close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
tsetmcبورس گرم در گرمای مرداد ماه

tsetmcبورس گرم در گرمای مرداد ماه

سلام  روز بخیر


-دوستانی که روش تهیه معلم بورس را سوال میکنند یک ایمیل باید بهbourseclasor@yahoo.com بزنند
-تجمیع خبرهای مثبت در گروه خودرو
-ومعادن در مسیر بهتر ورشد
-تعدیل بزرگ در سود پیش بینی شده 95
-

توضیحات مدیرعامل بیمه دانا درباره زمین‌های علی‌آباد و افزایش سرمایه

مدیرعامل بیمه دانا با اعلام تقسیم سود ۱۵ ریالی هر سهم در مجمع سالانه درباره آخرین وضعیت زمین‌های علی‌آباد و افزایش سرمایه توضیح داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بیژن صادق با اعلام تقسیم سود 15 ریالی هر سهم بیمه دانا در مجمع سالانه ، درباره آخرین وضعیت زمین‌های منطقه علی‌آباد تهران که گفته می‌شود متعلق به این شرکت است، توضیح داد: اتفاق جدیدی در این خصوص حادث نشده و این زمین‌ها هنوز تعیین تکلیف نشده‌اند. در مجمع قرار بر این شد که مذاکرات با ارتش جمهوری اسلامی در این خصوص ادامه یابد.

وی درباره برنامه افزایش سرمایه هم گفت: در حالی بیمه مرکزی طی دو سال گذشته افزایش سرمایه بیمه ها را به دلیل محدودیت‌هایی از اولویت فوری خارج کرده که بیمه دانا در صورت موافقت سهام‌داران، تلاش می‌ کند این افزایش سرمایه را از روش‌هایی مثل آورده‌ی نقدی سهام‌داران یا صرف سهام به انجام برساند تا بیشترین منافع را داشته باشد.

صادق با اشاره به افزایش سودآوری‌های شرکت از محل سرمایه‌گذاری‌ها گفت: بیمه دانا پس از اجرای کامل یکپارچه‌سازی و تجمیع دریافت و پرداخت در سال 1394، منابع مالی پرقدرتی فراهم کرده که امکان چانه‌زنی مناسبی را برای شرکت در طول سال مالی گذشته فراهم کرد. همچنین شرکت با اصلاح و بهبود سبد بورسی خود و سرمایه‌گذاری مناسب در بورس توانست، نسبت بسیار مهم درآمد سرمایه‌گذاری‌ها بر مجموع سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت و کوتاه‌مدت خود را به رقم بسیار امیدوارکننده‌ 22.5 درصد برساند.

انتهای پیام


-وساپا خرید بعد مجمع در کف جواب داد الان صف خرید دارد
-حتوکا اشاره های ما بموقع بود حتوکا صف خرید ادامه دارد البته ملاک تست نهایی هر روز ساعت 12 به بعد است
-خزامیا -خگستر صف خرید هستند چون جو بازار به نفع خودرویی ها است

-اینها را زمان باز گشایی زیر نظر داشته باشید ودر شرایط طلایی تستی 100هزار تومان بخرید

ومعادن- وانصار--ولساپا-وپارس-خساپا


وهمچنین مبین وبفجر را تحت نظر داشته باشید


-فولای الان 2600ریال روزهای قبل تا 2354ریال افت کردمعتبر در قیمت کمتر بنشینید در افت ناگهانی سهم را صاحب خواهید شد

-کطبس 20درصد رشد کرد والان در حال اصلاح قیمت
-فباهنر 10  درصد رشد کرده الان در حال اضلاح قیمت حمایت اول 1350ریال

-ساعت ده ارزش معاملات روزانه در غیاب بزرگان بازار رفته بالای 50 میلیارد تومان یعنی جهشی دو الی سه هزارواحدی در راه است

هرچه به اخر سال نزدیک تر شویم تنور انتخابات داغ تر شودمخصوصا نیمه دوم سال وضع بورس بهتر وبهتر خواهد شد


-روزهای اینده در مقطعی بورس زنجیر مثبت پاره خواهد کرد فشار رشد در حال افزایش است
-وهور اگر افت کند و1800ریال بشود سهم را تحت نظر داشته باشید
-ایا این دفعه نوع حرکت بورس منجر به رشد فراگیر همه سهام میشود یا خیر
-ولغدر نیز هم زمان با خودرویی ها امروز در 2156ریال معامله میشود این سهم تا زیر 2000ریال نزول کرده بود
-من متعجبم این خودرویی های رند با این زیانهای انباشته که صفر صفر کردنش کار راحتی نیست با چه تحلیلی خریده میشودفرض اینکه حتی من هم میخرم ولی توجیه فنی ندارد سهمی که زیان انباشته دارد
-فملی اولین بازگشایی نماد رندامروز
-بورس پرس خبر می دهد:

اتمام مجامع و بررسی بازگشت ۷۰ نماد از جمله بانکها و "شپلی"/ پیش بینی رونق بازار

با اتمام فصل مجامع و ارایه گزارش های ۳ ماهه، بازگشایی ۷۰ نماد از جمله بانک ها و "شپلی" درحال بررسی سازمان بورس است و کارشناسان به چند دلیل آینده مثبتی را پیش بینی می کنند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی اتمام فصل داغ مجامع شرکت های دارای سال مالی 29 اسفند 94 در پنچ شنبه گذشته که با تصمیمات و اخبار خوشایند و ناخوشایند همراه بود، زمینه بازگشت شرکت ها به تابلوی معاملات فراهم شده است.

