close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
tsetmc
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کساپا امروز هم مثبت کامل خورد -گروه فلزات اساسی  تا این لحظه اصلاح قیمت را نشان میدهد-بیمه دی امروز هم مثبت خورد در پست دیروز به روند صعودی اشاره کردیم-از هر سهمی اول یکصد هزار تومان بخرید سود را اگر تثبیت کردید بعد خریدهای اصلی را انجام دهید-ولغدر شاید با اصلاح…

tsetmc

سلام روز بخیر
-کساپا امروز هم مثبت کامل خورد
-گروه فلزات اساسی  تا این لحظه اصلاح قیمت را نشان میدهد
-بیمه دی امروز هم مثبت خورد در پست دیروز به روند صعودی اشاره کردیم
-از هر سهمی اول یکصد هزار تومان بخرید سود را اگر تثبیت کردید بعد خریدهای اصلی را انجام دهید
-ولغدر شاید با اصلاح قیمتی همراه شده وشاید مقداری هم اصلاح قیمت بکند یا نکند ولی هدف 2500و2600ریال خواهد بود با خبرهای کدالی
-
یک کارشناس بازار سرمایه عنوان کرد:

-
در پایان معاملات امروز رخ می دهد:

خداحافظی موقت ۱۲ شرکت از تابلوی بورس/ مجمع یک شرکت برای سود باقی مانده

در پایان معاملات امروز ۱۲ شرکت از تابلوی بورس موقتا" خداحافظی می کنند. یک شرکت هم برای سود تقسیم نشده و باقی مانده به مجمع می رود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی اتمام سال مالی اسفند 94 شرکت های بورسی، تعداد برگزاری مجمع سالانه در مهلت 4 ماهه طی روزهای آینده بیشتر شده است.

برهمین اساس، در پایان معاملات امروز 11 شرکت برای برگزاری مجمع سالانه از تابلوی بورس موقتا" خداحافظی می کنند.

این شرکت ها شامل مخابرات  ایران، پتروشیمی مبین ، سرمایه گذاری امید، نفت پارس، سیمان ایلام ، چرخشگر، پشم و شیشه ایران، سیمان صوفیان، دوده صنعتی پارس، پگاه آذربایجان غربی و سیمان مازندران هستند.

در این میان سیمان مازندران علاوه بر مجمع سالانه ، مجمع فوق العاده ایی هم برای تغییر سال مالی برگزار خواهد کرد.

سرمایه گذاری خوارزمی هم برای تقسیم سود سال مالی منتهى 31 خرداد گذشته و پاداش هیات مدیره و حق حضور هیات مدیره، مجمع عادی به طور فوق العاده ایی را تشکیل می دهد.


-
خسته نباشید
ومعادن به مرکز دایره 120 میرسه ایا..؟؟
پاسخ : بله شاید از مرکز دایره 1200ریال هم پایین تر بیاید
اما در روزهای طلایی ماه قبل تا 1500ریال رشد کرد

-موقتا وقتی قیمت سنگ اهن افت میکند اثر روانی منفی روی نمادهای سنگ اهنی می گذارد
-یکی دوتا از نمادهای رند ناجی شاخص کل خواهد بود اخر وقت

-تنها یک صف فروش در بورس میلیونی وجود دارد خاذین

اما در مقابل تا این لحظه 9 صف خرید میلیونی ارایش رشد کپگرفته اند

حتاید

پلاسک

بنیرو

حفاری

خزر

حفارس

بشهاب

کساپا

فنوال


-فولاد مبارکه حمایت اول 120 حمایت دوم 110 حمایت سوم 100.پولتان تقسیم کنیم رو 3 تا حمایت 3 مرتبه خرید کنیم چطوره؟
پاسخ : خوبه ولی چنین اتفاقی در حمایت سوم1000ریال فعلا غیر ممکن است

-تا 10/30 فعلا بای بای برمیگردیم بازار را رصد میکنیم
-حضور در مجمع سالیانه مخابرات خالی از لطف نیست یادتان باشد در 2360ریال چند بار اشاره به ورود کردیم البته منظورم پسرخاله ام بود
-اخابر میرود مجمع سود تقسیم میکند بعد از بازگشایی حق تقدم باز میشود
-یک سهم دیگر به منو اضافه شد رجوع شود به کانال
-
سلام
توی پلاسک خبریه؟
پاسخ : اخرین افزایش سرمایه 1390بوده خوب ممکنه ولی هنوز در حد حرف وحدیث وشایعه است

-

 

یکی از مهمترین دلایل افت و تداوم رکود در بازار سرمایه برخلاف پیش بینی ها، عدم تعادل بین انتظارات سهامداران و عملکرد شرکت ها است.

