close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
tsetmcپایان فصل مجامع

tsetmcپایان فصل مجامع

سلام روز بخیر


-خودرو صورت سود وزیان تلفیقی 887ریال زیان
-واتی 85 میلیون صف فروش.....چرا اجازه رشد حبابی داده شد چه کسی باید جلوی رشد حبابی را میگرفت چرا نگرفت
-فولای 100 هزار تومان بخرید تا مجبور به نظارت روزانه بشوید
-سلام  صبحتون به خیر 
استاد ولصنم به نظرتون بازم اصلاح میکنه ؟ میشه لطفا حمایت و مقاومتش رو بگین ؟
پاسخ : حمایت 1200مقاومت 1800ریال 
وسط دایره 1000ریال 
دایره اول 1300ریال 
دایره دوم1600ریال 
دایره سوم 1900 ریال 
فعلا در حال نزدیک شدن به دایره اول ریسک است 
برای شناخت دوایره ریسک رجوع شود به نماد واتی

-دوسه روز قبل بود داشتم ومعادن را چک میکردم دیدم یک دفعه حجم سنگین خرید شروع شد من هم خریدم معلوم بود توش یک خبرهایی هست-
سلام صبح به خیر 
لطف می فرمایید حمایت و مقاومت وصندوق رو بگین؟ به نظر میرسه داره برای صعود آماده میشه
پاسخ : 27میلیارد سهم است 14 درصد شناور دارد وبازار با کمبود نقدینگی مواجه است علایم صعود بالا رفتن حجم معاملات است اگر بالا رفت حتما اطلاع دهید تست مجدد کنیم


-خوب گوش کنید ما متفاوت مینویسیم ولی شما بهترین نتیجه را خواهید گرفت بازار ته تیرماه یعنی بازار کف مرداد ماه زمان خریدهای بلند مدت
-فولای همین امروز رشد کرد صبح اول وقت اشاره کردم ما توصیه مستقیم هیچ وقت نمیکنیم هر وقت هم اشاره کنیم همان تستی 100 هزار تومان
-خساپا دوباره جان گرفت الان 1294ریال پس سهمی که داری نگه دار امد پایین پله دوم اضافه کن
-من فرهنگ سهام داری منهای سفته بازی را دقیقا فنی توضیح خواهم داد..... مثل یک کارشناس رنگ ماشین که باید بی طرف باشد وروی هیچ سهمی تعصب ندارم
-یکی نیست به این کانالهای تلگرامی بگوید شما که این همه بازدهی دارید چرا برای پنجاه هزار تومان گدایی میکنیدپس مردم را فریب ندهید 
واقعا عالی بوود
پاسخ : حرف حساب بود ....معمولا فعالان بورسی که شکست میخورند بسمت خدمات جانبی میروند

-رتبه نقدشوندگی جذاب نیست حدود 400شرکت باید روزانه بالای 350میلیارد تومان معامله در بورس صورت بگیرد تا جریان نقدینگی روان بشود
- سلام 
بنظرتون حق تقدم اخابر را نگه دارم يا بفروشم (الان 1017 ريال) 
متشكرم
پاسخ : با سهم باید جابجا می کردید در قیمت کمی بالاتر 
باید اخابر میخریدید در قیمت کمی پایین تر 
باید اخابر می فروختید در قیمت کمی بالاتر

-درازک-دعبید میهمانان قدیمی صف خرید سهم های اشاره شده ما ماه های قبل

الان شمواد خمهرکطبس شکربن فسرب


-بورس پرس خبر می دهد:

نتیجه آخرین پیگیری ها از افزایش سرمایه 1185 درصدی "شپلی"

نتیجه آخرین پیگیری ها از افزایش سرمایه 1185 درصدی پلی اکریل از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها نشان از مراحل نهایی دارد و باید چند روز دیگر منتظر تصمیم مسئولان بود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، آخرین وضعیت افزایش سرمایه 1185 درصدی پلی اکریل ایران از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها نشان می دهد بررسی های کارشناسی درخواست افزایش سرمایه در مراحل نهایی قرار دارد و تا دیروز نتیجه نهایی یعنی برگزاری جلسه کمیته برای بررسی افزایش سرمایه به دست نیامده است.

براساس این گزارش، این درحالی است که با توجه به ارایه مدارک مورد نیاز و همکاری و عزم جدی مسئولان پلی اکریل ، کمیته مربوطه احتمالا" در چهارشنبه جاری یا هفته بعد با برگزاری جلسه ای در مورد درخواست افزایش سرمایه " شپلی" تصمیم گیری خواهد کرد.

در این میان این احتمال هم وجود دارد که علاوه بر افزایش سرمایه از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها، درصدی هم از محل آورده نقدی تامین شود اما فعلا" قطعی نیست.

