close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
تبلیغ وتوسم ممنوع

خانه | پست الکترونیک | آرشیو

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال ما در تلگرام apsahm@با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید


تبلیغ وتوسم ممنوع

-سلام روز بخیر


-در مورد کلی گویی تو کانال توضیح دادم وبه این نوع کلی گویی ایراد گرفتم الان سرصبح نه از ان 1000 میلیارد خبری هست ونه از 1000 تریلیون  پس بازار را واقع بینانه نگاه کنیم
-الان چند ماهی هست در بخش نظرات ما بصورت افراطی تبلیغ وتوسم میشود واین تبلیغ به تقابل مخالفان موافقان کشیده شده است توصیه میشود..... در کنار وتوسم سراغ سهم های دیگر هم برویدمن در مورد وتوسم  نگاهم بی طرفانه است با هیچ سهمی نه دوست ونه دشمن هستم
-بکام -خمحور-کبافق-تکنو-دعبید-شپارس -تپمپی- سهم های صف خرید من نمی گویم بخرید ولی همین سهم هایی که زمانی جماعت مشغول خودرویی ها بودند ما روی تک تک همین سهم ها زوم کرده بودیم
-این همه دوستان رفتند اعتباری گرفتند خوب اعتباری زمان محدود است ولی نقدینگی خودتان زمان نا محدود اینها همه تجربه میشود وتجربه ای بزرگ

-فشار بازار بعلت انقباظ نقدینگی است.........در معلم بورس مبحث دایره اول دوم سوم داریم

ذوب وسط دایره 1500 ریال

دایره اول 2200ریال

دایره دوم 2900ریال

دایره سوم 3600ریال

الان با شدت در حال نزدیک شدن به دایره اول

چند روز قبل گفتم حمایت اول 1800ریال


-شاخص 78000واحدی را من اینجا عنوان کردم خدا کنه تو همین 78000واحد حمایت بشه وپایین تر نیاید
-همین اواخر دوبار سیگنال تستی 100 هزار تومان فولای دادم مقاومت بالای 3000ریال رفت ولی گفتم حمایت اول 2500ریال الان 2717ریال است
-رک وپوست کنده دوسال ونیم است صد بار به ارزش روز بازار - به حجم ریالی معاملات روزانه بازار- مدام کاهشی است ویا افزایشی است اشاره میکنم از حدود ده روز قبل تک اشاره  ای می کردیم داریم نقد می شویم چون اندک اندک نشانه های انقباض مشاهد ه میشد-جمله حباب زدایی.... میخواهم یادتان بیاورم.......

-حلقه ارتباط بین ارزش روزانه بازار افزایشی سود هم افزایشی

- حلقه ارتباط بین ارزش روزانه بازار کاهشی سود هم کاهشی


-1447ریال ومعادن خروج بوده زمانی که صف خرید بوده طمع 5 درصد رشد بیشتر را از سر بیرون کردیم الان صف فروش است به لطف میمنت اماتورها..... داریم نگاهش میکنیم
-زمانی که افت شاخص کل تمام شد وقصد داشت سبز بشود میتوان به خرید امیدوار بود

-بروید برویم صبحانه بر میگردیم از ساعت 10/20 دقیقه بازار را دقیق تر رصد میکنیم
- کی برمیگرده......؟؟؟
پاسخ : زمانی که دیگر لیست میلیونی خودرویی فروشنده نداشته باشد واین وضعیت دو سه روزی تثبیت بشود


-اگر حوصله داری الان برو پست قبلی  اشاره های کلی منو در مورد بازار بخون پست چهارشنبه

-فقط بورس تا این لحظه 43 نماد وحق تقدم صف فروش است یعنی شاخص به زیر 78000واحد کشیده خواهد شد

ولی روزهای اینده بهترین فرصتهای خرید در اکثر نمادها فرا هم خواهد شد


-اگر قصد خرید دارید سعی کنید وارد خودرویی ها نشوید بگذارید کاملا تخلیه شوند
-1- ثشرق را زیر نظر داشته باشید
-2- فولای را زیر نظر داشته باشید

-3-سمگا را زیر نظر داشته باشید

-4 -وبصادر را زیر نظر داشته باشید

-5- شپارس را زیر نظر داشته باشید


-6-فاسمین سهم2میلیاردی است حمایت اول 1700ریال الان صف فروش است

-گروه سرمایه گذاری ها درصد ریزش ها عدد 4 بیشتر خودنمایی میکند در اخرین قیمت

-گروه سرمایه گذاری ها درصد ها هر گاه00.00 مشاهده شد پایان سقوط است تو معلم بورس توضیح دادم

