close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
tsetmcفولاد بورس تهران

خانه | پست الکترونیک | آرشیو

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال ما در تلگرام apsahm@با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید


tsetmcفولاد بورس تهران

کانال سایت فعال مارا  با گوشی همراه  تلگرام نصب شده در سمت راست قسمت لینکها join کنید

کانال فعال این سایت در تلگرام

telegram.me/talarbourseiran

talarbourseiran


پله اول ورودتست نمادها در همه سهم ها فقط یکصد هزار تومان


-سلام روزبخیر
-بازار را رصد میکنیم از ساعت 9/07دقیقه
-1- کمنگنز افت که نکرد پله دوم را بگیریم  صف خریدمیلیونی بدون عرضه دارد تا این لحظه
-2-بترانس مقاومت 10000ریال را شکست موقتا
-3-دیروز شتوکا عرضه شده جماعت انقدر شدید درگیر بقیه جاهای بازار بودند اصلا توجهی به شتوکانکرده اند
-4- اما حالا باید چکار کرد یک جواب فنی....... من در تعدادی از سهام که در سود هستم ومتعادل هستند نقد شدم ومنتظر نزول می مانم باور کنید  می خواهد استراحت کندچون رشد بیشتر در نمادهایی که درسقف هستند خطر ناک است پس فقط در سهم هایی بمانید که ساعت 12 به بعد صف خرید مستحکم دارند این هم هدیه حرفه ای به شما
-5-برداشت من این است باید بازار نزول ویا استراحت ویا در جا بزند چون اصل جوهره هر بازاری همیشه صعود نیست روزهای بعد بیشتر به حرف من خواهید رسید
-6-خساپا جای رشد دارد اگر حقوقی هایش عرضه نکنند
-حباب بازارموقتا فروکش خواهد کرد فراموش نکنید گزارشهای 9 ماهه در راهند
-از سرمایه ات مثل شیر محافظت کن گوشت را بی جهت دم گلوله نده از حالا به بعد تک روندها را شناسایی کن با موج سوار ها همراه نشو که من صدها نفر را میشناسم کله پا شده اند
-صبر کن من تک روند ها را با رنگ زرد به تصویر خواهم کشید
-مثل معتادها سهم خرید وفروش نکن
-من الان چند روز است خونسرد سود شناسایی میکنم جنازه سبدم همین الان سهم هایش در بلند مدت توی سود هستند ولی سر صبح حقیقت را گفتم از سهم های موجی کنار کشیدم صبح با یک نگاه به کل بازار سیگنالهای استراحت دیدم قبل از اینکه حتی یک نفر جرات کند این کلمه را بگوید
-7- رمپنا اگر 500 ریال افت کرد......
-8-گروه غذایی باید اصلاح قیمت کنداسم نمیبرم داخل کانالها سهام د اران با 20 سال تجربه تحلیلهای غلط میدهند تحلیل کار سختی است فقط انهایی که صف مستحکم دارند در سهم بمانید
-9-به کجا چنین شتابان ان ضرر ها را در همان توهم ها بر باد دادیدهر پهلوانی در بورس زمین میخورد مگر ان پهلوانی که خم وچم وزور خود را پنهان کند
-10- طمع کار نباش این ماه در 8 سهم سود گرفتی به خودت استراحت بده وبرو نقشه ای بریز که بتوانی تا اخر ماه از 5 سهم دیگر اگر افت کردند سود بگیری اینو مامانم بهم گفته
-11- یک سهمی را در 1370ریال خریدم امد پایین 1300ریال خریدم امد پایین 1280 ریال خریدم امد پایین 1251 ریال که خریدم تسلیم شد پدرش را در اوردم با یک سود شیرین خارج شدم....... با خودت بگو من سهم میخرم ومی فروشم ولی معتاد شیشه مصرف کن نیستم
-12- فعلا فلوله -خساپا- حفاری-حتاید -قثابت-ثشاهد.... گفتم روند ها را شناسایی کن
-رنگ زرد مسیر موقت صعود را در نمادها نشان میدهد بی جهت به اب واتش نزنید ببینید کجای بازار رشد نکرده است مقصر خودتی جا موندی اینجا من ده تا ده تا سهم اسم میبردم شما فقط نگاه میکردید نتیجه این میشود از بازار جا ماندن
-13-بیمه ای های زیر 1200ریال هنوز رشد نکرده اند واز رشد بازار عقب هستند بیمه البرز 26مجمع افزایش دارد برود ومجمع بر گردد تا انموقع تحریم لغو شده وسهم براحتی رشد خواهد کرد
-14-خبهمن عرضه زیاد است اگر عرضه نبود زودتر رشد کرده بود

