close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
بورس اول شناخت بعد معامله

خانه | پست الکترونیک | آرشیو

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال ما در تلگرام apsahm@با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید


بورس اول شناخت بعد معامله


کانال سایت فعال مارا  با گوشی همراه  تلگرام نصب شده در سمت راست قسمت لینکها join کنید

کانال فعال این سایت در تلگرام

telegram.me/talarbourseiran

talarbourseiran


=سلام روز بخیر
=1- مداران متوقف است مرقام امروز هم 5درصد مثبت خوردتا افت سهم بعلت تقسیم سود مجمع با سرعت پر شود
2- کاذر  درمسیر نظارت وخرید تستی 100 هزار تومان البته روزهای قبل تا 1155ریال افت کرد وامروز 1220ریال هم معامله شدیعنی 65ریال رشدمقاومت 1400ریال حمایت 1100ریال این بازه را مدنظر داشته باشید
=نظارت وکنترل بیش از حد ناظر بازار متاسفانه اکثریتی قریب به اتفاق را از بورس دور کرد تفکری اشتباه که اصلا بورس را نمی شناسد
3-کروی افت کرد در نزول بازار تا 1040ریال اما الان 1101 ریال 61 ریال رشد شیرین برای نوسان گیران کروی
=سهم بلند مدت بدون استرس شش ماهه را وقتی پیدا میکنی که برای خرید دیر شده حدود 20 تومان رشد کرده است حالا کشیک بده شاید بیاد پایین شاید..... حتی برای خرید یک نفر هم مقدور نیست در همین بازار راکد پس بورس باز باید کارش را خوب بلد باشد
4-نماد قزوین 2292ریال هنوز با صف مستحکم 10 میلیونی در2292ریال روبروست

=
پیغام های ناظر بازار
عرضه اوليه سهام شرکت صنعتي و معدني كيمياي زنجان گستران در نماد كيميا1 94/9/30 11:54
كارگزاران محترم عضو فرابورس، به اطلاع مي رساند؛ پيرو اطلاعيه شماره 0932/الف/94 مورخ 29/09/1394 اين شركت، فردا سه شنبه مورخ 01/10/1394 تعداد11،520،000 سهم معادل 10 درصد از سهام شركت صنعتي و معدني كيمياي زنجان گستران (سهامي عام) براي اولين بار پس از پذيرش در بازار دوم فرابورس ايران در نماد كيميا1 عرضه مي گردد. براي اطلاع از جزئيات بيشتر مي توانيد به اطلاعيه مذكور واقع در وب سايت رسمي شركت فرابورس ايران مراجعه فرمائيد . مديريت عمليات بازار و اعضاي فرابورس ايران

5- من هم قفل کردم هر سهمی را نگاه میکنم طمع خرید ادم را میگیرد ولی فضا فقط برای  خریدیک نفر هم فراهم نیست انقدر بازار کم معامله وکم حجم شده است که انگار زمین وزمان در بورس قفل شده است

=همین کاذر میتواند معاون ویا منشی فاذر بشود دو روزه نوسان خوبی داد
شاخص کل بسمت منفی شدن میرود رفتنی بعلت بی توجهی مسئولان

با سلام و احترام
چند روز پیش آکنتور را عنوان کردیم . در یک ورود و خروج محدود .سود کسب شد.
سپاس
6-با سلام و احترام

خوشحال می شوم نظرتان در مورد نماد دبالک را بفرمایید؟

پاسخ حمایت 4000ریال اما الان در 4300ریال خواهان دارد حد ضرر 3900ریال مقاومت 4500ریال

7-همانطور که هفته قبل در پیام صوتی گفتم الان فولاد با 31 واحد تاثیر مثبت ناجی مبت ماندن شاخص کل شد

نوشته رانت 650 میلیون یورویی صحت داشته است رانت پیشکش محاسبه دیر کردش را بکنند حتی این مبلغ را هم پس بگیرند که نمیتوانند بگیرند .....خلاصه از قصه ها کسی سر در نمی اورد
خرید وفروش در گروه قند مانند گروه خودرو است جذبه دارد ولی بناگهان جیز جیز هم داردپیشنهاد انتقاد اعتراض قانونی ما هم بی فایده است  چون گوش شنوایی در کار نیست

