close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
tsetmc ونفت

خانه | پست الکترونیک | آرشیو

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال ما در تلگرام apsahm@با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید


tsetmc ونفت

-سلام روز بخیر-  اینجا محل ثبت نوشته های شخصی من از بورس اوراق بهادار است که برای خانواده ام می نویسم برای خرید وفروش سهام با کارگزاران مجرب وشرکتهای مشاوره ای وصندوقها اقدام نمایید.بخش نظرات نیز صرفا نظرات شما را منعکس میکند.


-بفجر هنوز برای رشد پافشاری میکندهدف 20000ریال است ولی قبل از 20000ریال سهم متعادل خواهد شد
-خپارس احتمالا امروز باز میشود در لیست سهم های تحت کنترل یاداشت شود
-خپارس پیش بینی سال 94مبلغ418ریال زیان بوده وپیش بینی سال 95مبلغ 25ریال سود اعلام شده است این تغییر با اهمیت تلقی میشود
-
با سلام
استاد .... خان لطفا آرشيو و سابقه مطالب صبح برا افرادي مثل بنده كه در ساعات صبح حضور ندارند در سايت نگهداشته شود تا ما هم از نكات فني نوشته شده توسط شما بعدا در ساعات غير اداري استفاده كنيم. الان مطالب قبلي و نوشته هاي صبح شما از دسترس خارج شده است.با تشكر
پاسخ : متاسفانه همان ارشیوها برای سایتهای با تعرفه منبع درامد وبرای ما درد سر.....کار ازادی در این کشور بجایی رسیده که من نویسنده باید نوشته های شش ساله شخصی را مخفی نگه دارم ولی حق باشماست بعضی مواقع باید سکوت کرد وبه راه خود ادامه داد

-
یک کارشناس بازار سرمایه عنوان کرد:

-بفجر متعادل شد فینال ماجرا ظهر مشخص میشود اگر با صف خرید بسته شد فردا هم امکان مثبت خوردن وجود خواهد داشت اگرنه.....؟؟؟

-رشد شاخص به نسبت دیروز کمتر خواهد بود ولی اگر نمادهای تعدیل مثبت بازگشایی شوند معادله به نفع شاخص تغییر خواهد کرد
-ونفت 2731 ریال شروع یک رشد سریع از محدوده 2200ریال
- اسفند ماه فاز استراحت بورس توام با رشد تک نمادها گفته میشود تک نمادهایی مانند ونفت توتلگرامم ماه قبل گفتم ونفت را کنترل کنید از نوسانات سهم وکانگرو بودن سهم مطلع بودم
-موج رشد شبندر قطع شدنی نیست ممکن است 20 درصد دیگر این رشد ادامه داشته باشد
-خمحور هم قفل شده عرضه نمیشود یحتمل بسمت گره معاملاتی خواهد رفت
-شپنا عرضه دارد یک اصلاح قیمت میتواند خرید تستی 100 هزارتومان باشد
-حجم خرید ونفت بالاست افت کرد میتواند  خرید تستی 100 هزار تومان باشد
-یک اقای محترمی روزهای قبل اس پ 1150ریالی را که ما اینجا نام برده بودیم ادرس غلط عنوان کرده بود البته من دیگر به این موضوعات اهمیت نمیدهم ولی حمایت من که 1150ریال بود امروز 1240ریال اس پ ثبت مقاومت کرد.....صبر همیشه نتیجه میدهد مهم صبورانه خریدن وبا تفکر وحرفه ای فروختن است......
-ساختمانی ها کلا مثبت و ثتران -ثاباد-ثعمرا صف خرید سنگین دارند
-من جایزه بیمه البرز را دارم ممکنه تا 1050 و1000ریال هم افت بکند پس کشیک سهم را بدهید جایزه ونفت را هم داشتم گفتم تا 2200ریال افت میکند نمیدانم پسرخاله حرفهایم را می گیری یانه
-پترول  بعلت رشد سریع ممکن است اصلاح قیمت بکند
-تاکتیک من امروز خرید سهم نیست جمع کردن نقدینگی است حرفی که مینویسم خوب توجه کن بالای سایت هم نوشتم سایت خانوادگی
 اخرش اینجا را صفحه شخصی اعلام کردیم غریبه ها داخل نیان هرکی هم اومد یا الله فراموش نشه