15-وبصادر - تجارت را دارم بد جوری رو مخم هستند نگه شون دارم یا تعویض کنم

پاسخ اگر دست پایین خریده اید نگه دارید


-اقای محترمی که فحش ارسال کردید ای پی شما در سایت ثبت شده است پلیس فتااداره اگاهی مشهد از محل کار فقط 20 دقیقه راه است......سعی کن هیچ وقت د ردنیای مجازی برای کسی فحش ارسال نکنی این دفعه را ندید می گیرم .....
-16-وتوکا الان 1270ریال حمایت 1100ریال مقاومت 1400ریال
-
یک کارشناس به بورس پرس اعلام کرد:

تحلیل تکنیکال شاخص بورس + پیش بینی محدوده ۶۴ هزار واحدی در ماه آینده


-
یک مشاور سرمایه گذاری در گفت وگو با «ملت بازار» تحلیل کرد ؛
یک مشاور سرمایه گذاری با یادآوری دومین سالگرد سقوط تاریخی بورس، شرایط این روزهای بازار را متفاوت با دی ماه سال های 92 و 93 دانست و ورود معاملات بورس به فرايند جديد را تشریح و تحلیلی از تنش سیاسی ایران و عربستان ارایه کرد.

مهدی دانایی در گفت و گو با ملت بازار رشد امروز شاخص و حجم معاملات را آشتی نقدینگی با بازار سرمایه عنوان کرد و درباره عمده ترین دلایل نمایان شدن نشانه های مثبت در معاملات اظهار داشت: نزدیک شدن به زمان اجرای «برجام» و شروع لغو تحریم ها مهم ترین عامل در این میان است.
علاوه بر این زمزمه های کاهش نرخ سود بانکی با کاهش نرخ سود بین بانکی و تعیین تکلیف نرخ خوراک پتروشیمی ها و پالایشی ها در روزهای آینده همچنین بحث ورود سرمایه گذاران خارجی در حوزه خودرو، حمل و نقل و ... را می توان از دیگر عوامل موثر بر تقویت تقاضا در بازار سهام دانست.

وی به بودجه 95 کل کشور هم اشاره کرد و گفت: تغییر رویه دولت در اجرای سیاست های اقتصادی و احتمال اعمال سیاست های انبساطی در سال آینده می تواند منجر به تداوم رشد بازدهی بازار سهام شود.

این کارشناس سهامداران بازار سرمایه را سهامداران مظلوم و مهجور معرفی و ابراز امیدواری کرد روند مثبت بورس که از 9 روز گذشته آغاز شده و در معاملات روز جاری با رشد 328 واحدی شاخص شدت بیشتری داشته، تداوم داشته باشد تا سهامداران بار دیگر با انگیزه بیشتری فعالیت خود را در بورس از سر بگیرند.

روند مثبت معاملات در کوتاه مدت

دانایی در پاسخ به این سوال که پیش بینی تان از روند معاملات در کوتاه مدت چیست؟ گفت: همانطور که پیشتر اشاره شده بود بازار سهام از آذرماه رفتار منطقی تر از خود نشان می دهد و رشد بازار از هفته گذشته رشد بیشتری به خود گرفت. از همین رو پیش بینی می شود وضعیت بورس در کوتاه مدت مثبت باشد اما تداوم روند موجود در بازار سهام به شرایط آتی در حوزه سیاسی و اقتصادی کشور بر می گردد.

