close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
رکیش

خانه | پست الکترونیک | آرشیو

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال ما در تلگرام apsahm@با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید


رکیش

-کانال سایت فعال مارا  با گوشی همراه  تلگرام نصب شده در سمت راست قسمت لینکها join کنید

کانال فعال این سایت در تلگرام

telegram.me/talarbourseiran

talarbourseiran


-سلام روز بخیر
-بازار را رصد میکنیم فرض کنید تحریم لغو شده اما هنوز از ان صف های میلیونی در رویای ذهنتان خبری نیست اصلا  این نوع فکر کردن را از سرتان بیرون کنید وبر مبنای تحلیل در بازار معامله کنید
 

-1-وپست صف خرید سنگین در 1167ریال اما عرضه هم وجود دارد
-2- سر صبح یک سود شیرین وسنگین ابدار از ثشرق گرفتیم سهم دیگری میخواستیم بخریم فروختیم....حق تقدم هایی که 200ریال خریده بودیم امروز قابل معامله شدند البته منتظر میمانیم گزارش هیئت مدیره بیاید واگر در بررسی مجدد صلاح دیدیدیم دوباره وارد خواهیم شد
-من معتدقم در همین بازار رکود با صبر ایوب میتوان سود گرفت ولی حگر زلیخا از جا کنده میشود
-افق بلند مدت مسکن نامعلوم است وگرنه تمام سبدم را از گروه مسکن پر میکردم چنان افت شدیدی کرده اند که نگو ونپرس
-3-کاما افت کرد ناگهانی بخرید تستی 100 هزار تومان
-4-رکیش افت کرد ناگهانی بخرید تستی 100 هزار تومان
-5-تکنو افت کرد ناگهانی بخرید تستی 100 هزار تومان
-6-غپینو افت کرد ناگهانی بخرید تستی 100 هزار تومان
-نویسنده این سایت بدور از هیاهوی بازار مطلب می نویسدشپاکسا سود سنگین داد ولی شلغم خان دیگر افت نکرد

-این خط این نشان چند ماه دیگر مردم ما مسئولان ما متوجه خواهند شد لغو تحریم   سرابی بیش نبود وباید کشوری مثل ایران که به اقیانوس راه داردبندرچاه بهار را مثل دوبی بسازد وقلب اقتصاد جهان بکند پشت میز مذاکره یک کیلو هویچ هم نمیدهند فقط چماق وهویج میدهند ومیزننداسنوا یک تفکر بود الان در کشور ما شد ه پیروزی اقتصاد پایه اش از داخل باید درست شود-7-خریدار حق یک ماهه کطبس الان 150ریال نشسته برا خرید اون کله اش کار میکند یک خرید سنگین میکنه بعد 100 تومنو میریزه وبعد سود بدون استرس میزنه تو رگ
-تمام مسئولان کشور باید بر گردند دوسال پیش کلید بورس را باز کنند وفضای کسب وکار را به حال خود رها کنند اگر از کنترل ارز میترسند بورس ارز را سریعتر راه اندازی کنند ومعاملات روان ارز زمینه سفته بازی در ارز را از بین میبرد
-افق بلند مدت صنایع1-پالایشگاهی -نفتی-2- گروه ساختمان  وانبوه سازی3-فلزات اساسی4-معدنی  افق روشنی نیست سرمایه خودرا در سایر گروهها متمرکز کنید

-وای خدای من نمادهای رند همه قرمز شدند ممکن است شاخص منفی محدود بشود ویکی از نمادهای رند شاخص را اندکی مثبت نشان دهد
-
بورس پرس خبر می دهد:

علت صف خرید پست بانک مشخص شد/ تعادل عرضه و تقاضا بعد از یک ساعت

علت صف خرید بیش از ۱۰.۵ میلیون سهمی پست بانک در یک ساعت اول معاملات امروز مشخص شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، با آغاز معاملات بازار سهام ، پست بانک با صف خرید بیش از 10.5 میلیون سهمی و رشد 5 درصدی روبرو شد تا نگاه فعالان به این شرکت و صفحه عرضه و تقاضای آن دوخته شود.

بررسی های بورس پرس از این رویداد نشان می دهد علت این صف خرید (که در یک ساعت اول معاملات رخ داد و سپس حذف شد) ناشی از کاهش دو یا سه درصدی نرخ سپرده بانکی توسط بانک مرکزی است. چرا که بانک مرکزی اقدام به کاهش دو سه درصدی نرخ سپرده بانکی پست بانک و سه بانک دیگر کرده نرخ دیگر بانک ها را یک درصد کاهش داده است.

در کنار این موضوع باید متوجه قیمت سهام "وپست" در روزهای گذشته بود که به مرز قیمت اسمی 100 تومان نزدیک شده و خطر نزول به ارقام از 100 تومان را تجربه کرده بود.

با این حال آخرین وضعیت معاملات این بانک که اولین سود هر سهم سال جاری را تنها 2 ریال اعلام کرده ، با معامله بیش از 23 میلیون سهم و متعادل شدن عرضه و تقاضا و قیمت پایانی 116 تومانی هر سهم همراه شده است.


