close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
tsetmcخودرو

tsetmcخودرو

سلام روز بخیر-خوب اطلاعیه کدال میگه هاشم یکه زارع مدیر عامل ایران خودرو از اقای فطانت در خواست کرده معافیت مالیاتی ناشی ازافزایش سرمایه از تجدید ارزیابی دارایی ها را ممکن سازد وقت نکردم کامل بخوانم

-ذوب صبح یک صف خرید سنگینی تشکیل داد ولی هدف عرضه بود وعرضه شد وارزش معاملات فرا بورس بالا رفت-نماد خودرو هم یک اطلاعیه قبل ساعت 9 در کدال زد وصف فروش شد.........حمایت 3000ریال شکسته شود حمایت بعدی 2500ریال خواهد بود2500 ریالی که من ماه قبل گفتم با شمشیر به من حمله کردند
-
با سلام
مدیر عامل ایران خودرو با ارسال نامه به بورس که امروز کدالی شده ضمن اشاره به مقدور نبودن طرح افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به جهت مالیات 25 درصدی در خواست کرده که شمول معافیت از مالیات شرکت هایی که در سال 94 از این امتیاز استفاده نکرده اند به سال 95 نیز تسری یابد . مفهوم آن این است که لااقل در نیمه اول سال چنین اتفاقی نمی افتد و اگر واقع شود به احتمال زیاد در سه ماهه آخر سال 95 خواهد بود که آن هم جای تردید است
پاسخ : عجبا

-هشت نماد خودرویی صف فروش تا این صفهای فروش خودرویی صفر صفر نشود بازار .......
-اما کتوکا الان 5851ریال حمایت اول 5300ریال اگر اصلاح قیمت کرد میتواند سوژه خرید باشد
-کسرا فرصت خرید نمیدهد فرض 5000ریال کمتر....الان 79062ریال
-در چنین وضعیتی باید خونسرد باشید تا روزنه های سود کشف شوند بی تابی نکنید زمان همیشه برای سود گیری هست
-غبهشر الان فرصت خرید میدهد در بلند مدت بعلت افزایش سرمایه اگر عملی شود سوده است ممکنه صف خرید هم بشه
-کاذر حمایت اول 1600ریال هزار بار گفتیم ده هزار بار گفتیم ورود اول تستی 100 هزار تومان نویسنده یک سایت برا خودش داره می نویسه بعضی ها در بعضی از نمادها تک سهم میشوند  این روش  اشتباه است وباید اصلاح روش بکنند
-ما پنجاه درصد فرصت ها را اینجا مطرح نمیکنیم چون طرف اگر سود ببرد خونه خاله از اون وره اگر ضرر کند می اید می گوید فلانی توشش ماه پیش گفتی تو کازابلانکا ماشین چپه شده خوب به ما ربطی ندارد....برا همین ورود اول به هرسهمی تستی 100 هزار تومان وبس خلاص

-صفهای فروش میلیونی خاذین-خودرو-خاور-خاهن-خکاوه-خریخت-خمهر-خمحرکه-خگستر-سکارون-ختوقا- تا این لحظه ده نماد خودرویی

کو ان قرار دادهایی بین المللی......یک ماه بورس معطل یک گروه که .... معلوم نیست درونش حلوایی می دهند یانه


-این ده نماد را متوقف کنید صبح روز بعد بورس سبز سبز سبز میشود
-امروز خریدی نداشته باشیم بازار هفته آینده فرصت بهتری برای خرید میده


آکنتور
پاسخ : صبر کنید هفته اینده تا شبح قرمزی خودرویی ها جمع شود واز بین برود
پاسخ : آکنتور هنوز داره افت میکنه نظارت کنید

-افت قیمت رمپنا را تا اطلاع ثانوی رصد کنید
-اگر ترزیق نقدینگی مستمر بود الان شاخص کل از 80000.واحد هم عبور کرده بود وقتی نقدینگی عقب نشینی میکند شاخص عقب می نشیند ومتعاقب ان حباب ها تخلیه میشوند حباب کجاست تو گروه خودرو.....یک ماه قبل اخطار دادم چند بار هم دادم
-نمودار را نگاه میکردم اولین ایستگاه توقف نزول شاخص 75000واحد است
-حقوقی به یک ثانیه میتواند شپارس را روان سازی کند ولی

