close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
tsetmcبورس بسوی ارامش
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

-تلگرام نصب شده در سمت راست قسمت لینکها join کنیدکانال فعال این سایت در تلگرامtelegram.me/talarbourseirantalarbourseiran@سلام روز بخیرنویسنده ارمان-بخش نظرات تحلیلها وسهام پیشنهادی شما را منتشر میکند ولی جواب نمیدهد-از خریدن ذوب پشیمان نیستیم ولی ناراحتیم چرا قیمت به زیر 3000ریال کشیده نشد-میهن افت…

-

تلگرام نصب شده در سمت راست قسمت لینکها join کنید

کانال فعال این سایت در تلگرام

telegram.me/talarbourseiran

talarbourseiran@
سلام روز بخیرنویسنده ارمان-بخش نظرات تحلیلها وسهام پیشنهادی شما را منتشر میکند ولی جواب نمیدهد
-از خریدن ذوب پشیمان نیستیم ولی ناراحتیم چرا قیمت به زیر 3000ریال کشیده نشد
-میهن افت کرد  در پنج درصد منفی تستی 100 هزار تومان
-خوب این کنور را نخرید فقط وارد فاز کنترل کنید ببینیم سهام دار عمده از سهم حمایت میکنه یانه البته بعد افزایش سرمایه الان باز گشایی شده
-اما یک خبر تلگرامی فولاد میگن مالک 95 درصد هرمز است ومذاکراتبی ممکن است برای فروش صورت بگیرد از امور سهام فولاد اصفهانیها ته تویش را در بیاورند
- کنور1709ریال بود سر صبح الان 1840ریال هم معامله شد
-پست دیروز را بخوانید گفتم بازار مثبت میشه دیدید شد اصلا پست دیروز منو یک بار دیگه بخونید
-دیروز سیگنال ونفت را در 2200ریال داده بودم الان 2369ریال صف خریده  ده جلسه بورسییه میگم ونفت حمایت 2200ریال میدونی چرا اینجا مطلب مینویسیم چون در ملا عام تحلیل بدهی ضریب دقت بی نهایت بالا میرود
-کف کنور 1600حمایت اول و1500 ریال حمایت دوم است اما تقاضا  فعلا بالای 1700ریال متمرکز است
-ثشرق اگر ناگهانی افت کرد میتواند سیگنال ورود باشد چون سرمایه گذاری تو شهر مشهد بدون برو برگرد خوب جواب میده شهر مشهد است وزوار پسند ممکنه بره سمت 2000ریال

-کودتا


پیغام های ناظر بازار
بازگشايي نمادهاي معاملاتي مفاخر1، بالاس1 و سمگا1 94/12/3 09:22
كارگزاران محترم عضو فرابورس، به اطلاع مي رساند؛ نمادهاي معاملاتي شركت توسعه فناوري اطلاعات خوارزمي (مفاخر1) و مهندسي ساختمان و تأسيسات راه آهن (بالاس1) و شركت گروه سرمايه گذاري ميراث فرهنگي و گردشگري ايران (سمگا1) پس از ارائه اطلاعات پيش بيني، با محدوديت دامنه نوسان قيمت تا سقف 50 درصد، امروز دوشنبه مورخ 03/12/1394 آماده انجام معامله مي باشند. مديريت عمليات بازار و اعضاي فرابورس ايران

-نمیدانم من سایت سپرده گذاری وجوه را چک کردم نه حق تقدم درج شده ونه جایزه ای برای سلب حق تقدم الان نبود یا تو کاربری من نبود ولی این حالت یک مطلب را میرسونه سهم را می خواهند با موشک کروز به نه کره ماه کره مریخ بفرستند
 شاید من عینکی کور شدم هم اشتباه میبینم هم اشتباه فکر میکنم

-نمیدانم شاید سیاست کلان حمایت از صنعت گردشگری
-
در گفتگو با مدیرعامل شرکت سبدگردانی سرمایه ایرانیان مطرح شد:

-
زمان انتشار خبر: یک شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۷

بانک مرکزی از اعطای دوباره وام خودرو خبر داد

مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی گفت: با توافق بین این بانک و خودروسازان قرار شد تا ۲۰ هزار ثبت‌ نام مازاد در طرح فروش خودرو با وام ۲۵ میلیون تومانی و با سود ۱۶ درصد در اختیار مشتریان قرار گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،  به گفته میرمحمد صادقی تاکنون 99 هزار و 802 فقره تسهیلات به مبلغ 21 هزار و 722 میلیارد ریال در چارچوب این طرح اعطا شده است.

این مقام بانکی درباره آخرین تصمیمات بانک مرکزی برای راه‌اندازی لیزینگ مسکن هم گفت: این موضوع از مدت‌ها قبل در دستور کار بانک مرکزی و بانک مسکن قرار گرفته که در اردیبهشت و یا خرداد سال آینده در شورای پول و اعتبار نهایی خواهد شد.

مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی همچنین گفت:  اولویت اول بخش اعتبارات بانک مرکزی، قرض الحسنه به خصوص قرض الحسنه ازدواج است.
میرمحمد صادقی افزود: مانده سپرده قرض الحسنه سیستم بانکی در پایان دی 93 ، دویست و 79 هزار میلیارد ریال و مانده تسهیلات پرداختی در همین تاریخ 295 هزار میلیارد ریال بوده است.
وی گفت: این یعنی نسبت تسهیلات پرداختی به سپرده ها 105/6 دهم درصد بوده است یعنی بانک ها بیش از آنکه سپرده قرض الحسنه جذب کنند تسهیلات پرداخت کرده اند.
مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی افزود: مانده سپرده قرض الحسنه سیستم بانکی در پایان دی 94 ، سیصد و 34 هزار میلیارد ریال و مانده تسهیلات پرداختی در این مدت 357 هزار میلیارد ریال بوده است و این یعنی نسبت تسهیلات پرداختی به سپرده های قرض الحسنه 107 درصد بوده است.
وی گفت: این در حالی است که در دو سال اخیر رشد سپرده گذاری مردم در قرض الحسنه ها منفی شده است و در مقابل رشد تکالیف قانونی بانک ها در ارائه تسهیلات قرض الحسنه هر سال افزایش می یابد.
میرمحمدصادقی افزود: در حالی که تکالیف قانونی ما برای پرداخت قرض الحسنه در سال 92 ، سی و پنج هزار و 400 میلیارد ریال بوده این رقم در سال 93 به 46 هزار و 400 میلیارد ریال و در سال 94 به 51 هزار و 400 میلیارد ریال افزایش یافته است.
وی گفت: تا 30 بهمن امسال به 721 هزار نفر تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در سیستم بانکی با مبلغ 25 هزار میلیارد ریال پرداخت شده است.
مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی افزود: 431 هزار نفر در نوبت تسهیلات ازدواج قرار دارند که از این تعداد 211 هزار نفر به شعب معرفی شده اند.
وی با اشاره به اینکه برای پرداخت وام ازدواج سامانه متمرکز در بانک مرکزی تعبیه شده است ، گفت: در این سامانه 28 بانک دولتی و خصوصی عضو هستند و امیدواریم در سال 95 همه بانک های کشور به این سامانه بپیوندند.
میرمحمدصادقی افزود: از سال 88 که این سامانه راه اندازی شده تا 30 بهمن 94 بیش از 7 میلیون و 504 هزار نفر تسهیلات قرض الحسنه ازدواج با اعتبار 201 هزار میلیارد ریال دریافت کرده اند.
وی گفت: در سال 94 همچنین 14 هزار و 400 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه برای اشتغال مددجویان سازمان زندان ها ، 2 هزار میلیارد ریال برای آزادسازی زندانیان معسر محکوم به پرداخت دیه ، 30 هزار میلیارد ریال برای اشتغال مددجویان کمیته امداد و بهزیستی پرداخت شده است.


-خیلی جالبه از این بابت مدیریت بورس در باز گشایی سمگا از سهام دار خرد حمایت میکنه تا مفت از چنگش در نیاورند من حاضر بودم همان قیمت بازگشایی 3610ریال بازگشایی بشه واضافه کنیم
-اگر مدیریت بورس بتواند محدوده حدودا 350میلیارد تومان معاملات روزانه را با بازگشایی ها وتوقف های بموقع حفظ کند سال بعدشرایط برای رشد بورس راحت تر خواهد بود
-پاسا حمایت اول 1600ریال الان 1720ریال
-پسهند حمایت 2800ریال الان 3050ریال
-دی حمایت 1580ریال الان 1660ریال
-اینها سیگنال همین امروز اون بالا تا پایین چند تا سیگنال ولی خرید تستی 100 هزار تومان

-حالا به این نکته فنی خوب توجه کنید

1-ارزش روزانه معاملات دیروز در سیر نزولی به مرز 519میلیارد تومان رسید منظور بورس منهای فرا بورس

2- اگر ارزش روزانه معاملات در سیر صعودی امروز نتواند به مرز 519میلیارد تومان برسد

3- روزهای اینده بازار دوباره یک عقب گرد قیمتی خواهد داشت واین نکته درونش کلی سود نهفته است


-همین یک خط قرمز بهترین مطلب امروز بود خودم از خودم تشکر میکنم
-من ذاتا ادم میهن دوستی هستم امروز میهن تا 1248ریال افت کرد تا 1377ریال هم رشد کرد یعنی 128ریال بی انصاف کمه  میشه ده درصد تو دوساعت
--بعضی مواقع بد جور عصبانی میشوم طرف هی سوال میکنه اقا چی بخرم چندبفروشم  خوب بگو اصلا چرا بدنیا اومدی بیل را بردارخاک بریز تو سرمن
 خوی مردحسابی کمی از جنم وجودت مایه بگذار سهام داری را یاد بگیرشاید من فردا فوت کردم

-


-ناظر معالات نهایت دقت را در بازگشایی سمگا انجام میدهد افرین
-خدای من ذوب را نگاه کنید 3568ریال صف خرید است
-بیمه میهن  همچنان صف خرید است
-
در گفت وگو با بورس پرس اعلام شد:

تحلیل مالمیر از نکات مهم اطلاعات جدید سایپا/ استفاده از غول جادو/ در انتظار مواضع

معاون سابق شرکت بورس با اشاره به معامله دورن گروهی و 1.5 هزارمیلیارد تومانی 6 زیرمجموعه سایپا، اطلاعات جدید این شرکت را تحلیل و تاکید کرد باید منتظر موضع‌گیری سازمان بورس و حسابرس ماند.

امیر حمزه مالمیر در گفت و گو با پایگاه خبری بورس پرس، درباره اطلاعات جدید سایپا و مربوط به عمکرد 9 ماهه و اعلام سود 462 ریالی هر سهم به جای زیان 175 ریالی اظهار داشت: این شرکت طی هفته‌های اخیر به محض این‌که قیمت سهام آن در بازار در فرآیندی قرار می‌گیرد که به نظر ریزشی است، به فوریت اطلاعات جدید و به اصطلاح برگی جدید رو می‌کند.

وی ادامه داد: دیروز یکشنبه دوم اسفند قیمت سهام "خساپا" با نوسان روبرو شد و در دامنه‌ 2.707 الی 2.451 ریالی هر سهم مورد معامله قرار گرفت. آخرین معامله نیز با قیمت های منفی همراه بود اما مدیران شرکت سایپا مجددا از غول جادو کمک گرفته و برگی جدید رو از پروژه برنامه ریزی شده رو نمایی کردند.

مدیر باسابقه 18 ساله در بخش نظارتی سازمان و شرک بورس با اشاره به اطلاعات دیروز "خساپا" ، توضیح داد: این شرکت در اطلاعات اخیر، یک‌باره سود حاصل از فروش سرمایه‌گذاری را به بیش از هزار و 111 میلیارد تومان و به ازای هر سهم 637 ریال افزایش داده که با بررسی اطلاعات فعلی نسبت به اطلاعات قبلی می‌توان نتیجه گرفت سایپا قصد واگذاری سهام شرکت‌های قالب های بزرگ صنعتی سایپا ، مالیبل سایپا ، سایپاپرس ، تولید رینگ سایپا ، سایپا کاشان، صنایع رنگ و رزین طیف کاشان را در دستور کار دارد.

 

مالمیر ادامه داد: با توجه به میزان سود شناسایی شده از این بابت و وجود هزینه مالیات و کارشناسی و سایر هزینه‌ها، شرکت سایپا باید شرکت‌های فوق را حدودا به ازرش هزار و 530 میلیارد تومان واگذار کند و بر اساس آخرین اطلاعات موجود در سامانه کدال در خصوص وضعیت شرکت‌های یادشده به شرح ذیل است:

ارقام به میلیارد ریال

 

وی با اشاره به مفاد و ارقام جدول فوق تاکید کرد: همانگونه كه ملاحظه مي‌شود شركت سايپا در نظر دارد شركت‌هاي خود را به ديگر شركت‌هاي زير مجموعه واگذار کرده و از اين بابت سود قابل ملاحظه‌اي را شناسايي کند. این درحالی است که توجه سرمايه‌گذاران را به سود و زيان ناويژه و عملياتي شركت‌هاي مورد واگذاري جلب مي‌كنم.

معاون سابق ناشران و اعضاء شرکت بورس تصریج کرد: ذكر اين نكته ضروري است كه شوراي بورس به‌منظور جلوگيري از شناسايي سود‌هاي كاذب بين گروهي و انتقال منافع و سود، در خصوص شركت‌هاي پذيرفته‌شده در بورس ، صرفا اجازه نقل و انتقال با ارزش دفتري را داده است. لذا فروش سهام اعلامی سایپا در روال خاص فيمابين صورت مي‌پذيرد و نبايد سازمان بورس و حسابرس اجازه شناسايي سود از اين بابت به شركت را دهند. بنابراین بايد منتظر نحوه‌ برخورد سازمان بورس و همچنين سازمان حسابرسي در اين‌خصوص باشيم.

به گفته مالمیر اگرچه حتي در صورت شناسايي سودهاي مذكور در دفاتر شركت اصلي،شناسايي اين سودها در صورت‌هاي مالي تلفيقي حذف خواهد شد.

وی در خاتمه با طرح چند سئوال گفت: قبل از هرچيز و هرگونه اظهارنظري در باب مطالب ارائه شده فوق، به اين بيانديشيم كه اگر قرار بر شناسايي سودهاي اين چنيني باشد، آيا ساير شركت‌ها نيز از اين نحوه برخورد استفاده نخواهند كرد؟ آيا مديريت اینگونه مفهوم ديگري دارد؟ آيا به استانداردها توجه ويژه كرده‌ايم و حرفه به چه سمت و سويي خواهد رفت؟

انتهای پیام


-
در گفت وگو با بورس پرس اعلام شد:

تحلیل مالمیر از نکات مهم اطلاعات جدید سایپا/ استفاده از غول جادو/ در انتظار مواضع

معاون سابق شرکت بورس با اشاره به معامله دورن گروهی و 1.5 هزارمیلیارد تومانی 6 زیرمجموعه سایپا، اطلاعات جدید این شرکت را تحلیل و تاکید کرد باید منتظر موضع‌گیری سازمان بورس و حسابرس ماند.

امیر حمزه مالمیر در گفت و گو با پایگاه خبری بورس پرس، درباره اطلاعات جدید سایپا و مربوط به عمکرد 9 ماهه و اعلام سود 462 ریالی هر سهم به جای زیان 175 ریالی اظهار داشت: این شرکت طی هفته‌های اخیر به محض این‌که قیمت سهام آن در بازار در فرآیندی قرار می‌گیرد که به نظر ریزشی است، به فوریت اطلاعات جدید و به اصطلاح برگی جدید رو می‌کند.

وی ادامه داد: دیروز یکشنبه دوم اسفند قیمت سهام "خساپا" با نوسان روبرو شد و در دامنه‌ 2.707 الی 2.451 ریالی هر سهم مورد معامله قرار گرفت. آخرین معامله نیز با قیمت های منفی همراه بود اما مدیران شرکت سایپا مجددا از غول جادو کمک گرفته و برگی جدید رو از پروژه برنامه ریزی شده رو نمایی کردند.

مدیر باسابقه 18 ساله در بخش نظارتی سازمان و شرک بورس با اشاره به اطلاعات دیروز "خساپا" ، توضیح داد: این شرکت در اطلاعات اخیر، یک‌باره سود حاصل از فروش سرمایه‌گذاری را به بیش از هزار و 111 میلیارد تومان و به ازای هر سهم 637 ریال افزایش داده که با بررسی اطلاعات فعلی نسبت به اطلاعات قبلی می‌توان نتیجه گرفت سایپا قصد واگذاری سهام شرکت‌های قالب های بزرگ صنعتی سایپا ، مالیبل سایپا ، سایپاپرس ، تولید رینگ سایپا ، سایپا کاشان، صنایع رنگ و رزین طیف کاشان را در دستور کار دارد.

 

مالمیر ادامه داد: با توجه به میزان سود شناسایی شده از این بابت و وجود هزینه مالیات و کارشناسی و سایر هزینه‌ها، شرکت سایپا باید شرکت‌های فوق را حدودا به ازرش هزار و 530 میلیارد تومان واگذار کند و بر اساس آخرین اطلاعات موجود در سامانه کدال در خصوص وضعیت شرکت‌های یادشده به شرح ذیل است:

ارقام به میلیارد ریال

 

وی با اشاره به مفاد و ارقام جدول فوق تاکید کرد: همانگونه كه ملاحظه مي‌شود شركت سايپا در نظر دارد شركت‌هاي خود را به ديگر شركت‌هاي زير مجموعه واگذار کرده و از اين بابت سود قابل ملاحظه‌اي را شناسايي کند. این درحالی است که توجه سرمايه‌گذاران را به سود و زيان ناويژه و عملياتي شركت‌هاي مورد واگذاري جلب مي‌كنم.

معاون سابق ناشران و اعضاء شرکت بورس تصریج کرد: ذكر اين نكته ضروري است كه شوراي بورس به‌منظور جلوگيري از شناسايي سود‌هاي كاذب بين گروهي و انتقال منافع و سود، در خصوص شركت‌هاي پذيرفته‌شده در بورس ، صرفا اجازه نقل و انتقال با ارزش دفتري را داده است. لذا فروش سهام اعلامی سایپا در روال خاص فيمابين صورت مي‌پذيرد و نبايد سازمان بورس و حسابرس اجازه شناسايي سود از اين بابت به شركت را دهند. بنابراین بايد منتظر نحوه‌ برخورد سازمان بورس و همچنين سازمان حسابرسي در اين‌خصوص باشيم.

به گفته مالمیر اگرچه حتي در صورت شناسايي سودهاي مذكور در دفاتر شركت اصلي،شناسايي اين سودها در صورت‌هاي مالي تلفيقي حذف خواهد شد.

وی در خاتمه با طرح چند سئوال گفت: قبل از هرچيز و هرگونه اظهارنظري در باب مطالب ارائه شده فوق، به اين بيانديشيم كه اگر قرار بر شناسايي سودهاي اين چنيني باشد، آيا ساير شركت‌ها نيز از اين نحوه برخورد استفاده نخواهند كرد؟ آيا مديريت اینگونه مفهوم ديگري دارد؟ آيا به استانداردها توجه ويژه كرده‌ايم و حرفه به چه سمت و سويي خواهد رفت؟

انتهای پیام


-تا فردا خدا نگه دار
--
-
-
-
-
-
-
-
-

-حامد بازدید : 83دوشنبه 03 اسفند 1394 زمان : 0:56 نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط سعید در تاریخ 1394/12/5 و 11:31 دقیقه ارسال شده است

زمگسا هم صف خرید شد

این نظر توسط اسماعیل در تاریخ 1394/12/3 و 12:36 دقیقه ارسال شده است

سلام دوست مهربان من چند مورد با حرف شما خرید کردم ابتدا بد شد اما اخر کار خوش بود ازجمله رتاپ بماند اولا خسته نباشی دوما دوستداران داریم سوما سلام ما را به ولی نعمت و اقاو سرورمان امام رضا برسانید

این نظر توسط شیرازی در تاریخ 1394/12/3 و 11:29 دقیقه ارسال شده است

سلام استاد
ایا در مشهد حضورا هم میتوان پیش شما آمد و در خصوص سرمایه گذاری در بورس حضورا با شما صحبت کرد بخصوص پنجشنبه و عصرها. خونه من ورامین است.
پاسخ : ما پنج نفر نویسنده هستیم یک روز رفتیم حرم قسم خوردیم
تا اخر عمر پنهان زندگی کنیم
وقسم خوردیم در بخش نظرات فقط نظر را منعکس کنیم
از همین نوکری وچاکر همه هستیم کمپلت

این نظر توسط شیرازی در تاریخ 1394/12/3 و 11:29 دقیقه ارسال شده است

سلام استاد
ایا در مشهد حضورا هم میتوان پیش شما آمد و در خصوص سرمایه گذاری در بورس حضورا با شما صحبت کرد بخصوص پنجشنبه و عصرها. خونه من ورامین است.

این نظر توسط وتوسم در تاریخ 1394/12/3 و 10:53 دقیقه ارسال شده است

با یک فرد مطلع در شرکت صحبت کردم اظهار داشت شرکت پیش بینی سود نمیدهدوخوش بین بودگفت فروش سرمایه گزاریهای کم بازده در دو ماه گذشته زیاد بوده وسناسایی سود مطلوب میباشد

این نظر توسط فاطمه در تاریخ 1394/12/3 و 10:46 دقیقه ارسال شده است

با اجازه استاد

آ س پ الان فرصت خرید114

این نظر توسط خدایار در تاریخ 1394/12/3 و 10:25 دقیقه ارسال شده است

با سلام کاربرانی که از افت دور از انتظار وتوسم شکوه دارند ، باید در نظر داشته باشند که افت سهم بیشتر از بابت عدم انتشار گزارش بودجه سال مالی 94-95 است و علاوه بر آن در ماه اسفند حقوقی حامی سهم به دلیل پرداختی های سنگین بابت پاداش آخر سال و سایر هزینه های مربوطه پول زیادی برای حمایت از سهم ندارد. در هر حال جای نگرانی نیست و احتمال جبران آن وجود دارد اگر کسی نقدینگی دارد وتوسم در این قیمت برای خرید مناسب است نظر شخصی است اگر مدیر سایت نظر اصلاحی دارند لطف کنند کاربران را نی نصیب نگذاردند

این نظر توسط زهرا در تاریخ 1394/12/3 و 9:56 دقیقه ارسال شده است

با عرض تسلیت به مناسبت سوگواری حضرت زهرا س استادکسی نیست جواب حقیقیهاکه نماد وتوسم را198 خریدندبدهد تازه سود را 5 ماه دیگر میدهیم انوقت سهم 198 تومانی شده147 تومان افت بیشتری نسبت به سود مجمع خانوم امور سهام فقط میگوید من بهشان می گویم

این نظر توسط علیرضا در تاریخ 1394/12/3 و 9:51 دقیقه ارسال شده است

با مقداری اعتبار که داشتم وارد صف شبریز شدم!! گفتم شاید دونستنش براتون جالب باشه!!

این نظر توسط فاطمه در تاریخ 1394/12/3 و 9:49 دقیقه ارسال شده است

سلام برهمگی

فرشته جون کارتون زیرا هنوز حدود ساعت 11 پخش میشه من از طرفدارای پر پا قرص اشم


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام ودوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیریدبا تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنیدبهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشدضمنا چون ما مجوز مشاوره نداریم برای همیشه در بخش نظرات به احترام رعایت قانون جواب نظر را نمیدهیم صرفا نظرات وگفتگوهای شما درج میشود.بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  صفحات جداگانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 661
 • کل نظرات : 4158
 • افراد آنلاین : 18
 • تعداد اعضا : 1
 • آی پی امروز : 0
 • آی پی دیروز : 431
 • بازدید امروز : 1,608
 • باردید دیروز : 0
 • گوگل امروز : 69
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 1,608
 • بازدید ماه : 1,608
 • بازدید سال : 1,608
 • بازدید کلی : 1,259,257
 • کدهای اختصاصی