براساس این گزارش، در حالی بازار سهام طی روزهای اخیر و در غیاب بزرگان و شرکت های مطرح با بهبود وضعیت و رشد قیمت ها روبرو شده که حدود 70 شرکت بعد از برگزاری مجمع سالانه و گاه فوق العاده و عادی به طور فوق العاده ، آماده بازگشایی نماد هستند.

در میان این تعداد شرکت ، مجمع سالانه حدود 10 بانک به دلیل آماده نشدن صورت های مالی و اختلافنظر مابین دستگاه های نظارتی بانک مرکزی و سازمان حسابرسی درباره نحوه تنظیم صورت های مالی و عدم تطبیق رویه های جاری با استانداردهای جهانی گزارشگری (IFRS)، به تنفس کشیده شده و باید دید سازمان بورس در مورد این گروه چه تصمیمی می گیرد.

از سوی دیگر بعد از صدور مجوز افزایش سرمایه 290 درصدی پلی اکریل ایران از تجدید ارزیابی دارایی و همچنین ارایه گزارش عملکرد 3 ماهه ، نماد این شرکت که از نیمه اول فروردین تاکنون بسته مانده ، از قابلیت بازگشایی برخوردار است که این موضوع هم در حال بررسی توسط کارشناسان و مسئولان نهاد ناظر بوده و تکلیف نماد این شرکت طی یکی روز آینده روشن خواهد شد.

با این اوصاف طی روزهای آینده می توان شاهد بازگشت دسته جمعی و گروهی شرکت های بزرگ و کوچک بورسی و از سر گیری روند عادی و همراه با افت و اخیزهای معنا دار قیمت ها و شاخص بود.

به باور برخی کارشناسان با توجه به عواملی چون سال پایانی دولت ، کاهش نرخ سود بانکی و تسهیلات، مناسب بودن قیمت سهام ، مشخص شدن عملکرد سه ماهه شرکت ها و... ، بازار سهام بعد از اتمام مجامع می تواند با رونق نسبی مواجه شود.


-رئیس انجمن صنایع بیسکویت، شیرینی و شکلات:

قیمت هر کیلو شکر امروز به ۳۲۰۰ تومان رسید

رئیس انجمن صنایع بیسکویت، شیرینی و شکلات گفت: امروز قیمت هر کیلو شکر در بازار به بیش از ۳ هزار و ۲۰۰ تومان رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، جمشید مغازه‌ای با اشاره به اینکه با وجود تمام مکاتبات، مشکل تأمین شکر کارحانجات شیرینی و شکلات هنوز برقرار است به تسنیم گفت: قرار بود عرضه شکر در بورس افزایش پیدا کند اما فقط یک هفته این موضوع اجرایی شد.

وی با بیان اینکه قیمت تضمینی شکر کیلویی 2 هزار و 300 تومان است، افزود: امروز در بازار قیمت هر کیلو شکر به بالای 3 هزار و 200 تومان رسیده است که این موضوع مشکلات زیادی را برای تولیدکنندگان به وجود آورده است. جلسات مختلفی برای تأمین شکر مورد نیاز صنایع تشکیل شده اما هنوز به نتیجه مناسبی دست پیدا نکرده ایم.

مغازه ای تصریح کرد: در حال حاضر بورس شکرهای تولیدکنندگان را دست کم سه هفته بعد از خرید به آنها تحویل می‌دهد.

وی با اعلام اینکه تشدید مشکلات باعث شده حجم تولید کارخانجات کاهش و حتی برخی به اجبار کارخانه ها را به بهانه تعطیلات تابستانی تعطیل کنند، گفت: مسئولین باید برای حمایت از تولیدکنندگان این مشکل را در اسرع وقت برطرف کنند.


-
سلام امکانش هست حمایت و مقاومت فملی رو بفرمایید
پاسخ : حمایت 1350مقاومت 1600ریال


-حکایت باز گشایی فملی هم مثل حکایت باز گشایی وساپا است باید بگذاری سهم دست پایین باز شود از تلاطم بیفتتد بعد بخری وشاید مثل وساپا رشد کند همین اتفاق در فملی هم خواهد افتاد
-فملی معامله شد وتحلیل من بر کرسی نشست الان مدتی است رفتار ناظر بازار را رصد میکنیم طرفانه وتاحدودی کشف روش دقیق انجام شده
-بازگشایی بیش از ده نماد در بورس.....فرا بورس هم شاوان -شکبیر تا این لحظه
-هرچی هیجانی بخرید شیر یا خطی خریدید واگر با صبر وبا تشخیص روند بخرید برد کردید
-صف خرید غیر کوفی چند روز دوام می اورد صف خرید کوفی سریعا در یک روز متلاشی میشود در تشخیص صفهای خرید هوشیارانه عمل کنید
-فولاد هم متعادل مثبت باز شد
-تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
---
[ شنبه 02 مرداد 1395 ] [ 8:24 ] [ حامد ]