close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
tsetmcوتوصا
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

-سلام روزبخیر -خوب بازار را رصد میکنیم با صفهای خرید خاص در گروه پتروشیمی وپالایشگاهی مصرف کننده خوراک که صحبت از 8/5سنت بود روز قبل در کانال تلگرام این پیش بینی را اعلام کردیم-موج صعود بازار ادامه دار هست تعدادی از سهام هنوز یک درصد هم رشد نکرده اند وتعدادی تا 30 درصد نیز رشد کرده…

-سلام روزبخیر
-خوب بازار را رصد میکنیم با صفهای خرید خاص در گروه پتروشیمی وپالایشگاهی مصرف کننده خوراک که صحبت از 8/5سنت بود روز قبل در کانال تلگرام این پیش بینی را اعلام کردیم
-موج صعود بازار ادامه دار هست تعدادی از سهام هنوز یک درصد هم رشد نکرده اند وتعدادی تا 30 درصد نیز رشد کرده اند پس باید بدنبال سهامی بود که هنوز رشد نکرده اند
-شاخص کل786واحد رشد کرده است وهدف ذهنی 70000هزار واحد در میان مدت است
-1-اگر برجام اجرایی شود ممکن است خساپا بسمت 1500ریال پیش برود حمایت 1000ریال
-2- خزامیا نیز هدف 1500ریال است البته بشرط اجرای برجام ولغو تحریم

-3- تحرک در بخش مسکن سه سهم را در ردیف اول قرار دهید اس پ که در 1150 سیگنال داده

ثعمرا  را هم در 1150سیگنال دادم ثشاهد را قبل در محدوده 1000ریال سیگنال داده بودم ثشرق نیز یکی از سیگنالهای قبلی بود-4- وبشهر دو جلسه قبل قصد خرید داشتیم نشد وقتی نشد بدنبال سهم دیگری میرویم
-5-شپنا کم ریسک تر از تا پیکو است برای خرید
-6- تاپیکو کم ریسک تر است از شبندر
-7-گروه بیمه با رشد مواجه شد وحالا ما در سبد البرز در کف وافزایش سرمایه داریم  تصمیم درست سود حرفه ای هم دارد
-8-شاخص کل 1000واحد رشد کرد چون نرخ خوراک تغییر کرد وتا ظهر ممکن است از مرز 1500واحد عبور کند
-9-حجم خرید در فباهنر بالا رفته است وعرضه محدود است روزهای اینده اگر بازار مثبت باشد با صف خرید روبرو خواهد شد
-10-فسرب  دوباره به محدوده 1300ریال نزدیک میشود وممکن است مقاومت 1400ریال را دوباره لمس کند
-11-نمادهای خودرویی به همان نسبت که صعود میکنند ولی در نزول اکثر اماتور ها را با خود غرق میکنند

-

شمارش معکوس برای اجرای برجام؛ ظریف عازم وین شد


وزیر امور خارجه، در صدر هیئتی، برای فراهم کردن مقدمات اجرای برجام، تهران را به مقصد وین ترک کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در آستانه انتشار گزارش نهایی آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره اجرای تعهدات ایران طبق برجام ، وزیر امورخارجه ایران عازم وین پایتخت اتریش شد.
عباس عراقچی معاون حقوقی و بین الملل وزارت امور خارجه و علی اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی، محمد جواد ظریف را در این سفر همراهی می کنند. قرار است پس از انتشار گزارش آژانس، وزیر امور خارجه ایران و مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در بیانیه ای مشترک که در مقر سازمان ملل در وین قرائت می شود ، روز اجرای برنامه جامع اقدام مشترک بین ایران و گروه 1+5 ( برجام ) را اعلام کنند. با اعلام این روز اتحادیه اروپا و آمریکا تحریم های ضد ایرانی به بهانه برنامه هسته ای ایران را لغو می کنند.  اتحادیه اروپا دو روز پیش تعویق تحریم های ضد ایران را دو هفته دیگر تمدید کرد. برنامه جامع اقدام مشترک یا برجام ۲۳ تیر بین ایران، اتحادیه اروپا و  کشورهای عضو ۱+۵ شامل چین، فرانسه، روسیه، انگلیس، آمریکا و آلمان  در وین منعقد شد.


