close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
tsetmcبورس مثبت با برگ برنده انتخابات

خانه | پست الکترونیک | آرشیو

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال ما در تلگرام apsahm@با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید


tsetmcبورس مثبت با برگ برنده انتخابات

بورس مثبت با برگ برنده انتخابات- از ساعت 14 تا 8/30صبح روز بعد با تلگرام مطالب مارا دریافت خواهید کرد واز ساعت 9/10 تا 12/30 در این سایت

تلگرام نصب شده در سمت راست قسمت لینکها join کنید

کانال فعال این سایت در تلگرام

telegram.me/talarbourseiran

talarbourseiran@
-خوب انتخابات هم در مرحله اول به پایان رسید  ونتیجه نهایی تا سه روز اینده اعلام خواهد شد هر چه بود بازتاب بین المللی ان بسیار بالا بود-بازار را رصد میکنیم بازاری تا 27 اسفند کمی محدود ولی متعادل رو به مثبت شاید اذهان سمت داستان عید باشد ولی روز بروز از تعداد فروشنده ها کم میشود

-بفجر        سه حالت وجود دارد

1- ده درصد رشد

2-پانزده درصد رشد

3- اگر حمایت بشود 20000ریال

این سه سناریو برای بفجر محتمل است


-سمگا در حال تثبیت در محدوده 3900الی 4100ریال است استمرار این موضوع روزهای اینده معلوم میشود
-ذوب متوقف شد سناریویی پر ماجرا سهم پیش رو فرا بورس وبانک دی هم در فرا بورس معاون ذوب گفته میشود
-فملی خزنده وارام 1750ریال سال اینده سال سونامی های شدید فملی خواهد بود

-در تلگرامم هم توضیح دادم بازار امروز مثبت خواهد بود لذا:

ادم عاقل این روزها سهم نمی فروشد

در صورت لزوم سهم را حرفه ای جابجا میکند


-بانک دی حمایت 1500مقاومت 1800ریال
-حق تقدم کنور را من فروختم صف خرید شد هم سهم صف خرید است هم حق من دوباره وارد نمیشوم ولی روند سهم وحق صعودی است

-هر نوشته من سیگنال خرید نیست صرفا یک نظر شخصی است

ورود به هر سهم در وهله اول فقط یکصد هزار تومان


-ارزش معاملات روزانه بورس وفرا بورس شاید قبل از عیذ انقباضی باشد ولی بعد از عید انبساطی خواهد بود
-توجه داشته باشید هیچ وقت کسی فرصت جوابگویی  در بخش نظرات به به شما ندارد ولی اجازه دارید از تمام سهم هایتان در بخش نظرات حمایت کنید
-گروه مسکن الان مثبته ولی بعد از عید براحتی میتواند یک رشد 15 الی 20درصدی  تجربه کند
-چون افزایش تعرفه واردات فولاد از اول سال 1395 قطعی است
--یعنی قیمت نمادهای فولادی هم با رشد مواجه خواهد شد

--ونفت 2615ریال اونم قبل عید بعد عید بستگی به قراردادهای این نماد خواهد داشت ما همچنان منتظر افت قیمت دوباره سهم هستیم
-پترول سهم 20 میلیاردی است حمایت 1500مقاومت 1800ریال این محدوده 3000ریالی را کنترل کنید
-ذوب و شپاس بعلت  دریافت اطلاعات با اهمیت متوقف شدند...... عجب
-میگه روز فجر روی است که بفجر 20000ریال را زیارت کند همه بگویید الهی امین
-

"خوساز" باز هم آگهی فروش دارایی داد و صف خرید شد

محورسازان ایران خودرو برای دومین بار فروش عرصه و اعیان کارخانه ها را آگهی کرد و بعد از ۵ روز منفی ، دوباره با رشد قیمت و صف خرید مواجه شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت محورسازان ایران خودرو بعد از افزایش سرمایه 66 درصدی ( از 15 به 25 میلیارد تومان ) و با اعلام فروش عرصه و اعیان دو کارخانه با رشد خیره کننده 250 درصدی از 138 به 483 تومان رسیده بود ، اما از هفته پیش مشخص شد این دارایی ها به فروش نرسیده است.

براساس این گزارش، درحالی قیمت سهام "خوساز" هفته گذشته با افت پی در پی به 398 تومان کاهش یافته بود که این شرکت برای دومین با فروش عرصه و اعیان کارخانه ها را آگهی کرد و امروز دوباره با رشد قیمت و صف خرید مواجه شد.

