close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
ریزش بورس امروز تمام میشود
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال سایت فعال مارا  با گوشی همراه  تلگرام نصب شده در سمت راست قسمت لینکها join کنیدکانال فعال این سایت در تلگرامtelegram.me/talarbourseirantalarbourseiran1-رکیش -رتاپ-میگه روزی ما را خدا میدهد  کافیسعت کرکره این قهوه خانه بورسی را بالا بدهیم رکیش -رتاپ ما را بس با خدا باید مثل کودکان حرف زدبا…

کانال سایت فعال مارا  با گوشی همراه  تلگرام نصب شده در سمت راست قسمت لینکها join کنید

کانال فعال این سایت در تلگرام

telegram.me/talarbourseiran

talarbourseiran


1-رکیش -رتاپ-میگه روزی ما را خدا میدهد  کافیسعت کرکره این قهوه خانه بورسی را بالا بدهیم رکیش -رتاپ ما را بس با خدا باید مثل کودکان حرف زدبا گریه که نمیشود زندگی کرد بورس شده رودخانه ای قرمز ولی درون ان ماهیانی نیز گران قیمت به رنگ قرمز دیده میشوند مهم تمرین شکار است شکار است شکاربقول مشهدی ها ننه ماشالا به جونت
2- ما مانم  میگفت میره بالا نق ونوق میکنه شاید 10 تومنی افت بکنه ولی دست اخر غپینو هم میره بالا
-3-با سلام و احترام

چنانچه نماد دسبحا بعد از افزایش سرمایه توسط حقوقی ها حمایت گردد . به نظر گزینه جالبی خواهد بود . تا نظر شم اساتید عزیز چه باشد؟

پاسخ فعلا با صف فروش دست به گریبان استpeسهم به نسبتpeگروهش بالا ونیاز به اصلاح قیمت دارد


-4-با سلام  ممنون از معرفی رکیش دیروز تو بازار منفی حسابی خریدم
-5- مامانم میگفت روزهای قبل اوغلان یعنی پسر تو سبدت رتاپ رکیش داشته باش
-6- مامانم روزهای قبل میگفت کاذر هم تو سبدت داشته باش
-7- مامانم میگفت البته روزهای قبل تو سبدت کروی هم داشته باش
-دیشب سرپست زدیم ریزش بورس امروز تمام میشود وسرصبح چنین شد وفردا وفرداها در روزهای شیرین دی ماه بازار شیرین وشیرین تر خواهد شد این ریزش موهبتی الهی بود تا ما از ان قرمز بازار سهام بز خر خرید کنیم پس درود بر ما
-بازار هنوز میترسه واسه خرید دل دله  اما از فردا شجاع میشه نوسان گیر میخره و میخره
-8-وای ننه مرقام سود را تقسیم کرد 1922ریال بازشد اما الان 2104ریال صف خرید پسر من مامان توام شش ماه بود توی این سایت میگفتم مرقام مرقام نمیری تو مرقام
-به گذشته بعنوان تجربه نگاه میکنیم با صدرصد سودش وبا 25 درصد ضررش اما به اینده دوباره با صدرصد سودش فکر میکنیم وقسم میخوریم که این بازار را شکست خواهیم دادخاطرات سودهای سنگین محال یادم بره با این بازار ما هنوز کارها داریم تمام تفکرات منفی را از دم تیغ خواهیم گذراند هر بازار شکست خورده ای محکوم به پیروزی است اندکی صبر سحر نزدیک است

-این خبر تراکنشی بورسی

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940929001671


-اقای وزیر اقتصاد رئیس جمهور محترم اقای لاریجانی ان دست نوازش 20 درصدی که بر سر بانکها می کشید ان دست نوازش 20 درصد رشد را که بر سر دلار می کشید لطف کنید ان دست متبرک را هم 20 درصدی روی سر بورس بکشید بخدا جای دوری نمیره بعد خصوصی سازی میتونه 70 الی 80 هزار میلیارد تومان سهم بفروشه
-طفلک ان صاحب کانال پر بازدیدتلگرامی اتش تهیه سنگینی روی خوساز ریخت تا شاید سهم 30 الی 40 تومانی رشد بکند اما خوساز 1385ریال هنوز صف فروش.....میدانی داستان چیست 99 درصد نوسان گیران سهام خودرویی بازی را باخته اند....اخه پدر من مامان من بورس که جای شیر یا خط سهم خریدن نیست اینجا بزرگترین اقتصاد دانان عالم کله پا میشوند از وارن بافت گرفته تا بیل گیتس
-چرک یعنی نان ونان تو سهم های کناره است اما سهم های رند مثل نون خشکه پدر دندان را در می اورند
-مشهدیه با لهجه مشهدی میگه اصلا مدنی چیه ای امریکایا نون خوردنشا صبحانه خوردنشا خوابشا مشق شا لباس بر کردنشا اصلا سیر تا پیازشا الکترونیکیه ننه صغرا مگه اگر لس انجلسیا پا شار به تهرون بگذرند قبل ملاقات وزیر رد شرکتای الکترونیکی مرن اصلا زبون دگه ای حالیشا نیست کلا جیباشا پور از کارت الکترونیکه یک راست میان تو بورس جای دگه نمرن
-روزگاری است سخت در بورس که ادمهای دو پا سختش کرده اند برای سرمایه گذاران مخلص اما همیشه سخت نخواهد ماند وهر فولادی در کوره ذوب خواهد شد
-9 -بازی ونفت در بالای 1700ریال بازی معتبری نیست مراقب باشید سهم انرژی بالا رفتن از قله را ندارد
-10-سقوط ناگهانی نفت بازی شپنا را به زیر 2000ریال کشاند هرگاه شنیدید نفت صعودی میخواهد بشود نگاهی هم به شپنا بکنید
-سلام