-12-کم ریسک ترین سیگنال اخابر بود با 200ریال رشد مطمئن

13-کروی منتظر صعود


--ارزش بازار در حال نزدیک شدن به محدوده 280هزار میلیارد تومان است عبور از این محدوده مهم است


-سهم هایی که صف خرید دارند وشما در صف خرید هستید دو دسته اند تعدادی همین امروز متعادل خواهند شد وتعدادی ممکن است دو یا سه جلسه رشد کنند پس داخل سهم هایی که صف سست خرید دارند بی جهت وقت تلف نکنید

1-اگر نرخ خوراک با کاهش روبرو شدمرتبط با بورس

2- حتما بخش مسکن هم با تحرک روبرو خواهد شدمرتبط با بورس

3- وهمچنین بخش معدن ونمادهای معدنی نیز ب تحرک روبرو خواهد شد

3-ونهایتا بخش فلزات اساسی نیز با حمایت دولت مواجه خواهد شد

5- پس از هر چهار گروه در سبدداشته باشید


-
با پرش کم سابقه ۹۱۱ واحدی شاخص در ۲۰ دقیقه اول رخ داد:

سوپر واکنش تاریخی بورس به دو خبر مهم سیاسی و اقتصادی و یک پیش بینی

شاخص بورس با پرش کم سابقه ۹۱۱ واحدی در ۲۰ دقیقه اول معاملات امروز به دو خبر مهم سیاسی و اقتصادی و یک پیش بینی از آینده نرخ ارز، سوپر واکنش تاریخی نشان داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، اولین روز معاملات بازار سهام در حالی آغاز شد که با سفر وزیر امور خارجه و رئیس سازمان انرژی اتمی به اتریش و انتشار اخباری مثبت از طرف مقابل مذاکره ، موجب شده تا شمارش معکوس لغو تحریم های 10 ساله علیه ایران آغاز شود.

از سوی دیگر گمانه زنی های جدی مبنی بر نرخ خوراک 8.5 سنتی و اعلام آن در هفته جاری توسط دولت به همراه پیش بینی عبده تبریزی از آینده نرخ ارز موجب شد تا شرکت های پتروشیمی ، بانک ها و خودروها و تجهیزاتی و در مجموع همه شرکت های مرتبط با تحریم ها و نرخ خوراک به همراه سهامداران عمده آنها با موجی از اقبال و رشد قیمت و صف خرید مواجه شوند.

با این جریان که موجب حیرت حتی خود فعالان و مسئولان بازار شده ، شاخص بورس سوپر واکنش تاریخی نشان دهد و رکورد جدیدی را به جا بگذارد. به طوریکه رشد 600 واحدی در 5 دقیقه اول معاملات ادامه یافت و طی 20 دقیقه اول با پرش تاریخی 911 واحدی از خط مقاومت 64 هزار و 427 هم عبور کرد تا تحلیل گران تکنیکال آماده پیش بینی های تازه ایی باشند.

در شکل گیری این رکورد تاریخی، شرکت های پارسان ، تاپیکو، پتروشیمی پردیس ، بانک های ملت ، تجارت ، صادرات و مپنا با اثر 129 تا 36 واحدی بیشترین تاثیر را داشتند.

حجم معاملات نیز به دلیل تشکیل صف های خرید و عدم عرضه سهام ، با حدود 52 میلیارد تومان همراه شده و انتظار می رود در نیمه دوم زمان معاملات امروز یا فردا، دو طرف عرضه و تقاضا متعادل تر از 20 دقیقه اول امروز شود.

انتهای پیام


-

پیش بینی عبده تبریزی از آینده نرخ ارز بعد از لغو تحریم ها

عبده تبریزی با بیان اینکه بعد از اجرای برجام، قیمت ارز قطعاً پایین نخواهد آمد،آینده نرخ ارز را پیش بینی کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، حسین عبده تبریزی مشاور وزیر راه ، در مورد تحولات اخیر ارزی و نوسانات آن به تسنیم گفت: دولت یازدهم نرخ دلار را با 3700 تومان تحویل گرفت و امروز هم نرخ دلار در همین حدود است .البته این چرخش و بالا و پایین رفتن قیمت کمکی به اقتصاد نکرد و شاید اگر امکان آن بود که تلاطم قیمت کم‌تر می‌بود، فعالان کسب‌وکار در موقعیت بهتری قرار می‌گرفتند.