علیرضا ساجی مدیرعامل "خوساز" 23 دی ماه با ارسال نامه ای به سازمان بورس،  بدون اعلام جزییات توضیحاتی درباره فروش دارایی ها ( عرصه و اعیان دو کارخانه داده اما هفته گذشته این موضوع را منتفی دانسته بود ولی نوبت جدید مزایده این دارایی ها را 10 اسفند اعلام شده است.

 


-کرمان صف خرید 12 میلیونی حقوقی عرضه کرده تا الان 8 میلیون حقوقی خریده 3/58میلیون سهم
-
سه شنبه آینده:

سایپا بلوک ۴۹ درصدی "خکاشا" را می فروشد/ ارزش پایه ۴۹۴ میلیارد تومان

سایپا فروشنده ۴۸.۹ درصد از سهام شرکت پذیرفته شده در فرابورس سایپا کاشان به ارزش پایه ۴۹۴ میلیارد تومان شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی اعلام برنامه های اصلاحی سایپا از طریق افزایش و کاهش سرمایه 7 زیرمجموعه و فروش دو قطعه زمین و همچنین افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی سرمایه گذاری ها، این غول خودرو ساز برنامه فروش 48.9 درصد از سهام شرکت پذیرفته شده در فرابورس سایپا کاشان را هم در پیش گرفت.

به این ترتیب درحالی فعالان بازار منتظر بازگشایی نماد "خساپا" هستند که سه شنبه آینده 18 اسفند بیش از یک میلیارد 224 میلیون و 994 هزار سهم "خکاشا" به قیمت پایه هر سهم 4038 ریال و به ارزش پایه بیش از 494 میلیارد تومان توسط کارگزاری سپهر باستان در فرابورس روانه میز فروش خواهد شد. 

براساس این گزارش، نام شرکت تولید خودرو سایپا کاشان با سرمایه 250 میلیارد تومانی از آبان سال گذشته به عنوان صد و هفتاد و دومین نماد در بازار پایه فرابورس درج شده و قرار بود سایپا ( مالک اصلی شرکت) سال گذشته اقدام به واگذاری سهام خرد آن ( که آن دوره زیانده بود) به قیمت تقریبی هر سهم 140 تومان کند.


-
برای ۱۳۳ درصد و از محل تجدید ارزیابی:

زامیاد مات کننده زمان افزایش سرمایه را تعیین کرد/ بدون مجوز سازمان بورس

زامیاد که با رشد بی سابقه ۹۲۵۰ درصدی سود، همه را مات کرده و متوقف است، زمان افزایش سرمایه ۱۳۳ درصدی از محل تجدید ارزیابی را تعیین کرد اما هنوز مجوز سازمان بورس صادر نشده است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت زامیاد درحالی هفته گذشته اولین پیش بینی سود هر سهم سال مالی اسفند 95 را با جهش شگفت انگیز و بی سابقه 9 هزار و 250 درصدی نسبت به آخرین سود اعلامی ( از 2 به 187 ریال ) اعلام و همه را مات کرد که زمان افزایش سرمایه 133 درصدی را اعلام کرد.

این درحالی است که "خزامیا" 17 بهمن برنامه افزایش سرمایه 133 درصدی را از محل تجدید ارزیابی دارایی ها اعلام و 21 بهمن گزارش تایید شده حسابرس را به سازمان بورس ارسال کرده اما هنوز مجوزی صادر نشده است. از سوی دیگر سایپا وعده داده بود 5 اسفند مجمع فوق العاده این موضوع را برگزار خواهد کرد که عملی نشد.

به هر حال، این شرکت اعلام کرده ساعت9 صبح چهارشنبه 19 اسفند، مجمع فوق العاده ایی را در مجتمع پردیس کیان واقع در بزرگراه نواب بعد از پل حق شناس برگزار خواهد کرد.