کروی حمایت میشود دوباره 1100ریال شد

اندوه این نماد کیمیا کشت همه را


پیغام های ناظر بازار
درخصوص زمان عرضه اوليه سهام كيميا به معامله گران برخط 94/10/1 11:04
كارگزاران محترم عضو فرابورس، پيرو پيام قبلي اين مديريت به اطلاع مي رساند؛ عرضه تعداد 5,000,000 سهام شركت صنعتي و معدني كيمياي زنجان گستران (سهامي عام) در نماد کيميا1 به معامله گران بر خط (آنلاين)، بعد از عرضه به ايستگاه هاي كاري كارگزاران و تا قبل از پايان جلسه معاملاتي امروز سه شنبه مورخ 1394/10/01 انجام مي شود. بديهي است زمان دقيق عرضه به معامله گران بر خط (آنلاين) و سهميه هر معامله گر برخط متعاقباً اعلام خواهد شد. مديريت عمليات بازار و اعضاي فرابورس ايران

8- حمایت دوم وسوم غاذر 2100و2000ریال است اما حمایت اول 2200ریال ومقاومت 2500ریالتوضیحاتی درباره قطع بیمه ۳۲ هزار بازنشسته
درگفت وگوی بورس پرس با مدیر سرمایه گذاری شرکت اعلام شد:

توضیحاتی درباره قطع بیمه ۳۲ هزار بازنشسته "ذوب" و افزایش سرمایه ۳۸۲ درصدی

مدیر سرمایه گذاری و امور مجامع ذوب آهن درباره قطع ناگهانی بیمه ۳۲ هزار بازنشسته این شرکت توضیح داد و آخرین وضعیت افزایش سرمایه ۳۸۲ درصدی را اعلام کرد.

مجتبی فریدونی در گفت و گو با پایگاه خبری بورس پرس،درباره قطع ناگهانی بیمه ۳۲ هزار بازنشسته که توسط شرکت "شسبد" (شرکت سلامت، بهداشت و درمان صنعت و معدن نوین و ارائه دهنده خدمات درمانی و بیمه به بازنشستگان و مستمری بگیران صنعت فولاد) توضیح داد: در حالی پرداخت بیمه بازنشستگان به عهده صندوق بازنشستگی فولاد است که ذوب آهن سال گذشته متعهد پرداخت 50 میلیارد تومان بود.

وی ادامه داد: همچنین ذوب آهن طبق تکلیف مجمع، برای سال جاری تعهد بدون سقف دارد ولی باید کمبود نقدینگی از یک سو و موارد اولویت دار و واجب ذوب آهن از سوی دیگر را در نظر گرفت.

این مقام مسئول افزود: با این اوصاف درحالی این موضوع از طرف ذوب آهن پیگیری می شود که به نظر می رسد چنین اقداماتی از سوی متولیان با هدف جوسازی است.

فریدونی درباره آخرین وضعیت افزایش سرمایه 382 درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی ها هم توضیح داد: امروز صبح گزارش توجیهی این افزایش سرمایه نهایی و به سازمان حسابرسی جهت تایید ارسال شد و انتظار می رود طی روزهای آینده نهایی و برای دریافت مجوز به سازمان بورس ارایه شود. 

براساس این گزارش، درحالی برخی اخبار غیر رسمی از دستور مقامات مسئول مبنی بر اتصال فوری و دوباره بیمه 32 هزار بازنشسته ذوب آهن در روز گذشته خبر داده اند که تاکنون امکان تماس با مدیران شرکت "شسبد" فراهم نشده و هیچ آدرس و نشانه ایی هم از این شرکت یافت نشده است. با این حال پیگیری های بورس پرس برای ارتباط مدیران این شرکت ادامه دارد.

