close
تبلیغات در اینترنت
tsetmcتپمپی
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

-سلام شنبه روز شما بخیر ونیکی باد نویسنده حامد-خوب برداشت اول من این است تا پایان ماه بازاری نرم وتوام با مثبت ها ومنفی های شاخص روبرو خواهد بود -جو گروه خودرو همچنان مثبت وخساپا 94 میلیون تقاضا دارد با این وضع رشد تدریجی بسمت 2000ریال ادامه دارد ولی مانع روبرو عرضه های حقوقی ملاک خرید است.....شاید به 2000ریال برسد شاید با عرضه های سنگین نگذارند برسد-بیمه دانا با 38 میلیون صف خرید افزایش سرمایه قبلی بوده سال 1392 الان میتواند دوباره افزایش بدهد-وتوصا هم قبلا سال قبل از محدوده 800ریال حضورتان معرفی…

-سلام شنبه روز شما بخیر ونیکی باد نویسنده حامد
-خوب برداشت اول من این است تا پایان ماه بازاری نرم وتوام با مثبت ها ومنفی های شاخص روبرو خواهد بود
-جو گروه خودرو همچنان مثبت وخساپا 94 میلیون تقاضا دارد با این وضع رشد تدریجی بسمت 2000ریال ادامه دارد ولی مانع روبرو عرضه های حقوقی ملاک خرید است.....شاید به 2000ریال برسد شاید با عرضه های سنگین نگذارند برسد
-بیمه دانا با 38 میلیون صف خرید افزایش سرمایه قبلی بوده سال 1392 الان میتواند دوباره افزایش بدهد
-وتوصا هم قبلا سال قبل از محدوده 800ریال حضورتان معرفی کردیم چند بار بالای 1000ریال دست به دست شد سرانجام بسمت مقاومت 1200وحالا بسمت مقاومت 1400ریال در حرکت است
-خمحورهدف 1700ریال اگر حقوقی عرضه نکند
-خاذین صف خرید دارد وممکنه مقداری هم رشد بکند ولی درصورت متعادل شدن ممکن است 200ریالی عقب گرد کند
-اخابر بعد افزایش مدنظر باشد
-پلاسک فعلا بازی برمدار 1500الی 1800ریال
-شپارس صف صعود مستحکم بلند مدت 3000ریال البته اواسط کار دست به دست خواهد شد منفی خواهد شد مثبت خواهد شد مصیبت کبافق کاما را بر سر شما خواهد اورد ولی سرانجام 3000ریال را خواهد دید حال کی خدا داند
-فلوله ضرب وزور اخر صعود را می زند ودرحال متعادل شدن وشاید هم منفی شدن است فعلا صف خرید محدود دارد
-تپمپی را من کشف کردم به جامعه بشری عرضه کردم دو الی سه ماه پیش حالا کانالها ی تلگرامی می گویند این نقاشی کار ما بوده....سرقت اثر هنری درست نیست
-سمگا مدام 180 ریال نوسان میدهد 3900ریال 4080ریال
-همین جا چند بار نه صد بار گفتیم میهن 1200ریال بود الان 1317ریال است
-البرز صف خرید هست ولی محکم نیست
-فنوال هم می خواهد خودی نشان بدهد 1200ریال را ثبت کند شاید بتواند شاید نتواند 1156ریال
-وبوعلی هم روندی صعودی دارد ولی فعلا روند قوی نیست یعنی صف خرید هنوز سنگین نشده
-دعبید را هم دوماهی است عنوان کرده ایم هنوز روند صعودی است
-همین بیست خطی که از صبح نوشتیم دقیقا چهل دقیقه زمان برده
-بررسی سریع فنی کار سختی است
-اشتباه نکنی یک وقتی ثاباد نخری
-سمگا4132ریال...... چند روز پیش دوستم میگفت تو میگی 3800ریال خوبه ولی تا 3900ریال بیشتر پایین نمیاد بهش گفتم خوب 100 ریا ل هم ریسک کن.....حالا ریسک نکرده ناراحت است
-خوب فعلا 20 دقیقه ای رخصت تا برگردیم

