close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
tsetmcبورس درمسیر اعتدال

خانه | پست الکترونیک | آرشیو

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال ما در تلگرام apsahm@با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید


tsetmcبورس درمسیر اعتدال

-از ساعت 14 تا 8/30صبح روز بعد با تلگرام مطالب مارا دریافت خواهید کرد واز ساعت 9/10 تا 12/30 در این سایت

تلگرام نصب شده در سمت راست قسمت لینکها join کنید

کانال فعال این سایت در تلگرام

telegram.me/talarbourseiran

talarbourseiran@
-گزارش بازار روز شنبه

-تلاش بازار گردانان بورس برای ثبات وارامش در بورس تا حدودی موثر افتاده و از شدت صفهای خرید گرفته شده است

امروز تعداد نمادهای مثبت بورس 156 وتعداد نمادهای منفی بورس 110 نماد بود شاخص 388واحد رشد کرد ارزش معاملات 286میلیارد تومان بود و در فرا بورس تعداد نمادهای مثبت 68 وتعداد نمادهای منفی 48 نماد مورد معامله قرار گرفتند پیش بینی میشود روزهای اینده نیز معاملات روان وپرحجمی را خواهیم داشت......توصیه های ما ورود با احتیاط ومبنای کار همان پیش خریدهای تستی باشد کاربرانی که گاها عضو کانال های پولی میشنوند ممکن است این کانال ها بسته شوند چون فقط سایت هایی میتوانند مشاوره بدهند از بورس مجوز داشته باشند لذا فعالیت کانالهای تلگرامی که روزانه با دادن حساب فعالیت میکنند غیر قانونی است توصیه ما شناخت شبکه های فعال مانند بورکس -تالار بورس -سهام یاب و.... چند مکان معتبر دیگر می باشد..... توصیه میشود روزانه اصلاح قیمت ها را بصورت فهرست کنترل کنید تا با شناخت حمایتهای واقعی اقدام به خرید کنید فردا در خدمت دوستان خواهیم بود واشاره خواهیم کرد به حمایتهای معتبر تعدادی از سهام.


-خکار


پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه 
با عنایت به جزء "ب" ماده 13 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان (مصوب 1386/05/03 هیئت مدیرة سازمان بورس و اوراق بهادار) به پیوست گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهادافزایش سرمایه از مبلغ 212,500,000,000 ریال به مبلغ 449,000,000,000 ریال از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها به منظور الف-اصلاح ساختار مالي ب-فراهم نمودن زمينه انتقال شرکت به تابلوي بازار اول بورس اوراق بهادار تهران که در تاریخ 1394/12/04 به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، ارائه می گردد.اظهارنظر بازرس قانونی نسبت به گزارش مذکور متعاقبا اطلاع رسانی می گردد.

-شپلی


پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه 
با عنایت به جزء "ب" ماده 13 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان (مصوب 1386/05/03 هیئت مدیرة سازمان بورس و اوراق بهادار) به پیوست گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهادافزایش سرمایه از مبلغ 491,081,960,000 ریال به مبلغ 6,382,688,000,000 ریال از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها به منظور خروج از شمول ماده 141 اصلاحيه قانون تجارت که در تاریخ 1394/11/26 به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، ارائه می گردد.اظهارنظر بازرس قانونی نسبت به گزارش مذکور متعاقبا اطلاع رسانی می گردد.

-
مشاور امور بانکی اتاق ایران:

پیشنهاد اصلاح خرید سهام بانک‌ها به شورای پول و اعتبار رفت

مشاور امور بانکی اتاق ایران از ارائه پیشنهاد اصلاح خرید سهام بانک‌ها به شورای پول و اعتبار خبر داد و گفت: سقف مجاز خرید سهام بانک‌ها از سوی خارجی‌ها ۴۰ درصد و ایرانی‌ها ۵ درصد است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محمدمهدی رئیس‌زاده درباره پیشنهاد تجار به شورای پول و اعتبار برای ایجاد اصلاحاتی در فروش سهام بانک‌های ایرانی به مهر گفت: پیشنهاداتی برای اصلاح سهم سهامداران ایرانی در خرید و راه‌اندازی بانک‌ها به شورای پول و اعتبار و بانک مرکزی ارائه شده که براساس آن، تبعیض میان خرید سهم از سوی متقاضیان ایرانی و خارجی اصلاح شود.

وی افزود: براساس قانون بانک‌های خارجی، یک فرد خارجی می‌تواند تا ۴۰ درصد سهام بانک ایرانی را در اختیار داشته باشد در حالی که یک فرد ایرانی اگر شخص حقیقی باشد، بیش از ۵ درصد نمی‌تواند سهم داشته باشد و اگر شخص حقوقی و شرکت‌های سهامی عام باشد، حداکثر تا ۱۰ درصد می‌تواند در بانک‌های خارجی سهام داشته باشد؛ بر این اساس درخواست ما رفع تبعیض خرید سهام بانک‌های ایرانی از سوی ایرانی‌ها و خارجی‌ها است به نحوی که هر چیزی که برای خارجی‌ها مجاز است، برای ایرانی‌ها هم اعمال شود.

وی تصریح کرد: بانک مرکزی البته در این خصوص استدلالاتی دارد اما با کلیات اصلاح آن مخالف است و آن را قبول ندارد. اگرچه از یک سو، بخش‌هایی از استدلال ها درست است، همچنین با یکسری استدلالات و البته مصوبه شورای پول و اعتبار، برخی بخش‌ها مستثنی از اجرای آئین‌نامه شده‌اند در حالی که نظر ما این است که اگر این آئین‌نامه خوب است، برای همه باید خوب باشد و اگر بد است، باید همه با یک دید نگاه شوند.

انتهای پیام


-


-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
--
-
+ نوشته شده در شنبه 08 اسفند 1394 ساعت 20:2 توسط حامد | | تعداد بازدید : 142

مطالب قبلی

صفحات وبلاگ

منوی اصلی

تبلیغات

دسته بندی خبر ها

نظر سنجی

درباره ی ما


کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

آرشیو

پیوند های وبلاگ

لینک های روزانه

امار وبلاگ

امکانات


Powered By
rozblog.com
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

کلیه ی حقوق مادی و معنوی وبلاگ bourseclasor محفوظ می باشد.