای مقایسه اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بورس تهران در اقدامی جالب، نرخ سود قابل مقایسه 17 اوراق قابل معامله را برای مقایسه اعلام کرد.

در این رابطه مدیریت ابزارهای نوین مالی بورس تهران اعلام کرد به منظور شفاف سازی و قابل مقایسه بودن این اوراق با سایر اوراق بهادار با درآمد ثابت، نسبت به انتشار بازده تا سرسید این اوراق (YTM) اقدام کرده است.

براین اساس، جدول نرخ سود قابل مقایسه 17 اوراق قابل معامله را برای مقایسه به شرح زیر منتشر شده است:

انتهای پیام


-به جدول پرداخت سود نگاه کنید انگاه متوجه خواهید شد در هیچ جای این کره خاکی چنین سودی را نمیدهند.....
-ذوب دوباره وارد مقاومت 2600ریال شد
-با سلام بنظر شما خرید قثابت در 116 مناسبه یا احتمال افت بیشتر رو داره با تشکر از شما
پاسخ : سلام فکر نمیکنم به 1100ریال نزول کند زمان ورود مناسبی است

-خریداران امروز سهم منتظرند شنبه بخرند تا سود روز شمارشان امروز اخر وقت دست بالا محاسبه شود اما از شنبه گرایش به خرید بیشتر میشود

-یک رشد جذاب در خساپا

یک رشد جذاب در ومعادن تا اخر ماه دیده میشود


-غاذر حمایت 2800ریال به حمایت توجه کنید  امروز تا این لحظه کمترین 3055ریال
-وهور حمایت 2200ریال
-ذوب وقتی رشد کند موج رشدی پشت بازار نمایان میشود
-شلعاب در حال نزدیک شدن به حمایت 2100ریال
-مدیر عامل شرکت کارگزاری بانک سامان عنوان کرد:
حرکت نقدینگی موجود در بازار سرمایه از سرمایه گذاری در سهام به سمت اوراق با درآمد ثابت باعث شده تا حجم کل معاملات و نقدینگی موجود در بازار سرمایه با کاهش همراه نشود اما از طرفی شاخص کل بورس با روندی نزولی همراه شده است.

در حال حاضر بسیاری از سرمایه گذاران منابعی که در اختیار دارند را از بازار سهام به صندوق های با درآمد ثابت، اوراق مشارکت، صکوک و اسناد خزانه آورده و این باعث شده تا نقدینگی در بازار سهام با کاهش روبرو گردد.

مدیرعامل شرکت کارگزاری بانک سامان ضمن بیان این مطلب در گفتگو با خبرنگار بورس نیوزاظهار داشت: حرکت نقدینگی موجود در بازار سرمایه از سرمایه گذاری در سهام به سمت اوراق با درآمد ثابت باعث شده تا حجم کل معاملات و نقدینگی موجود در بازار سرمایه با کاهش همراه نشود اما از طرفی شاخص کل بورس با روندی نزولی همراه شده است.

حمیدرضا مهرآور در ادامه افزود: این اتفاق به دلیل جذابیت میزان بازدهی اوراق با درآمد ثابت نسبت به بازدهی سهام رخ داده البته گفتنی است که این امر در دراز مدت به نفع اقتصاد و بازار سرمایه می باشد، چرا که با انتشار اوراق بدهی بخش زیادی از بدهی دولت به پیمانکاران پرداخت خواهد شد و این امر باعث افزایش سرمایه در گردش پیمانکاران می شود و با اجرای طرح های توسعه ای و پروژه های جدید سود هر سهم شرکت ها افزایش و به دنبال آن نسبت پی بر ای آنها نیز رشد می یابد و در پی آن رونق به بازار سرمایه باز می گردد.

وی تأکید کرد: در صورت ادامه شرایط فعلی در بلند مدت بورس با رونق همراه خواهد شد ولی در کوتاه مدت به دلیل عدم برخورداری از بازدهی مناسب در بازار سهام عرضه ها و فشار فروش با افزایش همراه می شود.

این کارشناس بازار سرمایه ضمن ابراز خوش بینی نسبت به نیمه دوم سال جاری عنوان کرد: اگر مسائلی همچون برجام، سوئیفت بانکی، مبادلات خارجی به صورت واقعی و کامل اجرا گردد و از طرفی شرکت هایی که قراردادهای بلاتکلیف دارند وضعیت مشارکت های خارجی خود را روشن کنند و این همکاری ها عملی و منابع ارزی جدید وارد بازار شود، می توان به آینده بورس خوش بین بود و انتظار بهبود رکود فعلی را در این بازار داشت که البته با توجه به نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری کشورمان احتمال ایجاد تحولاتی در اقتصاد کشور طی این چند ماه پایانی دولت آقای روحانی وجود دارد که می تواند رونق نسبی در بازار ایجاد کند.


