close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
tsetmcشپارس

tsetmcشپارس

-سلام رور بخیر
-تمرکز بازار در گروه خودرو کشیده شد به نماد خاور با 142میلیون صف خرید
-دیروز نمیدانم در تلگرام بود یا سایت گفتم رشد فاراک پیش خور شده است امروز صف فروش است
-وپست صف خرید سنگین-خمحور -خوساز هم صف خرید سنگین
-وبهمن نیز که ماهییت سرمایه گذاری دارد ان هم صف خرید سنگین  دارد
-دکوثر صف فروش احتمال افت تا 1600ریال
-قثابت فعلا اتش بس است حمایت 1250ریال الان 1425ریال
-زمگسا صف خرید حمایت 25000مقاومت30000ریال
-قشکر صف خرید ولی پر ریسک
-تپمپی هنوز صف خرید موقعی که صف خرید نبود چند بار اشاره به ورود کردیم
-خزر صف خرید امکان رشد در محله اول تا 1800ریال
-فراور صف خرید ولی پر ریسک
-دعبید یک ماه پیش توصیه به ورود کردیم الان هم صف خرید حدود 1400ریال رشد کرده است
-پدرخش اگر افزایش سرمایه ای باشد هنوز صعود ادامه خواهد داشت
-شپلی بازی در مرحله فینال قرار دارد شبیه فاراک الان در لیست گزینه های پر ریسک قرار میگیرد
-خاور عرضه شد تحلیلم درست است تا جایی که امکان داشته باشد مدیریت بورس نسبت به حباب زدایی وروان سازی سهم ها اقدام خواهد کردالبته هنوز تقاضا وصف خرید ادامه  دارد
-خاور هنوز خریداران برای خرید سماجت نشان میدهند
-
بدون دریافت مجوز سازمان بورس :

"خاذین" و "ذوب" زمان افزایش سرمایه ۱۱۲۵و ۶۳۳ درصدی را اعلام کردند

دو شرکت سایپا آذین و ذوب آهن مانند ساییا و زامیاد زمان افزایش سرمایه سنگین ۱۲۲۵ و ۶۳۳ درصدی را بدون دریافت مجوز سازمان بورس اعلام کردند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، درحالی دو شرکت ساییا و زامیاد بدون دریافت مجوز سازمان بورس زمان افزایش سرمایه 204 و 133 درصدی را 22 و 19 اسفند تعیین کرده اند که سایپا آذین و ذوب آهن هم رویه را در پیش گرفته و قبل از دریافت مجوز ، زمان مجمع فوق العاده را اعلام کردند.

براساس این گزارش، "خاذین" با صدور اطلاعیه ایی در کدال، زمان مجمع را ساعت 10:30 روز شنبه 22 اسفند در تالار پردیس کیان ( واقع در بزرگراه نواب صفوی، بعد از پل حق شناس،بلوار شهید چراغی) تعیین کرده اما شرکت ذوب آهن بدون انتشار چنین اطلاعیه ایی در کدال، در سایت خود اعلام کرده ساعت 10 صبح دوشنبه 24 اسفند مجمع فوق العاده ایی در تالار آهن شرکت برگزار خواهد شد.

طبق مصوبه 20 بهمن هیات مدیره سایپا آذین، قرار است سرمایه 10 میلیارد تومانی کنونی از مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی و مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها به 132.5 میلیارد تومان برسد. این افزایش سرمایه 1225 درصدی شامل 925 درصد ازمحل تجدید ارزیابی و ۳۰۰ درصد از محل آورده نقدی خواهد بود.

شرکت ذوب آهن نیز برنامه افزایش سرمایه 633 درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی ها ( زمین) را دارد تا در صورت مجوز سازمان بورس و وجود زمان متقضی تا پایان سال جاری، سرمایه اسمی بیش از 786 میلیارد تومانی را به بیش از 5 هزار و 764 هزار میلیارد تومان برساند.

با این اوصاف باید منتظر تصمیم سازمان بورس در صدور مجوز این شرکت ها بود. آن هم در فاصله کمتر حدود دو هفته ایی تا پایان سال.

