close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
روز مثبت شپارس
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامtalarbourseiran@از سمت چپ سایت با گوشی همراه کانال را جوین کنید-صف خرید سنگین در مداران....-کطبس نیز با 8 میلیون صف خرید فعلا در رده دوم ایستاده است-شپارس هم بعلت تعدیل مثبت بسته شد-سال قبل وخارزم با توقف طولانی سهام دارانش را رنج داد وامسال رمپنا…

سلام روز بخیر


-سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامtalarbourseiran@از سمت چپ سایت با گوشی همراه کانال را جوین کنید
-صف خرید سنگین در مداران....
-کطبس نیز با 8 میلیون صف خرید فعلا در رده دوم ایستاده است
-شپارس هم بعلت تعدیل مثبت بسته شد
-سال قبل وخارزم با توقف طولانی سهام دارانش را رنج داد وامسال رمپنا ونماد وبصادر این وضعیت یک پیغام دارد تک سهم ودوسهم هیچگاه نشوید
-بازار نشان داده 95 درصد تابع هیجانات رسانه ای وتلگرامی است واین وضعیت اد امه خواهد داشت
-افت ناگهانی اخابر را جدی بگیرید
-کاما از 4600ریال در حال اصلاح قیمت است داریم کنترل میکنیم
-گروه کانه های استخراج فلزی را نگاه کنید یک عقب گرد گروهی مشاهده میشود کروی کگل ومعادن.........
-خزامیا بازی فشرده 950 الی 1020ریال یک بازه 70 ریالی البته در چند روز
-غشان حمایت 2500ریال 
-تجربه به من اموخت سود خوب درصبر در تحقیق وبموقع وارد شدن وبموقع خارج شدن ولبه تیغ وارد نشدن ولبه تیغ خارج نشدن است
-حق تقدم ومعادن مناسب ورود وخروج نیست برداشتم درست است لبه تیغ نمیشود سود گرفت
-صنعت واقتصاد کشور با اوراق مشارکت وسود سپرده نخواهد توانست پیشرفتی داشته باشد دیروز بانک ملی تبلیغ 15/5 درصد پرداخت سود سپرده میکند......یک ساله..... ترسم که به کعبه نرسی..... اقای نوبخت این ره که تو میروی....همان جای اول انگار ایستاده ای
-ولغدر 1180ریال خوبه ولی کمتر از 1200ریال فعلا فروشنده نداردالبته در حد 1000سهم تستی بخرید تا مظنه هفته گی وماهانه بدستتان بیاید
-گروه رایانه هشت سهم همگی مثبت
-
پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه شرکت آهنگري تراکتور سازي ايران - نماد: خاهن

موضوع:  پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه 
با عنایت به جزء "ب" ماده 13 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان (مصوب 1386/05/03 هیئت مدیرة سازمان بورس و اوراق بهادار) به پیوست گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهادافزایش سرمایه از مبلغ 730,649,000,000 ریال به مبلغ1,461,298,000,000 ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی به منظور اصلاح ساختارمالي وتامين منابع جهت تهيه ماشين آلات ومواداوليه که در تاریخ 1395/05/10 به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، ارائه می گردد.اظهارنظر بازرس قانونی نسبت به گزارش مذکور متعاقبا اطلاع رسانی می گردد. 

-گروه قند هم تقریبا مثبت هستند ولی نه بشدت گروه رایانه
-مدیرعامل شرکت کارگزاری جهان سهم عنوان کرد:
بازار سرمایه در جریان سیکل نوسانگیری قرار گرفته و تعداد سرمایه گذار استاندارد در این بازار انگشت شمار است. به طوریکه حتی سهامداران و شرکت های حقوقی نیز با دید کوتاه مدت سرمایه گذاری می کنند.

در شرایط فعلی اغلب فعالان بازار سرمایه با دید کوتاه مدت و نوسانگیری در این بازار فعالیت می کنند و به دلیل فقدان وجود سرمایه گذاران با دید بلند مدت عرصه برای سهامداران نوسانگیر خالی شده است.