-تمرکز روی شاخص

-تمرکز روز ارزش معاملات روزانه

-تمرکز روز ارزش روز بازار کاهشی است یا افزایشی

-تمرکز روی نحوه معاملات حقوقی ها

-تمرکز روی دهها تمرکز دیگر

-عمرا اگر کانالی اینطوری واضح حرف بزنه


-این چالش چالش گروه خودرو است حتی یکی از این نمادها به بازار پایه منتقل نشدبیایید واقع بین باشیم

-سهم هایی بخرید  که صف فروش نیستند وبیش از 20 درصد افت کرده اند

-7-بیمه میهن را زیر نظر داشته باشید


-
در پایان معاملات امروز رخ می دهد:

توقف نماد رکورددار جهش بی سابقه ۶ هزار و ۱۵۰ درصدی سود و یک سرمایه گذاری

در پایان معاملات امروز، نماد رکورد دار جهش بی سابقه ۶ هزار و ۱۵۰ درصدی سود و یک شرکت سرمایه گذاری به دلیل مجمع سالانه متوقف می شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات فردا ، نماد دو شرکت سرمایه گذاری گروه صنایع بهشهر ایران و فرآورده های نسوز پارس به دلیل برگزاری مجمع سالانه روز دوشنبه بسته می شود.

مجمع "وصنا" ساعت 14 در سالن سینما تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و مجمع "کفپارس" ساعت 8 در هتل صفائیه یزد تشکیل می شود.

براساس این گزارش، نماد معاملاتی فرآورده های نسوز پارس قبل از شروع معاملات 13 بهمن به دلیل ابهام در ارائه اطلاعات متوقف و با انتشار گزارش 12 ماهه منتهی به سال مالی 30 آذر 94 ، مشخص شد سود هر سهم آن از 2.7 تومان قبلی به 169.3 تومان افزایش یافته که نشان از جهش بی سابقه 6 هزار و 150 درصدی دارد.

در این رویداد که رکورد تازه ایی در آن زمان بشمار رفت ، سود حدود 300 میلیون تومانی این شرکت به 17 میلیارد تومان رسید اما سرمایه اندک و 10 میلیارد تومانی این شرکت موجب شده تا این اختلاف در سود هر سهم با 6 هزار و 150 درصد افزایش همراه شود.

تعدیل بی سابقه سود هر سهم این شرکت ناشی از استفاده از مزایای ماده 20 قانون رفع موانع تولید و لحاظ کردن نرخ ارز مبادله ایی برابر با نرخ روز دریافت تسهیلات ارزی که موجب افزایش بیش از 17 میلیارد تومانی درآمدهای عملیاتی شده است.-
یک کارشناس بازار سرمایه اعلام کرد:

پیش بینی گروه های مقبول بازار سهام در هفته های آینده

یک کارشناس بازار سرمایه با بررسی مسائل داخلی و خارجی موثر بر بورس ، گروه‌هایی که طی هفته های آینده می توانند بیشترین اقبال بازار داشته باشند را معرفی کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، مجتبی شهبازی مدیر معاملات کارگزاری بورس بهگزین با انتشار مطلبی در روزنامه شرق اعلام کرد در هفته گذشته گروه‌های بیمه و بازنشستگی، کانی غیرفلزی، سایر مالی، لاستیک و فنی و مهندسی بیشترین رشد را داشته‌اند.

در بعد جهانی با توجه به انتشار اخبار مثبت از اقتصاد چین، افزایش تدریجی قیمت نفت، بهبود قیمت‌های جهانی فلزات و مثبت‌شدن بازارهای مالی بین‌المللی در روزهای اخیر، به نظر می‌رسد شاهد رشد نسبی در بازارهای جهانی باشیم.

در سطح داخلی کماکان شاهد رفت‌ و آمد هیأت‌های مهم سیاسی و اقتصادی به کشور هستیم و از طرفی تحرکات دولت درباره خروج ازرکود اقتصادی با تصویب و اجرای سیاست‌های مرتبط که نمونه اخیر آن را در اعلام اولویت‌های هفتگانه وزارت اقتصاد می‌توان دید، انتظار می‌رود که روند بلندمدت بازار کماکان ظرفیت رشد داشته باشد. همچنین صندوق بین‌المللی پول روز سه‌شنبه ۲۴ فروردین نرخ رشد اقتصادی برای ایران در سال ۲۰۱۶ را با توجه به کاهش تحریم‌ها، چهار درصد پیش‌بینی کرد.

آثار رفع تحریم‌ها در قدم اول بیشترین تأثیر را بر روند شاخص گروه خودرو نشان داده است. پیش‌بینی کارشناسان بر این است که این آثار مثبت به‌تدریج بر سایر گروه‌های تولیدی و خدماتی دیده خواهد شد. گروه‌هایی مانند بیمه و بازنشستگی، بانک، فلزات، خدمات فنی و مهندسی، فراورده‌های نفتی و صنایع غذایی در هفته‌های آینده گروه‌هایی هستند که با توجه به ظرفیت های جذاب از بیشترین اقبال برخوردار باشند.

