close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
tsetmcکروی
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

-سلام روز بخیرنویسنده حامد-ورود نقدینگی ......صبح که بازار را چک میکنب متوجه اولین موضوع حساس می شوی هنوز بازار از کمبود نقدینگی رنج میبرد-سیگنال فصل قبل مااین کبافق هست که کباب میکند ورشد میکند الان5435ریال-تقاضا برای کبافق رفت بالای میلیون-سیگنال فصل قبل ما کنور تا محدوده 2800ریال…

-سلام روز بخیرنویسنده حامد
-ورود نقدینگی ......صبح که بازار را چک میکنب متوجه اولین موضوع حساس می شوی هنوز بازار از کمبود نقدینگی رنج میبرد
-سیگنال فصل قبل مااین کبافق هست که کباب میکند ورشد میکند الان5435ریال
-تقاضا برای کبافق رفت بالای میلیون
-سیگنال فصل قبل ما کنور تا محدوده 2800ریال رشد کرده دوباره بعد افزایش سرمایه
-
با سلام، قیمتهای جهانی رو به رشد و فخوز منفی با هم جور در نمیاد؟
پاسخ : سهام داربازار هوشیار است بله بازارهای جهانی رشد کرده ولی فخوز فعلا در سقف قیمت است ونیاز شناخت حمایت جدید
الان در محدوده پر ریسک قرار دارد

-ومعادن حقوقی هر روز عرضه میکرد امروز تا این لحظه عرضه نکرده است.... اگر عرضه حقوقی ادامه نداشته باشد ومعادن میتواند رشد کند خوب به این نکته توجه کنید
-در یک سهم بازار باید رشد را باور کند وقتی باور کرد رشد میکند در حالت شک وتردید ..... هیچ سهمی رشد نمیکند
-رشد 104 واحدی شاخص با ارزش معاملات53 میلیارد تومانی  تا این لحظه نشان میدهد بازار با نقدینگی ورودی فاصله دارد
-بهش میگن بازار هوشمند شده فولاژ قیمت پایین است امکان رشد دارد
-وساپا متعادل ولی معتبر نیست این تعادل........الان 2391 ریال
-خزامیا صف خرید در 1273ریال ولی صف خرید معتبر نیست  حمایت واقعی 1000ریال من حواسم جمع است دارم چی مینویسم
-الان کروی را گذاشته بودم بفروشم تقاضاها بالاست با قبول 200 ریال حد ضرر یعنی 1300ریال بیرون امدم الان 1521ریال است ولی حد ضرر را قبول کردم ممکن است 200ریال افت بکند اما دوباره به همین قیمت برمی گردد اگر رشد کرد سود بیشتر
-ما چه بخریم چه نخریم چه داشته باشیم چه نداشته باشیم هدف اول خمحمور 2000ریال است وبعد بقیه ماجرا
-فاسمین 2میلیارد سهمی پر ریسک ولی تا 2500ریال دئر مرحله اول قصد رشد داردالان2326ریال سیگنال روزهای قبل ما است که با رشد مواجه شده
-
نبه 04 اردیبهشت 1395
خدایار tsetmcکروی
در گروه شرکت های چند رشته ای صنعتی علت صف خرید واگذاری این صف در نماد "وبانک" مشخص شد تا تکلیف تنها صف خریدی قابل توجه بورس نیز روشن شود. گفته می شود "وبانک" قصد دارد تا طی روزهای آتی آگهی فروش بلوک 35 درصدی "بترانس" را منتشر نماید به عبارت ساده تر سهامدار عمده "بترانس" قصد خروج از این شرکت را دارد اما نکته قابل توجه که هم به ضرر "وبانک" است و هم "بترانس"، نبود خریدار و قیمت باید بلوک می باشد بطوریکه گفته می شود در حالی قرار است رقم باید بلوک 1600 تومان نرخ گذاری شود که تا به این لحظه خریداری برای آن وجود ندارد از سوی دیگر رقم 1600 تومان برای بلوک مدیریتی "بترانس" در حالیکه نرخ تابلو امروز 1355 تومان می باشد خیلی به سود این نماد نیست. حال مشخص نیست که قیمت تابلوی سهام شرکت ایران ترانسفو گران است یا رقم پیشنهادی "وبانک" خیلی ارزان است.

