close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
افزایش سرمایه های پیش خور شده

افزایش سرمایه های پیش خور شده

سلام روزبخیر


کانال تلگرام ما مجددا فعال شده است  با گوشی همراه از سمت چپ سایت میتوانید جوین کنید

talarbourseiran@


-شروع بازی بورس با برگ برنده اخابر79 واحد تاثیر مثبت بر شاخص کل.........
-بازار همچنان در حال استراحت وامیدواریم هفته یک بار ان هم دوشنبه اجازه دهند بازار مثبت بخورد
-در گفتگو با مدیرعامل شرکت کارگزاری بورس ابراز مطرح شد:
در صورت تصویب اصلاحیه بودجه دولت در مجلس شورای اسلامی، دو اقدام مهم در راستای اجرای این اصلاحیه عملی خواهد شد که پرداخت بدهی دولت به پیمانکاران و افزایش توان تسهیلات دهی بانک ها را شامل می شود، با پرداخت بدهی پیمانکاران از طرف دولت رونق نسبی در بسیاری از صنایع و البته در کلیت اقتصاد ایجاد خواهد شد.

اصلاحیه بودجه دولت اگر در آینده ای نزدیک در صحن علنی مجلس ارائه و تصویب شود و تصمیماتی که دولت طی آن اتخاذ کرده اجرایی گردد، بر روند بازار سرمایه در نیمه دوم سال جاری اثر مثبت خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت کارگزاری بورس ابراز ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: در صورت تصویب اصلاحیه بودجه دولت در مجلس شورای اسلامی، دو اقدام مهم در راستای اجرای این اصلاحیه عملی خواهد شد که پرداخت بدهی دولت به پیمانکاران و افزایش توان تسهیلات دهی بانک ها را شامل می شود، با پرداخت بدهی پیمانکاران از طرف دولت رونق نسبی در بسیاری از صنایع و البته در کلیت اقتصاد ایجاد خواهد شد و از طرفی با افزایش توان اعتبار دهی بانک ها، گردش حساب ها و به دنبال آن معاملات نیز با رشد همراه می شود و این امر باعث خواهد شد شرکت هایی که پتانسیل رشد و گروه هایی که توانایی لیدر شدن را دارند، خودنمایی کرده و امید برای رشد قیمت سهام آنها افزایش یابد.

سید علی محمودی در ادامه افزود: یکی از آن گروه هایی که پتانسیل لیدری بازار سرمایه را دارد، پالایشی ها می باشد که می تواند پیرو تصویب این اصلاحیه در مجلس در بازار بورس خودی نشان بدهد.

وی تأکید کرد: علاوه بر این قراردادهای نفتی جدید که الگوی آن نیز طراحی شده است اگر نهایی و اجرا شوند بستر را برای حضور پر رنگ سرمایه گذاران خارجی گسترش می دهد و امید برای افزایش حجم و ارزش معاملات گروه پالایشی را بیش از پیش خواهد کرد.

محمودی تصریح کرد: از زمانی که تغییرات جدیدی در مدیریت سازمان بورس ایجاد شده و فردی از بدنه بازار سرمایه به این سمت منصوب شده است با توجه به تأکیدهایی که وی در خصوص کاهش ریسک سرمایه گذاری و فرآهم آوردن موجبات افزایش سرمایه گذار خارجی دارد، انتظار می رود نقدینگی تازه نفسی به بازار سرمایه وارد شود، اما اگر این اقدامات صورت نگیرد نمی توان نسبت به افزایش سرمایه گذاری ها در بورس و رشد شاخص ها امیدوار بود.

این کارشناس بازار سرمایه با اشاره به عدم اجرای برخی مواد قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت با عنوان "طرح الحاق برخی مواد به قانون بخشی از مقررات مالی دولت و اصلاحات و الحاقات بعدی آن" توضیح داد: طبق این قانون باید مابه التفاوت قیمت 5 فرآورده اصلی شرکت های پالایشی به قیمت فوب خلیج فارس و 95 درصد قیمت نفت خام هر 3 ماه یکبار محاسبه شود، که در حال حاضر اجرا نمی شود. حال اگر این قانون به درستی و به موقع اجرا شود و در جهت پایبندی به اصول اقتصاد مقاومتی و خام فروشی صورت نگیرد از لحاظ فاندامنتال نیز شرایط برای صعود این گروه به عنوان لیدر بازار سرمایه فراهم خواهد شد.


-در نماد وغدیر 2 یک جابجایی270میلیون سهمی
-اخابر در 215 مورد پسند هست؟
پاسخ : سلام بله حمایت را درست گفتید

-چند جلسه بود از عقب نشینی خبهمن میگفتیم این عقب نشینی خبهمن به کل بازار مربوط میشود
-با روند مخالف هیچ وقت نجنگ چون شکست می خوری
-امروز یه کمی فتیله شاخص پایین کشیده شد تا فردا یک موج مثبت کوچولو راه بیفتد
-خچرخش در محدوده 1900ریال بود سوال کردند گفتیم عقب نشینی دارد الان1571ریال هنوز هم تثبیت نشده
-بورس ایران تابع دوایر ریسک معلم بورس است اتفاقات عقب نشینی امروز برحق بودن کتابچه 190 صفحه ای ما را ثابت میکند هر ورقش درست وبجا نوشته شده است
-پیش بردن این وضعیت در بورس یعنی سرمایه گذاری بلند مدت را با چالش مواجه میکند
-کاهش تورم زمانی موثر است که بانکها واوراق مشارکت سودهای انچنانی به مردم ندهند که خودش تولید نقدینگی میکند
-ومعادن حمایت 1180ریال
-کروی حمایت 2000ریال
-فولاد حمایت 1150ریال
-فنوال حمایت 1100ریال
-با سلام مجدد 

 قیمت مناسب برای ورود به خساپا را چند توصیه می کنید ؟ 

بسیار ممنون
پاسخ : 1000و1050ریال

-ساعت 12 تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

شاراک-خراسان-وبانک-[ یکشنبه 07 شهريور 1395 ] [ 8:36 ] [ حامد ]