وی با بیان اینکه متغیر‌های مختلفی بر روی نرخ ارز تأثیر می‌گذارد، گفت: مهم‌ترین عامل تأثیرگذار بر نرخ ارز، درآمدهای نفتی کشور است و این درآمدها از 120 میلیارد دلار در دولت قبل، اکنون با کاهش قیمت و تحریم به 20 میلیارد دلار تنزل کرده است و البته امید می‌رود که تا چند روز دیگر و اجرایی شدن برجام، درآمدهای نفتی سیر صعودی به خود بگیرد.

این کارشناس ارشد بازارهای پول و سرمایه افزود: با توجه به افت درآمدهای ارزی، قیمت ارز باید بیش‌تر تقویت می‌شد؛ این فعلاً اتفاق نیفتاده است، زیرا تقاضا برای ارز کم است و چون بعد از اجرای برجام، تقاضا احتمالاً بالا خواهد رفت، قیمت ارز به‌هیچ‌وجه پایین نخواهد آمد.

عبده تبریزی تأکید کرد: می‌توان به ضرس قاطع گفت نرخ ارز کاهش نخواهد یافت. البته افزایش قیمت آن، با توجه به کنترل تورم، تلاطم (نوسانات و تغییرات قیمت) محدودتر از گذشته خواهد داشت، اما قطعاً پایین نخواهد آمد.

نباید تغییرات شدید نرخ ارز به اقتصاد ایران آسیب وارد کند

وی با بیان اینکه نیاز به سرمایه‌گذاری ممکن است تقاضا برای ارز را تحریک کند، گفت:دولت باید مراقب باشد تغییرات شدید نرخ ارز به اقتصاد ایران آسیب وارد نکند.

عضو شورای عالی بورس و اوراق بهادار با اشاره به اینکه سه متغیر ارز، ریال و قیمت نفت به هم وابسته است، اظهار کرد: قیمت ریال یعنی نرخ بهره به نرخ تورم وابسته است و تغییرات آن را هدایت می‌‎کند. درعین‌حال، هیچ زمانی نباید نرخ بازده‌ی ارز بالاتر از نرخ سود بانکی باشد، زیرا در آن صورت مردم به خرید ارز به‌عنوان پس‌انداز روی می‌آورند که بدترین نوع پس‌انداز است.

عدم علاقه دولت به تلاطم ارز

عبده تبریزی ادامه داد: دولت علاقه‌مند نیست نرخ ارز خیلی تلاطم داشته باشد و به دنبال آن است که نوسانات قیمت ارز به اقتصاد ملی و صادرات صدمه نزند و شوک ارزی نداشته باشیم و علاقه‌مند است تا حد امکان نرخ ارز متناسب با تفاوت نرخ تورم داخل و خارج اصلاح شود.

مشاور وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه درآمدهای ارزی دولت ضعیف شده است، بنابراین کنترل نرخ ارز برای دولت دشوارتر است، تاکید کرد: نرخ تورم اکنون حدود 10 درصد است، اما هنوز از نرخ تورم جهانی بالاتر است، بنابراین نرخ ارز در ایران بالا خواهد رفت؛ و البته چون دامنه‌ی تغییرات تورم نسبت به گذشته بیش‌تر کنترل‌شده، به این دلیل، نرخ ارز خیلی هم افزایش نخواهد داشت.

افزایش و کاهش نرخ ارز با لغو تحریم‌ها 

وی با اشاره به اجرای برجام و لغو تحریم‌ها، گفت: تقاضای ارز برای سرمایه‌گذاری در کشور افزایش می‌یابد و این عامل سبب افزایش نرخ ارز خواهد شد. از طرف مقابل، پیش‌بینی می‌شود ارز از خارج به کشور به‌صورت وام و سرمایه‌گذاری مستقیم وارد ‌شود و این عاملی است که می‌تواند باعث کاهش قیمت ارز شود. برآیند این متغیرها و متغیرهای بسیار دیگر است که قیمت ارز را نهایتاً تعیین می‌کند.

به اعتقاد این کارشناس بازار پول و سرمایه، اگر همه‌چیز بر مدار یک سال اخیر حرکت کند و سیاست‌های دولت تغییر نکند، در طول سه سال آینده قیمت ارز افزایش زیادی نخواهد داشت و البته، قطعاً نرخ ارز کاهش نخواهد یافت و نباید هم کاهش یابد.