-صد بار گفتم این اخابر را ازش غافل نشوید2290بیشترین قیمت حدود 163ریال رشد سریع
-دادن کد معاملاتی بدون مقدمه بدون اموزش مقدماتی یعنی وارد کردن سهام دارانی که مطلع از ابتدایی ترین اصول سرمایه نیستند
-تلگرام بازها قثابت را از محدوده 1230ریال تا 1367ریال بازی دادند کوصف خرید اول کی فرار کرد همانهایی که  مدافع دو اتشه سهم بودند
-شپلی فعلا در مسیر اصلاح قیمت
-شبندر احتمال افزایش سرمایه در اینده سهم را با تقاضا روبرو کرده است

-ونوین به نمودار تکنیکی نگاه کنید رشد سهم پیش خور شده است


پیغام های ناظر بازار
عرضه عمده سهام شركت بانك اقتصادنوين - ونوين 94/12/9 10:15
به اطلاع مي رساند پيرو اطلاعيه شماره 5103/181 مورخ 1394/12/04 معاونت بازار،امروز يكشنبه مورخ 1394/12/09 تعداد 000ر000ر238 سهم معادل 103ر2 درصد از سهام شركت بانك بانك اقتصادنوين از طرف گروه مالي بانك پارسيان به صورت يكجا ونقد به قيمت پايه هر سهم 125ر3 ريال در نماد ونوين4 عرضه خواهد شد

-از حالا باید گروه لیزینگ را زیر نظر داشته باشید بجز یک نماد بقیه منفی است

-من بالا نوشتم تاکتیک من خرید سهم نیست جمع کردن نقدینگی است چرا؟؟؟؟

 الان بورس تا این لحظه96 نماد مثبت و154نماد منفی شما چکار میکنی وقتی این روند ادمه دار باشد خوب بنده خدا چند روزه من از سیاستهای انقباضی قبل عید بورس حرف میزنم شک نکن تجربه من تجربه علمی من بازار را دقیق رصد میکند با صراحت گفتم اعلام وبصادر 200 تومانی زود است چرا اعلام میکنی؟؟؟


-
شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۵

رییس اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه اخبار خوشی برای صادر‌کنندگان و تجار به روسیه اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ایسنا، اسدالله عسگراولادی امروز در سومین همایش کاربردی تجارت ایران و روسیه با بیان این‌که یکی از مشکلات تجار بحث روادید بود که خوشبختانه این موضوع برقرار شده، است، اظهار کرد: از دوشنبه هفته گذشته بحث روادید که یکی از مشکلات اصلی بود برطرف شده است. همچنین پرواز به آستاراخان توسط یکی از شرکت هواپیمایی برقرار شده است.

وی با بیان این‌که تجارت با روسیه ضمن آسان‌بودن ولی ورود به آن سخت است، اظهار کرد: یکی از موضوعات مهم در این زمینه این است که خریدار باید به شما اعتماد پیدا کند که اگر این اعتماد حاصل شود، یقین بدانید که شما را رها نخواهد کرد.

رییس اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه گفت: من حدود 58 سال با روسیه ارتباط دارم و هنوز نیز با خریداران 60 سال پیش خودم در تماس هستم و بدون شک یکی از موارد مهمی که تجار باید در صادرات محصولات خود به آن توجه داشته باشند بحث کیفیت است و نباید با توجه به بحرانی‌بودن بازار از کیفیت کالاها و محصولات کاست.

عسگراولادی در عین حال بیان کرد: من برای تجارت با روسیه زحمات زیادی کشیدم و همیشه تلاش کردم خوش‌قولی و کیفیت را در رابطه با بازار روسیه مورد توجه قرار دهم؛ بنابراین تجار باید به این موضوع توجه داشته باشند که با کسی که قرار است تبادلات تجاری داشته باشند آشنایی کامل داشته و به یکدیگر اعتماد کنند.

وی خطاب به تجار بازار روسیه اظهار کرد: سعی کنید خریدارتان را بشناسید و تحقیقات‌ لازم در این زمینه را انجام دهید و از این موضوع اطمینان حاصل کنید که خریدار شما واسطه یا دلال نیست و با سفیر مربوطه ارتباط لازم برقرار کنید.

رییس اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه اضافه کرد: توصیه دیگر من این است که حداقل سالی یکبار به خریداران خود سر بزنید و آنها را نیز به کشورتان دعوت کنید.

عسگراولادی در بخشی از سخنان خود با تبریک برگزاری انتخابات پرشکوه مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری به ملت ایران تصریح کرد: با توجه به برجام توانستیم روابط‌مان با روسیه بازسازی کنیم و از آن به بعد حرکت‌مان رو به جلو است. آمار بهمن‌ماه نشان از افزایش صادرات دارد و امیدواریم صادرات 12 ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته حداکثر 30 درصد افزایش داشته باشد که البته این میزان افزایش را می‌توانم پیش‌بینی کنم.