 چکارن داره چشمک میزنه میگه منم تو سبد داشته باش!! روزای آخری که اینطوری منومیبینید!!

پاسخ الان اخرین صورت مالی اش را نگاه کردم شش ماهه 31ریال پوشش داده است وسود انباشته 59 درصد کاهش وسود سهم هم 80 درصد کاهش

بنده خدا سهم سرما خورده فقط نوسان گیری ان هم با ترس ولرز مجاز است ماچش نمیکنم ارزش نداره مبارک خودت پسرخاله


-شهرام میگه..... متن زرد رنگ را بخوانید عجب دل وجراتی
شهرام جزایری در گفتگو با بورس نیوز عنوان کرد:
بازار سرمایه ایران در اولین گام و مهمترین اقدام نیاز به یک اتوبوس از سوی وزارت اقتصاد دارد تا برخی مدیران و مسئولین ارکان های بازار سرمایه از بدنه اصلی تا شرکت های حقوقی و شرکت های بورسی را سوار بر آن کرده و روانه منازلشان کند که البته قبل از آن باید برای ارایه توضیحات و سوال و جواب هایی راهی دستگاه قضا شوند.
این روزها بازارسرمایه آنقدر سرد است که هوای خارج از حافظ در برابر آن آفتابی و گرم به نظر میرسد اما در همین شرایط تب یک موضوعی بسیار داغ است و آن اظهار نظر های فردی است کهخود را صاحب نظر اقتصادی می داند و ادعا می کند نسخه رونق اقتصادی در دستان اوست.

شهرام جزایری مردخبر ساز این روزهای رسانه های کشور، کسی است که حاضر به مناظره 1=5 شدهاست یعنی 5 وزیر اقتصادی دولت در برابر وی.

در همین راستا جزایری در گفتگویی کوتاه با بورسنیوز از بورس ایران گفت و مدعی شده بورس تهران قبل از نسخه درمانی نیاز به یک نوعپرهیز دارد.

شهرام جزایری بابیان این مطلب که امروز سرمایه مردمی که با هزاران امید و آرزو وارد بورس شده اندبر باد رفته و همه از این بازار روی گردان شده اند گفت: عدم کارایی و بی سوادیبرخی مدیران که در رأس برخی مسئولیت های تأثیر گذار بر بازار سرمایه نشسته اندامروز بلایی بر سر این بازار آورده که جمع کردن آن کار آسانی نیست.

وی گفت: بازار سرمایهایران در اولین گام و مهمترین اقدام نیاز به یک اتوبوس از سوی وزارت اقتصاد داردتا برخی مدیران و مسئولین ارکان های بازار سرمایه از بدنه اصلی تا شرکت های حقوقیو شرکت های بورسی را سوار بر آن کرده و روانه منازلشان کند که البته قبل از آنباید برای ارایه توضیحات و سوال و جواب هایی راهی دستگاه قضا شوند.

جزایری افزود:بورس نیاز به تغییر اتوبوسی مدیران دارد تا افرادی بر مسند کار بیایند که از توانو تجربه کافی برخوردار باشند و این افراد امروز در شرکت های کارگزاری بورس به وفوریافت می شوند.

جزایری از نا آگاهیو نابلدی کارشناسان و مدیران سازمان بورس گله کرد و یادآور شد: بازار سرمایه تجربهو تخصص می خواهد نه مدرک کارشناسی یا دکتری. این بازار باید از پایه و اساس دوبارهبنا شود تا امکان هر گونه فساد و راه فرار بر آن بسته شود و مطمئن هستم بسیاری ازمشکلات بازار سرمایه پس از انجام سوال و جواب از مدیران سوار بر اتوبوس مشخص ومرتفع خواهند شد چرا که راه فساد بسته شود حتماً راه شفافیت خودش باز خواهد شد.