--بهزاد میگه 70000 حسینا دارم من ترسیدم فقط 2000 تا خریدم افزاییش سرمایه داره سودش اضافه میشه هرچی نوشتم گردن بهزاد
-ولی من تفکر بهزاد را ندارم اول تستی میخرم با پولم ریسک میکنم بعد بد وخوب سهم را اینجا عنوان میکنم
-در مورد کروی انچه نوشتم اتفاق افتاد الان صف خرید است ما اینجا با نقدینگی مان ریسک میکنیم مطلب می نویسیم دیمی حرف نمیزنیم
-همین بهزاد نابغه بورس است با قدرت تراز مالی منفی خود را که دوسال گذشته ضربه خورده بود مثبت کرده ومسلط به کار ش ادامه میدهد از یک تلاطمی بیرون امده که نتیجه اش سودهای هنگفت خواهد بود وقبلا هم بوده
-ما پله اول کروی داریم فروشنده نیستیم منتظریم 200ریال افت بکند پله دوم وارد بشویم ولی.............ولی...........
-
با افزایش قیمت جهانی فولاد چین رخ داد:

قیمت سنگ‌آهن جهان 70 دلار ؛ ایران 57 دلار

با افزایش قیمت جهانی فولاد چین، قیمت جهانی از 70 دلار هم عبور کرد و طی آن قیمت سنگ آهن ایران نیز از 57 دلار گذشت.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی افزایش قیمت جهانی فولاد چین، قیمت‌های سنگ آهن نیز روند صعودی به خود گرفت. به‌طوری که در هفته گذشته قیمت این ماده معدنی در دنیا از مرز 70 دلار هم گذشت . به همین دلیل سنگ آهن ایران نیز به روند افزایشی ادامه داد.

براساس اعلام موسسه بین‌المللی متال بولتن، متوسط قیمت سنگ آهن ایران در هفته گذشته یعنی شاخص قیمت این ماده در رقم 57 دلار و 27 سنت قرار گرفت. هفته گذشته این شاخص با رشدی بیش از دو دلاری به 54 دلار و 50 سنت رسیده بود.

هرچند که گفته می‌شود افزایش قیمت‌ها واقعی نیست و بازار به زودی به شرایط طبیعی خود باز می‌گردد اما روند صعودی قیمت سنگ آهن از دو هفته پایانی 2015 آغاز شده و تاکنون نیز ادامه پیدا کرده است. از سوی دیگر پیش‌بینی می‌شود در سال‌های آینده کشور هند در زمینه‌ مصرف سنگ آهن جای چین را بگیرد و به عنوان اولین مصرف‌کننده سنگ آهن در دنیا مطرح شود که در این صورت بازار سنگ آهن بار دیگر رونق خوبی پیدا خواهد کرد.

در عین حال ایران برنامه تولید 55 میلیون تن فولاد برای 10 سال آینده را تدوین کرده است که هرچند این هدف‌ از سوی کارشناسان و تولید‌کنندگان غیرمنطقی به نظر می‌رسد، اما مسئولان بر رسیدن به آن تاکید دارند و در صورتی که این امر محقق شود ایران نه تنها به سنگ آهن خود برای تولید فولاد نیاز دارد، بلکه نیازمند واردات این ماده معدنی نیز خواهد شد.

انتهای پیام

 


-

گلایه سهامداران تاپیکو به وزیر و رئیس تامین اجتماعی درباره بازارگردانی


-ساعت 10/41 دقیقه شاخص کل 64 واحد ارزش معاملات تقریبا123میلیارد تومان فقط بورس مبنا ظهر ساعت 12/30 ملاک محاسبه خواهد بود
-
مدیرعامل شرکت ایران خودرو دیزل عنوان کرد:
متأسفانه بعد از بازگشایی سهام به دلیل منفی بودن بازار و رشد بالای سهام خودروسازها و احتمال منتفی شدن بحث افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی، سهام ایران خودرو دیزل با افت قیمت همراه شد که البته این موضوع در خصوص سایر خودروسازهای نیز کم و بیش صورت پذیرفت.
شرکت ایران خودرو دیزل بعد از اعلام تعدیل پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 94.12.29 با افت بیش از هفت درصدی به تابلوی معاملات بورس بازگشت و این کاهش قیمت در این نماد معاملاتی در حال اتفاق افتاد که "خاور" بودجه سال مالی 95 خود را برآورد زیان 779 ریالی نسبت به دوره مشابه سال گذشته با 7 درصد کاهش زیان ارائه کرده است.