عبده تبریزی تصریح کرد: دلیلی ندارد از اقتصاد ملی کشور دفاع نکنیم و به‌محض این‌که مقداری ارز نصیب کشور می‌شود، شروع به واردات و از اولویت‌های اقتصاد ملی صرف‌نظر کنیم. البته، اگر بانک مرکزی مقدار بیش‌تری ارز اسکناس و حواله به دست ‌آورد، طبعاً بهتر می‌تواند سیاست‌های ارزی خود را اعمال کند.

افزایش نرخ ارز از یک سال و نیم پیش آغاز شد

وی با توجه به نوسانات این روزهای ارز و اینکه چرا بانک مرکزی اقدامی نمی‌کند، گفت: می‌توان گفت بانک مرکزی مهمات کافی برای اینکه بازار ارز را در راستای سیاست‌های خود حرکت دهد، ندارد. البته، افزایش نرخ ارز از یک سال و نیم پیش آغاز شد و در این سه‌ماهه‌ی اخیر نرخ رشد قیمت تشدید شده است.

این کارشناس مسائل اقتصاد در مورد این‌که با توجه به افزایش قیمت ارز آیا هنوز ارز به ‌وسیله‌ی پس‌انداز مردم تبدیل شده یا نه پاسخ داد: خوشبختانه هنوز نه ارز وسیله‌ی پس‌انداز نشده است، زیرا بانک‌ها حداقل سود 20 درصدی پرداخت می‌کنند و بنابراین هیچ‌کسی نمی‌رود تا از ارز به‌عنوان پس‌انداز استفاده کند و به تعداد پس‌انداز کنندگان ارز اضافه نشده است.

کاهش سفته‌بازی در بازار ارز و طلا 

عبده تبریزی با بیان این‌که خوشبختانه در ایران سفته‌بازی در بازار ارز و طلا کاهش یافته است، هرچند که در بازارهای ارز و طلای جهان، نوسانات بیش‌تر شده است، افزود: امروزه برخلاف سال‌های قبل وقتی به نرخ برابری ارزها توجه می‌کنید، می‌بینید نرخ یورو نسبت به پوند یا دلار نسبت به یورو تغییرات عمده‌ای داشته است و این هم حوزه‌ی ریسک دیگری است که سرمایه‌گذار ایرانی را از پس‌انداز به ارز بازداشته است. این دلیل دیگری است که پس‌اندازکننده به سپرده‌ی بانکی خود بچسبد و سراغ ارز و دلار نرود.
وی اظهار کرد: در شرایط عادی اگر نرخ سود بانکی از نرخ بازده ارز بالاتر و یا مساوی آن باشد، مردم سپرده‌گذاری در بانک را انتخاب می‌کنند، چون از نوسانات و ریسک ارز و طلا هم دوری می‌جویند و مردم به سمت این بازار نمی‌روند.


-
نفت سنگین ایران به کمتر از ۲۵ دلار رسید

نفت سنگین ایران به کمتر از ۲۵ دلار رسید

قیمت سبد نفتی اوپک با کاهش ۶۹ سنتی به ۲۵ دلار و نفت سنگین ایران به کمتر از ۲۵ دلار رسید.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، دبیرخانه اوپک، قیمت سبد نفتی در معاملات پنج شنبه گذشته را با 69 سنت کاهش نسبت به چهارشنبه، 25 دلار اعلام کرد.

قیمت نفت سنگین ایران نیز به کمتر از 25 دلار رسید. هر بشکه نفت سنگین ایران به طور معمول 0.5 تا یک دلار کمتر از قیمت سبد نفتی اوپک معامله می شود. تحقیقات موسسات بین المللی نشان می دهد هزینه تولید هر بشکه نفت در ایران 12.6 دلار است.

سبد نفتی اوپک متوسط قیمت نفت 13 عضو این سازمان و شامل کشورهای ایران، اندونزی، عربستان، قطر، امارات، کویت، الجزایر، ونزوئلا،‌ لیبی،‌آنگولا،‌ اکوادور، نیجریه و عراق است.


-

بانک آینده مجوز افزایش سرمایه گرفت/مجوز ۵۶۳ و ۲۱۸ درصدی دو شرکت دیگر

بانک آینده درحالی مجوز افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی گرفت که مجوز افزایش سرمایه ۵۶۳ و ۲۱۸ درصدی دو شرکت شیمیایی فارس و قند شهد (خوی) هم صادر شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، آخرین مجوز افزایش سرمایه صادره سازمان بورس مربوط به بانک آینده ، شیمیایی فارس و قند شهد (خوی) است.