وی ادامه داد: نحوه اجرایی شدن توافق هسته ای و گزارش های 9 ماهه شرکت های بورسی دو اتفاق مهمی است می تواند بورس را در کوتاه مدت تحت تاثیر قرار دهد. طبیعی است با توجه به رکود حاکم بر اقتصاد و شرکت ها رویداد خاصی را در گزارش های میاندوره ای بنگاه های بورسی شاهد نخواهیم بود و می توان بیشتر به ارزش بنیادی شرکت ها با برگشت رونق به بورس را مورد توجه قرار داد.

تغيير تاكتيك در رفتار معامله گران

دانایی با بیان اینکه در روند معاملات اين روزها شاهد تغيير تاكتيك در رفتار معامله گران هستيم و هوشمندي رفتار آنها به وضوح قابل مشاهده است، خاطرنشان کرد: به نظر مي رسد كه فاز بازار در حال تغيير است به این معنی که در گذشته بازار نسبت به حتي اخبار خوب ايزوله شده بود و كوچك ترين خبر منفي تاثير سوء بر روند معاملاتي مي گذاشت. اما اكنون در حال ورود به فرايند جديدي از معاملات هستيم كه حتي اخبار منفي سياسي اين چند روزه نظير قطع روابط عربستان هم نتوانسته است پيامد منفي براي آن داشته باشد.

این مشاور سرمایه گذاری در ادامه به بررسی روند خرید و فروش سهامداران حقیقی و حقوقی در بازار سرمایه پرداخت و گفت: این مساله بیانگر حضور پرقدرت تر سهامداران حقیقی است و سهامداران حقوقی با احتیاط بیشتری رفتار می کنند و پیش بینی می شود این گروه نیز به زودی و با تثبیت شرایط بورس اقدام به ورود نقدینگی به بازار کنند.

بی اعتنایی بورس به تنش جدید سیاسی

دانایی در پاسخ به این سوال که با وجود تنش سیاسی جدید به وجود آمده بین دو کشور ایران و عربستان به نظر می رسد بازار سهام به این موضوع بی اعتناست. آیا تاثیر آن در روزهای آینده در بورس به همین شکل خواهد بود؟ گفت: در روزهایی که اخباری تحت عنوان قطع روابط دیپلماتیک عربستان و برخی دیگر از کشورهای عربی با ایران شنیده می شود اما بورس تهران به این اتفاقات واکنش منفی نشان نداده و بالعکس روند مثبتی هم داشته است. به نظر می رسد ریزش سنگین شاخص بورس و ارزش بازار سهام طی مدت 2 سال به اندازه ای بوده که دیگر اتفاقات این چنینی نتواند تاثیرات قابل توجهی را به همراه داشته باشد.

وی ادامه داد: از سوی دیگر اما شاهد هستیم بورس کشورهای حوزه خلیج فارس با افت مواجه شده اند. به اعتقاد من این تنش جدید سیاسی در کوتاه مدت با تدبیر دولت در حوزه سیاست خارجی به زودی رفع خواهد شد. بنابراین می توان گفت این اتفاق اثر قابل توجهی بر روند معاملات بورس تهران نخواهد داشت.

راه هموار تعامل با دولت های قدرتمند

دانایی مخدوش شدن روابط دیپلماتیک ایران و عربستان را در بلندمدت بی تاثیر بر اقتصاد داخلی ندانست و گفت: با توجه این که عربستان بودجه خود را با نفت 29 دلاری بسته، ممکن است برای فشار آوردن به اقتصاد ایران اقدام به عرضه نفت کند تا منجر به شکسته شدن بیشتر قیمت ها شود. همچنین مبادلات تجاری ایران با کشورهای عربی به خصوص کشور امارات وجود داشته که بدون شک حذف آنها می تواند تاثیرات منفی بر اقتصاد ایران بر جای بگذارد.

وی با بیان اینکه اما نباید فراموش کرد راه تعامل با کشورهای بین المللی و دولت های قدرتمند ایجاد شده، اظهار داشت: با توجه به امنیت حاکم بر کشور بازارهای سرمایه گذاری جذابی در ایران وجود دارد که سرمایه گذاران خارجی تمایل به حضور در آن بعد از رفع تحریم ها دارند.