انتهای پیام


فرض اینکه این رانت تایید شده طرف  به لهجه مشهدی میگه خرج کردوم الانه ندروم بدوم موروم زندون وکیل اباد چند سالی موخوابوم بعدش میام موروم با همو.پولا شاندیز شیشلیک خوردن


تائید رانت ۶۵۰ میلیون یورویی/ احراز تخلف دو مسئول ارشد
دو عضو شورای رقابت اعلام کردند:

تائید رانت ۶۵۰ میلیون یورویی/ احراز تخلف دو مسئول ارشد

دو عضو شورای رقابت اعلام کردند: شورای رقابت پرونده موسوم به رانت ۶۵۰ میلیون یورویی را بررسی و ایجاد انحصار و رانت و شکل گیری یک بازار غیررقابتی و پرداخت به یک جریان خاص را تائید کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، نادر قاضی پور در گفت و گو با مهر از برگزاری جلسه دوشنبه هفته جاری شورای رقابت درباره رانت پرونده ۶۵۰ میلیون یورویی خبرداد و گفت: در این جلسه موضوع شکایت احمد توکلی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی علیه ولی الله سیف رئیس کل بانک مرکزی و محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت مطرح شد.

این عضو شورای رقابت و نماینده مجلس افزود: اعضای شورا به این نتیجه رسیدند که این رانت و اختصاص مبلغ ۶۵۰ میلیون یورو، خارج از ضوابط و نوبت برای واردات کنجاله سویا به یک فرد پرداخت و این امر منجر به ایجاد انحصار و شکل گیری یک بازار غیررقابتی شده است.  در اصل انحصار این پرونده به تائید اعضای شورای رقابت رسید و در مجموع جلسه بسیار مثبت ارزیابی می‌شود.

همچنین محمدعلی مددی عضو دیگر شورای رقابت با اشاره به بررسی پرونده ۶۵۰ میلیون یورویی در جلسه شورا عنوان کرد: شورا تائید کرد که اختصاص مبلغ مذکور برای واردات کنجاله سویا به یک فرد رانت بوده است، همچنین مطرح شد که اقدام به صورت انحصاری بوده و خلاق قانون صورت گرفته و واگذاری به یک جریان مطرح است.

شورای رقابت در دویست و سی و چهارمین جلسه خود در تاریخ ۳۰ آذرماه جاری ادامه بررسی ها درباره موضوع موسوم به رانت و پرونده ۶۵۰ میلیون یورویی را انجام داد. حدود یک سال پیش رئیس شورای رقابت از ورود این شورا به پرونده رانت ۶۵۰ میلیون یورویی خبر داده بود.

اوایل اردیبهشت ماه سال گذشته اخباری مبنی بر امتیاز ویژه وزارت صنعت و بانک مرکزی به یک واردکننده خوراک دام مطرح شد و بر این اساس شورای رقابت به منظور بررسی انحصار وارد این موضوع شد.

براساس ادعاهای مطرح شده، براساس تفاهم نامه بانک مرکزی با یک شرکت خصوصی، این شرکت توانست ۶۵۰ میلیون یورو معادل ۹۰۰ میلیون دلار کالا را بدون پرداخت معادل ریالی آن قبل از واردات، وارد کشور کند.

همچنین رضا شیوا رئیس شورای رقابت پیش از این مطرح کرده بود که دیوان محاسبات در گزارشی ضمن محرز دانستن رانت ۶۵۰ میلیون یورویی به رئیس کل بانک مرکزی و وزیر صنعت، معدن و تجارت تذکر داده است.

انتهای پیامتحلیل جامع از صنعت سرب و روی و برآورد قیمت هر سهم
توسط یک شرکت مشاور سرمایه گذاری انجام شد:

تحلیل جامع از صنعت سرب و روی و برآورد قیمت هر سهم "کیمیا"

یک شرکت مشاور سرمایه گذاری ضمن تحلیل بنیادین صنعت سرب و روی ایران و جهان، آخرین وضعیت مالی و علمیاتی " کیمیا" را بررسی و قیمت مناسب برای کشف قیمت هر سهم را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بعد از ارزیابی یک کارگزاری از محدوده مناسب قیمت هر سهم معدنی کیمیای زنجان گستران، شرکت مشاور سرمایه گذاری ابن سینا مدبر نیز ضمن تحلیل بنیادین صنعت سرب و روی ایران و جهان، این شرکت را بررسی و قیمت مناسب برای کشف قیمت را اعلام کرد.