-
مجوز افزایش سرمایه۶۶ درصدی دو شرکت صادر شد
توسط سازمان بورس:

مجوز افزایش سرمایه۶۶ درصدی دو شرکت صادر شد

سازمان بورس مجوز افزایش سرمایه۶۶ درصدی دو شرکت بهمن لیزینگ و کاشی و سرامیک سعدی را صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت بهمن لیزینگ که 20 آبان سال گذشته با کشف قیمت ۱۶۵ تومانی هرسهم وارد فرابورس شده ، مجوز افزایش سرمایه 66.6 درصدی گرفت و آماده برگزاری مجمع یا جلسه هیات مدیره طی 60 روز آینده شد.

این افزایش سرمایه 40 میلیارد تومانی از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی، تامین و طی آن سرمایه "ولبهمن" از 60 به 100 میلیارد تومان خواهد رسید و تا زمینه اصلاح ساختار مالی و افزایش عملیات لیزینگ فراهم شود.

نماد این شرکت از 18 آذر برای برگزاری مجمع عادی به طور فوق العاده و انتخاب اعضای هیات مدیره بسته است.

همچنین شرکت کاشی و سرامیک سعدی که آماده بازگشایی نماد بعد از تعدیل درآمد هر سهم شده، اقدام به برگزاری مجمع فوق العاده برای اعمال افزایش سرمایه 66.6 درصدی خواهد کرد.

این شرکت بورسی هم از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی، 10 میلیارد تومان به سرمایه 15 میلیارد تومانی اضافه خواهد کرد تا قادر به اجرای طرح جایگزینی، بهسازی و افزایش ماشین آلت جهت تولید محصولات با کیفیت تر باشد.


-
عضو اتاق بازرگانی تهران اعلام کرد:

۲۰ میلیون تن سیمان و ۳ میلیون تن فولاد روی زمین

عضو اتاق بازرگانی تهران گفت: ۲۰ میلیون تن سیمان و ۳ میلیون تن فولاد روی زمین مانده و سرمایه‌گذاری ۳ هزار میلیارد تومانی صنعت سیمان بی‌نتیجه مانده است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محمدرضا اتابک در جریان نشست دیروز هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران گفت: درحالی یکی از اقدامات دولت و حاکمیت باید ایجاد عدالت و عدم تبعیض بین بخش‌های مختلف صنایع باشد، که باید پرسید آیا شما به عنوان متولی بخش معادن و دولت نمی‌توانستید یک بسته حمایتی مانند آنچه برای برخی صنایع دیده شده ، برای حوزه معدن تهیه کنید؟

وی گفت: درحال حاضر 20 میلیون تن سیمان و 3 میلیون تن فولاد روی زمین است و سرمایه گذاری 3 هزار میلیارد تومانی بخش سیمان بی‌نتیجه مانده است . چون به سمتی رفته‌ایم که نه تقاضای داخلی وجود دارد و نه خارجی. معتقدم وزارت صنعت، معدن و تجارت صنعت سیمان را به حال خود رها کرده و هیچ توجهی به این صنعت ندارد و صنایع معدنی به سمت تعطیلی می‌روند.

اتابک ادامه داد: چرا دولت هیچ کمکی به صنایع معدنی نکرد؟ چرا ایمیدرو هیچ‌گونه پیگیری در این زمینه انجام نداد؟ دولت بارها در تدوین قوانین و برنامه‌های خود به رفع موانع تولید اشاره کرده است اما در عمل شاهد انجام کاری نبودیم.

وی گفت: هم اکنون گاز 60 درصد کارخانه‌ها و واحدهای سیمانی به دلیل فصل سرما و تامین نیاز گاز شهری کشور قطع است. درحالی که دولت به تعهدات سال گذشته و پرداخت بدهی برای قطع گاز در سال قبل هنوز عمل نکرده است. آیا این موارد رفع موانع تولید است یا ایجاد موانع برای تولید؟


-
یک تحلیلگر در گفت و گو با «ملت بازار» اعلام کرد ؛
یک تحلیلگر بازار سرمایه با اشاره به وجود چشم انداز مثبت اقتصاد با توجه به برداشته شدن ریسک های سیستماتیک، از ورود موج مثبت به بازار سهام طی یکی دو هفته آینده خبر داد.
حسین خواجویی در گفت و گو با ملت بازار با ابراز خوش بینی از چشم انداز مثبت اقتصاد، اظهار داشت: با توجه به برداشته شدن ریسک های سیستماتیک از سر کلیت اقتصاد کشور و همچنین گشایش در امور بازرگانی خارجی و علاوه بر آن احتمال ورود سرمایه گذاران خارجی می توان چشم انداز روشنی را برای اقتصاد و از جمله بازار سرمایه متصور بود.