به گزارش بورس نیوز، این افت قیمتی "خاور" و صف فروش میلیونی این نماد روند مثبت معاملاتی گروه خودرو را تحت تأثیر قرار داد و در روزهای بعد از آن نیز همراه با نمادهای مهم گروه پرچمدار افت شاخص گروه شد. در همین ارتباط سراغ مسئولین شرکت رفتیم تا علاوه بر این موضوع از عملکرد مالی شرکت و برنامه های سال مالی جاری "خاور" مطلع شویم.

مدیرعامل شرکت ایران خودرو دیزل در رابطه با افت قیمت سهام این مجموعه بعد از اعلام تعدیل مثبت، در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز اظهار داشت: متأسفانه بعد از بازگشایی سهام به دلیل منفی بودن بازار و رشد بالای سهام خودروسازها و احتمال منتفی شدن بحث افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی، سهام ایران خودرو دیزل با افت قیمت همراه شد که البته این موضوع در خصوص سایر خودروسازهای نیز کم و بیش صورت پذیرفت.

اسفند ماه سال گذشته شرکت ایران خودرو دیزل اعلام داشت که در نظر دارد سهام شرکت سرمایه گذاری سمند و تولیدی خدماتی تجارت ستاره ایران را از طریق مزایده عمومی به فروش برساند، غلامرضا رزازی در رابطه با نتیجه این مزایده و اثرات مالی آن بر "خاور" توضیح داد: گزارش کامل در این خصوص در تاریخ 94.12.26 از طریق سامانه کدال اطلاع رسانی گردیده است. در هر حال فروش سهام این دو شرکت در نهایت با احتساب تعدیلات مورد نیاز و تعدیل فروش، EPS شرکت را از منفی 971 ریال به منفی 836 ریال تغییر داده و ضمناً خریدار شرکت ایران خودرو می باشد که برنده مزایده شده است.

وی در خصوص اخباری که در رابطه با افتتاح خط تولید موتور وانت آریسان در شرکت ایدم مطرح شده، عنوان کرد: تولید موتور وانت آریسان از اوایل سال در تبریز آغاز خواهد شد، طبق هماهنگی های صورت گرفته مقرر گردید در بوردجه سال 95 تعداد 30 هزار دستگاه به صورت دستمزدی توسط شرکت ایدم تولید شود که در صورت های مالی این شرکت و "خاور" تأثیر مثبت خواهد داشت.

وی در خصوص اینکه، گفته می شود ایران خودرو دیزل برای اجرای برنامه های خود نیاز به افزایش سرمایه خواهد داشت، گفت: به صورت کلی با توجه به وضعیت مالی، شرکت ایران خودرو دیزل نیاز به اصلاح ساختار مالی دارد، لذا مقرر بود در صورت تمدید معافیت مالیاتی، افزایش سرمایه حدوداًً 100 درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی ها داشته باشد که ظاهراً قانون آن به صورت کامل تمدید نشده است و صرفاً فقط می شود به اندوخته افزایش سرمایه داد، این موضوع مشکلی را حل نمی نماید. لذا مجدداً می بایست موضوع در هیأت مدیره و ایران خودرو مطرح و میزان افزایش سرمایه از محل مطالبات وآورده نقدی مورد بررسی و تصمیم گیری قرار گیرد.

رزازی در رابطه با اثر مالی غرامتی که از شرکت بنز به ایران خودرو دیزل پرداخت شده عنوان کرد: این موضوع در سال 92 صورت پذیرفته و تأثیری در صورت های مالی سال 94 و امسال نخواهد داشت.