محمدعلی احمدزاده اصل، کارشناس بازار سرمایه در گفت‌وگو با  پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، با اشاره به اینکه در حال حاضر رکود در بازارسرمایه مزمن شده است، افزود: عملکرد شرکت های بورسی و پیش بینی های آنها نتوانسته انتظارت سهامداران را برآورده کند.  

این کارشناس بازار سرمایه در حالی که معتقد است بین انتظارات آینده سهامداران و همچنین تحولات شرکت‌ها تعادل مناسبی ایجاد نشده است، گفت: البته انتظارات سهامداران برای تحول یک شبه در عملکرد شرکت ها نیز غیر منطقی است چراکه سالهاست تحریم های بین المللی باعث ایجاد رکود سنگین بر صنایع و بنگاه های اقتصادی شده است و نباید منتظر بود این رکود و کمبود نقدینگی به سرعت برطرف شود.

وی همچنین انتظار برای آغاز به کار مجلس دهم را یکی از ریسک های سیستماتیک بازار سرمایه دانست و ادامه داد: به نظر من افت این روزهای بازار نگران کننده نیست.

احمدزاده اصل با اشاره به اینکه با خروج اقتصاد از رکود ، صنایع رونق می گیرند و به دنبال آن اقتصاد نیز با رشد و رونق مواجه می شود، افزود: با رشد اقتصادی به طور قطع بازار سرمایه نیز رشد می کند و در روند صعودی پایدار و با ثباتی قرار خواهد گرفت.

وی افزایش تمایل سرمایه گذاران خارجی برای ورود به بازارهای کشور ما را یکی از دستاوردهای برجام دانست و افزود: رفت و آمد هیات‌های سرمایه‌گذاری خارجی به کشور می‌تواند نویدبخش آینده روشن در اقتصاد کشور باشد.

این کارشناس بازار سرمایه معتقد است با وجود مذاکرات گسترده و فراوان با هیات های سرمایه گذار خارجی  اما تاکنون آثار مثبت حاصل از تفاهمنامه‌ها و قراردادهای جدید در بودجه‌های برآوردی و گزارش‌های عملکردی شرکت‌ها دیده نشده است.

وی به سهامداران بازار سرمایه توصیه کرد با نگاه بلند مدت وارد بازار شوند و اظهار داشت: با توجه به اینکه بسیاری از صنایع بورسی از طرح‌های بلندمدت پیروی نمی‌کنند، در نتیجه سرمایه‌گذاران نمی‌توانند آینده سهام موردنظرشان را پیش‌بینی کنند.

وی معتقد است باید شرایطی فراهم شود تا با برنامه‌ریزی‌های بلندمدت چشم‌انداز صنایع مختلف برای سرمایه‌گذاران با شفافیت زیاد به تصویر کشیده شود.

احمدزاده اصل با اشاره به ورود بازار سهام به فصل مجامع شرکت‌های بورسی گفت: با توجه به قرار گرفتن شرکت ها در شرایط رکود اقتصادی ، عملکردهای یک ساله آنها قابل قبول نیست، هرچند اغلب آنها انحراف های اندکی از بودجه ها داشتند یا پیش بینی های خود را پوشش دادند اما انتظارت و خوش بینی های سهامداران را پاسخ ندادند.

 

-


عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: در صورت به سرانجام رسیدن طرح مجلس در رابطه با طرح عملیات بانکی بدون ربا، شرایط برای محاسبه نرخ سود بانکی بر مبنای تورم فراهم می شود که انجام این مهم در تقویت بخش تولید و بورس موثر است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بازار سرمایه (سنا)، ناصر عاشوری قلعه رودخانی درگفت وگو با "خانه ملت" در خصوص روند نزولی شاخص بورس در هفته‌های گذشته، گفت: نوسانات در بورس تحت تاثیر عوامل مختلفی است.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: جا به جایی سرمایه می تواند در نوسانات شاخص بورس موثر باشد، البته باید پذیرفت گاهی بورس با رشدهای کاذب همراه بوده است.

