close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
سبزوا

خانه | پست الکترونیک | آرشیو

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال ما در تلگرام apsahm@با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید


سبزوا

سلام روزبخیر-شاخص کل مثبت ولی گردش معاملات ظهر تعیین کننده روند بازار خواهد بود
-فولای رفتاری مانند کنور وفخوز داشت مدام هشدار میدادم زمانی که فولای 2300ریال بود
-دیشب در کانال اشاره کردم به نماد سبزوا البته رشد معتبر نیست ولی ممکنه 10 درصدی رشد بکند
-اما  برای تست بلند مدت مقدار کمی ثاباد خریدیم موقعی که خریدیدم کسی نمی خرید تستی 100 هزار تومان خریدیدوشماها هرگز با یکصد هزار تومان تان ریسک نکنید
-ارزش روزانه معاملات مانند قبل عید نیست چون هنوز بانکها جای امنی برای سودهای سپرده هستند واجباری هم نمیشود مردم را بسمت بازار سرمایه هل داد مگر اینکه فرهنگ سازی شود
-جالبه قبل عید من فولای را در دو پله حدود3220 ریال وحدود 3500ریال خریدم یعنی تو سقف سقف بود ولی زمان ورود زمان درستی بود حالا سهمی را تو 100 تومان میخری ولی زمان زمان نامناسب است

-در سال 30 مورد خرید بلند مدت شکار میتواند یکصد میلیون تومان سود بسازد

در سال 50 مورد خرید نوسانی فقط میتواند میانگین 20 میلیون سود بسازد

اما گزینه بلند مدت به وفور نیست بسیار محدود است


-اخابر گزینه ای بلند مدت بود...... داشته باشید
-ومعادن -کروی -میهن در اینده گزینه بلند مدت هستند ولی الان کسل کننده خسته کننده ونا امید کننده......
-بترسید از سایتها وکانال هایی که گلی گویی وروحیه مضاعف بی مورد میدهند
-تا نیم ساعت دیگر رخصت الان ساعت9/46دقیقه
-پیش بینی عضو سابق اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران: شاخص بورس از 85 هزار واحد خواهد گذشت
-
دبیرکل کانون کارگزاران پیش بینی کرد؛
صعود ادامه دار بازار سهام در سال 95
میرصانعی گفت: مسلما تحولات پیش رو و تحولات مثبتی که تا امروز رخ داده تاثیری یک شبه بر سودآوری شرکت های بورسی نخواهند داشت به همین دلیل تاثیر مثبت آن نیز بر بازار سهام آرام آرام و قدم به قدم است.

 

بازار سرمایه در سال جاری به طور قطع با رشدی آرام اما ادامه دار مواجه خواهد بود.

روح الله میر صانعی، دبیر کل کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار در گفت و گو با پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) در خصوص روند بازار سرمایه در سال 95 با اشاره به اجرایی شدن برجام گفت: با توجه به اجرایی شدن برجام و رفع قدم به قدم محدودیت های بین المللی چشم انداز خوبی برای بازار سرمایه قابل پیش بینی است.

به گفته وی رفع تحریم ها باعث تسهیل مراودات بین المللی می شود که آثار آن بر سودآوری شرکت های حاضر در بازار سرمایه قابل تامل است.

وی معتقد است اگر از لحاظ اقتصادی مشکل خاصی مانند کاهش بیشتر قیمت جهانی نفت یا سیاست گذاری های خارجی یا داخلی برای اقتصاد وجود نداشته باشد سال 95 برای بازار سرمایه سالی رو به جلو و صعودی خواهد بود.

دبیر کل کانون کارگزاران با تاکید بر اینکه بازار سرمایه در سال پیش رو روزهای خوبی را تجربه خواهد کرد، اظهار داشت: اقتصاد کشور هم در این سال به طور قطع شاهد صعود و رشد است.

وی رشد بازار سرمایه را مشروط دانست و افزود: البته نباید فراموش کرد که شیب صعود بازار سهام آرام خواهد بود و نباید از بازار انتظار جهش های سریع داشت.

میرصانعی در خصوص این موضوع توضیح داد: مسلما تحولات پیش رو و تحولات مثبتی که تا امروز رخ داده تاثیری یک شبه بر سودآوری شرکت های بورسی نخواهند داشت به همین دلیل تاثیر مثبت آن نیز بر بازار سهام آرام آرام و قدم به قدم است.

وی پیش بینی کرد بازار سرمایه در سال 95 با حرکتی مثبت در شیبی آرام ملایم همراه خواهد بود و خبری از رشدهای هیجانی و شدید نیست.