-هم میتواند فرصت خرید باشد وهم فرصت فروش قضاوت زود هنگام بی فایده است


پیغام های ناظر بازار
بازگشايي نماد معاملاتي شاراكح 95/1/21 10:13
به اطلاع مي رساند، نماد معاملاتي حق تقدم شركت پتروشيمي شازند با توجه به اعلام مهلت پذيره نويسي، بدون محدوديت نوسان قيمت با استفاده از مكانيزم حراج تك قيمتي آماده انجام معامله مي باشد.مديريت عمليات بازار

-نسبت تقاضا از عرضه بیشتر است تقاضا بالاست البته نه در همه نمادها در یک فهرست فرض30نماد
-تا این لحظه بیش از 75  درصد خرید وفروش دست حقیقی ها است.....حقوقی ها امروز تا این لحظه حضور کم رنگی دارند
-تعداد کم سهام ساینا 100میلیون هست هنوز از این سهم یک روند صعودی ساخته است
-
زمان انتشار خبر: شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۸

ادامه تلاش های برای شکستن رکود بازار مسکن


عباس آخوندی، وزیر راه و شهرسازی از تلاش برای افزایش دوره بازپرداخت تسهیلات مسکن و کاهش نرخ سود خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبربه نقل ازخبرگزاری صدا و سیما، عباس آخوندی گفت: در صورت تصویب نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بررسی لایحه بودجه، سرمایه بانک مسکن به سه برابر افزایش می یابد و از 3 به 10 هزار میلیارد تومان می رسد.

اوگفت: دوره بازپرداخت تسهیلات مسکن هم باید افزایش یابد که در اولویت است و بانک مسکن هم به بانک توسعه محور تغییر شکل دهد.

آخوندی افزود: نرخ سود تسهیلات بانک مسکن 13 درصد و پایین‌ترین نرخی است که در تمام بانک‌ها دیده می شود اما می‌توان بازهم کاهش داد.

وزیر راه و شهرسازی گفت: سابقه تسهیلات 15 تا 20 ساله در بانک مسکن را داریم وامیدواریم بار دیگر شرایط برای تخصیص تسهیلاتی با دوره بازپرداخت طولانی فراهم شود.

-
هدف بزرگ تامین مالی 1000 ملیارد تومانی اجرایی می شود ؛
در بازدید فعالان بازار سهام و خبرنگاران از خط تولید، مدیران گروه سایپا از تامین مالی 1000 میلیارد تومانی از طریق انتشار اوراق سلف و اجاره در بازار سرمایه خبر دادند و تمرکز بر کاهش هزینه ها را از برنامه های سال جاری شرکت اعلام کردند.
شفاف سازی گروه سایپا در حضور فعالین بازار سهام

به گزارش ملت بازار، حسن قره ای قائم مقام رئیس مرکز مطالعات و استراتژیک سایپا، در نشست خبری این بازدید گفت: فروش دارایی های مازاد گروه سایپا، خروج از زیاندهی و اصلاح ساختار شرکت هایی مانند رایان سایپا از طریق افزایش سرمایه تا 500 میلیارد تومانی، تامین مالی یک میلیارد دلاری، کاهش 30 درصدی هزینه ها و افزایش حاشیه سود و افزایش بازار محصولا گروه از 3 به 8.5 درصد از مهمترین برنامه های مدنظر برای سال جاری است.

وی با اشاره به انجام مذاکرات و انعقاد تفاهم نامه ها و قراردادهایی با خودروسازان بزرگ دنیا مانند پژو، رنو ، نیسان و کیا موتور برای همکاری و تشکیل شرکت های مشترک، خاطر نشان کرد: علاوه بر ادامه همکاری از قبل پارس خودرو با رنو برای تولید ال 90 و ساندرو و تولید یک محصول از نیسان، یک محصول دیگر و با قیمت 45 تا 120 میلیون تومانی هم با پژو در سایپا کاشان و یک محصول هم با همکاری کیاموتور تولید خواهد شد.

قره ایی با بیان اینکه شرکت های زیرمجموعه ای سایپا دیزل و زامیاد هم برنامه های برای قرارداد با شرکت هایی چون ولوو و رنو و اویکو دارند، از انعقاد قرارداد سرمایه گذاری 500 میلیون یورویی با شرکای خارجی خبر داد.