وی در عین حال بیان کرد: باید نگاهی به تعرفه‌ها و ارزیابی قیمت‌ها کنیم و ما باید به دنبال سرمایه‌گذاری با کشور روسیه باشیم، چون همیشه به موضوع تجارت توجه شده ولی باید به این موضوع تاکید کنم که سرمایه‌گذاری یک قدم جلوتر از تجارت است و باید به این موضوع در رابطه با کشورهای دیگر توجه شود و ما در رابطه با سرمایه‌گذاری با کشور چین نیز در حال انجام اقداماتی هستیم.

رییس اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه در عین حال اظهار کرد: به زودی هیاتی از روسیه به ایران می‌آید و روز دوشنبه هفته جاری نیز معاون وزیر کشاورزی روسیه به ایران سفر خواهد کرد و فردا نیز میزبان هیاتی از روسیه هستیم.

وی با بیان این که چند مشکل در رابطه با صادرات محصولات مختلف از جمله دامی و لبنی در رابطه با بازار روسیه داریم بر افزایش میزان صادرات به روسیه تاکید کرد و افزود: در حال حاضر میزان صادرات 500 میلیون دلار است که قانع‌کننده نیست و باید آن را در سال آینده به دو میلیارد دلار برسانیم و با انجام اقدامات مورد نیاز حجم روابط بین دو کشور را افزایش دهیم.

عسگراولادی افزود: اتاق بازرگانی روسیه در اختیار تجار و بازرگانان است و هرگونه امکاناتی که بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهیم.

انتهای پیام


-تغییرات حق تقدم سمگا هنوز تو سایت سپرده گذاری وجوه درج نشده واگر درج نشده باید اطلاع رسانی فنی میشد یعنی عدم درج اطلاع رسانی میشد همین موضوع برای یک سهام دار قدیمی حل شده است ولی بنده خدا سهام دار جدید در جریان نیست ناظر محترم بازار باید با نوشتن چند خط اطلاع رسانی میکرد.....
-فباهنرداستان حق تقدم ها به پایان رسید الان 1681ریال نزولی است بازار بورس پیچیده است وکلی گویی های مکانهای پر بازدید بر این پیچیدگی می افزاید روند افت فعلا ادامه دار است همین توضیحات ممکن است بعد از عید سود اور باشد
-کبافق را ما زیر 2400ریال خریدیدم در سودی مکفی فروختیم ولی سهم دهن کجی کرد رفت بالا یک کابری شیرازی به من گفت میره 300 تومن دامنه صبر ان کاربر بالاست چون با هدف فرض یک ساله خریده است
-همین فسرب زیان ده باشد یا سود ده در اینده با افزایش سرمایه ویا قرار داد خارجی ویا معامله بلوکی روبرو خواهد شد
-

همزمان با افزایش قیمت نفت، بهای هر بشکه نفت سبک و سنگین ایران بالاترین افزایش قیمت را به نام خود ثبت کرد تا پس از افزایش ۵۰۰ هزار بشکه‌ای صادرات، ایران قیمت شکن بازار نفت لقب بگیرد.

با وجود پیشی‌ گرفتن عرضه از تقاضا در بازار اما به دلیل تلاش‌ برخی کشورها به منظور اجرای طرح فریز نفتی (با وجود مستثنی شدن ایران)، قیمت نفت در معاملات منتهی به ۱۹ فوریه سال ۲۰۱۶ میلادی در تمامی بازارهای جهانی و منطقه‌ای با افزایش قابل توجهی روبرو شد.

به گزارش رادیو سهام، بر این اساس قیمت شاخص‌های سبد نفتی اوپک، نفت سبک و شیرین آمریکا، برنت دریای شمال، دوبی، عمان، نفت خام صادراتی سبک و سنگین ایران هر یک به ترتیب با افزایش حدود ۲ تا بیش از ۳ دلاری همراه شده است.

در این بین قیمت نفت خام ایران با وجود افزایش صادرات در دوران پساتحریم با بالاترین میزان افزایش بها در بین کل شاخص‌های معتبر طلای سیاه در بازار جهانی همراه شده به طوری‌که هر بشکه نفت خام سبک صادراتی ایران با افزایش بیش از ۳ دلار و ۳۰ سنتی و هر بشکه نفت خام سنگین صادراتی سنگین کشور با رشد بیش از ۳ دلار و ۴۰ سنتی در بازار روبرو شده است.