وی با تاکید بر اینکه در سال جاری بازار رو به جلو می رود، ادامه داد : حرکت صعودی بازار هرچند آهسته و پیوسته است اما باعث بازگشت امید و انگیزه به بازار سرمایه خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه در مجموع بازار سرمایه در سال 95 ،روزهای مثبت و خوبی را خواهد داشت ،اظهار داشت: سال جاری برای بازار سهام سال پرباری است و حرکت شاخص ها در این سال رو به جلو خواهد بود.


-وتوصا میرود تا 200الی 300ریالی بالا بکشد گزینه ای بود ماههای قبل چند بار در نزولها وصعود ها سیگنال دادیم منظور اینه اکثر شماها داشتید ولی شماررا خسته کرد وقتی فروختید رشد کرد......چون اکثرا عادت داریم سهم نباید در سبدمان مثلا سه ماه جا خوش کند میشه حکایت همین وتوصا
-صفهای خرید موجو د می تواند شاخص را 800واحد رشد دهد
-دعبید با این وضع تا 8000ریال رشد خواهد کرد
-حکایت افزایش سرمایه کچاد حکایت همان افزایش سرمایه وصندوق است سهم رند نظارت ناظر بیش از حد.......چنگی به دل نمیزند دل چسب نیست
-اخابر احتمالا افزایش تعرفه تلفن ثابت دارد زمان باز گشایی با تقاضا روبرو خواهد شد دست پایین باز میشود ولی رالی رشد خواهد داشت
-ارزش معاملات ساعت ده دقیقه به 11حدود150میلیارد تومان است مدیریت بازار تلاش میکند همان نقطه ضعفی که اشاره کردم را برطرف کند یعنی تلاش عملی وعلمی برای بالا بردن تدریجی ارزش معاملات روزانه بازار......مشکل شما فقط این است صبح بلند می شوید ومی پرسید چی بخرم....اما جوانب فنی را بررسی نمیکنید
-

مجوز افزایش سرمایه هفتمین سهم گران بورس از محل جذاب صادر شد

مجوز افزایش سرمایه شرکت دارویی‌ رازک‌ که هفتمین سهم گران بورس است از محل جذاب سود انباشته صادر شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، دارویی‌ رازک‌ که با قیمت های بیش از 3300 تومانی هفتمین سهم گران بورس بشمار می رود، مجوز افزایش سرمایه را از سازمان بورس دریافت کرد.

براساس این گزارش، "درازک" درخواست افزایش سرمایه 100 درصدی از محل جذاب سود انباشته را داده بود اما به دلیل وجود مشکل در اطلاعیه صادره این شرکت در کدال ، امکان دریافت فایل مربوطه و مشاهده درصد موافقت شده وجود نداشت.

این افزایش سرمایه صرف جبران مخارج انجام شده بابت بهسازی ساختمان تولیدی شرکت به منظور رعایت استانداردهای GMP و همچنین جلوگیری از خروج نقدینگی خواهد شد و در صورت توصی مجمع فوق العاده ، سرمایه اسمی "درازک" با فرض مجوز صادره 100 درصدی ، می تواند از 20.5 به 41 میلیارد تومان برسد.

خبر تکمیلی:

بعد از رفع مشکل از اطلاعیه صادره سازمان بورس در کدال ، مشخص شد میزان افزایش سرمایه دارویی‌ رازک‌ 17.3 میلیارد تومان و معادل  84 درصد است . به این ترتیب سرمایه این شرکت از 20.5 به 37.8 میلیارد تومان خواهد رسید و برای اصلاح ساختار مالی و جبران مخارج سرمایه ای انجام شده بابت بهسازی بخش جامدات صرف خواهد شد.
 


-افزایش سرمایه درازک با روحیات نوسان گیری وعجولانه وکم حوصله بودن شما ساز گار نیست یعنی در حوزه فکری شما جای ندارد تمام این مواردی را که میگویم در تجربه ثابت شده است
-مطلب زیر را بخوان جالبه......حتما می پرسی چرا این حامد خونسرد شده برا اینکه اول سال چند سود قولچماق اتفاق افتاد تا اخر سال جفت شش جلو خواهیم رفت
 وظیفه من در عالم نویسندگی دادن انرژی مثبت واقعی است

-
تحلیلگر بازارهای مالی اعلام کرد:

سرگردانی بورس در تعیین گروه پیشرو/ انتظار و آزمون و خطای حرفه ای ها

یک تحلیلگر بازارهای مالی با بیان اینکه بورس به دلیل افول نسبی صنعت خودرو به جمع‌بندی کاملی بر لیدر صنعتی دست نیافته گفت: حرفه‌ای ها با آزمون و خطا در حال بررسی واکنش فعالان به صنایع مختلف بوده و منتظر خبرهایی هستند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، دیروز هم درحالی حرکت نوسانی و الاکلنگی شاخص بورس و سردرگمی اغلب سرمایه گذاران تکرار شد که روزبه معین‌زاده تحلیلگر بازارهای مالی به روزنامه شرق اعلام کرد دیروز بورس تقریبا متعادل بود. به‌طوری‌که شاخص قیمت 8 واحد و شاخص کل ١٩ واحد افزایش یافت.