تکذیب یک تغییر مدیریتی و احتمال یک واگذاری

در سویی دیگر علیرضا بادکوبه عضو موظف هیات مدیره و قائم مقام مدیرعامل سایپا در حوزه مالی و اقتصادی ضمن تکذیب تغییر و تحول مدیریتی و عدم دخالت در روند سهام گروه سایپا، گفت: سال گذشته چند قطعه ساز قصد خرید 43 درصد سهام سایپا داشتند اما به دلیل کاهش شدید قیمت سهام در آن مقطع، مقرر شد بعد از بروز شدن ارزش دارایی ها، در خصوص واگذاری تصمیم گرفته شود. وی درباره آماده شدن سهام جدید ناشی از افزایش سرمایه سایپا و زامیاد هم گفت: مغایرت های موجود در کد معاملاتی سهامداران درحال برطرف شدن بوده و طی یکی دو هفته آینده، سهام جدید این دو شرکت آماده توزیع می شود.

این مقام مسئول با اشاره به انجام تفاهم با صندوق فولاد برای عدم عرضه سهام سایپا در روزهای منفی بازار، خاطر نشان کرد: علت این عرضه ها ناشی از تامین منابع مالی برای پرداخت حقوق بود که قرار شده به محض تخصیص بودجه دولت، قطع شود‌. با مدیران سرمایه گذاری ملی ایران هم جلسه ایی برگزار شده اما تصمیم نهایی به خود شرکت واگذار شده که امید است تصمیم منطقی اتخاذ شود.

بادکوبه در مورد همکاری با شرکای خارجی هم گفت: در پی لغو واگذاری 50 درصد سایپا کاشان از سوی پارس خودرو و همچنین احتمال عرضه 50 درصد سهام سایپا کاشان توسط نیوان ابتکار، مذاکره بر واگذاری بخشی از سهام شرکت 500 میلیارد تومانی نیوان ابتکار به پژو آغاز شده است. از سوی دیگر پژو قصد سرمایه گذاری 300 میلیون یورویی از جمله خرید سهام زیرمجموعه های سایپا را دارد.

کاهش هزینه ها با یوزانس

همچنین در ادامه این نشست خبری ناصر آخوندی قائم مقام مدیرعامل سایپا در امور سرمایه گذاری ها و شرکت ها با بیان اینکه ساپیا آماده جهش در همه بخش ها از جمله همکاری با شرکت های خارجی شده گفت: علاوه بر برنامه کاهش هزینه های تولید و افزایش حاشیه سود، کاهش هزینه های مالی نیز از طریق یوزانس در سال ٩٥ قطعاً رخ خواهد داد.به گفته آخوندی قرار است سود 30 درصدی تسهیلات 8.5 هزار میلیارد تومانی گروه سایپا به 24 درصد کاهش یابد و امکان دسترسی به منابع مالی با سود 18 درصدی هم فراهم شود.

واگذاری سهام نیرو محرکه

در همین حال علی شیدایی مدیرعامل سرمایه گذاری رنا هم با بیان اینکه از طریق واگذاری سال گذشته سهام سایپا به سرمایه گذاری، هزینه مالی 100 میلیارد تومانی حذف و در سال جاری هم چنین هزینه های نخواهد شد، گفت مشکل مالکیت در ایران خودرو برطرف شده و با دریافت 20 میلیارد تومان دیگر به طور کامل بر طرف می شود.وی با اشاره به سود 65 تومانی هر سهم سرمایه گذاری رنا برای سال مالی شهریور 95 و برنامه افزایش سرمایه 100 درصدی ، از جدی بودن واگذاری سهام نیرو محرکه خبر داد.

افزایش سرمایه 100 درصدی سرمایه گذاری سایپا

مهدی آستانی مدیر عامل سرمایه گذاری ساپا هم از قطعی شدن افزایش سرمایه 100 درصدی تا قبل از سالانه (پایان اردیبهشت) خبر داد و گفت: این تامین مالی طی دو مرحله و از سود انباشته و مطالبات و آورده نقدی سهامداران عملیاتی خواهد شد.وی درباره زمین پلاسکو به ارزش 354 میلیارد تومان هم توضیح داد: این دارایی آماده فروش بوده و بعد از نهایی شدن از طریق کدال اطلاع رسانی خواهد شد.