یادآوری روزهای تلخ دی ماه 92

این مشاور سرمایه گذاری در ادامه گفت و گو با «ملت بازار» دومین سالگرد سقوط تاریخی بورس در دی ماه سال 92 را یادآور شد و گفت: سریال ریزش های شاخص کل بورس از 16 دی ماه سال 92 آغاز و موجب شد افت تاریخی و دو ساله بازار سرمایه کشور رقم بخورد. یک هفته بعد از این روند یکشنبه سیاه بازار سهام با ریزش سنگین و بی سابقه 2388 واحدی طی 47 سال گذشته اتفاق افتاد و کام اهالی بورس را تلخ کرد.

دانایی افزود: نزدیک به 180 هزار میلیارد تومان از ارزش بازار طی دوره دو ساله کاسته شد و شاخص کل بورس از محدوده 90 هزار واحد به کانال 60 هزار واحدی سقوط کرد و فعالان این بازار زیان های هنگفتی را متحمل شدند به خصوص سهامداران غیر حرفه ای که در روزهای اوج بورس و زمانی که میزان اقبال به سرمایه گذاری رشد قابل توجهی داشت به آن وارد شدند و جز خاطره ای تلخ و سلب اعتمادشان از بازار چیزی نصیب شان نشد.

وی با بیان اینکه روند منفی بورس در سال 92 با موضوع جنجالی نرخ خوراک پتروشیمی ها آغاز شد، گفت: این در حالی است که این روند با اتخاذ سیاست های انقباضی دولت یازدهم به منظور کنترل تورم و افزایش نرخ بهره بانکی ادامه پیدا کرد.

دانایی در پایان اظهار داشت: در پی طولانی شدن روند فرسایشی در بازار سهام اما در روزهای اخیر بارقه های امیدی در دل سهامداران و اهالی تالار شیشه ای شکل گرفته است. گرچه این امیدواری وجود دارد رشد قابل توجه امروز شاخص که بیشترین افزایش در 80 روز گذشته است سرفصل و نقطه عطف برگشت رونق به بازار سهام باشد.

ملت بازار- حاجی زاده
-17-فباهنر الان 1190ریال حمایت اول 1100ریال
-18- ارفع الان 1410ریال حمایت اول 1300وحمایت دوم 1250ریال بازه روز امروز کمترین بوده 1350ریال
-
ما تصور می‌کنیم دانشگاه رفتن تنها راه موفقیت و خوشبختی است. اما این موضع همیشه صادق نیست.
باشگاه خبرنگاران: دانشجویی که از دانشگاه ترک تحصیل کرد با استفاده از خوش فکری خود در بدترین روزهایش30 هزار پوند (حدود 132 میلیون تومان) درآمد دارد.

این دانشجو که در  دانشگاه باکینگهام در حال تحصیل در رشته مدیریت کسب‌وکار بود، تصمیم گرفت که دیگر دانشگاه را ادامه ندهد و از وامی که از دانشگاه گرفته بود به عنوان سرمایه استفاده کند و بیشترین منفعت را از آن ببرد. او با آن پول سهام خریده و از آن به بعد مشغول خرید و فروش سهام است.

دانشجوی انصرافی که میلیاردر شد + تصاویر
طبق گفته وی گاهی اوقات اوضاع بازار اصلا مساعد نیست اما او در بدترین روزهایش حداقل بین 20 تا 30 هزار پوند درآمد دارد ولی در مورد بیشترین میزان درامدش گفت که این مبلغ را بیان نمی‌کند.         

الیجا اُیفسو که 21 سال دارد در حال حاضر تنها یک ساعت در روز کار می‌کند و درامد دلخواهش را کسب می‌کند. او اخیرا  مرسدس ینز جی‌تی‌اس خریده و در کمبروِل لندن زندگی می‌کند.

دانشجوی انصرافی که میلیاردر شد + تصاویر

او می‌گوید اگر شما سخت کار کنید دیگر به برچسب قیمت لباس‌ها توجهی نمی‌کنید.