این نماینده مردم در مجلس نهم گفت: در شرایط فعلی انتظار داریم بورس از این وضعیت خارج شود و این بازار تقویت شود.

عاشوری قلعه رودخانی افزود: در صورت به سرانجام رسیدن طرح مجلس شورای اسلامی در رابطه با طرح عملیات بانکی بدون ربا، شرایط برای محاسبه نرخ سود بانکی بر مبنای تورم فراهم می شود که انجام این مهم در تقویت بخش تولید و بورس موثر است و بر این اساس می توان پیش‌بینی مثبتی برای بورس داشت.

وی ادامه داد: کاهش نرخ سود بانکی و متناسب شدن نرخ سود بانکی با نرخ تورم، باعث می شود که نقدینگی به سوی بخش تولید و بورس سوق داده شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: در هرصورت باید سیاست های اقتصادی به نحوی باشد که از ورود نقدینگی به بازار دلالی کاذب در زمینه مسکن و ارز و طلا جلوگیری شود و زمینه برای کسب سود از راهکار بخش تولید فراهم شود.

طرح عملیات بانکی بدون ربا با هدف تطهیر نظام بانکی کشور از ربا، تهیه شده تا مشکلات سپرده گذاری و اعطای بانکی در عمل را رفع و شائبه ربوی بودن معاملات بانکی شکل گرفته در اذهان عمومی را برطرف سازد.


-کاربرانی که زمان جنگ سابقه جبهه توارتش وسپاه دارندسرباز بودند و...... این گزارش را بخوانند

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13950227000382-
سهم های که تو کانال معرفی میشه با دید بلند مدت هستند
پاسخ : خودتان باید کشف کنید من در ان سهم ها سودی میبینم البته در بموقع وارد شدن وبموقع خارج شدن

-خارزم را با اخابر تعویض کنم برای رفتن به مجمع
پاسخ : فکر خوبی است ولی خودتان باید تصمیم بگیرید

-سلام
کپرور بعد از افزایش سرمایه 300 باز شد و تا 250 پایین رفت و امروز سومین روزه صف خرید میلیونی داره و فقط 70 هزارتا عرضه میشه
جالبه که اختلافش با حقش 182 تومنه!!!!!!!!!!!!!!!
بابت راهنمایی ها و معلم بورستون ممنون
پاسخ : افرین به این اطلاع رسانی بموقع

-بیمه دی با صف خرید بسته میشود  الان سه الی چهار جلسه است به ادامه روند صعودی اشاره میکنیم
-تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-از ساعت 14 تا 8/30صبح روز بعد با تلگرام مطالب مارا دریافت خواهید کرد واز ساعت 9/10 تا 12/30 در این سایت

تلگرام نصب شده در سمت راست قسمت لینکها join کنید

کانال فعال این سایت در تلگرام

telegram.me/talarbourseiran

talarbourseiran@


نظرات () تاریخ : دوشنبه 27 ارديبهشت 1395 زمان : 8:59 بازدید : 179 نویسنده : حامد
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط بابک در تاریخ 1395/2/28 و 10:12 دقیقه ارسال شده است

سلام. منو رو چطور میشه دید
پاسخ : جانان من اندوه لبنان کشت ما را
هر روز پایین پست ادرس کانال را درج میکنیم همین پست

این نظر توسط علی در تاریخ 1395/2/28 و 0:06 دقیقه ارسال شده است

با عرض سلام و خسته نباشید.
استاد شما برای منوی طلایی حد ضرر و حد سود را مشخص نمی کنید؟
پاسخ : سرفرصت چرا اگر زمان داشتم چشم

این نظر توسط خدایار در تاریخ 1395/2/27 و 12:29 دقیقه ارسال شده است

با سلامی آخر
آقا حامد بزرگوار و گرامی از جواب شما سپاس دارم سری به سایت های معرفی شده زدم ولی فعلا کسی راجع به حتاید مطلب نزده ولی از کهنه کاران بازار ی که می شناسم کسی از حتاید طرفداری نکرد . البته نظرشان در کل این بود که خدماتی ها پتاسیل نوسان زیادی ندارد ولی برای درازمدت بد نیستند . از بحث حتاید که بگذریم از میان \" ک\" ها کچینی تاحدی مرموز بازی می کند . امروز بعد از دو روز کلنجار رفتن بالاخره در محدوده 2600 ریال بازگشایی شد . کچینی سود سهام سال های قبل را پرداخت نکرده ولی گفته می شود که خط تولید جدید ی دارد که در اواخر امسال یا سال آتی راه اندازی می شود . بحث فروش اموال و املاک را نیز داشت. این احتمال داده می شود که ظرف هفته آتی پتانسیل سهم تا حدی قابل ارزیابی باشد اگر مجالی داشتین بد نیست در مانیتور نظارت داشته باشین