با این اوصاف باید منتظر ماند و دید که آیا سازمان بورس تا قبل از این زمان اعلامی ، مجوز مربوطه را صادر خواهد کرد یا اینکه مجمع لغو خواهد شد؟


-خرینگ در سال 94مبلغ845ریال زیان اعلام کرده بود سال 95 مبلغ622ریال زیان اعلام کرده است زیان در حال کاهش است

-اگر مشارکت عمومی در انتخابات روزهای اینده از 60 درصد عبور کند خبر مناسبی است-
آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده شرکت چرخشگر - نماد: خچرخش
موضوع: آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده  


الف- زمان و محل برگزاری مجمع عمومی :
از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 12:00 روز دوشنبه مورخ 1394/12/17 درمحل سالن کنفرانس شرکت چرخشگر ، واقع در تبريز - ديزل آباد - سه راهي کبريت سازي - جاده صنعتي غرب - شرکت چرخشگر برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

ب– دستور جلسه :  

--
پیغام های ناظر بازار
بازگشايي نمادهاي فخوز،شيران 94/12/8 10:24
به اطلاع مي رساند، نماد معاملاتي شركت هاي فولاد خوزستان پس از برگزار مجمع عمومي فوق العاده مبني بر تصويب افزايش سرمايه-اعلام پيش بيني درآمد هر سهم سال مالي منتهي به 1395/12/30 و صنايع شيميايي ايران پس از برگزاري مجمع عمومي عادي ساليانه مبني بر تقسيم سود نقدي،بدون محدوديت نوسان قيمت با استفاده از مكانيزم حراج تك قيمتي آماده انجام معامله مي باشند. مديريت بازار

-رفتار فخوز در بازگشایی شبیه کنور خواهد بود

بازگشایی اگر صف خریدنشد یک افت وبعد صعود

حق تقدمش نیز اگر صف خرید نشد یک افت وبعد صعود

رفتار قیمتی ده روز قبل کنوروحق  تقدمش را  تکنیکی  وسابقه قیمتی ان را چک کنید

اگر مهارت داشته باشید سود گیری اسان خواهد بود-
پیغام های ناظر بازار
بازگشايي نمادهاي ساروم،ستران،سخزر،سشمال،كروي،چكارن،تايرا،خگستر،دكوثر 94/12/8 10:22
به اطلاع مي رساند، نماد معاملاتي شركت هاي سيمان اروميه،سيمان تهران،سيمان خزر،سيمان شمال،توسعه معادن روي ايران،كارتن ايران،تراكتورسازي ايران، گسترش سرمايه گذاري ايران خودرو با توجه به اعلام پيش بيني درآمد هر سهم سال مالي منتهي به 1395/12/30 و داروسازي كوثر با توجه به اعلام پيش بيني درآمد هر سهم سال مالي منتهي به 1395/12/30 و تعديل پيش بيني درآمد هر سهم سال مالي منتهي به 1394/12/29 ،بدون محدوديت نوسان قيمت با استفاده از مكانيزم حراج تك قيمتي آماده انجام معامله مي باشند. مديريت بازار

-برای بورس مهم امار بالای مشارکت مهم است وتاثیر مثبت ان ماههای اینده مشخص خواهد شد انشا الله
-پخش حمایت 3500ریال مقاومت 3900ریال برای ورود باید اصلاح قیمت کند فعلا نظارت

-نباید کانالهای تلگرامی پذ بازید سیگنال روزانه 1000میلیارد تومان را صادر میکردند این موضوع بعد از عید باید بررسی میشد
- نباید کانالهای تلگرامی وعده وبصادر 2000ریالی را صادر میکردند این موضوع باید بعد عید بررسی شود
-ایجاد موج هیجان غیر کارشناسی موجب ضد حمله به خاکریز مالی شما میشود کانالهای تلگرامی پول بگیر فقط اخر ماه ته حسابشان را نبینند

- الان من  چند سهم بلند مدت دارم فول روی سود

ولی دارم تجمیع نقدینگی میکنم وطراحی  حمله ای خطرناک سود گیری

راحت بهت بگم ترمز دستی خرید را کشیدم  اخرین شلیک موشک کروز من شپارس بود به همه گفتم نخرید ولی خودم خریدم

من نوع تفکر را به تصویر میکشم تا مثل یک فرمانده در جنگ مدام تلفات بورسی ندهی


- حقوقی ها ی متمکن این ورسال اگر می خرند خیلی زیرک هستند شما هم با حوصله بخرید هنوز تا شب عید حدود 14 جلسه دیگر باقی مانده است
-ونفت ممکنه تا 3000ریال رشد کنه من دارم ولی حمایت من رو همون 2200ریال است ته بازار ونفت 2200ریال است وشاید یک سرش 3500ریال این سهم براحتی 1300ریال بازی میکنه
-ونفت موقتا صف خرید شد
-اما حواست جمع باشه ارزش معاملات حالت انقباضی داردیعنی تو صدها فرصت خرید داری اینو توگوش ات فرو کن پسرخاله
-تپمپی عرضه در کار نیست سیگنال چند هفته قبل ما
--
مدیر مالی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو خبر داد:
شرکت چادرملو با همکاری دو شرکت سرمایه گذاری امید و معدنی و صنعتی گل گهر به صورت غیر مستقیم از طریق شرکت کاوند نهان زمین در چند شرکت فعال در معادن مس کشور قزاقستان اقدام به سرمایه گذاری کرده است.