وی با تاکید بر اینکه همه موارد مورد اشاره از جمله اساسی ترین ظرفیت های رشد بورس به شمار می روند، گفت: به عنوان نمونه با حذف ریسک سیستماتیک و از سرگیری همکاری های بین المللی طبیعی است هزینه تبادلات پولی بنگاه های اقتصادی به حداقل کاهش می یابد و این مساله می تواند به بهبود سودآوری شرکت های بورسی کمک کند.

تهدید بورس در کوتاه مدت

این مشاور بازار سرمایه با اعلام تنها تهدید موجود بر سرراه بازار سرمایه تا پایان سال، گفت: کاهش قیمت نفت تنها نقطه ضعف اقتصاد و بورس کشور در روزهای آینده است البته ناگفته نماند که این مساله اگرچه در کوتاه مدت به عنوان یک تهدید مطرح است اما تجربه نشان داده که کاهش قیمت نفت در بلندمدت می تواند به نفع اقتصاد ایران باشد.

خواجویی خواستار انضباط مالی دولت برای رسیدن به رشد اقتصادی پایدار شد و گفت: براساس سوابق تاریخی در زمانی که نفت جهانی بشکه ای 15 دلار بوده، رشد اقتصادی 8 درصدی را در کشور شاهد بوده ایم و دلیل آن هم به انضباط مالی مرتبط می شده، این درحالی است که برعکس این شرایط هم رخ داده به این معنی که با نفت بشکه ای 130 دلار به دلیل نبود انضباط مالی رشد اقتصادی در ایران منفی بوده است.

کاهش قیمت نفت در بلندمدت به نفع اقتصاد است

وی با تاکید بر این مساله که انضباط مالی از اهمیت بالاتری نسبت به درآمد نفتی برخوردار است، گفت: چنانچه دولت به این موضوع اهمیت دهد کاهش قیمت نفت در بلندمدت نه تنها به عنوان تهدید برای اقتصاد کشور مطرح نیست بلکه می تواند یک متغیر مثبت برای رشد اقتصاد کشور نقش آفرینی کند.

این فعال بازار سرمایه با بیان این که تغییر نرخ بهره بانکی قطعی است اما زمان مشخصی برای آن در نظر گرفته نشده است، اظهار داشت: اگر این اتفاق پیش از پایان سال جاری رخ دهد تغییرات قابل ملاحظه ای را در بورس شاهد خواهیم بود در غیر این صورت نیز عملیاتی شدن این موضوع تا خردادماه سال آینده قطعی خواهد بود.

ترمز دستی اقتصاد

خواجویی در پاسخ به این پرسش که چرا با وجود چشم انداز مثبت از آینده اقتصاد، شاهد تداوم رکود و کاهش قیمت ها در بازار سهام هستیم؟ گفت: به نظر می رسد بورس در شرایط فعلی نیاز به یک شوک دارد. نرخ بهره بالای بانکی ترمز دستی این روزهای اقتصاد و از جمله بازار سرمایه است.

وی ادامه داد: چنانچه بسترهای لازم برای این مهم فراهم شده و دولت نرخ سود بانکی را متناسب با نرخ تورم کاهش دهد، بدون شک بهبود قابل توجهی را در بورس شاهد خواهیم بود.

خواجویی از ورود یک موج مثبت به بازار سهام طی یکی دو هفته آینده اشاره کرد و گفت: پیش بینی می شود در روزهای آینده با تشدید خوش بینی های موجود در حوزه سیاسی بورس با یک موج مثبت مواجه شود به طوری که با تداوم آن تا اواخر دی ماه می توان انتظار رشد 3 تا 4 هزار واحدی شاخص را داشت.

ملت بازار - حاجی زاده

-نتایج برجام سالها طول میکشد

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940925000169


-صبح در مورد لغو تحریم صحبت کردم در لینک بالا اقای نوبخت حرفهای مرا تایید کرد
-صبح گفتم شاخص منفی میشود الان 10 واحد منفی شد شاید اخر وقت با حمایت یک نماد رند اندکی مثبت شود شاید هم نشود
-نماد پارسان با 22  واحد تاثیر مثبت تا این لحظه شاخص کل را مثبت وبیشترین تاثیر مثبت را شاخص گذاشت
-عرف بازار میگوید منتظر گزارشهای 9 ماهه باش بعد خرید کن تا کام روا شوید در رودخانه خروشان بی دلیل به اب زدن وماهی گرفتن همان به دهان تمساح افتادن همان
-8-صبر کنید بانک دی افت کند
-9-صبر کنید وانصار افت کند
-
-
-
-
-
-
-
+ نوشته شده در چهارشنبه 25 آذر 1394 ساعت 8:1 توسط حامد | | تعداد بازدید : 101

مطالب قبلی

صفحات وبلاگ

منوی اصلی

تبلیغات

دسته بندی خبر ها

نظر سنجی

درباره ی ما


کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

آرشیو

پیوند های وبلاگ

لینک های روزانه

امار وبلاگ

امکانات


Powered By
rozblog.com
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

کلیه ی حقوق مادی و معنوی وبلاگ bourseclasor محفوظ می باشد.