همان‌طور که قبلا پیش‌بینی شده بود گروه خودرویی با توجه به توقف اخبار مثبت و حتی انتشار اخبار ضد و نقیض به روند منفی خود ادامه داد. هرچند با توجه به رشد با شیب تند در ماه‌های گذشته این گروه و اصلاح هفته‌های اخیر طبیعی به نظر می‌رسد اما با توجه به اعلام رسمی حمایت دولت از تحول اساسی در صنعت خودروسازی و تبدیل‌شدن این صنعت به قطب صادرات خودرو منطقه پیش‌بینی می‌شود با اطمینان سرمایه‌گذاران از عقد قراردادهای نهایی این شرکت‌ها با شرکای خارجی، وجود ظرفیت های قوی در این گروه و نیز افت قیمت درخور توجه سهام شرکت‌های این گروه شاهد رونق مجدد سهام گروه خودرو باشیم.

انتهای پیام-صفهای عرضه روند شاخص را در 75000واحد معتبر می سازدامیدواریم چنین نشود توکل به خدا


-خدای من توبه صد بار توبه گزارش سیف را بخوانید

-
زمان انتشار خبر: شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ - ۰۷:۴۶

سیف: آمریکا به تعهداتش در برجام عمل نکرد

رئیس‌ کل بانک مرکزی از عمل نکردن آمریکا به تعهداتش در چارچوب برجام و خودداری از ایجاد گشایش در روابط بانکی ایران انتقاد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سیف در شورای روابط خارجی در آمریکا گفت: آمریکایی‌ ها به تعهداتشان پایبند نبوده‌اند؛  تقریباً هیچ چیز اتفاق نیفتاده و ما قادر نیستیم از پول های خود در خارج استفاده کنیم.
سیف تأکید کرد:  برجام همه تحریم‌ های هسته‌ای علیه ایران را برداشته اما برداشته شدن عملی همه تحریم‌ها مستلزم برخورداری ایران از ساز و کار مبادلاتی U Turn‌ (مبادلات مالی با استفاده از بانک های خارجی) است.

رئیس کل بانک مرکزی ایران در این جلسه همچنین با تاکید بر اینکه مسئولیت زنده نگهداشتن برجام با طرف های غربی است افزود: ایران در دو سال و نیم گذشته به اقتصاد مقاومتی توجه ویژه داشته و اقتصاد ایران یک اقتصاد مقاوم شده است.
وی با بیان اینکه تحریم ها و کاهش قیمت نفت در دولت روحانی تأثیر منفی بر اقتصاد ایران نگذاشت، خاطرنشان کرد: تحریم ها ایران را به پای میز مذاکره نکشاند و نشانه این موضوع، وضعیت مناسب ایران و ارتقاء شاخص های اقتصادی در سه سال گذشته با وجود تداوم تحریم ها بوده است.
رئیس کل بانک مرکزی ایران با اشاره به اینکه فشارهای اقتصادی ناشی از تحریم باعث نشد تا نظام بانکی ایران از توجه به مسائل و قوانین پولشویی غافل شود، اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی قانون مربوط به مبارزه با تامین مالی تروریسم و پولشویی را تصویب کرده است و بانک مرکزی نیز با صدور آیین نامه ها و بخشنامه های مختلف، بانک ها و موسسات مالی و اعتباری را به این مهم توجه داده است ضمن آنکه بانک مرکزی نسبت به انتظام بخشی بانک ها اهتمام دارد و نظارت بیشتر و جدی تری را اعمال کرده است.

سیف با وزیر خزانه داری آمریکا دیدار کرد

رئیس کل بانک مرکزی در حاشیه اجلاس بهاره بانک جهانی و صندوق بین المللی پول در واشنگتن، همچنین روز پنج شنبه با  "جک لو" وزیر خزانه داری این کشور دیدار و درباره مسائل پولی و بانکی گفت و گو کردند.

