close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
روزی برای نماد خودرو
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روزبخیر-ثبت نام مستر کارت معتبر در 190 کشور دنیا از طریق دفاتر پستی از مهر ماه این خبر یعنی رفع تدریجی تحریم ها واثر مثبت دارد روی بورس-در لیست نمادهای برترین صف خرید از نمادهای رند خبری نیست-مرقام متوقف کرازی یحتمل اگر عرضه نشود به گره خواهد خورد-خکمک صف سنگین  هدف قیمت 1150ریال-شپتروهم…

سلام روزبخیر


-ثبت نام مستر کارت معتبر در 190 کشور دنیا از طریق دفاتر پستی از مهر ماه این خبر یعنی رفع تدریجی تحریم ها واثر مثبت دارد روی بورس


-در لیست نمادهای برترین صف خرید از نمادهای رند خبری نیست
-مرقام متوقف کرازی یحتمل اگر عرضه نشود به گره خواهد خورد
-خکمک صف سنگین  هدف قیمت 1150ریال

-شپتروهم صف دارد

-صف وتوصا صف محکمی نیست تا این لحظه

-کلا هیچ وقت روی صفهای خرید  قبل از ساعت 9 حساب ویژه باز نکنید صفهای پایدار علایم خاصی دارندبمرورزمان تجربه تشخیص را بدست خواهید اورد

-خعتبار عرضه شد ولی مجددا صف خرید شد تا این لحظه

-خچرخش پس از صدرصد رشد باوریک اصلاح قیمت محدود

-شتران حمایت اول 3000ریال الان 3250ریال
-تشخیص واشاره های مکرر به نماد ختوقا در محدوده زیر 1700ریال سیگنال صحیح بوده رشد تا محدوده 1820ریال
-در گفت وگوی بورس پرس با مدیرعامل شرکت اعلام شد:

آخرین وضعیت افزایش سرمایه ۹۱۴ درصدی آزمایش و اعلام برخی برنامه ها

مدیرعامل آزمایش درباره آخرین وضعیت افزایش سرمایه ۹۱۴ درصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها توضیح داد و برخی از برنامه های حال و آینده را اعلام کرد.

احمدرضا صفری در گفت وگو با پایگاه خبری بورس پرس، درباره آخرین وضعیت افزایش سرمایه ۹۱۴ درصدی شرکت آزمایش از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها (از 21.7 به بیش از 220 میلیارد تومان) اظهار داشت: این موضوع هفته پیش از مسئولان سازمان بورس پیگیری شده و انتظار می رود طی روزهای آینده نظر سازمان به طور رسمی اعلام شود.

وی ادامه داد: این افزایش سرمایه با احتساب زمین های تهران آزمایش بوده و در آن حداقل ارزیابی ها و به صورت منطقی موارد اعلام شده است. برخی ایرادات هم مطرح بود که طی دو ماه گذشته برطرف شده است.

این مقام مسئول با بیان اینکه برخی دارایی ها هم متصرفی بوده و در حال طی فرایند حقوقی بوده و دراختیار شرکت نیست، در پاسخ به اینکه به فرض دریافت مجوز سازمان بورس، چه زمان مجمع فوق العاده برگزار و آزمایش با چه تحولاتی روبرو خواهد شد، به بورس پرس گفت: در نظر است تا به محض صدور مجوز قانونی، در شهریورماه نسبت به برگزاری مجمع فوق العاده و طی مراحل دیگر از جمله ثبت سرمایه جدید در اداره ثبت شرکت ها اقدام و همه فرایندها طی شود.

صفری ادامه داد: با عملی شدن افزایش سرمایه، آزمایش از ماده 141 قانون تجارت خارج خواهد شد. در این میان به تازگی سرمایه زیرمجموعه اصلی یعنی آزمایش مرودشت هم از 97 به 107 میلیارد تومان رسیده است.

به گفته وی یکی از برنامه های مدنظر هیات مدیره عدم تولید محصولات زیانده و تمرکز در آزمایش مرودشت با تولیدات تحت برند است. همچنین مذاکراتی با سرمایه گذاران خارجی به خصوص چینی ها در جریان است که در صورت نهایی شدن ، محصولات متنوعی با سرمایه و تکنولوژی جدید تولید خواهد شد.