از این رو در معاملات منتهی به ۱۹ فوریه سال جاری میلادی، قیمت هر بشکه نفت خام سبک ایران با ثبت رشد ۳ دلار و ۳۰ سنتی به ۲۹ دلار و ۵۶ سنت رسید.

همچنین قیمت هر بشکه نفت خام سنگین صادراتی ایران با ثبت رشد ۳ دلار و ۴۳ سنتی به بیش از ۲۷ دلار و ۶ سنت در بازار جهانی معامله شده است.

این در حالی است که با وجود افزایش قیمت نفت سبک و سنگین ایران در معاملات منتهی به ۱۹ فوریه، از ابتدای سال جاری میلادی تاکنون متوسط قیمت هر بشکه نفت سبک صادراتی حدود ۲۷ دلار و ۲۶ سنت و قیمت هر بشکه نفت سنگین صادراتی کشور ۲۴ دلار و ۴۳ سنت بوده که حدود نصف قیمت نفت صادراتی ایران در سال ۲۰۱۵ میلادی است.

از سوی دیگر در حالی نفت ایران بالاترین افزایش قیمت در بین کل شاخص‌های نفتی جهان به نام خود ثبت کرده که در طول یک ماه گذشته تاکنون حجم صادرات نفت کشور هم با افزایشی ۵۰ درصدی به حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار بشکه در روز رسیده است.


-روزهای قبل به افت کنور اشاره کردم کنور را اشتباه اماتوری پایین اورد الان صف خرید نگاه من درست بود حق تقدمش هم صف خرید است
-فخوز هم در اینده همین بازی کنور را داردفقط صبر لازم است تا اتفاقات مثبت دیده شود ممکن حتی فخوز اندکی هم اصلاح قیمت بکند ولی بعدا.......؟؟؟؟؟
-جمع بندی مطالب من  از بازار قبل از عید این است بدنبال سود کوتاه مدت بودن پر ریسک وبدنبال سود بلند مدت بودن براحتی میسر خواهد بود

- این تحلیل صبح من است بفجر فعلا صف خرید است


بفجر متعادل شد فینال ماجرا ظهر مشخص میشود اگر با صف خرید بسته شد فردا هم امکان مثبت خوردن وجود خواهد داشت اگرنه.....؟؟؟-
سلام  اگر امروز کروی را بفروشیم فردا میتونیم زیر قیمت امروز بخریم
پاسخ : نه این کار را نکن
اول ببین فردا میتوانی بخری قطعا خرید مشکل تر خواهد بود
پس پله اول را نگه دار
پله دوم را اگر افت کرد اگر ناپایدار بود نخر اگر پایدار بود بخر
اونم تستی 100 هزار تومان
حتما قبلا هم تستی 100 هزار تومان خریدی

-هر سهمی مثل بمب ساعتی ولی قرمز می ماند مواد منفجره اش قرمز ولی انفجارش سبز خواهد بود
-فخوز مشکوک میزند تو بازار نزولی
-کروی هم مشکوک میزند تو بازار نزولی

-
پیغام های ناظر بازار
توقف نماد معاملاتي شركت سرمايه گذاري توسعه و عمران استان کرمان (کرمان1) 94/12/9 12:17
کارگزاران محترم عضو فرابورس، به اطلاع مي رساند؛ نماد معاملاتي شركت سرمايه گذاري توسعه و عمران استان کرمان (کرمان1) با توجه به دريافت اطلاعات مبني بر تغيير با اهميت پيش بيني درآمد هر سهم سال مالي 1394 متوقف گرديد. مديريت عمليات بازار واعضاي فرابورس ايران

-تا فردا خدا نگه دار
-
-

-
-
-
-
-
-از ساعت 14 تا 8/30صبح روز بعد با تلگرام مطالب مارا دریافت خواهید کرد واز ساعت 9/10 تا 12/30 در این سایت

تلگرام نصب شده در سمت راست قسمت لینکها join کنید

کانال فعال این سایت در تلگرام

telegram.me/talarbourseiran

talarbourseiran@
+ نوشته شده در یکشنبه 09 اسفند 1394 ساعت 7:34 توسط حامد | | تعداد بازدید : 244

مطالب قبلی

صفحات وبلاگ

منوی اصلی

تبلیغات

دسته بندی خبر ها

نظر سنجی

درباره ی ما


کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

آرشیو

پیوند های وبلاگ

لینک های روزانه

امار وبلاگ

امکانات


Powered By
rozblog.com
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

کلیه ی حقوق مادی و معنوی وبلاگ bourseclasor محفوظ می باشد.