close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
tsetmcخساپا همچنان پیشرو

tsetmcخساپا همچنان پیشرو

-سلام روزبخیر نویسنده حامد

-یک نکته فنی سه نماد برای سه افزایش سرمایه بسته خواهد شد اگر این افزایش سرمایه ها در درصدهای بالا بود حضور مشکلی نداشت فرض کنید مثل خساپا نماد رند محسوب میشود

اما کچاد نماد رند است وزمان باز گشایی  هزار شاهد وبازرس

نماد اخابر هم رند است این هم سهم کنترل شده

اما ثاباد سهم کناره است وامکان سود گرفتن اری

لذا ورود به کچاد واخابر بعد مجمع در قیمت مناسب توصیه میشود


-وتوصا حقوقی عرضه اگر  نکنه همیشه هر سهمی را در ذهن بسپارید...... اگر حقوقی عرضه نکنه ......ایا امروز عرضه کرد فردا هم عرضه میکنه......این موضوع شامل حال همه سهم ها میشود
-خساپا تا این لحظه حقوقی8/ 12 میلیون عرضه کرده است

-فرمول کار راحت است

هر سهمی که می خواهید بخرید دور ان سهم

خط سبز بکشید

اگر میدانید صعودبی نیست

خط قرمز بکشید


-کمنگنز اخر فروشنده پیروز خواهد شد.....اگر حقوقی عرضه نکند
 

-موج سرازیری پول فعلا متوقف شده است وموجی از منفی های ضعیف مشاهده میشود اینجا تا کتیک صبر وشکار تک سهم ها مد نظر قرار می گیرد
-عقب گرد تدریجی خبهمن الان زیر 2800ریال
-

تحلیل تکنیکال گروه بهمن که برنامه افزایش سرمایه ۹۷ درصدی دارد


-
سلام صبح بخیر باصد میلیون سرمایه چند سهم درپرتفوی داشته باشد بهتراست
پاسخ : در بازارکاملا صعودی 10 الی 15 سهم
در بازار خنثی وریزشی یک سهم هم اضافی است
ورود فقط تخصصی وخرید سهم های سناریو دار

-شما هم بروید صبحانه برمی گردیم تا ببینیم تو بازار چه خبره
-خوب دوباره به بازار برمیگردیم  الان ساعت 10/32 دقیقه شاخص کل213واحد منفی است وسیاست انقباضی بازار تا اخر ماه همچنان با تاکتیک های منفی ومثبت های محدود ادامه خواهد داشت
-مخاطبی در مورد ثاباد پرسیده است حد ضرر 10 درصد وحد سود 20 درصدبا قیمت 2000ریال.....باز هم بشرط انکه حقوقی تعادل سهم را در اینده بر هم نریزد
-
سلام ثاباد اره یا نه از ته دل دو کلمه بگویید دو حرف اره یا نه
پاسخ : توپست جواب دادم دلهره داری خوب 1000سهم بگیر بعد بازگشایی بر سهم مسلط باش

-واتی دوباره  سرتیتر بورس با 24 میلیون صف خرید

-در یک مقایسه اماری سال قبل بیشترین سود را نمادهای کناره دادند

امسال نیز تحقق  سود مکفی در نمادهای کناره خواهد بود


-فاذر در حال عقب گرد قیمتی
-رمپنا حمایت 9000ریال یک حمایت مستحکم مقاومت اول 10000ریال
-در بمپنا یک حمایت 12500ریال می بینم ویک رشد تا 16000ریال این اتفاق خواهد افتاد.....
اگر حقوقی عرضه نکند

-
سلام  جسارتا فنوال امروز بفروشم؟
پاسخ : عرضه یک میلیون تقاضا 7میلیون تا اخر وقت کشیک بده صف نریخت برو سراغ فردا

-حتوکا ممکن است دوباره تا 3700ریال صعود کند حمایت 3100ریال
-توریل حمایت 2500ریال مقاومت 2900ریال در بازار صعودی ممکن است تا 3000ریال رشد کند
-حتاید حمایت 4000ریال مقا.ومت 4500ریال
-تنفس بورس در نیمه دوم فروردین طبیعی است چون شرکتها خود را جمع وجور میکنند برای عملیات جدید بورسی در جریان باشید
-فاتحه گروه ........درسی بشه تا از روی شنید ه خرید نکنید حتی برای خودم که با ضرر خارج شدم
پاسخ : همین واقع گرایی شما را در بورس به ثروت خواهد رساند
افرین نترس جلوی اشتباه را همیشه بگیرید