این نظر توسط خدایار در تاریخ 1395/2/27 و 11:59 دقیقه ارسال شده است

با سلامی دیگر
بزرگوار از فهرست صف خرید میلیونی شاید حتاید بیشتر از سایر نماد جلب توجه می کند . در علت این صف با همان نقل و حدیث افزایش سرمایه است که البته معلوم نیست از کدام محل آخرین افرایش از محل انباشته سال قبل بود که به میزان 59 درصد صورت گرفت . نظر کهنه کاران بازار این است که با توجه به اینکه در حسینا هم گروه حتاید خبری نیست و مدتی است که دارد ارتفاع کم می کند باید دید صف خرید به چه نحو و به چه میزانی وعرضه می شود تا پتانسیل رشد آن را دریافت شما چه نظری داری قربونت ؟
پاسخ : افزایش سرمایه که سال 1395 انجام شده
ممکنه فروش اموالی ویا مورد مشابهی علت صف خرید باشد
یحتمل شفاف سازی خواهند کرد
سه جا رجوع کنید
سهام یاب حتاید
بورکس
تالار بورس
حتما انجا اطلاعات دقیق منظور شده است

این نظر توسط وهاب در تاریخ 1395/2/27 و 11:57 دقیقه ارسال شده است

سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم
کپرور بعد از افزایش سرمایه 300 باز شد و تا 250 پایین رفت و امروز سومین روزه صف خرید میلیونی داره و فقط 70 هزارتا عرضه میشه
جالبه که اختلافش با حقش 182 تومنه!!!!!!!!!!!!!!!
بابت راهنمایی ها و معلم بورستون ممنون
پاسخ : افرین به این اطلاع رسانی بموقع

این نظر توسط فاطمه در تاریخ 1395/2/27 و 11:49 دقیقه ارسال شده است

استاد خارزم را با اخابر تعویض کنم برای رفتن به مجمع
پاسخ : فکر خوبی است ولی خودتان باید تصمیم بگیرید

این نظر توسط فاطمه در تاریخ 1395/2/27 و 11:31 دقیقه ارسال شده است

سهم های که تو کانال معرفی میشه با دید بلند مدت هستند
پاسخ : خودتان باید کشف کنید من در ان سهم ها سودی میبینم البته در بموقع وارد شدن وبموقع خارج شدن

این نظر توسط علیfireman در تاریخ 1395/2/27 و 11:27 دقیقه ارسال شده است

با سلام و احترام
در فصلی از معلم بورس به اختلاف قیمت حق تقدم و سهم اشاره شده است
نمونه :نماد رکیش
اختلاف :۱۴۰ تومان
پاسخ : 40 تومان اگر 80 تومان بود خوب بود
حوصله می خواهد روی دیوار سود گرفتن

این نظر توسط ایلیا در تاریخ 1395/2/27 و 11:26 دقیقه ارسال شده است

با سلام
چرا پتایر اینقدر افت داره؟به نظورتون خارج بشم؟
پاسخ : خوب شاید گزارش مالی خوبی ندارد

این نظر توسط محمدیان در تاریخ 1395/2/27 و 10:57 دقیقه ارسال شده است

سلام استاد
توی پلاسک خبریه؟
پاسخ : اخرین افزایش سرمایه 1390بوده خوب ممکنه ولی هنوز در حد حرف وحدیث وشایعه است


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
 • 1397
 • صفحات جداگانه
 • لینکهای مهم بورس
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 684
 • کل نظرات : 4190
 • افراد آنلاین : 30
 • تعداد اعضا : 1
 • آی پی امروز : 209
 • آی پی دیروز : 352
 • بازدید امروز : 886
 • باردید دیروز : 1,509
 • گوگل امروز : 67
 • گوگل دیروز : 75
 • بازدید هفته : 886
 • بازدید ماه : 16,259
 • بازدید سال : 25,519
 • بازدید کلی : 1,283,168
 • کدهای اختصاصی

  ساعت فلش