حجم معاملات به ٣١٥‌میلیارد تومان کاهش یافته که نسبت به حجم معاملات روزهای پایانی سال قبل کاهش ٣٠ درصدی را نشان می‌دهد و دلیلی بر رکود نسبی بازار است.

به نظر می‌رسد بازار در سال جدید با افول نسبی رشد سهام صنعت خودرو، هنوز به جمع‌بندی کاملی بر لیدر صنعتی بازار دست نیافته است. هرچند بورس به مدت چند‌روزی به سمت صنعت فلزی کشیده می‌شود و در دو روز اخیر به صنعت سیمان توجه نشان داده ولی سرمایه‌گذاران حرفه‌ای با روش آزمون و خطا سعی در بررسی واکنش فعالان به صنایع مختلف دارند و منتظر خبرهایی هستند که بتواند سرمایه‌ها را به سمت صنعت خاصی بکشاند.

صنعت خودرو با وجود تعادل قیمتی با حمایت بازار مواجه شده است. گرچه در ابتدای بازار منفی معامله می‌شد اما در ادامه بازار با رشد قیمتی روبه‌رو شد و در نهایت با ١٤١‌ میلیارد تومان ارزش معاملات، رتبه اول را به خود اختصاص داد. گروه سرمایه‌گذاری‌ها با دادو ستد ٣٧‌میلیارد تومان رتبه دوم را به دست آورد. گرچه ٣٣‌میلیارد تومان از این حجم، متعلق به سرمایه‌گذاری سایپاست که به‌خاطر پرتفوی خودرویی خود مورد اقبال بازار قرار گرفته است.

آنچه باعث شگفتی می‌شود صنعت بانکداری است که معمولا در رتبه دوم گروهی قرار می‌گرفت که با حجم بسیار کم حدود شش‌میلیارد تومان در رتبه هفتم گروه‌های بورسی قرار گرفت. به نظر می‌رسد این گروه برای رسیدن به جایگاه خود به اخبار مثبتی نیاز دارد.

ارزش معاملات فرابورس هم کاهش یافت، گرچه ارزش آن ١١٩‌میلیارد تومان بود ولی حدود ٦٠ درصد این معاملات متعلق به اوراق بود. حجم اصلی معاملات فرابورس مربوط به ذوب‌آهن با ارزش ٢٠‌میلیارد تومان است. ذوب‌آهن که ابتدا قرار بود افزایش سرمایه ٦٣٣ درصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی بدهد اما گویا با مشکل بعضی از زمین‌های شرکت با مخالفت سازمان حسابرسی روبه‌رو شد و در نهایت با افزایش سرمایه ١٣٠ درصدی موافقت شد. افزایش معاملات دیروز در پی شایعاتی مبنی بر مصوبه جدید دولت درخصوص تجدید ارزیابی روی داده است. به نظر می‌رسد مدیریت ذوب‌آهن باید در این مورد شفاف‌سازی کند.

نماد معاملاتی شرکت گسترش سرمایه‌گذاری ایران‌خودرو بازگشایی شد که با معامله حدود ٢٥‌میلیارد تومان مورد اقبال اشخاص حقیقی بازار قرار گرفت. ٦٢ درصد فروشنده‌ها، حقوقی بودند. نماد این شرکت در ١٠ فروردین توسط اداره نظارت بر ناشران بورسی بسته شد که خواستار شفاف‌سازی در مورد فروش دو شرکت تابعه محورسازان و مهرکام پارس بود. شرکت گرچه قبلا در نظر داشت این دو شرکت را بفروشد، اما در حال حاضر در مورد فروش آنها، تردید دارد و در صورت تصمیم مثبت، آن را در اولین فرصت به بورس اعلام می‌کند.

-نماد خودرو را با دید تکنیکی میتوانید در نزولها خرید کنید اما خساپا نیاز به تثبیت الگوهای رفتاری جدید دارد تلفیقی از فتارهای بنیادی رفتارهای اماری رفتارهای تکنیکی را کنار هم قرار دهید

پس خودرو حمایت 4000و3800ریال مقاومت 4500و4800ریال

اما خساپا فعلا این گونه باید دید حمایت اول 1300 ومقاومت اول 1600ریال

ولی در هفته های اینده میتوان برای خساپا براحتی سه حمایت وسه مقاومت تعیین کرد


-
در آستانه عرضه :

"وبهمن" اثر واگذاری بلوک ۷۲ درصدی "وجامی" را اعلام کرد

سرمایه گذاری بهمن که به همراه گروه بهمن قصد واگذاری ۷۲.۶ درصد سهام سرمایه گذاری جامی کرده ، اثر فروش ۴۲.۹ میلیون این شرکت را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،طبق برنامه اعلامی، دو شرکت گروه بهمن و سرمایه گذاری بهمن به همراه یک شرکت دیگر ، بلوک 72.6 درصدی سرمایه گذاری جامی را در بازار پایه فرابورس عرضه خواهند کرد تا در صورت انجام معامله از ترکیب سهامداری این شرکت 12 میلیارد تومانی خارج شوند.