-پیغام های ناظر بازار
بازگشايي نمادهاي معاملاتي خوساز،وتوكا،ولساپا95/6/31 11:56
به اطلاع می رساند، نماد معاملاتی شركت های محورسازان ایران خودرو پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه بدون تقسیم سود نقدی،سرمایه گذاری توكا فولاد پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه مبنی بر تقسیم سود نقدی و لیزینگ رایان سایپا پس از برگزاری مجمع عمومی فوق العاده مبنی بر تصویب افزایش سرمایه،بدون محدودیت نوسان قیمت با استفاده از مكانیزم حراج تك قیمتی آماده انجام معامله می باشند. مدیریت عملیات بازار

-عضو هیات مدیره انجمن قطعه‌سازان اعلام کرد:

نبود رکود و پیش بینی مثبت از آینده صنعت خودرو

عضو هیات مدیره انجمن قطعه‌سازان با اعلام نبود رکودی در تولید خودرو پیش بینی کرد روند رو به رشد تولیدات این صنعت در سال جاری ادامه دار باشد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،محمدرضا نجفی‌منش درباره چشم‌انداز صنعت خودرو در نیمه دوم سال به خبر انلاین اظهار داشت: ابتدای سال در حوزه خودرو وضعیت امیدوارکننده نبود، اما در فصل تابستان وضعیت بهبود پیدا کرد.

وی افزود: تابستان امسال رشد تولید را نسبت به پارسال داشتیم و پیش‌بینی می‌کنیم این رشد تا پایان سال ادامه‌دار باشد و حتی شاید بتوانیم به آن برنامه‌ای که پیش‌بینی کرده بودیم، برسیم.

عضو هیات مدیره انجمن قطعه‌سازان با اشاره به فروش خودروسازان در سال‌جاری، تصریح کرد: امسال خوشبختانه فروش خودروسازان وضعیت بهتری داشته است، چون هر چه کارخانه‌ها تولید کرده‌اند، همه بلافاصله فروش رفته و کارخانه‌ها خودرویی در انبارهای خود ندارند.

نجفی‌منش در پاسخ به این پرسش که خروج از رکود در صنعت خودرو اتفاق افتاده است؟ عنوان کرد: در حال حاضر رکودی در تولید خودرو نداریم. اگر رکودی هم وجود داشته باشد به بازارهای خودروهای دست‌دوم و نمایشگاه‌های خودرو مربوط می‌شود.

وی گفت: هم‌اکنون مطابق برنامه جلو می‌رویم و رشد خوبی را نیز انشاءاله امسال تجربه خواهیم کرد.

عضو هیات مدیره انجمن قطعه‌سازان درباره قرارداد با خودروسازان خارجی و خبر رییس سازمان گسترش درباره احتمال انعقاد چند قرارداد تا پایان امسال با چند شرکت خارجی، گفت: در رابطه با کاری که می‌خواهد انجام شود، تا نهایی نشده، بهتر است صحبت نشود.

نجفی‌منش با بیان این‌که در صورت قطعی شدن کار، قراردادها اعلام خواهد شد، افزود: ورود خودروسازان خارجی به بازار ایران باعث می‌شود مدل‌های جدید خودروها وارد ایران شود و صنعت خودرو کشور دگرگون شود.


-ولساپا زیر 2000ریال البته اگر باز گشایی بشود قیمت دیروز 1962ریال
-ومعادن صف خرید شد پستهای قبلی مرا بخوانید
-تا شنبه خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-


نظرات () تاریخ : چهارشنبه 31 شهريور 1395 زمان : 8:56 بازدید : 200 نویسنده : حامد
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط محسن ب در تاریخ 1395/6/31 و 12:31 دقیقه ارسال شده است

خسته نباشید استاد
اخر هفته خوبی داشته باشید شکلک

این نظر توسط محسن ب در تاریخ 1395/6/31 و 12:21 دقیقه ارسال شده است

البته ولساپا افزایش سرمایه داده
فکر نمی کنید افت قیمت داشته باشه ؟
پاسخ : قیمت مورد نظرم را توپست اصلی گفتم

این نظر توسط شکوهی در تاریخ 1395/6/31 و 12:15 دقیقه ارسال شده است

سلام و هزار سلام خدمت دوستان و عزیزان .... اعیاد گذشته مبارک همه شما علی الخصوص استاد عزیزم .... انشاا... از شنبه مداوم پای سیستم هستم و بیشتر از نظرات شما بزرگواران مستفیض خواهم شد ....
استاد عزیزم ... توی مهر ماه آیا خساپا 140 رو رد خواهد کرد ؟
پاسخ : تا انتخابات بله ولی در مهر بعید میدانم

این نظر توسط محسن ب در تاریخ 1395/6/31 و 11:51 دقیقه ارسال شده است

سلام و عرض ادب

استاد نظرت در مورد وپترو چیه ؟
پاسخ : سلام داره درجا میزنه اگر نقدینگی به بازار ترزیق بشه اونم رشد میکنه

این نظر توسط رضا در تاریخ 1395/6/31 و 11:01 دقیقه ارسال شده است

سلام
در گروه قطعه سازها صرفا بواسطه سرمایه و تعداد سهام کمشون ر از گاهی نوسانگیرها براحتی میتونن بالا و پایینشون کنند. اما در خودروسازهای تن .... بواسطه تعداد سهام بالا قادر نخواهند بود نوسان بگیرن. در کل گروه خودرو همین درجازدن خواهد بود و با عدم وجود نقدینگی در بازار قدرت رشد نخواهند داشت!!