-خودرویی دسته دسته .....صف فروش نشسته

هر سهمی زمانی برای ورود دارد تمام ثروت را در یک گروه ریختن اشتباه است خودرویی ویا غیر خودرویی فرقی نمیکند


-ان روز گفتم خودرو فعلا بازی حمایت 4000ریال مقاومت 4500ریال ولی همه که این سایت را نمی خوانند
-ملاک عمل این است ارزش معاملات روزانه بورس از 300میلیارد تومان عبور کند ریزش مقطعی خودرویی ها هم به همین منظور بود
-حمایت فولای 2500ریال است اما به این حمایت فعلا نخواهد رسید چون سهم حمایت میشود
-ذوب حمایت 2500ریال مقاومت 3000ریال الان 2750ریال
-دربازار نزولی امروز کروی سبز بود
-
بورس تهران بعد از چندین ماه روند منفی و نا امیدی سهامداران ناشی از حاکمیت فضای رکود، با افزایش قیمت سهام تلاش کرد امیدی دوباره را به ساکنان تالار حافظ ببخشد و با اخبار خوش و مثبتی که از حوزه سیاسی و اقتصادی منتشر شد، نشان داد که می توان همچنان به این بازار اعتمادی ویژه داشت.
تالار شیشه ای پس از ماه ها جدال با رکود و افزایش زیان سهامداران، در هفته های پایانی سال 94 و نیز آغاز سال 95 روندی مثبت به خود گرفت تا روی دیگر سکه را به سهامداران و بورس بازان نشان دهد.

به گزارش بورس نیوز، بورس تهران بعد از چندین ماه روند منفی و نا امیدی سهامداران ناشی از حاکمیت فضای رکود، با افزایش قیمت سهام تلاش کرد امیدی دوباره را به ساکنان تالار حافظ ببخشد و با اخبار خوش و مثبتی که از حوزه سیاسی و اقتصادی منتشر شد، نشان داد که می توان همچنان به این بازار اعتمادی ویژه داشت.

بطوریکه به مدد رشد قیمت سهام علاوه بر جبران بخش زیادی از ضررهای تحمیل شده به سهامداران، حتی با تحقق بازدهی های مثبت برای آنها نیز همراه گردد.

با این تفاسیر چنانچه نیم نگاهی به آمار معاملات سه ماه قبل بیاندازیم نکاتی جالب را در خصوص بخشی از بازار سهام به دست می آوریم و آن بخش مد نظر، بازار پایه توافقی فرابورس است.

طبق بررسی ها به عمل آمده و همانطور که در جدول ذیل مشخص است 20 سهم بازار پایه توافقی که طی سه ماه گذشته بالاترین ارقام بازدهی مثبت را به دست آورده اند، آمار جالب توجهی مشاهده می شود.

بازار پایه توافقی بهشت بورسی ها/ گره سبز بازار پایه ای ها با بهار

در این طبقه بندی شرکت نیرو سرمایه با تحقق حدود 378 درصد بازدهی مثبت بالاترین رقم بازدهی را در این بازار به دست آورده و جالب اینکه سهم "نیرو" حتی از سهم پر معامله و بزرگی همچون "خساپا" هم که این مدت ها در کانون توجه سرمایه گذاران بورسی بوده، بازدهی بالاتری را رقم زده است و در میان کل سهام بورسی و فرابورسی رتبه دوم پربازده ترین سهام را در اختیار خود داشته است.

دو سهم "تجار" و "آینده" یا همان "بهشت" سابق نیز به ترتیب بازدهی های 158 و 138 درصدی را طی این بازده زمانی محقق کردند. البته تمامی این 20 سهم طی سه ماه اخیر بالاتر از نرخ سود سالانه بانکی بازدهی مثبت داشته اند.

و اما همین سهام در مدت یک هفته نیز بازهی های قابل توجهی را برای سرمایه گذاران خود در پی داشته اند که جزئیات بازدهی 10 سهم اول و پربازده تر آنها در جدول ذیل مشاهده می شود.

بازار پایه توافقی بهشت بورسی ها/ گره سبز بازار پایه ای ها با بهار

همانطور که از آمار مندرج در این جدول می توان به دست آورد، طی معاملات هفته گذشته بهترین عملکرد را از شرکت ساختمان اصفهان با تحقق حدود 59 درصد بازدهی مثبت شاهد بودیم. پس از آن نیز دو سهم "آینده" و "وشمال" در جایگاه های بعدی پربازده ترین سهام جای گرفته اند.

افزون بر اینکه تمامی این 10 سهم برتر بازار پایه توافقی طی پنج روز معاملاتی هفته قبل بازدهی های بالای 13 درصد را رقم زده اند که بسیار مطلوب ارزیابی می شود.