با لغو تحریم های بین المللی بسیاری از موانع صادراتی و مشکلات نقل و انتقال پول برای شرکت های ایرانی از میان رفته و راه برای ورود سرمایه گذاران خارجی به بازار داخلی باز شده است، در همین راستا خبرهایی مبنی بر همکاری شرکت های سنگ آهن با همتایان خارجی انها نیز به گوش می رسد که چادرملو نیز از جمله آن شرکت هاست.

در همین ارتباط مدیر مالی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز عنوان کرد: شرکت چادرملو با همکاری دو شرکت سرمایه گذاری امید و معدنی و صنعتی گل گهر به صورت غیر مستقیم از طریق شرکت کاوند نهان زمین در چند شرکت فعال در معادن مس کشور قزاقستان اقدام به سرمایه گذاری کرده است.

محمود سیدی در ادامه در رابطه با پیش بینی قیمت های جهانی در سال 95 گفت: با توجه به اخباری که در رابطه با قیمت های جهانی فلزات وجود دارد، از افزایش تقاضا برای محصولات فولادی در اواخر سال 2016 حکایت دارد که می تواند باعث رشد قیمت آنها در بازارهای بین المللی شود، اما در رابطه با بازارهای داخلی باید بگویم که قیمت محصولات فولادی تأثیر زیادی از قیمت های جهانی نمی گیرد، اما اگر اقتصاد کشور از رکود خارج و به علت رونق حرکت کند، تقاضا در داخل نیز تحریک خواهد شد و قیمت شمش فولاد خوزستان که مبنای نرخ سنگ آهن و مواد اولیه محصولات فولادی است افزایش می یابد. این امر برای شرکت های سنگ آهنی مفید خواهد بود.

وی ادامه داد: در پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی 95 با اعلام 18 تومان سود برای هر سهم، کاهش سودآوری 53 درصدی نسبت به سال 94 را برآورد کرده ایم که علت عمده این تعدیل منفی افت قیمت شمش فولاد خوزستان می باشد. چرا که در این پیش بینی این نرخ را به ازای هر تن 10 میلیون ریال در نظر گرفته ایم.

سیدی در خاتمه گفت: در حال حاضر شرکت پیگیر دریافت مجوز از سازمان بورس برای افزایش سرمایه 104 درصدی از محل آورده های نقدی مطالبات می باشد. این افزایش سرمایه در دو مرحله انجام خواهد شد، بخش عمده این افزایش سرمایه از محل مطالبات خواهد بود و در راستای اجرای طرح های توسعه شرکت صرف می شود، طرح های توسعه "کچاد" نیز شامل طرح افزایش رفیت تولید، احیا و ساخت نیروگاه و طرح تأمین آب می باشد که بخشی از آنها در حال انجام بوده و با ورود این نقدینگی به شرکت ساختار مالی تغییر کرده و این هزینه ها جبران خواهد شد و تمام تلاش بر آن است تا مجمع عمومی فوق العاده افزایش سرمایه تا پایان سال جاری برگزار شود.-فخوز  حمایت 1800مقاومت 2200ریال الان 1977ریال
-ونفت صف خرید سنگین 6/5میلیون دیدگاهم در مورد این سهم درسته

-البرادعی باید با ایران گفتگو کنیم

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13941208000398


-ساعت 12/20 فعلا خدا حافظ بقیه صحبتهای مرا از طریق تلگرام تا فردا صبح دنبال کنید
-
-+ نوشته شده در شنبه 08 اسفند 1394 ساعت 7:52 توسط حامد | | تعداد بازدید : 145

مطالب قبلی

صفحات وبلاگ

منوی اصلی

تبلیغات

دسته بندی خبر ها

نظر سنجی

درباره ی ما


کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

آرشیو

پیوند های وبلاگ

لینک های روزانه

امار وبلاگ

امکانات


Powered By
rozblog.com
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

کلیه ی حقوق مادی و معنوی وبلاگ bourseclasor محفوظ می باشد.