این تحلیل جامع از طریق http://yon.ir/jXvv یا  boursepress.ir/img/files/236973319692212335.pdf قابل مشاهده است.

براساس این گزارش، تا ساعتی دیگر 10 درصد معادل 11 میلیون و 520 هزار سهم شرکت معدنی کیمیای زنجان گستران در بازار دوم فرابورس عرضه اولیه می شود.

از این تعداد، 6 میلیون و 520 هزار سهم از طریق کارگزاران ( با سهمیه هر کارگزار با تمام شعب 65 هزار و 900 سهم ) و 5 میلیون سهم دیگر بعد از کشف قیمت برای معامله گران آنلاین تخصیص داده شده و هیچ یک از صندوق های سرمایه گذاری مشترک نمی توانند اقدام به خرید کنند.


علت صف خرید شدن ذوب همین مصاحبه ای بود که در بالا درج کردیم
کد خبر: ۲۱۲۷۱
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۴/۱۰/۱

زنگنه:نرخ خوراک را پایین نمی آورم/سود۳۰درصدی پتروشیمی‌ها/ ۱.۵سال بعدمی روم

زنگنه:نرخ خوراک را پایین نمی آورم/سود۳۰درصدی پتروشیمی‌ها/ ۱.۵سال بعدمی روم

وزیر نفت با تاکید براینکه کاهش قیمت خوراک با هدف حفظ صنعت توجیه ندارد و پتروشیمی‌ها سال گذشته بیش از ۳۰ درصد سود برده‌اند.، گفت: بنده ۱.۵ سال دیگر از وزارت نفت می‌روم اما جامعه در آینده من را قضاوت می‌کند و می‌گوید چرا تحت فشار تصمیم نادرستی گرفته‌اید.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بیژن زنگنه که در جلسه صبح امروز با اعضای هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران حضور داشت، گفت: قیمت نرخ خوراک پتروشیمی‌ها را محاسبه کرده و به آقای جهانگیری (معاون اول رئیس جمهور) داده‌ایم تا آن را تأیید کند . بنابراین قیمت ها بعد از تایید ایشان اعلام خواهد شد.

وی با بیان اینکه کاهش قیمت خوراک با هدف حفظ صنعت توجیه ندارد، ادامه داد: شرکت های پتروشیمی‌ها می‌گویند زیان‌ده هستند اما سال گذشته بیش از 30 درصد سود برده‌اند.

این وزیر تاکید کرد: نگاه ما برای کشور درازمدت است و دنبال محبوبیت نیستم. بلکه می‌خواهم کاری کنم که وجدانم بین خدا و ملت ایران راحت باشد.  عده ایی خاص به من اصرار می‌کنند تا سود یک عده زیاد شود و قیمت خوراک را پایین بیاورم. اما جالب اینجاست که ما با خصوصی‌ها راحت‌تر از خصولتی‌ها کار می‌کنیم و آنها عدم کارایی‌شان را با قیمت خوراک توجیه می‌کنند.

زنگنه گفت:طی سال های گذشته برخی با حساب و کتاب‌های اشتباه به گونه‌ای نشان دادند که سود برده‌ و آن را تقسیم کرده‌‌اند. درحالی که پول‌ها را خورده و رفته‌اند و الان پالایشگاه‌ها تا سال 92 ده‌ها هزار میلیارد تومان به ما بدهکارند چرا که آن زمان سود شناسایی شده بود. کار به جایی رسیده که آقای وزیر اقتصاد از 365 روز سال 360 روز حساب‌های ما را می‌بندند و هر مرتبه سازمان خصوصی‌سازی به ما می‌گوید 20 هزار میلیارد تومان پول ما پیش شما است اما باید پرسید این پول کجاست! خورده‌اند، رفت، تمام شد.

وی ادامه داد: اینکه به من فشار بیاورند تا نگاه کوتاه مدت داشته باشم و کوتاه بیایم اما میسر نخواهد بود. چون بنده 1.5 سال دیگر از وزارت نفت می‌روم اما جامعه در آینده من را قضاوت می‌کند و می‌گوید چرا تحت فشار تصمیم نادرستی گرفته‌اید.