 چون یک ماه دیگر مهلت تمدید شده این کاررا نمیکند


هفته قبل مراسمی بودم صاحبانش استاد دانشگاه بودند دیدم زیاد کار میکند صرف غذا بود بهش گفتم فشار خونت می افته بنشین غذا بخور

یواشکی با افتخار در گوشم گفت بچه دهات هستم واستقامتم بالا

این روزها بچه دهات بودن افتخار است توی بیجار پسردایی ام چند صد گوسفند دارد کشاورز است مداح است خلاصه با زندگی کلی کیف وحال میکنه ما اینجا با گروه خودرو تنفر در وکنیم


-
سلام  جان. اعیاد شعبان مبارک.
بانک دی رو روی 1400 حمایت اعلام کردید. الان فرصت مناسبی برای ورود هست یا حمایت تغییر کرده؟
ممنون.
پاسخ : بله گفتیم ولی زمانی که مشکل گروه خودرو تو صف فروش تمام بشود یعنی دیگر صف فروشی توگروه خودرو نباشد با حد ضرر 100ریال حمایت 1400حمایت اول است حمایت دوم 1300ریال

-
سلام
حمایت زنگان و شلیا را اعلام می کنید؟
منون
پاسخ : زنگان گفتیم حمایت اول 2800ریال تومنو هم نوشتیم فعلا معتبر ولی دیدید حمایتم درست بود این مهمه
شلیا هم گفتیم حمایت اول 2300ریال خوب اینم درست گفتیم وتا اطلاع ثانوی معتبر است

-در ضمن از سیگنال غبشهر هم خیلی ممنون بی معطلی رفتم تو صف اول وقت و یه زیرپله خرید شد
پاسخ : بعضی مواقع ترس بی علت است یک حد ضرر وباید خرید

-

"خودرو" به سقوط شاخص دامن زد/ جمع آوری سریع صف فروش+نظر کارشناسان

با اعلام عدم امکان افزایش سرمایه ایران خودرو از محل مازاد تجدید ارزیابی، روند نزولی شاخص تشدید شد اما ا صف فروش ۵۰ میلیونی "خودرو" در مدتی کوتاه جمع شد تا شاید اوضاع بدتر از این نباشد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بازار سهام در شرایطی طی هفته های اخیر با تداوم سیر نزولی همه متغیرها دست و پنجه نرم کرده که به دلیل گره خوردن جهت کلی بازار با صنعت خودرو، بیشترین تاثیر داخلی را از این صنعت بزرگ گرفته است.

براساس این گزارش، سایپا درحالی با اعلام تعدیل سود با اهمیت و توقف نماد، تبعات منفی اضافه شدن بیش از 2.1 میلیارد سهم ناشی از افزایش سرمایه 22 اسفند را موقتا" خنثی کرد که ایران خودرو امروز با اعلام امکان افزایش سرمایه ایران خودرو از محل مازاد تجدید ارزیابی، باعث شد تا سیر نزولی شاخص و فشار فروش و عرضه ها در سایر شرکت ها تشدید شود.

به طوریکه شاخص بورس تا ساعت 11:15 و متاثر از کاهش قیمت اکثر شرکت های بزرگ با 682 واحد افت به کانال 75 هزار واحدی و یکی از مهمترین خطوط حمایت سقوط کرد و به عدد 75 هزار و 948 واحد عقب نشینی کرد.

این شرایط بغرنج باعث شد تا عده ایی از سهامداران حقوقی اقدام به جمع آوری حدود 50 میلیون سهم ایران خودرو در زمانی کوتاه کنند تا شاید مانع از بدتر شدن شرایط شده و در آینده از این خرید منتفع شوند. با این جریان بیش از 101 میلیون سهم ایران خودرو به ارزش 34.5 میلیارد تومان جمع آوری شده است.

این درحالی است که برخی کارشناسان با اشاره به مفاد نامه مدیرعامل ایران خودرو مخصوصا" بخش مربوط به درخواست هاشم یکه زارع در ایجاد تمهیداتی برای معافیت مالیاتی کلیه شرکت ها از تجدید ارزیابی دارایی ها در سال 95  و همچنین اختیار هیات وزیران در آیین نامه اجرایی مربوطه، معتقدند این شرکت در کنار دیگر شرکت ها می توانند با جلب نظر دولت، در سال جاری اقدام به افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی دارایی ها آن هم بدون پرداخت مالیات کنند.