وی همچنین با شرکت در نشست مدیر عامل صندوق با وزرا و مقامات دولتی کشورهای خاورمیانه و شمال آفریقا، ضمن تبریک انتصاب مجدد رییس صندوق بین المللی پول گفت: در دو سال گذشته، بانک مرکزی ایران پیشرفت‌های قابل توجهی در بازگرداندن ثبات اقتصادکلان، بهبود مدیریت بودجه ای و تقویت سیستم بانکی داشته و همچنین در پیشبرد اصلاحات ساختاری به منظور افزایش فرصتهای شغلی و کاهش وابستگی اقتصاد به نفت موفق بوده‌است.
سیف با بیان اینکه دستیابی به این اهداف آسان نبود و افت بهای نفت نیز کار را به مراتب سخت‌ تر کرد افزود: با این وجود، در پی لغو تحریم‌های اقتصادی، انتظار می رود رشد اقتصادی ایران در سال‌های 2017-2016 به حدود 5 درصد برسد ضمن آنکه به موجب اتخاذ سیاست‌های پولی انقباضی ازجانب بانک مرکزی ایران و افزایش اعتبار این بانک، پیش بینی می شود  نرخ تورم تا پایان سال 2017-2016 تک‌ رقمی شود.
رئیس شورای پول و اعتبار، موقعیت بهتر ایران در شرایط کنونی را مرهون پیشرفت‌های مثبت دو سال گذشته خواند و تصریح کرد: ارتقاء وضعیت ایران در سطح بین المللی موجب شده است که در دوران پساتحریم با شرکای خارجی خود دوباره همکاری کنیم ضمن آنکه هدف ما استفاده کامل از ظرفیت عظیم تجاری، سرمایه‌گذاری و تامین مالی در اقتصاد 1.4 تریلیون دلاری ایران است.
رئیس کل بانک مرکزی در این نشست با استقبال از مواضع و سیاست های صندوق بین المللی پول تصریح کرد: ما از فراخوان صندوق برای اشتراک تلاش‌ها در جهت تقویت رشد اقتصادی جهان، تقویت ثبات مالی وبرقراری مکانیزم صحیح به منظور جلوگیری از بحران و تامین امنیت مالی، حمایت می‌کنیم.
وی افزود: کاهش ریسک از مواردی است که صندوق بین المللی پول پیگیری می‌کند  و ما نیز به موضع کاهش ریسک اهمیت زیادی می دهیم و منتظر مشارکت صندوق در این زمینه هستیم.
سیف با بیان اینکه ما همچنین به موضوعاتی مانند تنوع سازی اقتصادی، اثرات سرمایه گذاری عمومی و رشد اقدامات منطبق با بودجه که صندوق روی آن‌ها کار می‌کند علاقه مند هستیم، افزود: من می‌توانم به شما اعلام کنم که دولت ایران در راستای اجرای سیاستهای اقتصاد کلان، سیاست های مالی و سیاست‌های ساختاری برای تولید منابع جدید رشد ملی، ثابت قدم خواهد بود و از این راه به رشد بیشتر اقتصاد جهانی کمک می‌کند.

-
سلام استاد وبهمن از ١٨٠ امد به ١٤٠و صف هم نيست خريد انجام شه ؟ممنونم
پاسخ : تونمودار حمایت 1200ریال است خرید بالا حد ضرر تعیین کنید


-من امروز پله اول سمگا خریدم

-من امروز پله اول میهن خریدم

-خرید ترسی ندارد اگر بر سه الی چهار فرضیه خریداری شده باشد

-توبه کن اول کانال بازی را کنار بگذاری

-توبه کن دوم تقلید از سایت وبلاگ خریدن را

-توبه کن اسیر هیجانات نشوی

- توبه کن به هیچکس اعتماد نکنی منظور لیدرهای بازار

- چون باید به دانش فنی خودت اعتماد داشته باشی-شما رفتار سهام داری شش سال گذشته مرا ببینید در هر خونسردی سود خوبی گرفتیم که اصلا فکرش را نمی کزدیم پس میشه بر بزرگترین نوسانهای نزولی وصعودی بازار غلبه کرد
-فردا صبح حجم معامله بورس وفرا بورس سنگین تر  خواهد شد اما این وضع پایدار نیست واردیبهشت بازار مجبور است صعودی بشود
-ساعت 12/05دقیقه

-تا فردا خدا نگه دار به امید پایان اصلاح قیمت وشروع بازار صعودی

-
-
-
-

-

-از ساعت 14 تا 8/30صبح روز بعد با تلگرام مطالب مارا دریافت خواهید کرد واز ساعت 9/10 تا 12/30 در این سایت

تلگرام نصب شده در سمت راست قسمت لینکها join کنید

کانال فعال این سایت در تلگرام

telegram.me/talarbourseiran

talarbourseiran@+ نوشته شده در شنبه 28 فروردين 1395 ساعت 7:3 توسط حامد | | تعداد بازدید : 126

مطالب قبلی

صفحات وبلاگ

منوی اصلی

تبلیغات

دسته بندی خبر ها

نظر سنجی

درباره ی ما


کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

آرشیو

پیوند های وبلاگ

لینک های روزانه

امار وبلاگ

امکانات


Powered By
rozblog.com
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

کلیه ی حقوق مادی و معنوی وبلاگ bourseclasor محفوظ می باشد.