مدیر عامل شرکت کارگزاری جهان سهم با بیان این مطلب در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز عنوان کرد: بازار سرمایه در جریان سیکل نوسانگیری قرار گرفته و تعداد سرمایه گذار استاندارد در این بازار انگشت شمار است. به طوریکه حتی سهامداران و شرکت های حقوقی نیز با دید کوتاه مدت سرمایه گذاری می کنند.

فرشید اردبیلیون جهانی با بیان اینکه می بایست سیکل نوسانگیری در بازار سرمایه شکسته شود، در این خصوص افزود: بازار سرمایه باید از دوره فعلی عبور کند که این امر نیز توسط دولتمردان و متولیان بازار سرمایه محقق می شود. حال باید دید که مقامات مسئول چه زمانی اقدام به انجام این امر می کنند، چرا که بهبود شرایط بورس نیازمند انتشار خبری اثر گذار و اقدام عملی است.

وی به عدم وجود سرمایه گذاران با دید بلند مدت اشاره کرد و اظهار داشت: به نظر می رسد سیاست های دولت اجازه ورود سرمایه گذاران را نمی دهد. چرا که در حالی سهام برخی از شرکت ها بازدهی اندک به سهامداران اعطا کرده که همان شرکت اقدام به انتشار اوراق مشارکت با سود 20 درصدی نموده است. مسلم به نظر می رسد که سهامداران تمایل بیشتری برای خرید اوراق دارند تا سهام شرکت مذکور.

مدیرعامل شرکت کارگزاری جهان سهم افزود: در سراسر دنیا نرخ سود اوراق به دلیل ریسک بالای آن بیشتر تعیین می شود. به عبارت بهتر سرمایه گذاران در ازای پذیرش ریسک بیشتر سود بالاتری دریافت می کنند. چرا که در شرایطی که نرخ سود سپرده های بانکی 15 درصد تعیین شده و بازدهی بورس کمتر از 20 درصد است، نرخ سود اوراق به دلیل ریسک بالای آن نسبت به سایر ابزارها بیشتر تعیین شده است. حال آنکه در بازار سرمایه کشورمان سرمایه گذاران با تصور دریافت سود بدون ریسک اقدام به خرید اوراق می کنند.

اردبیلیون جهانی به دلیل دیگر عدم ورود نقدینگی جدید به بورس اشاره کرد و گفت: عدم وجود اطلاعات و گزارش های شفاف در بازار سرمایه یکی دیگر از دلایل این موضوع می باشد. چرا که به طور مثال در حالی مصوبه اخیر واردات نفت طی 10 روز گذشته ابلاغ شده و شرکت های پالایشی می بایست بودجه سال مالی خود را بر اساس آن تدوین و ارائه کنند که شاهد آن هستم که همچنان شرکت های پالایشی گزارش عملکرد سه ماهه سال مالی جاری خود را بر اساس اطلاعات و قیمت ها در سال 94 ارائه کرده اند و مبنای گزارشات خود را بر اساس قیمت های قبلی قرار دادند و به نظر می رسد باید دلیل اصلی این را موضوع از مقامات مسئول جویا شد.

وی در خاتمه در پاسخ به این سوال که آیا تسویه اعتبارات کارگزاران بر شکل گیری روند منفی در بورس موثر است؟، ابراز داشت: این موضوع برای شرکت های کارگزاری اختیاری است و این مجموعه ها می توانند در پایان سال مالی خود یعنی پایان شهریور ماه یا پایان اسفند ماه اقدام به تسویه اعتبارات اعطایی به مشتریان کنند و از این رو می توان گفت اثر منفی بر وضعیت بورس اعمال نمی کند و تنها توجیهی است که از سوی برخی از افراد و مقامات عنوان می شود.


-عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:
تیم اقتصادی و مسئولین دولت برای افزایش سرمایه در گردش رفع مشکلات نقدینگی و ایجاد رونق نسبی در بخش های تولیدی اقتصاد کشور که اغلب یا تعطیل شده اند یا در آستانه تعطیلی قرار گرفته و با کاهش تولید روبرو شده اند از طریق بانک ها تسهیلات ارزان قیمت اعطا کند تا با این راه کار غیر تورم زا در اقتصاد و به دنبال آن بازار سرمایه که آیینه تمام نمای اقتصاد است رونق ایجاد کند.

تیم اقتصادی دولت در نظر دارد تا در 6 ماه دوم سال جاری رکود را از بین ببرد و اقتصاد را به سمتی حرکت دهد که مشکلات بنگاه های اقتصادی حل شود و تنها در نیمه دوم سال جاری زمان دارد تا برگ برنده خود را رو کند.

یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ضمن این مطلب در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز اظهار داشت: تیم اقتصادی و مسئولین دولت برای افزایش سرمایه در گردش رفع مشکلات نقدینگی و ایجاد رونق نسبی در بخش های تولیدی اقتصاد کشور که اغلب یا تعطیل شده اند یا در آستانه تعطیلی قرار گرفته و با کاهش تولید روبرو شده اند از طریق بانک ها تسهیلات ارزان قیمت اعطا کند تا با این راه کار غیر تورم زا در اقتصاد و به دنبال آن بازار سرمایه که آیینه تمام نمای اقتصاد است رونق ایجاد کند.

احمد محمدی انارکی در ادامه افزود: همانطور که واقفید بازار سرمایه طی چند ماه گذشته با روند نزولی همراه شده و با رکودی در این بازار ایجاد شده سهامداران نیز دچار عدم اعتماد نسبت به وعده های مسئولین شده اند.

وی تأکید کرد: طبق آنچه که وزیر اقتصاد در جلسه ای که با کمیسیون اقتصادی مجلس داشته قول داده است، بحث کاهش مجدد نرخ سود بانک ها افزایش توان اعتباردهی نظام بانکداری و بهبود مشکلات بانک مرکزی طی 6 ماه آینده انجام خواهد شد و در همین راستا اعضای کميسیون اقتصادی نیز پیگیری های لازم را به صورت جدی انجام خواهند داد.

محمدی انارکی تصریح کرد: دولت تنها 6 ماه فرصت دارد تا برگ برنده خود را در جهت بازگرداندن اعتماد و امید سرمایه گذاران و سهامداران به اقتصاد کشور، رو کند.

نماینده مردم رفسنجان در مجلس شورای اسلامی با ابراز امیدواری و خوش بینی نسبت به رشد اقتصادی در نیمه دوم سال جاری، گفت: دولت در حال حاضر 600 هزار میلیارد تومان به پیمانکاران، بانک ها و دیگر بخش های اقتصاد بدهکار است و برای پرداخت بخشی از این بدهی صکوک منتشر کرده است. هر چند که این به ایجاد رونق در اقتصاد کمک خواهد کرد اما کافی نیست. البته ناگفته نماند فروش نفت ایران از نظر مقداری به شرایط قبل از تحریم رسیده است و این موضوع خود می تواند در کنار دیگر موارد مذکور روزنه های روشنی از امید برای رشد اقتصادی طی 6 ماه دوم سال جاری ایجاد کند.

وی در خاتمه خاطرنشان کرد: دولت تنها زمانی که برای رو کردن آخرین برگه شانس خود در اختیار دارد تا قبل از تاریخ انتخابات ریاست جمهوری سال آینده می باشد. چرا که شرایط اقتصاد و بازار سرمایه به حال خود رها شود علاوه بر اینکه از آنچه که در حال حاضر وجود دارد بدتر می شود، صرف هزینه های هنگفتی را نیز می طلبد.