به گفته وی قیمت هر مترمکعب گاز با هزینه‌هایی چون حفاری، در آوردن، شیرین‌سازی و بهره‌برداری 12 تا 15 سنت است که بخشی از این هزینه را دولت به عنوان یارانه می‌دهد و این جریان باعث تضعیف شرکت نفت ضعیف شده است.

زنگنه در بخش دیگری به ایجاد پالایشگاه‌های خارجی اشاره کرد و گفت: 100 درصد با این کار موافقیم اما به شرط آنکه آنها از نفت ایران برداشت کنند و ما خودمان نمی‌خواهیم این کار را بکنیم.


در پی اظهار نظر سخنگوی دولت از زمان هویدا شدن آثار برجام:
علی رغم تلاش دکتر ظریف و تیم همراهش در رابطه با انجام توافق هسته ای اما متأسفانه عملکرد ضعیف دولت در بخش های اقتصادی خصوصاً بازار سرمایه اجازه چشیدن طعم شیرین توافق را به سرمایه گذاران و سهامداران نداد.
هفته گذشته بعد از تشکیل نشست شورای حکام و تصویب قطعنامه پیشنهادی کشورهای 1+5، در بازار سرمایه شاهد ایجاد روندی منفی و کاهشی بودیم، به طوریکه به نظر می رسد این اتفاق مهم و تاریخی نیز انگیزه لازم را برای رشد و رونق در بازار سرمایه ایجاد نکرد.

به گزارش بورس نیوز، بعد از برگزاری نشست شورای حکام، سخنگوی دولت در رابطه با اجرایی شدن برجام گفت: در رابطه با اینکه گفته شد، اکنون پرونده پی ام دی بسته و برجام اجرایی شد، پس چرا نتایج آن را مشاهده نمی کنیم؟! باید بگوییم اجرایی شدن برجام ماه ها یا سال ها طول می کشد.

در مقابل این اظهار نظر برخی از مسئولین خبر از زمان اجرای برجام در اوایل دی ماه سال جاری داده و به امیدوار کردن مردم پرداخته اند. اما این صحبت نوبخت در حالی بود که چشم اکثر فعالان اقتصادی و بازار سرمایه به اجرایی شدن برجام در آینده نزدیک بوده و هست.

بر اساس این گزارش، علی رغم تلاش دکتر ظریف و تیم همراهش در رابطه با انجام توافق هسته ای اما متأسفانه عملکرد ضعیف دولت در بخش های اقتصادی خصوصاً بازار سرمایه اجازه چشیدن طعم شیرین توافق را به سرمایه گذاران و سهامداران نداد.

از طرفی یکی از وعده هایی که دولت به مردم داده این بود که سانتریفیوژ بچرخد اما زندگی مردم هم بچرخد. چرخش سانتریفیوژها زمانی برای ما ارزشمند است که چرخ اقتصاد هم در کنار آن در چرخش باشد، اما حال بعد از دو سال و نیم صبر و تحمل سختی های تحریم، امروز که وعده حل مشکل هسته ای به سرانجام رسیده اما صحبت از بی نتیجه بودن آن برای ماه ها و یا حتی سال ها به میان می آید.

مگر اجرا شدن برجام میراث ما برای آیندگان است؟ گویا دولت فراموش کرده است که اگر مردم زیان های سنگین در بازار سرمایه، رکود اقتصادی و گرانی قیمت کالاها را به جان خریده اند تنها به امید لغو تحریم ها و ایجاد آثار مثبت بعد از آن بود. پس چطور می شود که در تیم اقتصادی یک دولت این حجم ناهماهنگی وجود داشته باشد؟ به گونه ای که رئیس جمهور و برخی از مسئولین صحبت از آشکار شدن آثار اجرای برجام در اقتصاد و زندگی مردم پس از اجرای برجام می زنند اما سخنگوی دولت خبر از نمایان شدن آثار لغو تحریم ها پس از گذشت ماه ها و سال ها می دهد!