این پسر میلیاردر گفت: درکودکی دوستان زیادی داشتم که ما با هم از ماشین‌ها مورد علاقه مان حرف می‌زدیم از خانه رویاییمان می‌گفتیم اما متاسفانه، دوستانم هنوز در همان محیط و محله قدیمی زندگی می‌کنند و به همان مدرسه قدیمی می‌روند و به آن شرایط عادت کرده‌اند. آن‌ها تلاش چندانی برای رسیدن به خواسته‌هایشان نکردند اما من بهترین ساعت‌ها با مارک‌های معروف و ماشین ‌های مورده علاقه‌ام را خریداری می‌کنم و از زندگی‌ام لذت می‌برم و هرقدر بخواهم کار می‌کنم .

الیجا گفت که من از کودکی به ماشین لامبورگینی علاقه بسیار داشتم و آرزوی داشتنش را در سر می‌پروراندم من با تلاش بسیار توانستم ماشین مورد علاقه ام را نیز خریداری کنم.

-اقای دادستان راست میگویدهمین امروز نا سزایی در بخش تماس باما ارسال کردند که ادم نمیداند چه بگوید ولی تر وخشک با هم می سوزند چند ماه پیش بخش نظرات را بستیم وامروز بخش تما س با ما ما صبر داریم چون هدفی بزرگدر سر داریم


دادستان تهران به ورزشكاران و هنرمندان مبني بر رعايت حريم خصوصي در فضاي مجازي هشدار داد.
هشدار دادستان تهران به ورزشکاران و هنرمندان به گزارش خبرگزاري صدا و سيما به نقل از روابط عمومی دادستانی تهران؛ «عباس جعفري دولت آبادي» با اشاره به انتشار عکس‌های نامناسب یک ورزشکار در فضاي مجازي،‌افزود:‌ اين رفتار برخلاف منش پهلوانی و روح جوانمردی است و هنرمندان باید از انتشار عکس‌های نامناسب در فضای مجازی پرهیز و ورزشکاران و هنرمندان اصیل، ورزشکارنماها و هنرمندنماها را طرد کنند.
 
جعفری دولت آبادی افزود: انتشار عکس‌های خلاف موازین اسلامی از برخی ورزشکاران و هنرمندان در فضای مجازی باعث شد دادستانی تهران از جنبه عمومی جرم ورود کرده و با متخلفین برخورد کند.
 
دادستان عمومی و انقلاب تهران خطاب به جامعه ورزشکاران و هنرمندان تاکید کرد: ورزشکاران و هنرمندان اصیل، باید افراد هنرمندنما و ورزشکارنما را از جامعه ورزشی و هنری طرد كنند تا به واسطه اقدامات برخی افراد متخلف، پیامدهای آن متوجه جامعه هنری و ورزشی کشور نشود.
 
جعفري دولت آبادي ضمن هشدار به ورزشکاران و هنرمندان اعلام کرد: در هفته‌های اخیر عکس‌ها و تصاویر نامناسب و خلاف شئون اسلامی در فضای مجازی منتشر شد که منجر به تشکیل چند پرونده قضایی گردید ومدعی العموم در چنین مواردی به وظایف ذاتی خود عمل می‌کند.
 
وي تصريح كرد: طی سه هفته گذشته عده‌ای با ورود به حریم خصوصی دیگران، تصاویر خصوصی افراد را در فضای مجازی منتشر کردند که با اقدام به موقع دادستانی مواجه شد. دولت آبادی افزود: در یک مورد، پس از تشکیل پرونده، متهم شناسایی و دستگیر شد پرونده منتهی به صدور کیفرخواست گردید. سایر موارد نیز تحت رسیدگی است.
 
دادستان تهران به نقش مؤثر خانواده‌ها در نظارت بر فرزندان در مقابله با آسیب‌ها و تهدیدهای موجود در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی اشاره کرد و تاکید نمود: خانواده‌ها باید در این حوزه نظارت جدی و بیشتری داشته باشند. پیشنهاد تشکیل معاونت کشیک در دادستانی تهران به گزارش روابط عمومی دادستانی تهران، عباس جعفری دولت آبادی دادستان عمومی و انقلاب تهران با اشاره به گستردگی حوزه قضایی تهران، پیشنهاد کرد برای نظارت بر اقدامات قضات کشیک دادسراها، یکی از معاونین دادسرا عهده دار این مسئولیت باشد.
 