الان عده ای بحث پایان تسویه اعتباری ها و با تمدید مجدد اعتباریها قصد گرم کردن و خالی کردن دارند!!


توصیه بدوستان حقیقی با پول اعتبار و وام در این بازار مطلقا خرید و فروش نکنید. کارگزاریها بدنبال دوشیدن حقیقی ها و کسب سودن!!
در سهام بزرگ غیر بنیادی وارد نشید که جای رشد ندارن

این نظر توسط حسین در تاریخ 1395/6/31 و 9:59 دقیقه ارسال شده است

گروه معدنی و نمونه های بارز شگفتی ساز

وسپه هم قیمت وامید شد .در حالیکه امید ناو به مراتب بالاتر از وسپه دارد.و قیمت نزولی از 211 را تجربه نموده است

این نظر توسط احسان در تاریخ 1395/6/31 و 9:53 دقیقه ارسال شده است

سلام خسته نباشید
حمایت دماوند درچه محدوده ای هست ؟؟؟
باتشکرشکلک
پاسخ : سلام تا خاتمه کامل مراحل افزایش سرمایه وازاد شدن عملی جایزه ها فقط نظاره گر باشید

این نظر توسط پارس در تاریخ 1395/6/31 و 9:47 دقیقه ارسال شده است

سلام صبح بخیردرموردختراک حمایت و مقاومت آن چنداست باتشکر
پاسخ : سلام علت رشد میتواند افزایش سرمایه باشد افت ناگهانی باید مورد توجه واقع شود حمایت 4200ریال مقاومت 5000ریال

این نظر توسط حسین در تاریخ 1395/6/31 و 9:38 دقیقه ارسال شده است

تبریک اعیاد بر شما ودوستان
کارگزاریها و شگردهای همیشگی
در بعضی نمادها فروشکم حجم در منفی بخاطر تغیر روند سهم به منفی جهت خرید پرحجم
نکته ای که در نماد وتوسم مدتی هست شاهدیم
اینگونه سهمه برای کارگزاریها به دید میان مدت حکم سهم، طلایی دارند .مقدار درصد سهم در در دستان حقوقی خیلی مطالب را روشن می کند

این نظر توسط خدایار در تاریخ 1395/6/31 و 9:33 دقیقه ارسال شده است

با سلام
دوشنبه گذشته مجمع تاپیکو برگذار شد ولی در بحث تقسیم سود کار به تنفس کشید زیرا که عمده دار ها روی تقسیم ده درصدی زوم کرده بودند که با سرو صدای خردها مواجه شد. تاپیکو که در میان پترویی ها به جهت پرتفو و حجم سرمایه یک شاخص مهم بورسی در بخش پتروشیمی تلقی می شود برای اولین بار از زمان حضور در بورس سال مالی را با کاهش نزدیک به 40 درصدی سود پیش بینی شده بپایان آورد. اگر آنطور که کارشناسان شرکت می گویند، بحث تاخیر در راه اندازی پالایشگاه ستاره خلیج فارس عامل اصلی در آیت تعدیل سنگین منفی نباشد ،در این صورت نگرانی نسبت به تاثیر این تعدیل منفی در سایر پترویی ها وجود خواهد داشت زیرا تاپیکو در اغلب پترویی های مطرح بورس سهم مدیریتی دارد. امید که چنین تحول دومینویی در انتظار پترویی ها نباشد. البته بد نیست گفته شود شماری ازتحلیل گران اروپایی که به سرمایه گزاران خارجی گزارش وضعیت و ارزیابی می دهند افق شرکت را تا سال2020 چندان بد ترسیم نمی کنند و می گویند که اگر شرایط روز چندان تغییری نکند و ریسک سیستمی بیشتری وارد نشود ارزش سهام این شرکت تا سال مالی2020 دست کم سه الی 4 برابر رشد خواهد کرد در حال حاضر ارزش سهم با نرخ دلار امروز حدود 5 سنت است و می گویند با بهره برداری از پالایشگاه ستاره خلیج فارس و صادرات بنزین یورو 4 سهم ممکن است تا 15الی20 سنت هم افزایش یابد البته بدون احتساب افزایش سرمایه . این پیش بینی شاید برای سرمایه گدار ارزی خیلی جذاب نباشد ولی برای سرمایه گدار ریالی بدک نیست


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
 • 1397
 • صفحات جداگانه
 • لینکهای مهم بورس
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 708
 • کل نظرات : 4190
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 1
 • آی پی امروز : 74
 • آی پی دیروز : 130
 • بازدید امروز : 252
 • باردید دیروز : 309
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 11
 • بازدید هفته : 6,048
 • بازدید ماه : 21,590
 • بازدید سال : 67,302
 • بازدید کلی : 1,324,951
 • کدهای اختصاصی
  کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد ضمنا چون ما مجوز مشاوره نداریم برای همیشه در بخش نظرات به احترام رعایت قانون جواب نظر را نمیدهیم صرفا نظرات وگفتگوهای شما درج میشود. بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.