براساس این گزارش، بانک آینده که بعد از درج نماد 11آبان‌ 92 در بازار پایه فرابورس ، از دوم تیر سال جاری شاهد بازگشایی نماد و انجام نخستین معاملات سهام بعد از پذیره نویسی بوده، مجوز افزایش سرمایه 100 درصدی در مرحله اول و همچنین افزایش به 3 هزار میلیارد تومان برای دو سال دیگر گرفت.

به این ترتیب سرمایه اسمی 800 میلیارد تومانی این بانک از محل مطالبات آورده نقدی و سهامداران به 1600 میلیارد خواهد رسید و صرف اصلاح ساختار مالی، بهبود نسبت کفایت سرمایه و رعایت الزامات و مقررات بانک مرکزی خواهد شد.

مجمع عمومی فوق العاده این بانک می تواند با انجام افزایش سرمایه از 1600 به 3 هزار میلیارد تومان از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی موافقت کند و اختیار آن را برای دو سال به هیات مدیره تفویض کند.

همچنین درحالی اعلام برنامه افزایش سرمایه ۵۶۳ درصدی صنایع‌ شیمیایی‌ فارس‌ از محل تجدید ارزیابی دارایی ها باعث اقبال روزهای گذشته بازار به این سهم شد که سازمان مجوز این تامین مالی سنگین را هم صادر کرد.

"شفارس" پیش از این اقدام به افزایش سرمایه 19 درصدی کرده و این بار از محل تجدید ارزیابی دارایی ها سرمایه 9.5 میلیارد تومانی را به حدود 63 میلیارد تومان خواهد رساند.

شرکت قند شهد (خوی) هم که به مانند اکثر شرکت های قندی با رشد قابل توجه قیمت طی ماه های گذشته همراه شده ، مجوز افزایش سرمایه 218 درصدی را دریافت کرد.

به این ترتیب از دو محل دو سود انباشته و مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها سرمایه 6.6 میلیارد تومانی کنونی" قشهد" به 21 میلیارد تومان خواهد رسید.


-تصور نکنید بعد لغو تحریم ها بازار همچنان صعودی باشد حتما وهمیشه یک سوم برای روز مبادا نقد داشته باشید
-در گروه سیمان تحرکاتی دیده میشود واکثرا مثبت هستند روز قبل در کانال خبری درج کردم ولی الان فقط نماد سفارس -ستران صف خرید میلیونی دارند
-
امروز پس از قرائت بیانیه مشترک در وین، صورت می‌گیرد؛
محمد جواد ظریف به همراه علی اکبر صالحی و معاونانشان برای شرکت در کنفرانس مطبوعاتی با حضور فدریکا موگرینی رییس سیاست خارجی اتحادیه اروپا و نماینده 1+5 که قرار است دیگر وزیران خارجه کشورهای گروه 1+5 در آن شرکت داشته باشند به وین سفر کرده و قرار است در این کنفرانس مطبوعاتی بیانیه مشترک ایران و 1+5 در رابطه با اجرای برجام از سوی ظریف و موگرینی قرائت شود.

حسن روحانی امروز بلافاصله پس از قرائتبیانیه مشترک اجرای برجام با مردم گفت‌و‌گوی تلویزیونی خواهد داشت.

به گزارش بورس نیوز، محمد جواد ظریفوزیر خارجه کشورمان صبح روز شنبه در رأس هیات مذاکره کننده هسته ای کشورمان برایحضور در مراسم قرائت بیانیه مشترک اجرای برجام راهی وین شد. محمد جواد ظریف به همراه علی اکبر صالحی و معاونانشان برای شرکت درکنفرانس مطبوعاتی با حضور فدریکا موگرینی رییس سیاست خارجی اتحادیه اروپا ونماینده 1+5 که قرار است دیگر وزیران خارجه کشورهای گروه 1+5 در آن شرکت داشتهباشند به وین سفر کرده و قرار است در این کنفرانس مطبوعاتی بیانیه مشترک ایران و1+5 در رابطه با اجرای برجام از سوی ظریف و موگرینی قرائت شود.

