close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
tsetmcآ.س پ بورس تهران

tsetmcآ.س پ بورس تهران

 با گوشی همراه  تلگرام نصب شده در سمت راست قسمت لینکها join کنید

کانال فعال این سایت در تلگرام

telegram.me/talarbourseiran

talarbourseiran

پله اول ورود به هر سهم باید یکصد هزار تومان بصورت تست اولیه سهم باشد


-سلام روز بخیر بازار را از ساعت 9/15 دقیقه رصد خواهیم کرد
-حتما تعجب میکنید چرا با این همه عرضه هنوز ثشرق خریده میشود......من هم منتظرم مثل شما افت کند پله های پایین تر را بخرم
-شاخص سرصبح منفی واصلاحات قیمتی نمادها بهترین فرصت ورود
-1-خگستر اگر 200ریال نزول داشته باشد پله اول ورود است
-

گزارش جدید "وایران" با کاهش سود همراه شد


-سیستم قطع بود الان وصل شد وضعیت شاخص یک روند اصلاحی موقت دارد وحق انتخاب هم زیاد در خرید عجله نکنید
-2-وبصادر الان در محدوده 900حمایت 850ریال باید صبر کرد
-3-فاذر حمایت اول 3400ریال الان 3675ریال
-4- پارسان الان 2770ریال حمایت اول 2600ریال
-5-کمنگنز عرضه نمیشود .....اگر عرضه شد در پله های پایین تر
-6- تاپیکو الان 2193ریال حمایت 2100ریال
-7- نمادهای رند ترمز دستی رشد بازار را کشیده اند الان شاخص را منفی نگه داشته اند بازار تقریبا بازار کناره بخر شده است
-8-ونفت حمایت اول 1800ریال امروز کمترین 1972ریال تا این لحظه
-9-شبندر حمایت 2600ریال مقاومت 3000ریال الان 2886ریال
-10-بیمه البرز اگر افزایش سرمایه برود وبر گردد در این روفت وبرگشت با ده درصد سود مواجه خواهد شد

-این هم خبری است

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13941020000274


-11- پکرمان در این محدوده 3100و3200ریال حمایت میشود ودر میان مدت وبلند مدت ممکن است تا 4000ریال رشد کند

-12-پارسان

سلام 

دوستان با تجربه تر معتقدند که گروه پترویی و پالایشی در سال آتی جز ذوب کردن سرمایه کار دیگری انجام نخواهند داد و توصیه می کنند قبل از مجمع سالانه ار سهم خارج شد. پارسان برای 30 دی مجمع دارد شما هم این نظر را تایید می کنید

پاسخ نوشتن ودرج هر سهمی در سایت به معنای خرید نیست محدوده هایی است صرفا برای نوسان کوتاه مدت وتست سهم در حد 100هزار تومان


-13-شتوکا شاید بگذارند سهم رنگ 2000ریال را ببیند باید منتظر روزهای اینده بود
-14-تستی وارد xxxx شدم در اینده میخوام واقعا حالشو بگیرم در میان مدت
 چون کف دست حقوقی سهم را از قبل خوانده ام علت درج این نوع جمله بندی صرفا جنبه اموزشی وهوشیاری شما دارد

-15- حالا به این نکته توجه کنید یارو مارو خون جگرکرده میخوام صدهزارسهم خریدم  را تکمیل کنم یارو میره دو ریال بالاتر می نشینه
-16 - واقعا داره حالم بهم میخوره اخه چقدر ثشرق میخرندترس هم ندارند یه فرصت بدهید نزولی افتی ..... انها قسم خوردند چشم شان را ببندند فقط وفقط بخرنداما حقوقی هم لج کرده عرضه میکند.....باز هم از افت خبری نیست
-17-این کانالهای تلگرامی چند هزار کاربر دارند بعضی مواقع مثل یوز پلنگ به سهم حمله میکنند صبر کنید دیر یا زود سراغ آس پ خواهند رفت
-
18-درپایان معاملات امروز :

۵ شرکت موقتا" از بورس خداحافظی می کنند/ افزایش سرمایه ۴۲۲ درصدی

درپایان معاملات امروز ، نماد ۵ شرکت برای مجمع سالانه و افزایش سرمایه ۴۲۲ درصدی بسته می شود تا این تعداد به طور موقت از تابلوی بورس خداحافظی کنند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی اتمام سال مالی 31 شهریور و اعلام زمان برگزاری مجمع سالانه شرکت های سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی، سرمایه گذاری توس گستر، لامیران و قند هگمتان ، نماد این 4 شرکت امروز بسته خواهد شد.

همچنین در پی صدور مجوز افزایش سرمایه 422 درصدی تامین ماسه ریخته گری، نماد این شرکت برای مجمع فوق العاده متوقف می شود. در این رویداد سرمایه 3.15 میلیارد تومانی این شرکت از محل تجدید ارزیابی دارایی های ثابت (زمین به ارزش بیش از 13 میلیارد تومان ) و سود انباشته به بیش از 43 میلیون تومانی، به 16.2 میلیارد تومان خواهد رسید.