وی ادامه داد:بورس ایران قبل از نیاز به نسخه درمانی اول احتیاج به پرهیز از مدیران درد زا داردو پس از آن باید در خصوص راه های ایجاد اعتماد و بازگشت رونق صحبت کرد.

راه هایی که بتواناز طریق آنها فرهنگ سازی عمومی نمود و پول مشتاق وارد بازار کرد و واقعی سازیانجام داد.

لذا در مرحله اولمن برای بازگرداندن بورس به تعادل و منطق پیشنهاد می کنم وزیر اقتصاد کاری کند تاشایسته سالاری به این بازار بازگردد.

بر اساس گزارشبورس نیوز قرار است جزایری در گفتگویی مفصل در آینده ای نزدیک بسته درمانی خودبرای بازار سرمایه را پیشنهاد کند.


-
پیغام های ناظر بازار
توقف نمادهاي معاملاتي رتاپ،ركيش 94/9/30 11:27
به اطلاع مي رساند،نماد معاملاتي شركتهاي تجارت الكترونيك پارسيان،كارت اعتباري ايران كيش با توجه به تعديل پيش بيني درآمد هر سهم،متوقف شدند.مديريت بازار

-
دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان:

اکثر کارخانه‌های سیمان تعطیل شد/دولت خسارت نداد

دبیر انجمن سیمان با بیان اینکه دولت هنوز مطالبات بخش سیمان را بابت تعطیلی سال گذشته پرداخت نکرده،گفت: با تشدید آلودگی‌هوا قرار شد کارخانجات آلاینده مثل سیمان تعطیل شوند اما هنوز بحثی برای پرداخت ضرر واحدها بیان نشده است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، عبدالرضا شیخان با اشاره به اینکه در حال حاضر اکثر واحدهای سیمان تعطیل یا نیمه تعطیل هستند به تسنیم گفت : گاز بسیاری از واحدهای سیمانی قطع شده و آنها برای فعالیت خود از مازوت استفاده می‌کنند.

وی با بیان اینکه دولت اعلام کرده که تا پایان سال 94 در صورت قطعی گاز، سوخت مازوت کارخانجات مطابق قیمت پایه گاز فروخته شود، افزود: علی رغم این مصوبه به دلیل برخی از مشکلات همچنان کارخانجات سوخت مازوت را با نرخ پایه گاز خریداری نمی‌کنند.

وی تصریح کرد: با تشدید آلودگی‌هوا قرار شده کارخانجات آلاینده مثل سیمان تعطیل شوند اما دولت هنوز اعلام نکرده آیا بابت این تعطیلی خسارتی پرداخت می کند یا نه .

شیخان با اعلام اینکه دولت هنوز مطالبات کارخانه های سیمان را بابت تعطیلی سال گذشته پرداخت نکرده است، گفت: کارخانجات سیمان در سال گذشته 20 روز کوره‌های خود را خاموش کردند و قرار شد بابت صرفه جویی گازی که صورت گرفته 29 میلیون دلار به صنعت سیمان اختصاص پیدا کند
-

زمان قطعی عرضه اولیه 10 درصد سهام "کیمیا" اعلام شد

زمان عرضه اولیه ۱۰ درصد سهام معدنی کیمیای زنجان گستران بای سه شنبه جاری قطعی و جزییات عرضه نهمین شرکت جدید بازار سرمایه در سال جاری مشخص شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت معدنی کیمیای زنجان گستران که از اول شهریور سال جاری در بازار دوم فرابورس درج شده بود، آماده عرضه اولیه 10 درصد سهام شد.

به این ترتیب با صدور اصلاعیه فرابورس، روز سه شنبه اول دی 11 میلیون و 520 هزار سهم "کیمیا" از سوی سهامداران عمده این شرکت کوچک و 11.52 میلیارد تومانی برای عموم واگذار می شود.

از این تعداد سهام که توسط کارگزاری راهنمای سرمایه گذاران روانه میز فروش می شود، 6 میلیون و 520 هزار سهم از طریق کارگزاران ( با سهمیه هر کارگزار با تمام شعب 65 هزار و 900 سهم ) و 5 میلیون سهم دیگر بعد از کشف قیمت برای معامله گران آنلاین تخصیص داده شده و هیچ یک از صندوق های سرمایه گذاری مشترک نمی توانند اقدام به خرید کنند.