ملت بازار - وهاج

انتهای مطلب-
آمار تازه معاون وزیر صنعت ؛

-

قیمت لبنیات بزودی 5 درصد افزایش می یابد


کمنگنز فاصله خریدار وفروشنده الان 1000ریال است1214ریال خریدار2213ریال فروشنده

-پاسخ : سلام حواس پرت شد به بخش نظرات حق شاراک را میشد 100 ریال کمتر خرید داشتم کشیک میدادم از دست دررفت میشه 160 هزار تومان

همه سهم می خرند من هم می خرم...... این دفعه   فرار کرد


-تجربه دوسال رکود به ما گوشزد میکند هنوز نقدینگی در گوشه تنبل خانه بانکها لانه کرده است وبا کاهش 22تا 18 درصد هنوز مشکل حل نشده براحتی میتوان  سود بیشتر به مشتری داد والان امروز بورس از کمبود نقدینگی رنج می برد
-امید بزرگ به بورس 95
-ارزش روز معاملات تا اخر ماه افزایشی نخواهد بود تنها  راه افزایش معاملات روزانه کاهش مجدد سود سپرده بانکی است
-حجم خرید سمگا امروز حدود 6/5 میلیون سهم بوده ...... خبرهای خوبی در راه است جماعت بی جهت نمی خرند
سلام
آزادسازي سهام جايزه سايپا در يكي دوهفته آينده چه تاثيري بر قيمت خساپا دارد؟ با اين اوصاف بخريم يا نه؟
پاسخ : فرض 1500ریال رشد می کند معلوم نیست تا 1800یک مقاومت
2000یک مقاومت 2200ریال هم یک مقاومت
بدترین حالت 15 الی 20 درصد شاید افت بکند
یعنی حدود بیش از 40 درصد رشد
فرض بدبینانه 20 درصد افت
ولی اتفاقات بازار این گونه نیست
وداستانی وسط این گونه هاست
پاسخ : پس از ازاد سازی نترسید
پاسخ : اگر ازاد شد افت کرد پله دوم را بخرید


-تا فردا خدا نگه دار......واقع بین باشید بیشتر سود می برید


-
-

---از ساعت 14 تا 8/30صبح روز بعد با تلگرام مطالب مارا دریافت خواهید کرد واز ساعت 9/10 تا 12/30 در این سایت

تلگرام نصب شده در سمت راست قسمت لینکها join کنید

کانال فعال این سایت در تلگرام

telegram.me/talarbourseiran

talarbourseiran@


ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط محمد رضا در تاریخ 1395/1/21 و 19:15 دقیقه ارسال شده است

سلام

این نظر توسط محمدي در تاریخ 1395/1/21 و 12:24 دقیقه ارسال شده است

استاد سلام
آزادسازي سهام جايزه سايپا در يكي دوهفته آينده چه تاثيري بر قيمت خساپا دارد؟ با اين اوصاف بخريم يا نه؟
پاسخ : فرض 1500ریال رشد می کند معلوم نیست تا 1800یک مقاومت
2000یک مقاومت 2200ریال هم یک مقاومت
بدترین حالت 15 الی 20 درصد شاید افت بکند
یعنی حدود بیش از 40 درصد رشد
فرض بدبینانه 20 درصد افت
ولی اتفاقات بازار این گونه نیست
وداستانی وسط این گونه هاست
پاسخ : پس از ازاد سازی نترسید
پاسخ : اگر ازاد شد افت کرد پله دوم را بخرید

این نظر توسط علی در تاریخ 1395/1/21 و 12:10 دقیقه ارسال شده است

سلام
اوراق جديد گواهينامه نقل و انتقال و سپرده سهام برای ونفت هست اطلاعیه زده سوالی پرسیده بودم گویا موقع ارسال درست ارسال نشده سوالم این بود که گرفتن این اوراق به چه دردی میخوره مگر در تصفیه وجوه هست کافی نیست ؟؟؟باتشکر
پاسخ : گرفتن اوراق برای سهام دار حقوقی یک روند قانونی است
برای سهام دارانی که سهم مسدود دارند
برا من وشما بدرد نمی خوره
من که ونفت را فروختم جایزه اش را هم سهم شده فروختم
هیچی بدرد نمی خوره

این نظر توسط هاشمي در تاریخ 1395/1/21 و 11:55 دقیقه ارسال شده است

#شاراک
مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام شرکت پتروشيمي شازند (پتروشيمي اراک)

بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ 1394/12/24 با توجه به افزایش سرمایهُ شرکت از مبلغ 3,600,000 میلیون ریال به‌مبلغ 5,040,000 میلیون ریال ( از محل مطالبات و آورده نقدی مبلغ 1,440,000 میلیون ریال، ) ، مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام از تاریخ 1395/01/18 لغایت تاریخ 1395/03/15 و شماره حسابهای زیر جهت واریز وجوه تعیین شده ست.

