close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
tsetmcسمگا

خانه | پست الکترونیک | آرشیو

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال ما در تلگرام apsahm@با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید


tsetmcسمگا

-سلام روزبخیر


-به هر حال شاخص مثبت است دیروز گفتیم بازار امروز مثبت خواهد بود خبرهای سیاسی هم نشان از مثبت بودن بازار داردکره جنوبی دلارهای بلوکه شده را ازاد کرده موگرینی بشدت در صدد است موانع محدود ایجادشده امریکاییها را برطرف سازد.اقای ظریف هم بی سروصدا بسیاری از موانع تحریم را خنثی کرده است
-فخوز 2818ریال حمایت مداوم در مهلت دوماهه حق تقدم
-خبهمن دوباره به سمت 2500ریال روزهای قبل در نزول اشاره کردیم
-فخوز صف خرید شد روزهای قبل مدام اشاره میکردیم
-بیمه میهن هم عرضه محدود است
-کروی برنده کسی بود که از افت قیمت سود برد این سهم را هم مدام مدنظر داشتیم اشاره میکردیم الان صف خرید است
-ومعادن دوباره صف خرید شد.ذوب .خساپا نیز صف خرید تشکیل دادند
-صف فروش خاور جمع شد......روزهای قبل بازار تنبیه خودرویی شد وتمام شد
-صفهای خرید وجو هفته اینده میتواند دوباره شاخص را بسمت 80000واحد سوق دهد الان شاخص 559واحد مثبت است
-فولاد وقتی افت میکند استعداد خرید داردزمانی که به محدوده 1300ریال افت میکند با سرعت تا بالای 1400ریال رشد میکند تقریبا یک روند تثبیت شده کم ریسک
-بازار مثبت هست ولی باید منتظر ماند ورصد اکر ایا روزانه 350میلیارد تومان معامله در بورس بجز فرا بورس اتفاق می افتد یا نه
-
قیمت جهانی سنگ آهن طی روزهای گذشته افزایش حدود پنج درصدی داشته که این امر با توجه به روند صعودی قیمت ها طی یک ماه گذشته مناسب ارزیابی می شود. حال آنکه به نظر می رسد بهبود وضعیت این صنعت در گروه تحریک تقاضای داخلی است که در این زمینه برنامه هایی در گروه فولاد و سنگ آهن در حال اجرایی شدن است.
تقاضا برای محصولات فولادی از نیمه دوم اسفند ماه سال گذشته در شرایطی افزایش اندکی یافت که در کنار آن رشد نسبی قیمت جهانی سنگ آهن و فلزات اساسی موجب شد تا وضعیت این گروه طی ماه های اخیر نسبت به دو سال گذشته قدري بهبود یابد.

بهبود نسبی وضعیت صنعت سنگ آهن و فلزات

معاونت مالی و اقتصادی شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات با بیان این مطلب در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز عنوان کرد: قیمت جهانی سنگ آهن طی روزهای گذشته افزایش حدود پنج درصدی داشته که این امر با توجه به روند صعودی قیمت ها طی یک ماه گذشته مناسب ارزیابی می شود. حال آنکه به نظر می رسد بهبود وضعیت این صنعت در گروه تحریک تقاضای داخلی است که در این زمینه برنامه هایی در گروه فولاد و سنگ آهن در حال اجرایی شدن است.

مرتضی علی اکبری افزود: روند صعودی قیمت جهانی فلزات اساسی و سنگ آهن می بایست ادامه دار باشد تا وضعیت شرکت های فولادی و معدنی نیز بهبود یابد که البته تداوم روند صعودی طی سال 95 دور از انتظار است.

وی در ارزیابی عملکرد شرکت های زیر مجموعه "ومعادن" اظهار داشت: اغلب شرکت های فعال در این گروه طی سال گذشته با حداقل ظرفیت تولید فعالیت کردند و در این مدت فولاد سازها به دلیل نبود تقاضای کافی ظرفیت تولید خود را 20 درصد کاهش دادند. این در حالی است که شرکت های فولادی در شرایط فعلی در صدد افزایش ظرفیت تولید خود برآمده اند که این امر موجب افزایش تقاضا در خرید مواد اولیه تولید فولاد نیز شده است.

آخرین وضعیت پروژه های "کگل"، "کچاد" و "کنور"

این مقام مسئول در خصوص مهمترین طرح های توسعه ای زیر مجموعه های "ومعادن" گفت: پروژه تولید پنج میلیون تنی گندله و نیز سه میلیون تنی آهن اسفنجی در شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در نیمه اول سال جاری به بهره برداری می رسد و پروژه توسعه آهن "کگل" نیز در مدت مذکور به بهره برداری می رسد و تولید با حداکثر ظرفیت در پروژه توسعه آهن گل گهر طی روزهای آتی آغاز می شود. همچنین فاز اول پروژه نیروگاه "کگل" که شامل دو فاز گازی است، بزودی به بهره برداری می رسد.

معاونت مالی و اقتصادی "ومعادن" افزود: طرح توسعه ای فولادسازی یک میلیون تنی "کچاد" و نیز فاز دوم نیروگاه بخاری این مجموعه بزودی راه اندازی می شود. علاوه بر این، براي پروژه گندله سازی "کنور" که با مشکل تأمین نقدینگی مورد نیاز مواجه شده، در حال چاره اندیشی جهت تأمين هزینه های مالی آن هستیم؛ افزون بر اين ها، فاز دوم پروژه کنسانتره اين مجتمع نيز تا پایان شهریور ماه امسال به بهره برداری خواهد رسید.