انتهای پیام


-

پیش بینی یک کارگزاری از شرایط امروز بازار سهام، چند صنعت و دو شرکت تازه وارد

شرکت کارگزاری آبان با تکیه بر بهای قیمت نفت و رویدادهای موثر روزهای گذشته، شرایط امروز بازار سهام ، دو شرکت تازه وارد و برخی صنایع و شاخص را پیش بینی کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت کارگزاری آبان درباره شرایط امروز بازار سهام اعلام کرد در بازارهای بین المللی، افزایش بهای قیمت نفت و روند صعودی قابل توجه چند روز اخیر، احتمالا افزایش تقاضا در گروه های پالایشگاهی را در پی داشته باشد. موضوعی که می تواند برخی نمادهای گروه همچون شتران و شپنا را با معاملاتی مثبت و صف خرید مواجه گرداند.

در گروه تاثیر گذار خودرویی، نماد "خودرو" با توجه به تعدیل مثبت ۳۹ درصدی سود سال مالی جاری، احتمالا قبل از شروع داد و ستدها متوقف شود. همچنین انتظار می رود برخی قطعه سازان همچون "خکمک، خرینگ، ختوقا و خفنر" با ادامه صف خرید و برخی نمادها همچون "خکاوه" تحت تاثیر معامله بلوکی و افزایش سرمایه پیش رو، دادوستدهای پرتقاضایی را تجربه کنند.

نمادهای تازه وارد "تلیسه و اپرداز" در حالی همچنان رشد قیمتی و صف خرید را تجربه می کنند که در نماد "اپرداز" شاهد بازدهی مطلوبی برای سهامداران این نماد بودیم. اما با توجه به نحوه معاملات و عرضه های پرحجم نماد اپرداز در روز چهارشنبه نسبت به روز های قبل از آن  به نظر می رسد در شروع بازار شنبه با عرضه صف خرید آن مواجه شویم و با توجه به رشد سریع هفته های اخیر علاوه بر فشار فروشندگان جهت شناسایی سود، معاملات پرتقاضای آنرا نیز نظاره گر باشیم.

در نهایت و با توجه به بازار بی رمق، خسته کننده و بعضا منفی این روز ها، به نظر شنبه پیش رو همین منوال داد و ستدها را نظاره گر باشیم اما با توجه به رشد قیمت های جهانی نفت و فلزات پایه و اصلاح چند روزه گروه های فلزی، معدنی و پالایشگاهی افزایش تقاضا در گروه های مذکور محسوس بوده که در صورت عقب نشینی فروشندگان، می توانند به عنوان لیدر بازار ظاهر شده و موج جدید صعودی بازار را رقم بزنند.

در این بین از لحاظ تحلیل تکنیکال با اتمام "پول بک" شاخص کل به محدوده 77 هزار واحد و حرکت مجدد به محدوده 79 هزار واحد می تواند اوایل هفته پیش رو را با معاملات پرتقاضا و مثبت همراه سازد، اما همچنان با وجود فروشندگان پرقدرت این روند با آهنگی کند دنبال خواهد شد.

انتهای پیام


-مدیر پذیرش اوراق بهادار بورس به بورس پرس خبر داد:

عرضه اولیه دو شرکت در ماه آینده و انتقال یک پالایشگاه + ۸ شرکت در نوبت

مدیر پذیرش اوراق بهادار بورس تهران از برنامه عرضه اولیه دو شرکت جدید در ماه آینده، انتقال پالایشگاه تهران و در نوبت ماندن حداقل ۸ شرکت دیگر خبر داد.

اسماعیل درگاهی در گفت وگو با پایگاه خبری بورس پرس، در رابطه با برنامه بورس تهران برای ورود شرکت های جدید در ماه های آینده اظهار داشت: شهریور ماه فصل تازه ایی از عرضه های اولیه و حضور شرکت های جدید در بورس تهران خواهد بود و طی آن شرکت هایی که در 5 ماه اول سال پذیرش شده اند به همراه شرکت های پذیرفته شده سال قبل، به مرور وارد بازار سهام خواهند شد.

وی با بیان اینکه برخی ابهامات مربوط به شرکت ها و طولانی شدن فرایند تصمیم گیری توسط سهامداران عمده از جمله دلایل تاخیر در ورود شرکت های جدید است، ادامه داد: در صورت نبود مانع و رویدادی پیش بینی نشده، قرار است در ماه آینده سهام دو شرکت آسان پرداخت با سرمایه 75 میلیارد تومانی و ارزش بازار قابل توجه به همراه شرکت 100 میلیارد تومانی ایرانیان اطلس عرضه اولیه شوند.


-معمولا اخر ماه بازار رمق رشد ندارد اشتیاق به خرید فردا اواخر وقت بیشتر خواهد شد
-رمپنا همچنان متوقف  بعضی مواقع بعضی نمادها بیش از شش ماه متوقف می مانند مثل وخارزم
-از سوي بورس نيوز بررسي شد؛
عد از جریان انعقاد قرارداد همکاری بین سایپا و رنوی فرانسه و فروش 50 درصد از سهام سایپا کاشان به خودروسازی سیتروئن جهت ایجاد توليد محصول مشترک، به نظر می رسد این بار مدیرعامل "خساپا" تلاش کرده برگ برنده دیگری را برای بازی های خود رو کند.