-مبنا قیمت پایانی

سهمی پایین قیمت پایانی چند روز است معامله میشود روند نزولی

سهمی بالای قیمت پایانی چند روز است معامله میشود روند صعودی


--ساعت دوازده و پانزده دقیقه تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
-
--
-
-
-
-
--
-
-
-


حامد بازدید : 107شنبه 20 شهريور 1395 زمان : 8:44 نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط حسین در تاریخ 1395/6/20 و 12:15 دقیقه ارسال شده است

توسعه ملی وتوسم مدتی است توسط یکی از زیر مجموعه ها بطور نامحسوس جمع می شود .گویا خبرهای خوبی از شرکت در آینده شنیده خواهد شد
تا نظر استاد حامد چی باشد؟
پاسخ : سلام به امید رشد توسم

این نظر توسط پارس در تاریخ 1395/6/20 و 11:23 دقیقه ارسال شده است

سلام فولای ۲۲۹ تومانی برای خرید مناسب است باتشکر
پاسخ : من جایزه اش را دارم ممکن است علت افت مراحل افزایش سرمایه باشدمنظورم افت مقطعی سرفرصت باید از کدال وضعیت افزایش سرمایه را دقیقا چک بکنم

این نظر توسط اسماعیل در تاریخ 1395/6/20 و 11:17 دقیقه ارسال شده است

سلام شلیا یک نگاهی بیندازید
پاسخ : سلام یک بار مقاومت 2800ریال را دیده الان در حال عبور از ان مرحله است.... خریدن جرات ریسک می خواهد خوب امثال من نداریم چنین جراتی را شما هم همه جوانب را بسنجید

این نظر توسط حسین در تاریخ 1395/6/20 و 11:08 دقیقه ارسال شده است

تاپیکو

این نظر توسط حسین در تاریخ 1395/6/20 و 10:17 دقیقه ارسال شده است

بین 150 تا 200 ریال .
قیمت بازگشایی سهم جذاب است
پاسخ : سلام کدام سهم

این نظر توسط مریم در تاریخ 1395/6/20 و 10:06 دقیقه ارسال شده است

سلام.
چه نکته هایی نشون میده وقت خروج از سهمه؟
پاسخ : سلام سهم قدرت رشد ندارد مدام در جا میزند ویا ناگهانی ریزش می کند تقاضا ها در قیمتهای پایین است ودهها علت بنیادی وتکنیکی

این نظر توسط احسان در تاریخ 1395/6/20 و 9:58 دقیقه ارسال شده است

سلام صبح بخیر

برای کسب اطلاع از نحوه کار و قوانین بورسهای دیگر کشورها از کجا میتونم اطلاعات بدست بیارم
باتشکر
پاسخ : سلام نشر چالش کتابهای سایتش را چک کنید
ویا در گوگل سرچ کنید اصل موضوع را البته این فرم
کتاب بررسی بورسهای جهان

این نظر توسط حسین در تاریخ 1395/6/20 و 9:40 دقیقه ارسال شده است

خروج کامل از ایران خودرو و گروه قطعاتی

درصدد ورود به تاپیکو بخاطر مجمع 29 شهریورپاه
پاسخ : سلام میزان تقریبی تقسیم سود چقدر است

این نظر توسط محسن در تاریخ 1395/6/20 و 9:33 دقیقه ارسال شده است

سلام
اخابر رو جدی بگیریم بخریم یا بفروشیم ؟
پاسخ : سلام به وقتش خرید به وقتش فروش جدی هم بگیرید


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام ودوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیریدبا تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنیدبهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشدضمنا چون ما مجوز مشاوره نداریم برای همیشه در بخش نظرات به احترام رعایت قانون جواب نظر را نمیدهیم صرفا نظرات وگفتگوهای شما درج میشود.بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  صفحات جداگانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 561
 • کل نظرات : 3869
 • افراد آنلاین : 4
 • تعداد اعضا : 1
 • آی پی امروز : 404
 • آی پی دیروز : 423
 • بازدید امروز : 1,996
 • باردید دیروز : 1,661
 • گوگل امروز : 119
 • گوگل دیروز : 140
 • بازدید هفته : 9,347
 • بازدید ماه : 19,495
 • بازدید سال : 462,771
 • بازدید کلی : 1,307,989
 • کدهای اختصاصی