وي با اشاره به  انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری افزود:  کشور در شرایط فعلی به آرامش و امنیت نیاز دارد. برگزاری انتخابات دارای چهار رکن اساسی شامل مشارکت، رقابت، امنیت و سلامت بوده که همواره مورد تاکید مسئولین نظام است.
 
جعفري دولت آبادي ضمن تاکید بر نقش مهم رسانه‌ها در امنیت و آرامش ایام پیش روی انتخابات دادستان عمومی و انقلاب تهران نقش رسانه‌ها در تأمین امنیت و آرامش روانی را سازنده و مهم دانست و خاطرنشان کرد: هرچه به زمان برگزاری ایام انتخابات نزدیک‌تر می‌شویم، اهمیت امنیت و آرامش پررنگ‌تر می‌شود و رسانه‌ها در این راستا باید نقش سازنده‌ای ایفا نمایند.
 
وی با اشاره به تخلف یکی از نشریات توقیف شده افزود: اخیراً یکی از نشریه‌ها که از سوی دادستانی تهران توقیف شد، مغایر با موازین قانونی، مطلب مغرضانه و برخلاف واقع یک سایت معاند را چاپ و تیتر آن را در صفحه اول خود منتشر کرده بود. برخی تصور می‌کنند دادستانی تهران به لحاظ کثرت وظایف کاری به مطالب منتشره رسانه‌ها توجه ندارد که تصوری اشتباه است.
 
دادستانی تهران مطابق قانون با رسانه‌ها و سایت‌هایی که برخلاف قانون اقدام کنند، برخورد خواهد کرد.

-ارزش روزانه معاملات حاکی از ورود مستمر به بورس است وسعی کنید جابجایی هایی که انجام میدهید

سهام در سقف را با سهام در کف کم رشد کرده عوض کنید


-تقریبا 93 نمادتا این لحظه در حال اصلاح قیمت

هستند پیش بینی صبح من دقیق بود


-ارزش روز بازار دوباره شد 270هزار میلیارد تومان یک رشد خوب توام با افزایش ورود نقدینگی
-لعنتی اگر .... سهم عرضه شود.....در چنین حالتی یعنی سهم مورد نظر از فروشنده کاملا خالی شده است وحجم خرید بالاست

-در بازار امروز

1-سهم های بلند مدت را نگه دار

2-سهم های در سقف را بفروش

3-سهم های در کف بخر

4-نقدینگی یک سوم سرمایه ات را نگه دار برای سهام درحال نزول

5- همیشه استراتژی دقیق داشته باش


-19- صبح کاربری از وبصادر وتجارت پرسید به او گفتم نگه دار این اخرین نظری بود که در این سایت منتشر شد هر دو سهم با رشد مواجه شدند
-در جنگ هشت ساله دهه 60 حدود32ارتش  عربی افریقایی اسیایی تو بغل صدام با ما می جنگیدند نتیجه ان شد که دیدیدشکست سختی از پارتها فارسها پارسیان  پاک نهاد خوردند حالا لچک بسر عادل الجبیر بچه کوچک با سنگ پرانی لفاضی حرفت مفت میزند ملتی که ریشه دارد  فتح هندوستان با نادر شاهش درصفحات تاریخ ثبت شده داردترکیه وعربستان ده متر هم انسوی مرزشان قدرت ندارند از پس یمنی ها بر نمی ایند ترکیه با یونان نمیتواند سر شاخ بشودبرا همین بورس امن است وازاین هیاهو ها نمی ترسد
-
-
-
-
-
-
-
+ نوشته شده در چهارشنبه 16 دي 1394 ساعت 7:46 توسط حامد | | تعداد بازدید : 118

مطالب قبلی

صفحات وبلاگ

منوی اصلی

تبلیغات

دسته بندی خبر ها

نظر سنجی

درباره ی ما


کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

آرشیو

پیوند های وبلاگ

لینک های روزانه

امار وبلاگ

امکانات


Powered By
rozblog.com
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

کلیه ی حقوق مادی و معنوی وبلاگ bourseclasor محفوظ می باشد.