بلوک 56.72 درصدی سهام شرکت سایپا دیزل در حالی دیروز توسط گروه خودروسازی سایپا و به وکالت از شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنعتی نیوان ابتکار جهت فروش آگهی شد که قیمت پایه هر سهم آن 1630 ریال تعیین شده است.

به گزارش بورس نیوز، بعد از جریان انعقاد قرارداد همکاری بین سایپا و رنوی فرانسه و فروش 50 درصد از سهام سایپا کاشان به خودروسازی سیتروئن جهت ایجاد توليد محصول مشترک، به نظر می رسد این بار مدیرعامل "خساپا" تلاش کرده برگ برنده دیگری را برای بازی های خود رو کند. تصمیمی که شاید بتواند گفت اولین اقدام عملی سایپا برای خروج از زیان و مشمولیت ماده 141 قانون تجارت محسوب می شود و آن، عرضه بلوک "خکاوه" است که بازار سهام مدت ها منتظرش بود.

چرا که در رابطه با بحث انعقاد قراردادهای خارجی سایپا و زمان بر بودن فرآیند اجرایی و تولید محصول مشترک، در حال حاضر امکان مشاهده آثار احتمالی مترتب با آن چندان امکان پذیر نیست. اما به طور قطع آثار ناشی از فروش یکی از زیر مجموعه هایی که به دلیل زیان انباشته هنگفت بار مالی سنگینی را تاکنون به سهامدار عمده خود تحمیل کرده، می تواند سریعاً خود را در صورت هاي مالي سايپا نمایان سازد.

بطوریکه چنانچه تعداد حدود یک میلیارد و 119 میلیون سهم "خکاوه" از پرتفوی سایپا به صورت نقدی و یکجا فروخته شود، رقمی بیش از 194 میلیارد تومان نقدينگي جديد عاید این سهامدار خواهد كرد و حتي فروش اقساط و شرايطي آن نيز در يك بازه چند ماه آثار خود را نمايان مي سازد.

حال با توجه به اینکه سایپا برنامه فروش بلوک 56.72 درصدی "خکاوه" را دارد و نظر به زیان انباشته حدود 900 میلیارد تومانی این شرکت طی صورت های مالی اعلامي پيرامون عملکرد سه ماهه منتهی به پایان خرداد ماه 95، سهم گروه سایپا از این میزان انباشته رقمی بیش از 510 میلیارد تومان محاسبه می شود.

بر این اساس حتی اگر فروش بلوک مذکور هیچ سودی برای سایپا نداشته باشد، از نظر کاهش و حذف زیان های تحمیل شده به نفع این غول خودروسازی خواهد بود.

نکته دیگر اینکه طبق صورت های مالی "خساپا" بهای تمام شده كل سهام "خکاوه" پس از تغيير روش هاي حسابداري به روش ارزش ويژه، در پرتفوي اين خودروساز يك ميليون ریال در نظر گرفته شده است.

ضمن اینکه سایپا دیزل روز گذشته پیرامون افزایش سرمایه از مبلغ 210 میلیارد به رقمی بیش از 451.5 میلیارد تومان از محل تجدید ارزیابی دارایی ها و به منظور اصلاح ساختار مالی خود خبر داده است كه با تجدید ارزیابی دارایی هایش با استفاده از معافیت مالیاتی، بزودي از مشمولیت ماده 141 قانون تجارت خارج خواهد شد.

عوايد سايپا از فروش بلوك

بر این اساس می توان گفت انتشار آگهی این بلوک به نوعی اولین اقدام جدی و عملی سایپا برای اجرای برنامه هایش جهت اصلاح ساختار مالی و کاهش زیان انباشته آن محسوب می شود.


-کگل متوقف میتواند کارشناسی شده یک سیگنال خرید باشد
-ولغد متوقف نیز اگر مجمع موفقی داشته باشد میتواند یک سیگنال خرید باشد
-سلام 
دواير ريسك كمنگنز رو ميخواستم.
پاسخ : سلام وسط دایره 1500ریال 
دایره اول 2000ریال 
دایره دوم 2500ریال 
دایره سوم 3000ریال 
البته با گزارشها وجو فعلی بازار