از سوی دیگر در جریان برگزاری نمایشگاه هفته پیش بورس، بانک و بیمه، بورس پرس موضوع افزایش سرمایه پلی اکریل ایران و ادامه توقف نماد این شرکت با مسئولان ارشد سازمان بورس را در میان گذاشت. مسئولان هم اعلام کردند با توجه به لزوم حمایت از سهامداران ، حداکثر مساعدت ها و همراهی به عمل خواهد آمد اما باید منتظر بررسی های کارشناسی بود.

با این اوصاف به نظر می رسد سهامداران این شرکت باید چند روز دیگر صبر کنند تا نتیجه افزایش سرمایه و سپس وضعیت نماد پلی اکریل روشن و نهایی شود.


-رئیس خانه اقتصاد ایران:

دولت فقط مشکلات دو خودرو ساز را حل کرد/ روش حل مشکلات بانک ها

رئیس خانه اقتصاد ایران با بیان اینکه دولت فقط مشکلات دو خودرو ساز را حل کرده ، مشکل اساسی صنعت و تولید را اعلام کرد و گفت: بانکها مشکلات صورت های مالی از روشی جبران کردند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، ابراهیم جمیلی از مدیران چند شرکت معدنی و فعال بازار سرمایه با حضور در شبکه خبر اعلام کرد: دولت برای تامین نقدینگی واحدهای تولیدی کوچک و متوسط، دیر اقدام کرد. به طوریکه سال گذشته در اجرای برنامه خروج از رکود فقط توانست مشکلات دو واحد صنعتی خودروسازی را حل کند و به بقیه واحدهای صنعتی و تولیدی کمکی نکرد.

وی گفت: مشکل اساسی صنعت و تولید در تامین نقدینگی بوده و رکود حاکم هم ناشی از آن است.

جمیلی با بیان اینکه اکنون بانک ها پاشنه آشیل اقتصاد کشور هستند افزود: حدود 800 هزار میلیارد تومان پول مردم در بانک ها سپرده گذاری شده است. بنابراین نقدینگی وجود دارد اما تا زمانی که بانک ها بنگاه داری می کنند به بخش خصوصی نوبت نمی رسد.

عضو اتاق بازرگانی، صنایع و معادن ایران گفت: بیش از 100 هزار میلیارد تومان معوقات بانکی داریم و برخی پول ها در مسکن مهر و طرح های نیمه تمام، راکد شده است.

جمیلی با تاکید بر اینکه بانک مرکزی باید بر بانک ها نظارت کند، افزود:سود تسهیلات برخی بانکها بیش از 27 تا 36 درصد است.

رئیس خانه اقتصاد ایران با تاکید بر اینکه ارائه تسهیلات باید شفاف باشد گفت: اسامی واحدها و کسانی که تسهیلات می گیرند و کسانی که معوقات بانکی دارند باید به طور شفاف اعلام شود. از محل کاهش سود سپرده های بانکی حدود 13 تا 15 هزار میلیارد تومان منابع بانک ها آزاد شد آنها باید بگویند که این پول در کجا هزینه شده است.

جمیلی با بیان اینکه 70 درصد معوقات بانکی ها ناشی از نبود نظارت است، افزود: در حالی بانک ها مشکلات خود را در صورت های مالی از این طریق جبران کردند که از زمانی که نرخ سود سپرده ها از 18 به 15 درصد کاهش یافت باید سود تسهیلات هم از 21 به 18 درصد کاهش می یافت در حالی که این موضوع با 2 ماه تاخیر انجام شد و این به نفع بانک ها شده است.

انتهای پیام

-پیغام های ناظر بازار
بازگشايي نمادهاي معاملاتي شفن،فولاژ،وبانك،لبوتان،ثمسكن،حتوكا،سمازن95/4/29 10:56
به اطلاع مي رساند، نماد معاملاتي شركت هاي پتروشيمي فناوران،فولاد آلياژي ايران،سرمايه گذاري گروه توسعه ملي ،گروه صنعتي بوتان پس از برگزاري مجمع عمومي عادي ساليانه مبني بر تقسيم سود نقدي،سرمايه گذاري مسكن پس از تشكيل جلسه هيات مديره مبني بر تصويب افزايش سرمايه،حمل و نقل توكا پس از برگزاري مجمع عمومي فوق العاده مبني بر تصويب افزايش سرمايه و سيمان مازندران با توجه به تعديل پيش بيني درآمد هر سهم سال مالي منتهي به 1395/09/30 ،بدون محدوديت نوسان قيمت با استفاده از مكانيزم حراج تك قيمتي آماده انجام معامله مي باشند. مديريت عمليات بازار

-خساپا هر روز عرضه کمتر میشود ومیل به نگهداری زیاد
-حیف این بانک پارسیان که با استقبال شدید روبرو نیست امروز برای مجمع بسته میشود 
-احتمال رشد حق تقدم دلر تا محدوده 5200ریال و.....
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
[ سه شنبه 29 تير 1395 ] [ 8:45 ] [ حامد ]