اداره نظارت بر ناشران بورسی پیش از این اعلام کرده افزایش سرمایه شرکت های پارس خودرو، سایپا دیزل، زامیاد، سایپا آذین و رایان سایپا منوط به طی کردن مراحل قانونی و اخذ مجوز سازمان است که این امر مستلزم تهیه و ارسال و مدارک مورد نیاز و تایید ادارات مربوطه است و تاریخ های اعلامی توسط شرکت صرفا" برنامه زمان بندی پیش بینی شده توسط مدیریت شرکت ( ساپیا) است و جهت مراجعه ذی ربط الزام آور نیست. بدیهی است مسئولیت اجرای برنامه زمان بندی به عهده مدیریت شرکت است.

انتهای پیام

 

 


-,

سایپا باز هم خبر داد : این بار در مورد برنامه واگذاری دارایی ها

شرکت سایپا به روند اطلاع رسانی و خبر رسانی روزهای اخیر ادامه داد و این بار در مورد برنامه واگذاری داراییها شفاف سازی کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت سایپا که از سوم اسفند به علت تعدیل پیش بینی درآمد هر سهم با توقف نماد مواجه است ، طی روزهای اخیر با رویدادهایی چون تغییر درآمد هر سهم از زیان 175 به سود 462 ریالی، خروج از ماده 141 قانون تجارت و زیاندهی، اصلاح ساختار مالی از طریق افزایش و کاهش سرمایه 7 زیرمجموعه و فروش دو قطعه زمین، جابجایی بلوک 6 درصدی، افزایش سرمایه 204 درصدی از محل تجدید ارزیابی سرمایه گذاری ها و اعلام 22 اسفند برای برگزاری مجمع فوق العاده، رونمایی از خودرو جدید و... خبرساز شده ،  در مورد برنامه واگذاری داراییها شفاف سازی کرد.

در این رابطه سیروش شجاعی برجویی معاون مالی و اقتصادی این شرکت 1.7 هزار میلیارد تومانی ، توضیحاتی به شرح زیر داده است:


-کروی امروز معاملاتش بسمت مثبت حرکت میکند شاید خبری در سهم باشد
-کروی صف خرید شد خودم هم تعجب میکنم من ادم ساده خوش قلب انگار بهم از عالم ماورا خبر میدن باور کنید اتفاقی تو دلم افتاد داشتم رفتار خریدار فروشنده را کنترل میکردم انشالله که خیر است
-
سلام خسته نباشید
لطفا آخرین نظرتان درموردسمگارابفرماییدممنون
پاسخ : سهم گوشه طاقچه تا سلب حق تقدم ها فروخته شود
بعد عید شو گزینه بلند مدت

--کبافق 2400ریالی یکی از ورودی های ما بود بدون هیاهو بدون اشاره ها مسیر رشد خود را ادامه میدهد یکیاز کاربران هوشیار همین سایت الان نمیدانم دارد یا نه از حامیان سهم بود بچه شیراز است
-

پاسخ های یک فولادی درباره کاهش ۱۳ درصدی سود سال آینده


- زیر پوست اخابر در بلند مدت یک رشدی دیده میشود حالا معامله بلوکی ویا افزایش سرمایه نمبدانم ولی بر سهم جو مثبت حاکم است
-شاخص کل تا پایان سال با صعود ویا ریزش شدید همراه نخواهد بود اما سال بعد تمرکز دولت روی بورس واستفاده از پتانسیل های بورس بالا خواهد بود
-افت فولاد قبل عید رشد فولاد بعد عید صبر کنید ته نزول وارد شوید این بازار تا عید بازار خونگرمی به ان صورت نیست
-اخابر 2980ریال دارند ارام وبی سرصدا سهم را جمع میکنند در محدوده 2800ریال بارها وبارها گفته بودم افت اخابر را جدی بگیرید
-فروش سهم بی علت فایده ندارد فقط در یک صورت ان هم جابجایی تخصصی
-تا شنبه خدا نگه دار
-
-
-
-
-
--
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-از ساعت 14 تا 8/30صبح روز بعد با تلگرام مطالب مارا دریافت خواهید کرد واز ساعت 9/10 تا 12/30 در این سایت

تلگرام نصب شده در سمت راست قسمت لینکها join کنید

کانال فعال این سایت در تلگرام

telegram.me/talarbourseiran

talarbourseiran@

[ چهارشنبه 12 اسفند 1394 ] [ 7:9 ] [ حامد ]