پس از قرائت بیانیه مشترک اجرای برجام دروین، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران امروز بلافاصله با مردم گفتو‌گوی زنده تلویزیونی خواهد داشت. این گفت‌و‌گو از برخی شبکه های تلویزیونی از جملهشبکه خبر پخش می شود. محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه به همراه علی اکبر صالحی رئیسسازمان انرژی اتمی، سیدعباس عراقچی و حسین جابر انصاری صبح امروز تهران را به مقصدوین ترک کردند.

گفته می‌شود در نشست مشترکی با حضور وزاریخارجه ایران و آمریکا و همچنین فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا باقرائت بیانیه‌ای در مقر سازمان ملل، برجام اجرایی خواهد شد.
-اخابر کم ریسک بود والان صف خرید دارد

-سهم های دست پایین اگر از پنج الی شش سهم حدود 500 الی 600هزار سهم در سبد باشد با استمرار موج صعودی فرض 66م خرید 10 درصد خواهد داد دست بالا هم خرید کنید همین محدوده ولی محاسن سهم های دست پایین ممکن است بیشتر رشد کنند البته نه خرید هیجانی

-سلام دو سه مورد انهای که رشد نکردند نام می برید
پاسخ : متاسفانه جاموندید اگر الان این سوال را میکنید دقیقا 5 درصد رشد کردند
بعید بنطر میرسد به عقب بر گردند
کروی -فسرب- چافست-وتوصا-اس پ-ثعمرا-فباهنر وبیش از بیست سهم دیگر الان فرصت نام بردن ندارم .......

-مشکل سر بد خرید وبد فروختن وبی موقع خریدن است همین چافست در محدوده 3500ریال سیگنال دادیم تا 3685 تا این لحظه رشد کرده است حتی یک نفر نگاه ما را باور نداشت بقیه سهم ها هم همین طور است کم صبری وعطش رسیدن به سود زودرس کار دست ادم میدهد همین وغدیر را شپنا تاپیکو را ما بارها در حمایت می گفتیم کسی نگاه نمیکرد حالا همه با اه وحسرت در نداشتن این سهم ها
-ان روی سکه هنوزساختمانی های زیر 1250ریال هیچ رشدی نکرده اند و5 الی 6 تومان رشد ممکن است به 20 تومان رشد تبدیل شود ولی برای شما خسته کننده است چون وقتی بازار دوقسمت شده تعدادی رشد میکنند وتعدادی درجا میزنند شما عصبانی میشوید
-
-
-
-

حامد بازدید : 181شنبه 26 دي 1394 زمان : 7:30 نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط مریم در تاریخ 1394/10/26 و 12:23 دقیقه ارسال شده است

سلام
تو کروی چه اتفاقی افتاد؟!!!
پاسخ : مقدار محدودی دست پایین عرضه کردند تاگردش معاملات سهم بالا برود

این نظر توسط اسماعیل در تاریخ 1394/10/26 و 12:12 دقیقه ارسال شده است

استاد خفنر و خریخت بخرید

این نظر توسط mamish در تاریخ 1394/10/26 و 12:06 دقیقه ارسال شده است

سلام. در مورد کاما راهنمایی میفرما یید

این نظر توسط اسماعیل در تاریخ 1394/10/26 و 11:46 دقیقه ارسال شده است

استادسلام دو سه مورد انهای که رشد نکردند نام می برید
پاسخ : متاسفانه جاموندید اگر الان این سوال را میکنید دقیقا 5 درصد رشد کردند
بعید بنطر میرسد به عقب بر گردند
کروی -فسرب- چافست-وتوصا-اس پ-ثعمرا-فباهنر وبیش از بیست سهم دیگر الان فرصت نام بردن ندارم


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام ودوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیریدبا تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنیدبهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشدضمنا چون ما مجوز مشاوره نداریم برای همیشه در بخش نظرات به احترام رعایت قانون جواب نظر را نمیدهیم صرفا نظرات وگفتگوهای شما درج میشود.بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  صفحات جداگانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 642
 • کل نظرات : 4122
 • افراد آنلاین : 3
 • تعداد اعضا : 1
 • آی پی امروز : 368
 • آی پی دیروز : 345
 • بازدید امروز : 1,383
 • باردید دیروز : 1,512
 • گوگل امروز : 76
 • گوگل دیروز : 66
 • بازدید هفته : 2,895
 • بازدید ماه : 24,212
 • بازدید سال : 137,738
 • بازدید کلی : 1,466,477
 • کدهای اختصاصی