-19-دو سوم سهم داشته باشید- یک سوم نقدبرای نمادهایی که اصلاح قیمت میکنند بشرط انکه برای خودتان انبار ضرر درست نکنید
-با سلام
اغلب دوستان با تجربه تر معتقدند که سال آتی به ترتیب گروه های مسکن ، بانک ، بعد هم خورویی ها و شوینده ها، خدمات ترابری و انفورمایتک در بورس رونق خواهند داشت.

-این هم خبری است

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13941020000306


-
درگفت وگوی بورس پرس با رئیس اداره نظارت بر بازار سازمان:

عوامل رشد۱۱ روزه شاخص و عملکردسهامداران اعلام شد / رد یک شایعه

رئیس اداره نظارت بر بازارسازمان بورس با اعلام عواملی اصلی رشد ۱۱ روز گذشته شاخص ، عملکرد سهامداران حقیقی و حقوقی را تشریح و یک شایعه را رد کرد.

مسلم پیمانی در گفت وگو با پایگاه خبری بورس پرس، درباره وضعیت روز های گذشته بازار سهام که با رشد حدود 1235 واحدی شاخص در 11 روز گذشته و افزایش حجم معاملات روزانه همراه بود، اظهار داشت: طی این مدت که در سه روز گذشته تشدید شد، عوامل خارجی مانند نزدیک شدن به زمان اجرای برجام و لغو تحریم ها به همراه مسائل داخلی چون کاهش نرخ سود بانکی و تقویت احتمال  کاهش نرخ خوراک پتروشیمی موجب بهبود نسبی شرایط بازار شدند.

وی ادامه داد: طی روزهای گذشته عرضه سهام از جانب حقوقی ها قابل توجه بود. به طور مثال در روزهای سه شنبه و چهارشنبه گذشته ، خالص فروش حقوقی ها 24 و 30 میلیارد تومان و دیروز 2 میلیارد تومان بود. از سوی دیگر دیروز حقیقی ها هم فروشنده بودند.

این مقام مسئول با بیان اینکه رفتار سهامداران حقوقی مانند تیغ دولبه بوده و اگر بی رویه باشد می تواند مانع رشد طبیعی بازار شود، ادامه داد: در این میان بررسی ها نشان می دهد با توجه به رویه T+3 (خرید و فروش سهام در مدت زمان 3 روز کاری) ، اکثر سهامداران حقیقی و نوسان گیران بعد از خرید هفته گذشته ، دیروز اقدام به فروش کرده اند.

پیمانی درباره شایعه ورود نقدینگی صندوق های با درآمد ثابت به بورس و برای خرید و فروش سهام به بورس پرس توضیح داد: چنین شایعه ایی رد می شود چرا که به طور مثال خالص سرمایه گذاری در صندوق های سرمایه با درآمد ثابت در چهارشنبه گذشته 5.7 میلیارد تومان بود. بنابراین آمارها و تحرکات روزهای اخیر صندوق های با درآمد ثابت نشان می دهد نه پولی از این صندوق ها وارد بازار و نه پولی خارج شده است. از سوی دیگر جریان نقدینگی اندک نمی تواند نشاندهنده جهت ورود و خروج ها باشد.

وی درباره رفتار شناسی فعالان بازار هم گفت: بررسی های کلی نشان می دهند متقاضیان خرید سهام یا دیدگاه کوتاه مدت داشته و نوسان گیران چند روزه هستند و یا اینکه دیدگاه بلندمدت داشته و به طور بنیادین اقدام به تحلیل و سرمایه گذاری آن هم با در نظر گرفتن آینده مثبت اقتصاد ایران می کنند. اما اکثر عرضه کنندگان دیدگاه میان مدت دارند و معتقدند آثار لغو تحریم ها بر بورس و صنایع نمی تواند طولانی باشد و بعد از چند هفته فروکش می کند.

پیمانی ادامه داد: بنابراین نمی توان درباره آینده بازار اظهار نظر قطعی کرد و باید منتظر کنش و واکنش های دو طرف عرضه و تقاضا و غلبه یکی از دو طرف بود. 

  انتهای پیام

 


-بورکس تالاری به قدمت ایران باستان همیشه سبز وفعال

http://talarebourse.bourex.info/viewforum.php?f=2&-فعلا صلاح بر این است بازار استراحت کند ولی مستعد صعود باقی بمانداین جمع بندی کلی من از بازار امروز است
-سود گرفتن در یک موج صعودی راحت ولی در موج متعادل توام با قرمز کاری سخت ودشوار
-20-ثمسکن صف خرید محدود دارد در 1185ریال
-21- کبافق دوباره از مقاومت 2400ریال عبور کردالان 2449ر
-تا فردا خدا نگه دارهیچ وقت تقلیدی سهم نخرید پله اول 100 هزار تومان وارد شوید این نصیحت مرا هیچ وقت فراموش نکنید
-
-
-
-
[ یکشنبه 20 دي 1394 ] [ 8:14 ] [ حامد ]