براساس این گزارش، بعدازظهر امروز با حضور مدیران شرکت ،جلسه ایی برای معرفی این شرکت برگزار شد و مدیران آن آخرین وضعیت مالی و عملیاتی و زمان افزایش سرمایه را اعلام کردند. گزارش کامل این نشست متعاقبا" در بورس پرس منتشر خواهد شد.

این شرکت برای سال مالی اسفند گذشته برای هر سهم 656 ریال سود محقق کرده و برای سال جاری هم 627 ریال سود پیش بینی کرده و در نیمه اول سال قادر به پوشش 363 ریالی هر سهم شده است.

در ترکیب سهامداری "کیمیا" سرمایه گذاری اعتماد ایرانیان با 43.4 درصد، بنیاد نیکو کاری جمیلی با 30.3 درصد و ابراهیم و رضا جمیلی هر کدام با 12 و 7.9 درصد ، از جمله مالکان اصلی بشمار می روند.

کیمیای زنجان‌گستران که دارای 155 نیروی انسانی است از سال 86 با هدف تولید کنسانتره سرب و روی در راستای تأمین نیاز بازارهای داخلی و دستیابی به بازارهای بین المللی در زنجان تأسیس شده است.این شرکت با ظرفیت تولید 250 هزار تن کنسانتره روی و 50 هزار تن کنسانتره سرب، در حال حاضر کنسانتره روی موردنیاز 24 کارخانه تولیدکننده شمش روی کشور را تامین کرده و بخشی از محصولات را نیز به کشورهای چین، هند، ترکیه و... صادر می‌کند.


-چکارنسلام با امور سهامش تماس گرفتم بودجشو تا مجمع پوشش میده

پاسخ هر وقت پوشش داد ما را هم حتما خبر کنید


-معلوم نیست بانکها زیر این تعهد تراکنش بروند یا نه اطلااعیه داخل لینک

http://www.sahamyab.com/stocktwits/IRO1EPRS0001


-با سلام
مدت هاست که خدمت بزگواران این سایت عرض می کنم که مشکل بورس بحث سود بانکی نیست بلکه بطور عمده ایراد های ساختاری است که اجازه می دهد مدیران یورسی کیلویی از روی رابطه کیلویی عزل و نصب شوند و این آقا شهرام با صراحت تمام حرف دل تمامی کاربران حرفه ای و غیر خرفه ای بورس را زد و این اولین حرف حسابی است که در بورس نیوز و کلا یک سایت اقتصادی بازتاب می یابد
ولی قربانش برم این مدیران ..... از آنی هستند که با این حرفها سر عقل بیایند و دست از هدر دادن دارایی های مردم بردارند
-
اولین سود۹۵
با کاهش ۲۶ درصدی نسبت به سال مالی قبل:

اولین سود۹۵ "وامید" با حضور رئیس سابق سازمان مالیات اعلام شد

رئیس سابق سازمان امور مالیاتی که در رویدادی کم سابقه اخیرا" مدیرعامل سرمایه گذاری امید شده که در اولین حضور علی عسکری، سود هر سهم سال مالی آینده این شرکت ۳ هزار میلیارد تومانی پیش بینی شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، درحالی علی عسکری پنچ شنبه گذشته در رویدادی کم سابقه جانشین حمید ابدالی آن هم دو روز بعد از انتصاب در مدیرعاملی سرمایه گذاری امید شده ، که این شرکت 3 هزار میلیارد تومانی اولین سود هر سهم سال مالی شهریور 95 را اعلام کرد.

 به این ترتیب "وامید" که برای هر سهم سال جاری 472 ریال محقق کرده ، اولین سود هر سهم سال مالی آینده را با 26 درصد کاهش نسبت به سود سال مالی جاری، 351 ریال پیش بینی کرده است.

انتهای پیام


-تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
-


حامد بازدید : 128دوشنبه 30 آذر 1394 زمان : 7:51 نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلبنظرات برای این پست غیر فعال میباشد .

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام ودوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیریدبا تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنیدبهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشدضمنا چون ما مجوز مشاوره نداریم برای همیشه در بخش نظرات به احترام رعایت قانون جواب نظر را نمیدهیم صرفا نظرات وگفتگوهای شما درج میشود.بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  صفحات جداگانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 610
 • کل نظرات : 4019
 • افراد آنلاین : 5
 • تعداد اعضا : 1
 • آی پی امروز : 28
 • آی پی دیروز : 405
 • بازدید امروز : 79
 • باردید دیروز : 1,841
 • گوگل امروز : 4
 • گوگل دیروز : 163
 • بازدید هفته : 7,830
 • بازدید ماه : 28,837
 • بازدید سال : 74,915
 • بازدید کلی : 1,403,654
 • کدهای اختصاصی