شماره حساب: 50900900/12

بانک: ملت

واسه هر سهم ١٠٠ ت بايد واريز بشه ؟
پاسخ : اگر حق را نفروشید بله 100 باید واریز بشه

این نظر توسط علی در تاریخ 1395/1/21 و 11:46 دقیقه ارسال شده است

سلام
اوراق جديد گواهينامه نقل و انتقال و سپرده سهام
پاسخ : کدام سهم کدامم بازار
بده توضیح مفصل تر تا جماعت اگاه گردند

این نظر توسط خدایار در تاریخ 1395/1/21 و 11:45 دقیقه ارسال شده است

درود بر اقا حامد گرامی
قربونت خیلی نگران حق شاراک نباش
از سال 75 با این سهم بازی می کنم اگر قیمت نفت بالا نرود این حق هم بالا نمی رود . و احتمال اینکه پله برقی آن منفی شود کم نیست ضمن اینکه قرار نیست افزایش تا زمان مجمع ثبت شود و لذا سودی هم به این حق تعلق نمی گیرد
پاسخ : جوک نوشتم من سربه سر شما گذاشتم فدای سرت میدانم یک نوسانی بود گرفتیم موفق باشید

این نظر توسط فاطمه در تاریخ 1395/1/21 و 11:19 دقیقه ارسال شده است

استاد امروز وقت ندارید یا حوصله بخش نظراتشکلک
پاسخ : کار اداری داریم
پاسخ :

این نظر توسط خدایار در تاریخ 1395/1/21 و 11:18 دقیقه ارسال شده است

با سلامی دیگر حلول ماه رجب بر مدیران سایت و دیگر کاربران عزیز مبارک باشد
آقا حامد عزیز گاهی اوقات جواب های جانانه می دهد و گاهی یه جواب سلام ناقابل هم نمی دهد
این ماه چند شرکت بورسی وارد فهرست مجمع های سالانه شدند که غمارگ تقریبا اولین محسوب می شود و در 29 فروردین به مجمع می نشیند. به مجمع رفتن با این سهم چندان مشکلی ندارد البته سود سال قبل هاپولی شد و قرار بود وارد فاز افزایش شود که نه از سود خبری شد و نه از افزایش . بازی پیچیده سهام دار عربستانی سبب شد که سهم از اوج 12000 ریالی به افت زیر 2000ریال طی سال های 90 الی 92 سقوط کند و زیان های سنگینی به سهام دار جز وارد کند طی سال های 93 و 94 سهم جانی گرفته و شاید در سال 95 مشکلات آن کمتر شود البته بعید است که به ا ین سادگی ها به دوران چشم روشنی های دهه 80 برگردد
حاشیه سود خالص سهم 518 ریال عنوان شده ولی بعید است بیش از 200 ان تقسیم شود
حقوقی حامی سهم وبشهر است
نظر اینجانب این است که سهم بعهد مجمع حدود 4500 ریال به بالا باز شود و شاید که تا 6000 ریال در طول سال افزایش یابد. اگر اقا حامد نظر تکمیلی یا اصلاحی دارند دریغ نکنند
پاسخ : سلام حواس پرت شد به بخش نظرات حق شاراک را میشد 100 ریال کمتر خرید داشتم کشیک میدادم از دست دررفت

این نظر توسط فرهنگیان در تاریخ 1395/1/21 و 11:08 دقیقه ارسال شده است

استاد اخابر باز شد بخریم؟؟؟؟
پاسخ : خوب بعد افزایش کم ریسک تر است تا الان نمیدانم بازار نقدینگی چربی دیده نمیشه سمبه پر زور نیست

این نظر توسط زهرا در تاریخ 1395/1/21 و 10:59 دقیقه ارسال شده است

سلام لطفا حمایت و مقاومت کروی را بفرمایید.ممنون
پاسخ : حمایت اول 1300دوم 1250
مقاومت 1500و1600ریال


88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی