close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
tsetmcرکیش برنده مناقصه

خانه | پست الکترونیک | آرشیو

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال ما در تلگرام apsahm@با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید


tsetmcرکیش برنده مناقصه


-

تلگرام نصب شده در سمت راست قسمت لینکها join کنید

کانال فعال این سایت در تلگرام

telegram.me/talarbourseiran

talarbourseiran@


.پست روزچهارشنبه نویسنده حامد

رکیش خرید پنج درصد منفی تستی یکصد هزار تومان


-رتاپ صف خرید سنگین سیگنال معتبر ورایگان سایت ما به همراه 50 سیگنال رایگان رشد کرده
-اسفند ماه را صبر کنید تمام این قرمزی های بازار رنگ شدید سبز را خواهد دید
- مهار نقدینگی ورود در بورس محال است هنوز یک سوم بازار سرمایه رشد کرده ودوسوم دست نخورده باقی مانده است
-رتاپ بسمت بازدهی 100 در صدی پیش میرود بواسطه قرار دادی که با یکی از شرکت های ترکیه ای بسته است
-تصویر بد فرم خودم را در کانال گذاشتم هرکس مرا ندیده ببیند..... که علی اباد هنوز دهات است شهر نشده
-ذوب شد 3333 ریال البته ما دارشتیم ارزو میکردیم بشود 2500ریال گویا ذوب هم علاقه عجیبی دارد در بلند مدت پشت رتاپ را زمین بزند
-ذوب پله اول را دارم صبح دیدم یک لحظه قرمز شده خوشحال شدم ولی الان سبزه سبز بودن ذوب منو ناراحت میکنه

-رکیش یک بار دور برداشت بالای 400تومن رفت افزایش سرمایه دوباره 260 تومان باز شد مجددا شروع به رالی صعودی دور دوم کرده فراموش نکنید رکیش را سهم شش ماهه ببینید ودعا کنید افت کنه 300 تومان من پله دوم بخرم

اما رتاپ یک نفس داره میره بالا


-وبصادر شفاف سازی کرده وگفته نتیجه فروش 20 در صد سهام توسعه نیشکر به محض حسابرسی حسابرس اعلام خواهد شد
-بازار واقعیت است من وبصادر دارم امروز علایمی مشاهده میشود مبنی برشد وبصادر ولی توام با عرضه های پی در پی خسته کننده
-حقوقی تفکر کوتاه مدت ندارد عزم را جزم کرده در بلند مدت 100درصد 150 درصد 200 درصد نامعلوم است از ذوب پول بکند مثل پر کندن مرغ
-پارسان حمایتش 2500ریال حد ضررش 2400ریال مقاومت اول 2700 ومقاومت دوم 3000ریال

-خوب توجه کنید

وبصادر حجم عرضه روزهای قبل حداقل 150 میلیون حداکثر 400 میلیون به بالا

وبصادر هر گاه حجم عرضه به زیر 100میلیون

وبصادر هرگاه حجم عرضه به زیر 50 میلیون سهم

تقلیل یابد نشان از صعود 100 ریالی وبصادر است


- به قرمزی های بازار به دیده تمسخر بنگرید روند وزمان همه را 30 درصد رشد خواهد  داد حتی چلاق ترین سهم ها
-وتجارت تو امروز 1204 ریال قیمت خوردی فکر کردی میتوانی از وبصادر جلو بزنی وایستا که من هم دارم میام
-
آ س پ شاید آلمالی اولا سورا دیمین نیه دیمدین
پاسخ : .......

- این کروی2/414میلیارد سهم داره اما ساکته افت هم نمیکنه عرضه هم بسیار محدوده  کنترلش کنید
-این دلقما الان3500 ریال است بایدبشود 3000ریال تا مقبول درگاه حضرات سهام داران خلفای خرد بازار گردد
- بقول ترکها هیه بالام بی اخابر 10گون(روز) ساکت اوتورور بیردن 30 تومن 50 تومان گدیر یوخاری(بالا)
-خدایا به حق ابروی همه دلشکستگان به حاجت حمید اعرابی لباس توافق بپوشان ووبصادر را 20 تومانی رشد بده تا این پسر خوش قلب تحلیل درستش جامعه عمل بپوشد الهی امین
......از شوخی بگذریم حمید راست میگه کم طاقتی حقوقی ها باعث عدم رشد سریع میشود

-میگه ای خدا ارزو دارم زیر 300 تومن 158000ذوب داشته باشم ولی نمیشه
-هفته دیگه هفته انتخاباته خانه ات اباد بورس اباد تره الانه جمعیت با زنبیل که چه عرض کنم با بیل لودر دارن سهم میخرن اینجا که میبینی بخر بخره وبیرون بورس کاهو بازار
-هرچی حقوقی رکیش عرضه میکنه ملت می خرند خود حقوقی الان تعجب کرده صبر کنید یواش یواش ازفروختن پشیمان میشه خلاصه من 330تومن و300پله دوم وسوم خریدارم
-با سلام وخسته نباشید قبلا عضو کانال تلگرام شما بودم مدتی هست ک کانال حذف شده نمیدونم چطوری؟ الان اما هر کار میکنم نمیشه joinشد راهنمایی بفرمایید
پاسخ : بقیه جوین شدند دوباره وارد شوید ویا با گوشی همکارتان بگوید وارد شود یک ارسال مطلب به شما بزند
متاسفانه سری قبل موقع تنظیم حذف شد دوباره ایجاد شد

-شاخص کل محکوم به صعود است هر چقدر هم حقوقی ها دستوری از طرف مدیریت شان عرضه کنند ورودی نقدینگی می بلعد
-قلدر تر از رتاپ سمگا است گنج زیر خاک ولی بسته است مثل اسبی که از زیر خاک بیرون می اید
-مظلوم ترین سهام داران .............وخارزم
اخر حقوقی رکیش خسته شد از بس عرضه کرد
-
یک مقام مسئول به بورس پرس خبر داد:

افزایش سرمایه "لازما" امروز به احتمال زیاد منتشر می شود / ارقام اعلامی غیرواقعی اند

یک مقام مسئول در شرکت آزمایش گفت: افزایش سرمایه این شرکت از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به احتمال ۹۰ درصد امروز در کدال منتشر می شود اما ارقام اعلامی در فضای مجازی غیر واقعی هستند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، درپی اعلام دیروز غلامرضا ابوترابی رئیس نظارت برانتشار و ثبت اوراق بهادار مبنی بر عدم ارایه درخواست افزایش سرمایه آزمایش تا ساعت 14:30 دقیقه دیروز به سازمان بورس، این موضوع توسط بورس پرس از یکی مدیران "لازما" پیگیری شد.

وی که خواست نامش فاش نشود، اعلام کرد: مصوبه هیات مدیره مبنی بر افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به احتمال 90 درصد امروز در کدال منتشر خواهد شد. هفته آینده هم گزارش حسابرس ارایه خواهد شد.

وی افزود: تمام سعی ما این است که در صورت دریافت مجوز سازمان بورس، مجمع فوق العاده را در روزهای باقی مانده سال برگزار کنیم اما با توجه به سال مالی 31 شهریور آزمایش، این احتمال وجود دارد که فرصت افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها تا شهریور سال 95 وجود داشته باشد.

وی با بیان اینکه این موضوع در حال بررسی و پیگیری است ، تاکید کرد: درحالی آزمایش برنامه افزایش سرمایه را در پیش گرفته که برخی از ارقام دو سه برابر رقم واقعی افزایش سرمایه سخن به میان آورده اند که غیر واقعی است و درصد افزایش سرمایه در اطلاعیه ایی منتشره در کدال مشخص خواهد شد.

این مقام مسئول در واکنش به این سئوال که آیا زمین مرودشت نیز در محاسبات افزایش سرمایه لحاظ خواهد شد یا خیر؟ به بورس پرس گفت: این شرکت از سال 85 مستقل شده و 100 درصد سهام آن متعلق به آزمایش است. بنابراین افزایش سرمایه آن به طور مستقل اعمال خواهد شد.-روز اخر معاملاتی بهمن وقتی مثبت بسته میشود یعنی اسفند کلهم بازاری صعودی داریم البته بعد انتخابات یک استراحت کوتاه مدت خواهد داشت

اول هفته گفتم اوانایی که شنبه سهم فروختند اشتباه کردند الان ابت شد حرف من درست بودفقط یک هفته تحمل میخواست بله ماها در شناخت اشتباهات اماتورها ها واقعا عاجزیم  چون اماتورهای تازه واردتازه کد گرفته نا شناخته اند--

بزرگترین گشایش اعتبار ژاپن برای ایران با ۱۰ میلیارد دلار

وزیر اقتصاد درباره خط اعتباری بی سابقه ۱۰ میلیارد دلاری بین ایران و ژاپن توضیح داد. توافقی که مقامات ژاپنی می‌گویند بزرگترین گشایش اعتبار برای یک کشور خارجی است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، علی طیب نیا در جریان دیدار با مشاور ویژه نخست وزیر ژاپن با اشاره به توافقات انجام شده طی سفر 3 روزه به ژاپن گفت:  بلافاصله لایحه مربوط به توافقنامه اقتصادی بین دو کشور را در وزارت اقتصاد تدوین و به هیات دولت جهت ارایه به مجلس شورای اسلامی تقدیم کردیم.

وی با اشاره به اتصال بانک مرکزی و دیگر بانک های ایرانی به سامانه سوئیفت، ابراز امیدواری کرد این امر بتواند به تحقق اراده مسئولان عالی ایران و ژاپن مبنی بر توسعه هر چه سریع تر روابط اقتصادی دو کشور کمک کند.

در ادامه این دیدار، در خصوص اجرایی کردن برخی موارد توافق شده طی سفر اخیر وزیر اقتصاد به ژاپن از جمله مسائل مربوط به افتتاح خط اعتباری ۱۰ میلیارد دلاری از سوی این کشور برای تامین مالی پروژه های توسعه ای کشورمان مذاکراتی به عمل آمد.

طیب نیا با تاکید بر استقبال جمهوری اسلامی از محصولات صنعتی با کیفیت و حضور سرمایه گذاران ژاپنی در کشور و نیز با اشاره به علاقه زیاد خودروسازان ژاپنی برای حضور در بازار ایران اظهارداشت: صنعت خودروسازی ایران در منطقه جایگاه ممتازی دارد و به طور طبیعی، اولویت اول ما این است که شرکت های داخلی بتوانند تولید مشترک با برندهای بین المللی داشته باشند، کما اینکه تاکنون قراردادهایی نیز در این زمینه با شرکت هایی چون پژو و رنوی فرانسه منعقد شده یا در حال مذاکره برای انعقاد قرارداد است.

در این دیدار همچنین در خصوص فراهم آوردن مقدمات سفر «شینزو آبه» نخست وزیر ژاپن به ایران مذاکراتی به عمل آمد.

«کاتسو یوکی کاوایی» مشاور ویژه نخست وزیر ژاپن نیز طی سخنانی در این دیدار، ضمن استقبال از توسعه هر چه سریع تر روابط اقتصادی دو کشور، از علاقه و پیگیری دستگاه های دولتی و بخش خصوصی ژاپن در زمینه هایی چون راه آهن و حمل و نقل جاده ای، محیط زیست، کشاورزی، خدمات مالی، تحقیقاتی و دانشگاهی، تاسیسات نیروگاهی و پالایشگاهی، تولیدات کالای صنعتی و به ویژه خودروسازی به منظور سرمایه گذاری و حضور در بازارهای ایران خبر داد.

کاوایی با تاکید براینکه سفر طیب نیا به ژاپن بسیار مهم و موثر بوده به برخی از نتایج این سفر اشاره کرده و بیان داشت: خط اعتباری ده میلیارد دلاری توافق شده در سفر شما به توکیو در تاریخ ژاپن بی سابقه بوده و این خط اعتباری بالاترین رقمی است که تاکنون ما برای یک کشور خارجی گشایش اعتبار کرده ایم.

مشاور نخست وزیر ژاپن با ابراز خرسندی از دیدار دوباره با وزیر اقتصاد کشورمان در بازه زمانی کوتاه تر از دو هفته گفت: اراده توکیو برای توسعه همه جانبه روابط و تسریع در اجرایی شدن توافقات بسیار جدی بوده وسفر آتی نخست وزیر «شینزوآبه» در راس هیئت بزرگ اقتصادی - سیاسی نیز با همین رویکرد انجام خواهد شد.

انتهای پیام


-
رویداد مثبتی که موجب توقف نماد شرکت معروف شد/ رشد معنادار در اولین سود ۹۵

رویداد مثبتی که موجب توقف نماد شرکت معروف شد/ رشد معنادار در اولین سود ۹۵

شرکت آذرآب که برنامه افزایش سرمایه ۲۰۰ درصدی را اخیرا" از سر گرفته، اولین سود هر سهم سال مالی آینده را با رشد معنادار اعلام کرد و با توقف نماد مواجه شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت آذرآب درحالی علاوه بر درج نماد زیرمجموعه اصلی و مهم خود یعنی گسترش صنایع انرژی آذرآب در فرابورس، برنامه فزایش سرمایه 200 درصدی ( از 100 به 300 میلیارد تومان ) دارد که امروز اولین پیش بینی سود هر سهم سال مالی آینده را اعلام کرد و با توقف نماد مواجه شد.

براساس این گزارش، "فاذر" که طی ماه های اخیر به دلیل تعداد زیاد خریداران یکی از تک سهم های معروف بورس بوده، سود هر سهم سال مالی 95 با 33 درصد افزایش نسبت به سود 380 ریالی ، 504 ریال پیش بینی کرد.

به همین دلیل با توجه به رشد بیش از 20 درصدی، نماد این شرکت به طور خودکار توسط سیستم معاملات و بعد از معامله بیش از 8.7 میلیون سهم آن هم با رشد 5 درصدی قیمت و صف خرید بیش از 21.5 میلیون سهمی متوقف شد.

 


-

وزیر صنعت زمان بازگشت رونق را اعلام کرد

وزیر صنعت در واکنش به رشد صنعتی منفی در سه فصل متوالی در سال‌جاری ، وعده داد رونق از ابتدای سال ۹۵ به صنعت بازگردد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محمدرضا نعمت‌زاده در خصوص گزارش پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی که میزان رشد بخش صنعت کشور را در سه فصل پیاپی، منفی اعلام کرده ، به مهر گفت: آمار رشد صنعتی را باید بانک مرکزی اعلام کند و در دست وزارت صنعت، معدن و تجارت نیست، این در حالی است به دلیل اینکه تحریم‌ها پابرجا بود، امسال نیز بخش صنعت کشور با کمبودهایی مواجه بود که همین امر، باعث عدم رشد این بخش شده است.

وی افزود: البته یقین داریم که از ابتدای سال ۹۵ بخش صنعت کشور، با توجه به شرایط پیش آمده، فعال‌تر خواهد شد ولی اینکه رشد بخش صنعت کشور در زمستان چه وضعیتی دارد، باید اجازه داد تا آمارهای بانک مرکزی منتشر شود.

پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی هفته گذشته در گزارشی رسمی به سفارش اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران اعلام کرد که رشد بخش صنعت کشور برای سومین فصل متوالی، منفی شده است و با توجه به روند واردات کشور، به نظر می‌رسد زمستان نیز این رشد منفی بوده و رکود هم تشدید شود.

مسعود خوانساری رئیس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهرات در بیان جزئیات این گزارش گفته است: رشد تولیدات صنعتی در سومین فصل سال ۹۴ در مقایسه با فصل پاییز سال ۹۳ منفی ۲۴.۸ درصد شده است که حکایت از بروز رشد زیر صفر تولیدات صنعتی در سومین فصل متوالی دارد.

به گفته وی، شاخص تولیدات صنعتی برای ۹ ماهه سال ۹۴ معادل ۱۱ درصد رشد منفی را نشان می‌دهد، ضمن اینکه رشد فروش واحدهای صنعتی در ۹ ماهه سال ۹۴ نسبت به مدت مشابه سال قبل، با رشد منفی ۱۹ درصدی مواجه بوده است.


-ثعمرا سیگنال 1200ریالی ما 1624ریال صف خرید دارد
-سلام
بهترین روش برای شناسایی سود و ذخیره کردن سودها در سهامی که در سود هستیم ولی همچنان دارند رشد میکنند مثل خساپا چیه؟ یعنی منظورم اینه که بخواهیم کل سهام خودر را نفروشیم و از سهم خارج نشویم در عین حال هم در میانه راه سودهای خود را سیو کنیم و از ادامه راه هم بهره ببریم ؟ چونکه اگه کلا خارج بشیم خرید دوباره ممکن نیست ولی از طرفی هم اگه غفلت کنیم یه دفعه کل صف عرضه بشه و صف فروش بشه سودهایمون از بین میره و شاید اصلا این دفعه فروش سهم مشکل بشه.
ضمنا استاد بعد از سیو سودها در میانه راه، قیمت تمام شده سهام باقیمانده چطوری محاسبه میسشه برا سهام باقیمانده؟ ممنون

-پاسخ

1- خساپا نگهداری فروش در وضعیتی که دوسه روز قرمز بخورد به همین راحتی

2- فرض خساپا صف فروش  شد باز هم فرض ده درصد کتر

3-خساپا ولی اگر نگه دارید ممکن است 30درصد دیگر رشد کند

4- شما هر مقدار که جداگانه میخرید  در دفتری

مثلا خساپا شماره 1001خرید 2000ریال

خساپا شماره خرید 1002 خرید 2200ریال

همن طور الی اخر

قبل از ورود هدف قیمتی ذهن خود را روشن کنید

مثلا رکیش هدف اول کوتاه مدت 4000ریال

رتاپ هدف اول کوتاه مدت 6000ریال

وهمچنین هدف بلند مدت را در ذهن تعریف کنید مثلا وبصادر 1500ریال

باید برای هر سهمی یک انشا قیمتی حد سود حدضرر حدخروج حد ورود بنویسید تا بتوانید معامله کنید

الان من چهل سهم را نمی خرم تا به محدوده خریدم برسد والی اخر


-یک مثال حمید اعرابی میگه وبصادر بلند مدت 2000ریال من قبول میکنم

شما می گویید وبصادر بلند مدت من قبول میکنم

میام وارد سهم می شوم

113 تومان میخرم

10 تومان حد ضرر میزنم

125تومان هدف کوتاه مدتم است اگر صف خرید نباشد

150 تومان هدف بلند مدت من است

اگر 125 فروختم

تو 125 ده روزی  حمایت شد با توجه به کنترل حجم معالات وووووووو

هدف کوتاه مدت را میکنم 135 تومان

هدف بلند مدت را میکنم 160 تومان


-یک ماه بود دوستان می گفتند وتوسم من سکوت کردم چون اگر وارد میشدم حسابی از اماتورها مشت میخوردم چون نتوانستم  در اهداف قیمتی البته در محدوده بالای 1900ریال سود ابداری ببینیم

سود توسم همان رشد ی بود که از 160 تومان امده بود 190 تومان

ولی فردا وفرداها در مورد وتوسم نگاه جدیدی خواهم داشت


-سهم- چلاق- سهم پیاده رو- سهم در جا نرمش کن- سهم کانگورو جهشی مثل رتاپ اول نوع حرکت سهم را بشناس -سهم بادکنکی خودروییها
-همین صف شش میلیونی رکیش به مدیر عامل رکیش یک نیرویی می دهد که شرکت را گسترش بدهد وقتی می بیند سهمش با استقبال روبرو شده است وبدنبال طرح توسعه می رود پس ما هم اینجا از این تریبون 3الی 5 هزار بازدید کننده باید بازار را دقیق ببینیم هر روز نمیشود اینجا پنج سهم را مطرح کرد لذت بورس در نشان دادن های قطره چکانی است با ما همراه باشید تا گرد این بازار بچرخیم

-بازار بورس شگردهایی دارد که با گذشت زمان ا به ان نتایج رسیده ایم وهمه  را نمیتوانیم روی دایره بریزیم

چون برای کسب تجربه  هزینه کرده ایم


-
-
-
-
-

+ نوشته شده در سه شنبه 27 بهمن 1394 ساعت 21:28 توسط حامد | | تعداد بازدید : 273

مطالب قبلی

صفحات وبلاگ

منوی اصلی

تبلیغات

دسته بندی خبر ها

نظر سنجی

درباره ی ما


کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

آرشیو

پیوند های وبلاگ

لینک های روزانه

امار وبلاگ

امکانات


Powered By
rozblog.com
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

کلیه ی حقوق مادی و معنوی وبلاگ bourseclasor محفوظ می باشد.