به این ترتیب باز هم چاره ایی جز انتظار و مشخص شدن آینده افزایش سرمایه شرکت هایی چون ایران خودرو نیست.

انتهای پیام


-
دبیر انجمن سیمان با اعلام ارسال جدولی به وزارت صنعت خبر داد:

ساز و کار صادرات سیمان به عراق مشخص شد/ یک کنسرسیوم برای ۴ محدوده مرزی

دبیر انجمن سیمان با اعلام ارسال جدول سهمیه‌بندی صادرات سیمان به عراق به وزارت صنعت گفت: کنسرسیومی از شرکت‌های سیمان دارای قابلیت صادرات به عراق تشکیل خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، عبدالرضا شیخان با تشریح جزئیات طرح سهمیه‌بندی صادرات سیمان به عراق به فارس گفت: پیرو جلسه‌ای که طی روزهای اخیر با وزیر صنعت داشتیم، مقرر شد فهرستی از شرکت‌های دارای مزیت صادرات سیمان به وزارت صنعت ارائه شود که در این راستا جدولی از سوی انجمن تولیدکنندگان سیمان تهیه و به وزارت صنعت ارائه شد.

وی ادامه داد: در این فهرست، مرز ایران و عراق به 4 محدود تقسیم‌بندی شده که در هر محدوده بین 2 تا 4 شرکت قابلیت صادرات سیمان را دارند.

وی توضیح داد: در تعیین کارخانه‌های دارای مزیت صادراتی، به موضوع پایین بودن هزینه حمل توجه شده و همچنین سابقه عملکردی شرکت‌ها در صادرات سیمان به عراق نیز مدنظر قرار گرفته است.

به گفته شیخان، در مرزهای عراق، شرکت‌های فعال در زمینه صادرات شناسایی شده‌اند و عملکرد آنها طی چند سال اخیر مورد بررسی قرار گرفته است و بر این اساس شرکت‌هایی که صادرات مناسبی داشته‌اند، برای قرار گرفتن در فهرست سهمیه‌بندی صادرات سیمان به عراق مدنظر قرار داشته‌اند.

دبیر انجمن سیمان با بیان اینکه فهرست شرکت‌های دارای مزیت صادراتی، پس از نهایی شدن در وزارت صنعت و دولت به گمرک ارائه خواهد شد، گفت: به این ترتیب، گمرک اجازه صادرات سیمان از طریق این شرکت‌ها را خواهد داد و صادرات سیمان به عراق توسط این شرکت‌ها انجام خواهد شد، به طوری که فقط شرکت‌های تعیین‌شده امکان صادرات خواهند داشت.

وی اظهار داشت: به این ترتیب، در مرزهای ایران با عراق، کنسرسیومی از شرکت‌های تولیدکننده سیمان که قابلیت صادرات به عراق را دارند، تشکیل خواهد شد.

دبیر انجمن سیمان افزود: اجرای چنین طرحی را برای مرزهای دیگر نیز پیگیری می‌کنیم، به طوری که صادرات سیمان به افغانستان و کشورهای شمالی ایران نیز با این روش صورت گیرد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا پیشنهادی برای تعیین قیمت سیمان صادراتی به عراق نیز به وزارت صنعت ارائه کرده‌اید، گفت: ما پیشنهاد قیمتی نداده‌ایم، ولی صادرات سیمان توسط شرکت‌های منتخب با قیمت کف صادرات صورت خواهد گرفت و به وزارت صنعت اعلام کرده‌ایم که آماده‌ایم قیمت صادراتی را نیز بررسی و پیشنهاد کنیم.

انتهای پیام-
مدیرعامل تامین سرمایه سپهر اعلام کرد:

۶ عامل موثر در شکل گیری شرایط فعلی بورس

مدیرعامل تامین سرمایه سپهر شرایط فعلی بورس را ناشی از جو روانی، بی توجهی سهامداران به هشدارها، نبود چشم انداز مثبت اقتصاد جهانی، ابهامات اجرای برجام، برنامه ششم و تبدیل نشدن لایحه بودجه ۹۵ به قانون دانست.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بهروز زارع با اشاره به وضعیت فعلی بورس بعد از رشد قابل توجه در سه ماه پایانی سال گذشته به ملت بازار گفت: به نظر می رسد سقوط بازار سهام بعد از رشدهای قابل توجه به یک رفتار دایمی در بورس کشورمان تبدیل شده به طوری که در 3 ماه پایانی سال گذشته بازار روند رو به رشد خود را آغاز کرد که طی آن واکنش بی منطق سهامداران در سال های قبل تکرار شد.