این مقام مسئول با اشاره به فضای مثبت اقتصادی که در کشور ایجاد شده و برنامه های آتی شرکت گفت: ایران خودرو دیزل در سال 95، 5 هزار دستگاه انواع محصولات باری و مسافری در برنامه تولید دارد که نسبت به تولید 2200 دستگاه سال 94، رشد قابل ملاحظه ای را نشان می دهد. همچنین در بخش صادرات هم برنامه سال جاری ایران خودرو دیزل دو برابر سال قبل و به میزان 200 دستگاه پیش بینی شده است که با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته محقق خواهد شد.

وی در ادامه افزود: علاوه بر این، سبد محصولات ما در سال 95 کامل می شود و علاوه بر محصولات قبلی 10محصول جدید که 5 نوع آن با برند داخلی و 5 نوع آن با همکاری برندهای خارجی تولید می شود به بازار عرضه خواهد شد. در جهت کاهش قمیت تمام شده از منابع مالی خارجی برای سرمایه در گردش بهره بیشتری خواهیم بود و سهم ساخت داخل را به دو برابر قبل افزایش می دهیم.

غلامرضا رزازی در خاتمه گفت: در بخش همکاری های خارجی نیز برای تنوع بخشی به محصولاتمان با شرکای جدید دیگری در حال مذاکره هستیم که انتظار داریم در نیمه اول سال جاری به نتیجه نهایی برسد و همچنین بسیار امیدواریم که با شروع اجرای طرح های جایگزینی خودروهای فرسوده سهم خوبی از این بابت دریافت کنیم و در این صورت در برنامه تولید و فروش سال جاری تجدید نظر خواهیم کرد.


-خوب اوضاع احوال بازار هیجانی نیست تقریبا تخصصی است امروز تستی حسینا اضافه کردیم تا ببینیم ایا بسمت منفی خواهد رفت یا مثبت
-انقباض سمگا ممکن است دوباره سهم را تا 4000ریال رشد دهد همچنان منتظر افت تا 3500ریال هستیم
-تعریف جدید ومعادن حمایت 1350مقاومت 1650ریال است مرحله به مرحله جلو میرویم
-بله خساپا میرود حمایت 1300ریال را یدک بکشد ومقاومت 1700ریال را اعلام نماید
-الان تمرکز حواس امده سرجایش ولی ساعت 12/30باید بروم جاده شاندیز اقای شلغم نامی را بردارم برویم طرقبه ویلای دوستان رزمنده زمان جنگ نهار کباب داریم ده نه گفتم امروز تو تله افتادم بگذریم ازدحام دوستان ...... من از همه عذر خواهی میکنم در مطلب نویسی ولی با ما همراه باشید تا ساعت 12/20 دقیقه
-یک عادت خوب معامله گری را به شما می گویم هر گاه سهمی را انلاین فروختید همانجا تیک درخواست وجه را بزنید تا وارد هیجان خرید نشوید واگر قصد خرید داشتید از محل تامین اعتبار بانک بخرید درگاهی که انلاین شما متصل به بانک هست
-ارفع را در کانال اشاره کردم امکان عرضه نیست ورشد با این صف خرید ممکن است تا 2300و2500ریال اتفاق بیفتد
-بیمه ملت اگر حقوقی عرضه نمیکرد بیشتر رشد می کرد
-بیمه دانا هم باید افزایش سرمایه بدهد البته رشد پیش خور شده وبیمه میهمن هم باید افزایش سرمایه بدهد 800میلیون سهم دارد
-کمنگنز سیگنال 1400ریالی ما فصل قبل بدش نمی اید تا 2500ریال رشد بکند وبعد باید بررسی شود
-وقتی گردش نقدینگی در بورس انقباضی است صدور مجوز افزایش سرمایه نیز محدود میشوداین نکته فنی را بخاطر بسپارید
-شاید ثشرق دوباره به محدوده1500و 1400ریال نزول کند روندصعودی نیست ولی روزانه 100ریال بازی دارد وهرکه دارد مهارت ....
هنر شخصی خود را به نمایش بگذارد

-ساعت 12/6دقیقه تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

-
-
-
-از ساعت 14 تا 8/30صبح روز بعد با تلگرام مطالب مارا دریافت خواهید کرد واز ساعت 9/10 تا 12/30 در این سایت