همچنین نکته جالب توجه و مهم دیگر این جدول آن است که پنج سهم اول این جدول در حالی همگی بالای 25 درصد بازدهی مثبت رقم زده اند که حتی اگر سهمی در بازار بورس و یا فرابوس می توانست پنج روز معاملاتی قبل را تماماً با صف خرید سپری می کرد، باز هم در نهایت 25 درصد بازدهی مثبت رقم می زد و با این اوصاف باز هم از این سهام عقب می ماند.

به عبارت بهتر می توان گفت این روزها بازار توافقی بهشت برخی سهامداران شده تا گروهی از سهام موجود در این بازار در شرایط کنونی بتوانند پر سودتر از سایر سهام باشند تا شگفتی سازانی که در بازار پایه توافقی حضور دارند، به دلیل نبود دامنه نوسان قیمتی به عنوان یک امتیاز برای آنها، به سرعت رشد قیمت خود را در مدتی کوتاه تجربه کنند.

با این اوصاف، به وضوح مشخص است که یکی از موثرترین عوامل در این سرعت بالای تحقق بازدهی های بالا در این بازار همان عدم وجود محدودیت دامنه نوسان قیمت باشد.

البته این بهشت پر سود در حالی این روزها بیش از پیش مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفته که فرآیند و نحوه اجرای دستورالعمل های معاملاتی در این بازار قدری با شک و شبهه همراه است.

چرا که عملکرد ناظر بازار در تطبیق دادن دستورهای خرید و فروش سهام و صدور اجازه برای انجام معامله در این بازار، مانع از شناسایی دقیق روندهای واقعی قیمت سهم می شود.

چرا که طی معاملات سهام شرکت های فعال در این بازار مشاهده می شود که در روندهای مثبت و صعودی، ناظر به هر دلیلی از جمله کنترل روند قیمتی و هیجانات موجود در معاملات، دستور خرید و فروشی را در دامنه های منفی قیمت تطبیق داده و به آنها اجازه معامله می دهد؛ در حالیکه قیمت های نزدیک تر به قیمت های آخرین معامله همچنان روس سامانه معاملات در انتظار صدور مجوز معامله باقی می ماند.

بر عکس در روندهای منفی و نزولی حاکم بر قیمت یک سهم، ناظر اجازه انجام معامله ای را در بالاترین قیمت های موجود در سیستم معاملاتی را می دهد. حال آنکه این معاملات از نظر محدوده قیمتی تفاوت قابل ملاحظه ای با حجم زیادی از دستورهای خرید و فروش موجود در سامانه و آخرین معاملات انجام شده روی تابلو دارد؛ که همین اقدام موجب می گردد قیمت پایانی نیز به صورت مصنوعی دستخوش تغییراتی گردد؛ هر چند که این تغییرات در قیمت پایانی می تواند چندان هم محسوس نباشد.

به عنوان مثال در نمادی همانند "تپکو" سهم در حالی طی روز گذشته در محدوده 93 تومان معامله می شد که برای یک لحظه که می توان ادعا کرد هیچ سرمایه گذاری آن را روی سامانه ندید، در کسری از ثانیه معامله تعدادی از این سهم روی قیمت 110 تومان روی تابلو درج شد که این مورد نمونه بارز نحوه عملکرد ناظر بازار در بازار پایه است.

بازار پایه توافقی بهشت بورسی ها/ گره سبز بازار پایه ای ها با بهار

در هر صورت در حالی بازار پایه توافقی فضای پر پتانسیلی را به ویژه برای سفته بازان و نوسان گیران فراهم کرده که این بهشت پر نوسان طی سه ماهه اخیر در اکثر نمادهای خود بازدهی مثبت در برداشته و تنها در تعداد محدودی به طور میانگین با بازدهی منفی مواجه بوده است که خود جای تأمل بیشتری دارد.


-سهام دار عمده فخوز در مهلت دوماهه مدام از سهم حمایت میکند میگن سهمه بابای خوبی داره الان 2634ریال مثبت میزنه
-ساعت 12/23 تا فردا خدا نگه دار نظراتی که بعد از خروج ما از وب اعلام میشود شب منتشر خواهد شد یعنی از ما دل خور نشوید
-
-
-
-
-
--
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-از ساعت 14 تا 8/30صبح روز بعد با تلگرام مطالب مارا دریافت خواهید کرد واز ساعت 9/10 تا 12/30 در این سایت

تلگرام نصب شده در سمت راست قسمت لینکها join کنید

کانال فعال این سایت در تلگرام

telegram.me/talarbourseiran

talarbourseiran@
[ یکشنبه 22 فروردين 1395 ] [ 7:5 ] [ حامد ]