گویا دولت تدبیر و امید فراموش کرده که یکی از بزرگترین عوامل روی کارآمدن و رأی مردم به آن، حل شدن مناقشه هسته ای کشور، برگرداندن ثبات روانی و روزهای خوش اقتصادی است.

از سوی دیگر به نظر می رسد دولت تدبیر و امید هیچ زمان مشخصی و معینی برای رسیدن به نتیجه اقدامات و وعده های خود قائل نیست و امور اقتصادی کشور به گونه ای پیش می رود که گویی دولت زمان طولانی برای جبران فرصت ها از دست رفته، در اختیار دارد در حالیکه شاید اصلی ترین عامل انتخاب دولت تدبیر و امید جبران فرصت ها و پاک کردن آثار منفی اقتصادی به جا مانده از دولت گذشته در مدت زمان کوتاه بود.

در پایان گفتنی است که اگر اجرا شدن برجام و لغو تحریم ها در واقعیت آنچه شود که سخنگوی دولت پیش بینی کرد، شاید مردمی که به دولت تدبیر و امید رأی داده اند در حیات نباشند تا نتیجه رأی خود را به چشم ببینند و دولت هم فرصتی برای اجرای برنامه های خود نداشته باشد.

به قول آن بیت معروف از شعر خیام که می گوید:

هست، از پس پرده گفت و گوی من و تو

چون پرده بر افتد، نه تو مانی و نه من9-غپینو مشهدی میگه خداییش مو دستمه رو کله یه هر سهمی مذروم جیرینگی مره بالا انانگاش کن غپینو 2700خریده بودوم الانه2888دویستو هشاتدو هشت تومنو هشت قرونه اصلا مدنی چیه فکر مو برکت دره دست به اجر بزنوم طلا مره

=باز هم مشهدیه میگه موخوام یک سبده بورسی ره دورست کونوم ضد ضربه تو همی ریزش قبل سبد مو زنده موند خداییش سبده جون داری بود ننه ماشالا به جونوم چشمت بی بلا پیسر خله
هنوز کیمیا معامله نشده اصلا چرا اوردنش تو بورس همین جوری میدادند به اقای نعمت زاده بنده خدا اصلا یه دونه هم سهم نداره

سرانجام کیمیا 3350ریال قیمت خورد

حکشتی تا این لحظه 52 واحد تاثیر منفی بر شاخص کل گذاشت هنوز نمادهای رند بسیاری هستند که باید تخلیه قیمتی شوند

پیغام های ناظر بازار
عرضه سهام صنعتي و معدني كيمياي زنجان گستران (کيميا1) به معامله گران برخط 94/10/1 12:01
كارگزاران محترم عضو فرابورس، به اطلاع مي رساند؛ تعداد 5,000,000 سهام شركت صنعتي و معدني كيمياي زنجان گستران (سهامي عام) در نماد کيميا1 رأس ساعت 12:20 دقيقه به قيمت كشف شد(قيمت 3،350 ريال) با سهميه در نظر گرفته شده براي هر يك از معامله گران بر خط (آنلاين)حداكثر 500 سهم صرفاً جهت خريد توسط معامله گران بر خط (آنلاين)، بازگشايي خواهد شد. مديريت عمليات بازار و اعضاي فرابورس ايران


توضیح فایل صوتی ام را در کانال تلگرام گوش کنید گزارش محدود وخلاصه بازار امروز
=سلام اولین روززمستانی تون خوش

به دوستان که تو سبدشون جزقرمزی چیزی پیدا نمیشه

توصیه کنید که در نماز سوره عصر را بخونند
=تا فردا خدا نگه دار
=
=
=
=
=
=
+ نوشته شده در سه شنبه 01 دي 1394 ساعت 7:50 توسط حامد | | تعداد بازدید : 112

مطالب قبلی

صفحات وبلاگ

منوی اصلی

تبلیغات

دسته بندی خبر ها

نظر سنجی

درباره ی ما


کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

آرشیو

پیوند های وبلاگ

لینک های روزانه

امار وبلاگ

امکانات


Powered By
rozblog.com
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

کلیه ی حقوق مادی و معنوی وبلاگ bourseclasor محفوظ می باشد.