بی توجهی سهامداران به هشدارها

وی با تاکید بر اینکه جو شکل گرفته بعد از امضای «برجام» در دی ماه تماما" برپایه رفتارهای احساسی و به دور از منطق بود، اعلام کرد: رشد سهام شرکت ها و متغیرهای اصلی بازار سهام در یک بازه زمانی و افت یکباره همه آنها همگی نشان از حاکم شدن جو روانی بر وضعیت معاملات بازار سهام دارد.

زارع ادامه داد: پیش از امضای توافق نامه هسته ای نگرانی در خصوص نتیجه مذاکرات بین ایران و گروه 1+5 وجود داشت. این در حالی که با قطعی شدن این مساله، بسیاری منتظر بهبود وضعیت اقتصادی و از آن جمله بازار سرمایه در کوتاه مدت بودند و به پیش بینی های که حکایت از زمانبر بودن نمایان شدن اثرات این توافقنامه (حداقل یک سال) داشت توجهی نکردند.

تحلیل اقتصاد داخلی و جهانی

مدیرعامل تامین سرمایه سپهر با بیان این که علاوه بر اقتصاد داخلی، چشم انداز مثبتی در اقتصاد جهانی در بازه زمانی میان مدت دیده نمی شود، گفت: واقعیت آن است که در حال حاضر پیشران های اقتصاد داخلی از جمله حوزه مسکن به حرکت در نیامده و در مقابل همه کشورها خارجی با وضعیت نامناسب اقتصادی دست و پنجه نرم می کنند.

وی افزود: همچنین با توجه به تاثیرپذیری بخش عمده ای از صنایع تحولات جهانی نمی توان زمان برگشت رونق به این گروه ها را نیز پیش بینی کرد چرا که رشد اقتصاد جهانی رو به افول است و در رکود به سر می برد. این در حالی است که در قیمت نفت و فرآورده های نفتی و همچنین فلزات به تثبیت نرسیده است.

محرک های منفی

زارع به دیگر محرک های منفی پیش روی بازار سرمایه اشاره و خاطرنشان کرد: ابهامات موجود بر سر راه اجرای «برجام»، قانون برنامه ششم و همچنین عدم تبدیل شدن لایحه بودجه 95 به قانون با اتمام دومین ماه از سال از دیگر عوامل اثر گذار بر روند معاملات در شرایط فعلی است.

وی گفت: با توجه به وضعیت کنونی اقتصاد داخلی و بین المللی نمی توان انتظار بهبود در روند معاملات صنایع و گروه های مختلف در بازار داشت و به نظر می رسد همه صنایع در وضعیت برابری قرار داشته باشند.

انتهای پیام


-در بورس فقط 7 سهم صف فروش میلیونی دارند انها هم تا اخر وقت ویا شنبه جمع میشوند واواسط هفته اینده بورس مثبت خواهد بود
-چکاپا ممکن است ده درصد دیگر رشد کند عبور از مقاومت 1800ریال حتمی است ولی مقاومت 2000ریال سخت بنظر میرسد
-فروس پر ریسک ولی در حال رشد الان صف خرید

-
الهی هیچ وقت خودرو به 250 نرسه
پاسخ : کاربر ف خدا کنه نرسه وبازار بسمت مثبت برود اما جانب احتیاط حمایتهای احتیاطی را باید در دستور کار قرار دهد


-ذوب صف خرید ادامه دار الان 15/5میلیون
-تا شنبه خدا نگه دار
-
-

از ساعت 14 تا 8/30صبح روز بعد با تلگرام مطالب مارا دریافت خواهید کرد واز ساعت 9/10 تا 12/30 در این سایت

تلگرام نصب شده در سمت راست قسمت لینکها join کنید

کانال فعال این سایت در تلگرام

telegram.me/talarbourseiran

talarbourseiran@
[ چهارشنبه 22 ارديبهشت 1395 ] [ 7:23 ] [ حامد ]