-خبهمن طی یک عقب نشینی تاخیر در حال اصلاح قیمت است اگر به افزایش رفت از کف کف باز شود
-اپرداز هنوز می خواهد رکورد بزند وبه صعود ادامه دهد
-شبندرپر معامله وبیش از 3میلیون صف خرید تا این لحظه
-مخلوط کردن معاملات کد به کد ویا.... هر مدلی جهت بالا نشان دادن ارزش معاملات روزانه سهام دار خرد را به خطا می اندازد خوب این کار را نکنند.....
-یک ساعتی سیستم ما قطع بود ولی جمع بندی امروز پیش بینی اصلاح قیمت خچرخش را داشتیم وچنین شد
-تا فردا خدا نگه دار عجولانه نخرید کانال های تلگرام شما را بازی میدهند
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-


نظرات () تاریخ : شنبه 30 مرداد 1395 زمان : 7:44 بازدید : 183 نویسنده : حامد
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط محسن در تاریخ 1395/5/30 و 19:00 دقیقه ارسال شده است

خپارس امروز 133 هم معامله شد به 130 نزدیک تر میشویم و حجم بالاتر میره
نوسان روزانه 70 ریال
پاسخ : سلام تو پست اصلی یک توضیحی دادم

این نظر توسط farshad در تاریخ 1395/5/30 و 11:46 دقیقه ارسال شده است

سلام استاد
حق تقدم ارفع قیمتش 170 ولی خود سهم قیمتش 400 خوب بهتر نیست بجای خرید خود سهم حق تقدمشو بخریم؟ممنون میشم اگه توضیحی بدید.
پاسخ : سلام فردا صبح دقیق بررسی میکنیم الان سیستم قطع وصل میشود

این نظر توسط محمدرضا در تاریخ 1395/5/30 و 11:33 دقیقه ارسال شده است

درودتان
احیانن دوستان خبر دارن سود شبندر ؟
ازم سوال شد نمیدونستم
پاسخ : سلام کدال من با تاخیر باز میشود دوستان اگر میدانند بگویند

این نظر توسط ابراهیم غزالی در تاریخ 1395/5/30 و 11:32 دقیقه ارسال شده است

سلام کفرا مدتی است درجا می زند ایا میل به حرکت مثبت دیده می شود ؟
پاسخ : سلام درجا نمیزند موقتا در محدوده 3100الی 3300ریال بالا وپایین میشود

این نظر توسط saeed در تاریخ 1395/5/30 و 11:12 دقیقه ارسال شده است

سلام روزتون بخیر
حمایت میهن رو میش بفرمایید
پاسخ : سلام
اما حمایت بیمه میهن رهایش کنیداصلاح قیمت کند توانایی افزایش سرمایه اش ضعیف است

این نظر توسط فرهاد در تاریخ 1395/5/30 و 10:36 دقیقه ارسال شده است

سلام استاد روزتان بخیر
وساپا 110 قبلا محدوده کم ریسکی بود.الانم در 110 خریدارید؟؟؟
پاسخ : سلام فقط نوسان گیری بلند مدت باید خبرهای خوب به سهم برسد
من 1100ریال خریدار نیستم ترجیح میدهم با کناره ها کار کنم

این نظر توسط شایان در تاریخ 1395/5/30 و 10:24 دقیقه ارسال شده است

سلام استاد خواهشا جواب بدین خچرخش بخریم هدف قیمت چنده
پاسخ : من سر فرصت همان سوال قبلی جواب دادم ولی همین عجله شما کلا در بازار بورس یعنی ضرر اگر کنار نگذاری ضرر خواهی کرد

این نظر توسط شایان در تاریخ 1395/5/30 و 10:13 دقیقه ارسال شده است

سلام استاد خچرخش بخریم هدف قیمت تا چند میره بالا
پاسخ : سلام فعلا نیاز به استراحت دارد

این نظر توسط احمد در تاریخ 1395/5/30 و 10:10 دقیقه ارسال شده است

سلام سيد جان
دواير ريسك كمنگنز رو ميخواستم.
پاسخ : سلام وسط دایره 1500ریال
دایره اول 2000ریال
دایره دوم 2500ریال
دایره سوم 3000ریال
البته با گزارشها وجو فعلی بازار


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
 • 1397
 • صفحات جداگانه
 • لینکهای مهم بورس
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 710
 • کل نظرات : 4190
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 1
 • آی پی امروز : 3
 • آی پی دیروز : 377
 • بازدید امروز : 48
 • باردید دیروز : 1,516
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 125
 • بازدید هفته : 48
 • بازدید ماه : 25,030
 • بازدید سال : 70,742
 • بازدید کلی : 1,328,391
 • کدهای اختصاصی
  کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد ضمنا چون ما مجوز مشاوره نداریم برای همیشه در بخش نظرات به احترام رعایت قانون جواب نظر را نمیدهیم صرفا نظرات وگفتگوهای شما درج میشود. بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.