تأثیر بهره برداری از پروژه ها بر وضعیت سودآوری "ومعادن"

علی اکبری در خصوص اثر گذاری اجرای پروژه های مذکور بر وضعیت سودآوری "ومعادن" اظهار داشت: به طور قطع اجرای پروژه های در دست اجرای زیر مجموعه ها بر وضعیت سودآوری این مجموعه سرمایه گذاری نیز موثر واقع می شود که بخشی از آن در بودجه اعمال شده است. حال آنکه باید منتظر ماند تا اثر اجرای پروژه های مذکور بر صورت های مالی زیر مجموعه ها نمود پیدا کند و در پی آن پس از بررسی، در صورتیکه نیاز به اعلام تعدیل سود برآوردی "ومعادن" باشد، نسبت به این موضوع اقدام می گردد.

وی همچنین در خصوص برنامه افزایش سرمایه "ومعادن" اظهار داشت: این برنامه به منظور تأمین هزینه مورد نياز جهت اجرای پروژه های در دست اجرای زیر مجموعه ها و شرکت در برنامه افزایش سرمایه آنها به اجرا در می آید که درخواست مذكور در حال حاضر توسط سازمان بورس در حال بررسی است كه پس از دریافت مجوز از این سازمان بلافاصله مجمع فوق العاده افزایش سرمایه برگزار می شود.

تکذیب شایعه فروش زمین"بکام"/ خرید سهام "فخاس" در قیمت های پایین تر از نرخ فعلی

این مقام مسئول در خاتمه پیرامون علت افزایش تقاضا برای خرید سهام "بکام" که "ومعادن" مالک حدود 74 درصدی آن است و نیز دلایل تداوم صف فروش سهام در نماد "فخاس" گفت: بنده هر گونه شایعه فروش زمین و احتمال تعدیل مثبت سود برآوردی شرکت کابل های مخابراتی شهید قندی را تکذیب می کنم و اعلام می دارم که رشد قیمت سهام مجموعه مذکور بی دلیل است. همچنین در خصوص صف فروش سهام شرکت فولاد خراسان باید گفت که "ومعادن" مالک 30 درصدی این مجموعه است و سهامدار عمده آن یعنی صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر می بایست اقدام به حمایت از سهام آن کند. ضمن اينكه "ومعادن" در قیمت های پایین تر از نرخ فعلی اقدام به خرید سهام مجموعه مذکور می کند. چرا که معتقدیم در حال حاضر ارزش سهام "فخاس" نسبت به سایر هم گروهی های آن بالاتر است.


-
-مقاومت قبلی فولاد 1540ریال بوده ممکن است این بار هم تا 1500ریال رشد کند باید منتظر اخر وقت بود وباید منتظر اردی بهشت بود
-گروه فلزات اساسی کلهم مثبت ولی هر خریدی از این گروه به صلاح نیست
-شپاکسا حمایت 3400ریال مقاومت 3800ریال در این محدوده حمایتی کم ریسک است

-خودرویی ها سهم های ضمانتی نیستند

داروییها سهم های ضمانتی گفته میشوند

اول از هر سهمی تعریفی بکنید بعد وارد شوید-پس مطلب مهم امروز سهم ضمانتی بود چیزی که خارجی ها روی ان سهم ها سرمایه گذاری بلند مدت میکنند
-والبر یک سهم ضمانتی است .درازک سهم ضمانتی است
-سلام بیمه میهن مقاومتش چنداست باتشکر
پاسخ : 1400ریال اگر افزایش بده تا 1500 الی 1600ریال هم رشد میکنه

-اگر با تبر نیفتند به جانش افزایش سرمایه خبهمن خوب جواب خواهد داد

-دو سه روز قبل چقدر از خبهمن نوشتم تو سبدم هست ولی کار من اشاره کردن است من نمیتوانم مستقیم بگم بخرید الان ده میلیون صف خرید دارد

پس باید در زمان مشخصی وارد خودرویی ها شد


-ارزش معاملات امروز از 300میلیارد تومان عبور خواهد کرد عالیه اگر عالی بماند
-بانک حکمت حمایت 1100 مقاومت 1300ریال الان 1204ریال
-بالاس را کنترل کنید
-با هیاهو نمیشود سهم خرید فروخت
-چقدر در محدوده زیر 3600ریال سمگا خریدیم خوب خریدیم وهمان موقع گفتیم
-شاخص کل امروز از مرز 1000واحد عبور میکند هم خانم کاترین اشتون زن سیاستمدر خوش قلبی بود وهم خانم موگرینی....دنیایی بی کینه میخواهند وشخصیت انسانی بالایی دارند ودر مقابل وهابیون خون ریز سعودی....
-فولاد صف خرید 53میلیون اشاره های روز های قبل درست بود
-ومعادن 58میلیون صف خرید ان هم اشاره های روز های قبل درست بود

-ارزش معاملات نزدیک به 350میلیارد تومان.......با ما همراه باشید وسهام داری کنید

فخوز شد 13 میلیون صف خرید صد بار از چهار ماه پیش نوشتم فخوز


-تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-از ساعت 14 تا 8/30صبح روز بعد با تلگرام مطالب مارا دریافت خواهید کرد واز ساعت 9/10 تا 12/30 در این سایت

تلگرام نصب شده در سمت راست قسمت لینکها join کنید

کانال فعال این سایت در تلگرام

telegram.me/talarbourseiran

talarbourseiran@
+ نوشته شده در دوشنبه 30 فروردين 1395 ساعت 7:48 توسط حامد | | تعداد بازدید : 314

مطالب قبلی

صفحات وبلاگ

منوی اصلی

تبلیغات

دسته بندی خبر ها

نظر سنجی

درباره ی ما


کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

آرشیو

پیوند های وبلاگ

لینک های روزانه

امار وبلاگ

امکانات


Powered By
rozblog.com
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

کلیه ی حقوق مادی و معنوی وبلاگ bourseclasor محفوظ می باشد.