تلگرام نصب شده در سمت راست قسمت لینکها join کنید

کانال فعال این سایت در تلگرام

telegram.me/talarbourseiran

talarbourseiran@


نظرات () تاریخ : شنبه 04 ارديبهشت 1395 زمان : 6:53 بازدید : 118 نویسنده : حامد
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط علیرضا در تاریخ 1395/2/4 و 11:19 دقیقه ارسال شده است

سلام استاد،سایپا چه خبره هی حقوقی صف رو میده دوباره صف میشه!؟خریدارا هم تعداد کمتره ولی خوب میخرن!!
پاسخ : حمایت از افزایش حجم معاملات برای بالا بردن ارزش روزانه منطقی بازار

این نظر توسط علی سلیمانی در تاریخ 1395/2/4 و 11:05 دقیقه ارسال شده است

سلام استاد
ثاباد باز شد
پاسخ : بله دیدم باید منتظر بازی حق تقدم ماند

این نظر توسط اسماعیل در تاریخ 1395/2/4 و 10:54 دقیقه ارسال شده است

سلام چرا سهام با peپایین رشد نداره و برعکس سهام بالا رشد داره
پاسخ : توجه به pe نمیشود باید بشود

این نظر توسط پارس در تاریخ 1395/2/4 و 10:50 دقیقه ارسال شده است

سلام بیمه میهن معاملاتش خیلی کم است نشانه این است که فروشنده ندارد یا خریدارندارد باسپاس
پاسخ : هر سهم کم معامله ای ممکن است با رشد مواجه شود

این نظر توسط باقر در تاریخ 1395/2/4 و 10:48 دقیقه ارسال شده است

سلام استاد کانالای تلگرامی خیلی خاور خاور میکنن خبر خاصی هست مگه ما اطلاع نداریم
پاسخ : ممکنه با کمپانی بنز قرار داد ببنده وممکنه نبنده
پاسخ : شایعه زیاده

این نظر توسط خدایار در تاریخ 1395/2/4 و 10:19 دقیقه ارسال شده است

قیمت سنگ‌آهن جهان 70 دلار ؛ ایران 57 دلار
با افزایش قیمت جهانی فولاد چین، قیمت جهانی از 70 دلار هم عبور کرد و طی آن قیمت سنگ آهن ایران نیز از 57 دلار گذشت.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی افزایش قیمت جهانی فولاد چین، قیمت‌های سنگ آهن نیز روند صعودی به خود گرفت. به‌طوری که در هفته گذشته قیمت این ماده معدنی در دنیا از مرز 70 دلار هم گذشت . به همین دلیل سنگ آهن ایران نیز به روند افزایشی ادامه داد.

براساس اعلام موسسه بین‌المللی متال بولتن، متوسط قیمت سنگ آهن ایران در هفته گذشته یعنی شاخص قیمت این ماده در رقم 57 دلار و 27 سنت قرار گرفت. هفته گذشته این شاخص با رشدی بیش از دو دلاری به 54 دلار و 50 سنت رسیده بود.

هرچند که گفته می‌شود افزایش قیمت‌ها واقعی نیست و بازار به زودی به شرایط طبیعی خود باز می‌گردد اما روند صعودی قیمت سنگ آهن از دو هفته پایانی 2015 آغاز شده و تاکنون نیز ادامه پیدا کرده است. از سوی دیگر پیش‌بینی می‌شود در سال‌های آینده کشور هند در زمینه‌ مصرف سنگ آهن جای چین را بگیرد و به عنوان اولین مصرف‌کننده سنگ آهن در دنیا مطرح شود که در این صورت بازار سنگ آهن بار دیگر رونق خوبی پیدا خواهد کرد.

در عین حال ایران برنامه تولید 55 میلیون تن فولاد برای 10 سال آینده را تدوین کرده است که هرچند این هدف‌ از سوی کارشناسان و تولید‌کنندگان غیرمنطقی به نظر می‌رسد، اما مسئولان بر رسیدن به آن تاکید دارند و در صورتی که این امر محقق شود ایران نه تنها به سنگ آهن خود برای تولید فولاد نیاز دارد، بلکه نیازمند واردات این ماده معدنی نیز خواهد شد.

