close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
فعالیت صندوق ها

خانه | پست الکترونیک | آرشیو

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال ما در تلگرام apsahm@با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید


فعالیت صندوق ها

سلام روز بخیر


-سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامtalarbourseiran@از سمت چپ سایت با گوشی همراه کانال را جوین کنید
-بازار شروعی مثبت دارد شروعی حمایتی ولی موج شدید خرید مشاهده نمیشود تا این لحظه

-اما معامله اخابر دئر 2360ریال جالب است همان سهمی که در 2000ریال اشاره مکرر به خرید داشتیم
-شبندر هم بسان یک سواره نظام در محدوده 4500الی 5200ریال فعلا جولان میدهد البته منظورم بازه ماهیانه است
-تحریک برای تقاضا انگشت شمار است به وفور نیست البته باید تا اخر وقت منتظر ماند
-اما هفته اینده بازار مثبت وهفته اخر شهریور بازار با اصلاحات محدود همراه خواهد بود
-گروه بیمه کم تحرک است چون قیمتها رشد کرده اند ودر این محدوده قیمتی خریدار رغبت نشان نمیدهد
-تا همین به همین مدل اندک حمایتی از بازار بشود جای شکرش باقی است
-ولغدر خزنده در حال رشد فاصله قیمت سهم با حق تقدم زیاد است چون حق با حمایت روبروست
-خرید بیمه اسیا در 1250ریال منطقی بود ولی با رشد موقت امروزتا این لحظه 1344ریال معامله میشود
-فولای زیر 2300ریال حمایت شد علت فنی افت قیمت سهم در اینده سهام افزایش سرمایه ازاد خواهد شد وجماعتی دوست دارند سهام ازاد شده را بخرند وانبار کنند
-فسرب حمایت اول 2400ریال
-

ششمین مجوز افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی دارایی با ۶۴۶ درصد

ششمین مجوز افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی دارایی در سال جاری با ۶۴۶ درصد برای شرکت اخراجی فولادکاویان صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، فولادکاویان اخراجی هم بعد از شرکت های آهنگری‌ تراکتورسازی‌ ایران‌، ایرکا پارت صنعت (کاربراتور ایران) ، پلاسکوکار سایپا، ماشین سازی نیرو محرکه  و قند تربت جام مجوز افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی دارایی را گرفت.

"فوکا" که مهر دو سال پیش با تصمیم هایت پذیرش از بورس حذف و به بازار پایه فرابورس منتقل شده، سال گذشته گزارش حسابرس درباره افزایش سرمایه 646 درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی ها را به سازمان ارسال و حتی زمان مجمع فوق العاده را 10 صبح 26 اسفند تعیین کرده بود اما قادر به دریافت مجوز نشده بود.

با این حال سازمان بورس افزایش سرمایه این شرکت از 80 به بیش از 597 میلیارد تومان موافقت و مجوز لازم را صادر کرد تا "فوکا" طی روزهای آینده اقدام به برگزاری مجمع فوق العاده کند.

اهداف این تامین مالی ، رفع محدودیت های موجود برای اخذ تسهیلات از بانک ها،استفاده از معافیت مالیاتی بر اساس ماده 17 قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور، بهبود ساختار سرمایه و افزایش سرمایه به سطح قابل قبول ، اصلاح ساختار مالی ، تطبیق حقوق صاحبان سهام شرکت با قیمت واقعی سهام، تغییر نگرش سیستم بانکی به شرکت جهت اعطای تسهیلات و تامین نیازها و خواست های اطلاعاتی استفاده کنندگان اعلام شده است.

این شرکت از آبان 82 با کشف قیمت 625 تومانی هر سهم وارد بورس و سال 85 توسط یک فعال صنعت فولاد از سرمایه گذاری توسعه معادن وفلزات خریداری شده است. 

انتهای پیام


-مدیرعامل سپرده گذاری مرکزی:

جامعه سهامداران ایرانی ۹ میلیونی شد/ آخرین تعداد و ترکیب نمادها

مدیرعامل سپرده گذاری مرکزی با بیان صدور بیش از 14 هزار کد جدید در ماه گذشته، جامعه سهامداران ایرانی را حدود ۹ میلیون نفر اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محمدرضا محسنی درباره آخرین وضعیت صدور کد سهامداری برای فعالان بازار سرمایه ایران از صدور 14 هزار و 750 کد جدید در مردادماه خبر داد و گفت: با این تعداد ، سهامداران بورس ایران به 9 میلیون و 970 هزار فرد رسید که شامل 4 میلیون و 582 هزار مرد و 2 میلیون و 125 هزار زن است.

وی با بیان اینکه بیش از 33 هزار کد حقوقی و 674 کد سهامدار خارجی نیز صادر شده ادامه داد: ماه گذشته 24 کد سهامدار خارجی جدید صادر شد. 14 سهامدار حقیقی از آلمان، اسپانیا، لهستان، چین، کره جنوبی، ژاپن و افغانستان در ماه گذشته با پشت سر گذاشتن مراحل قانونی، کد معاملاتی فعالیت خود را در بازار سرمایه ایران دریافت کردند.

این مقام مسئول افزود: 10 سرمایه گذار حقوقی خارجی نیز کد سهامداری را گرفتند تا شمار سرمایه گذاران حقوقی خارجی فعال در بازار سرمایه ایران به 100 مورد برسد.

محسنی درباره وضع نمادهای فعال در بازار سرمایه توضیح داد: از 6 هزار و 409 نماد فعال ، 5437 نماد در بورس انرژی، 417 نماد در بورس تهران، 58 نماد در بورس کالا و 497 نماد در فرابورس ایران فعال است.

انتهای پیام


-کساپاحمایت 2400مقاومت 2800ریال
-بخش نظرات را بخوانید بعضی سوالها جوابهای  نرمالی داده شده
-تا شنبه خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
+ نوشته شده در چهارشنبه 17 شهريور 1395 ساعت 8:41 توسط حامد | | تعداد بازدید : 173

مطالب قبلی

صفحات وبلاگ

منوی اصلی

تبلیغات

دسته بندی خبر ها

نظر سنجی

درباره ی ما


کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

آرشیو

پیوند های وبلاگ

لینک های روزانه

امار وبلاگ

امکانات


Powered By
rozblog.com
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

کلیه ی حقوق مادی و معنوی وبلاگ bourseclasor محفوظ می باشد.