به این ترتیب چهارشنبه جاری 18 فروردین ، 87 میلیون و 202 هزار و 423 سهم "وجامی" به قیمت پایه هر سهم 1297 ریال و به ارزش 11.3 میلیارد تومان به صورت یکجا و نقد روانه میز فروش خواهد شد.

از کل سهام قابل عرضه بیش از 41.6 میلیون سهم متعلق به گروه بهمن ، 42.9 میلیون سهم مربوط به سرمایه گذاری بهمن و 2.5 میلیون سهم دیگر به شرکت داد و ستد آریا است که از سوی کارگزاری بهمن عرضه می شود.

در این رابطه حجت اله انصاری مدیرعامل سرمایه گذاری بهمن با ارسال نامه ایی به سازمان بورس ، اثر مالی این تصمیم را اعلام کرد:


-یک نصیحتی میکنم حتما الان در سبدت سهم جنازه داری علت هم بی تحلیل خریدن یا دنباله روی کردن است هر گاه این عادت بد را کنار بگذاری سبدت گلستان میشود
-ده دقیقه دیگه بر میگردم چند مطلب دارم حتما بدرد میخوره
-
سلام بر ....،یک بار پارسال درباره رکیش از شما سوال کردم ،شما گفتین نزولش به خاطر حق تقدمهاست،تمام شود سهم رشد میکند،ولی من در نزول طاقت نیاوردم و با ضرر چهارصد هزارتومانی قروختم،حالا مهلت حقها تمام شد و سهم شروع کرده به صعود،جالب بود...!
پاسخ : چون دهها بار این وضعیت اتفاق افتاده معمولا حدسیات حدسیات فنی است ودرست از اب در می اید

-بازی رکیش معمولا 3300ریال حمایت 4000ریال مقاومت است یعنی 700ریال نوسان دارد ولی حوصله می خواهد

-اول با خودت قرار داد کتبی ببند بعد لیست برترین تقاضا را درtsetmc باز کن بر اساس تقاضا از فردا صبح برو تو صفهای خرید

الان حدود 35 سهم صف خرید میلیونی دارندفقط بورس بدون فرا بورس

الان حدود 15 الی 20 سهم صف خرید زیر یک میلیون دارند فقط بورس بدون فرا بورس

این میشه یک استراتژی خرید بر اساس صف  اگر نتیجه در یک ماه عالی بود ادامه بده اگر مناسب نبود تغییر رویه بده


-میخوای حد تخصص منوبدونی چون با پولم بازی کردم یاد گرفتم صبح یک توضیح در مورد کچاد بالا دادم ان موقع صف فروش نبود الان صف فروش است قبل از اینکه بازی صف فروش راه بیفتد حسامنتال من سیگنال صادر کرد برو بالا دوباره بخون صد بار بخون

پس  در مورد کچاد باید صبر کرد تا بازی نزولی تمام بشود


-توهم باید انقدر با پولهایت باید بورس بازی بکنی تا اوستای کار بشی من دانش اموز بازار سرمایه نمره ام 10/5
-جمع بندی بازار بورس امروز اینه موج صعود ادامه دارد البته نه با شدت بلکه با نرمش ودر حال گرم شدن است
-این بود داستان امروز بورس ما.......نیروهای تیپ کماندویی نوهد ارتش رفتند سوریه.....برداشت بورسی یعنی ایجاد حاشیه امنیتی برای بورس
-
-
-
-
-
-
-
-
--

-
-
--از ساعت 14 تا 8/30صبح روز بعد با تلگرام مطالب مارا دریافت خواهید کرد واز ساعت 9/10 تا 12/30 در این سایت

تلگرام نصب شده در سمت راست قسمت لینکها join کنید

کانال فعال این سایت در تلگرام

telegram.me/talarbourseiran

talarbourseiran@+ نوشته شده در سه شنبه 17 فروردين 1395 ساعت 7:41 توسط حامد | | تعداد بازدید : 370

مطالب قبلی

صفحات وبلاگ

منوی اصلی

تبلیغات

دسته بندی خبر ها

نظر سنجی

درباره ی ما


کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

آرشیو

پیوند های وبلاگ

لینک های روزانه

امار وبلاگ

امکانات


Powered By
rozblog.com
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

کلیه ی حقوق مادی و معنوی وبلاگ bourseclasor محفوظ می باشد.