این نظر توسط بزرگمهر در تاریخ 1395/2/4 و 10:07 دقیقه ارسال شده است

با سلام و درود
-امروز نویسنده خود را معرفی نکرده ولی از خامه قلم پیداست که باید آقا حامد چهار فصل باشند شاید هم سبک نوشتاری آقا حامد حکم فونت سایت را پیدا کرده است یعنی همه گردانندگان سایت با هم هم مشقند
وخارزم قرار است طی این هفته یا هفته آتی بازگشایی شود این هم از کرامات بورس هزار چهره ایران است که نمادی نزدیک به 9 ماه سال را به خواب بورسی می رود و کسی هم شکوه وشکایتی نمی کند
عمده سهام داران جزء وخارزم پرسنل وبصادر هستند و لذا مدیران وخارزم قدری راحت تر از سایر شرکت های مشابه در خصوص بازارگردانی سهام شرکت عمل می کنند ولی در هر حال به وجهه این شرکت آسیب جدی وارد آمده و دیگر از سبد سهام پایه بورس خارج شده است
- کاربرانی که در سهمی در ضرر هستند و می خواهند میانگین کم کنند باید به حجم معاملات روزانه سهم توجه کنند تادریابند سهم در حوالی کف است و جای رشد دارد . پتانسیل رشد آتی سهم از حجم داد و ستد روزانه آن مشخص می شود و لی فرمول آن بسته به نوع سهم دارد و قدری دقت می خواهد. نظر شخصی است و منوط به کنشگری مناسب گردانندگان گرامی سایت دارد
پاسخ : سلام حامد نویسنده است

این نظر توسط mamish در تاریخ 1395/2/4 و 10:06 دقیقه ارسال شده است

سلام.کرمانشاه در قیمت 370 برای رفتن به مجمع خوبه ؟ با تشکر
پاسخ : میگویند تعمیرات دارد کدال را کنترل کنید من هنوز وقت نکردم سراغ سهم بروم ولی نیاز به بررسی دارد

این نظر توسط خدایار در تاریخ 1395/2/4 و 9:48 دقیقه ارسال شده است

در گروه شرکت های چند رشته ای صنعتی علت صف خرید واگذاری این صف در نماد \"وبانک\" مشخص شد تا تکلیف تنها صف خریدی قابل توجه بورس نیز روشن شود. گفته می شود \"وبانک\" قصد دارد تا طی روزهای آتی آگهی فروش بلوک 35 درصدی \"بترانس\" را منتشر نماید به عبارت ساده تر سهامدار عمده \"بترانس\" قصد خروج از این شرکت را دارد اما نکته قابل توجه که هم به ضرر \"وبانک\" است و هم \"بترانس\"، نبود خریدار و قیمت باید بلوک می باشد بطوریکه گفته می شود در حالی قرار است رقم باید بلوک 1600 تومان نرخ گذاری شود که تا به این لحظه خریداری برای آن وجود ندارد از سوی دیگر رقم 1600 تومان برای بلوک مدیریتی \"بترانس\" در حالیکه نرخ تابلو امروز 1355 تومان می باشد خیلی به سود این نماد نیست. حال مشخص نیست که قیمت تابلوی سهام شرکت ایران ترانسفو گران است یا رقم پیشنهادی \"وبانک\" خیلی ارزان است.

این نظر توسط وتوسم در تاریخ 1395/2/4 و 9:46 دقیقه ارسال شده است

وتوسم خریدش خالی از لطف نیست.شناور سهم تومدت اخیر بشدت کاهش یافته


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
 • 1397
 • صفحات جداگانه
 • لینکهای مهم بورس
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 710
 • کل نظرات : 4190
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 1
 • آی پی امروز : 3
 • آی پی دیروز : 377
 • بازدید امروز : 71
 • باردید دیروز : 1,516
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 125
 • بازدید هفته : 71
 • بازدید ماه : 25,053
 • بازدید سال : 70,765
 • بازدید کلی : 1,328,414
 • کدهای اختصاصی
  کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد ضمنا چون ما مجوز مشاوره نداریم برای همیشه در بخش نظرات به احترام رعایت قانون جواب نظر را نمیدهیم صرفا نظرات وگفتگوهای شما درج میشود. بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.